|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:39:34   
Leva
Moja jedna prijateljica je bila 8 god. u braku sa likom koji ju je mlatio. Meni je par puta znala doci polomljenih rebara i ja sam je molila i ubjedjivala da ga napusti i ode u sigurnu kucu ali bez rezultata. On je pogino prosle godine i sada kada je cujes taj njen muz je najdivnije bice na Zemlji i nikada ni mrava nije zgazio user posted image
Zasto je to tako ptice znaju, ja jos nisam pronikla u tajne ljudske psihe.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:39:35   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ima ljudi temperamentnih vole se a mlate seuser posted image user posted image user posted image



Al ja ne volim sto se oni mlate jer mi probude dijete...frk ovo, frk ono, dum tamo, dum vamo i mi sve troje budni ( ako spavamo). Nek svoju temperementnost treniraju na livadi


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:44:14   
veeseelaa
ma znam Nedi, prijavi ih policiji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:44:49   
Misica84
IZVORNA PORUKA: sara.at

e moja nensi znam ako ti je istu sam stvar dozivjela samo sto je to dzubre mene odveo u Austriju
pa mislio da moze na meni da se izivljava da cu ja sve da trpim da nemam nigdje nikoga.
Pljuvala me svekrva, govorila mi da nikad necu njemacki nauciti da cu cjeli zivot biti samo cistacica da su sve bosanke kurve
a meni krv vrila. Dvije godine mi je cjela njegova familija drob jela ovo je mog sina
ovo je moje a ja jadna placi kukaj sreca mi sto sam imala prijateljicu koju sam upoznala dok sam isla na kurs njemackog
pa me je primila kad god bi me izbacio iz stana nije bitno koje doba noci il dana mars van samo da me nauci da njegovu familiju moram da postujem, nakon dvije godine sam produzila zadnju vizu, dosla u svoju firmu jer je on htio da dam otkaz
i sef me pita zasto tad sam se raspucila kao dinja i sve rekla. Svom sefu i danas dan dugujem zivot jer je do tog doslo da se bacim sa mosta. On mi je papire dalje sredio, nasao mi stan,pokrenuo razvod.
Sad kad se okrenem iza sebe zahvaljujem se Bogu sto mi je neko otvorio oci,kad sam otisla od njega bila sam najveca drolja al me nije bilo briga. Sad sam 12 sedmica trudnoce moj sadasnji muz (nekadasnji sef) nemogu nekad svoju srecu da opisem rijecima jos kad me je neki dan probudio u krevetu pricajuci sa nasom bebom u stomaku suze su mi skliznule niz lice kao kamenje. Sad bojim se reci da sam srecna al nebojim se reci da sam jaka jer sam ovo sve zasluzila sa svojom patnjom.
A moj bivsi znate gdje je on sad zarucen i dovodi sebi zenu iz Makedonije jadna nece je cekati nista bolje nego sto je mene...
E sad pogledaj moju pricu i reci jel vrijedno da svoju mladost dajes tom gadu i nemoj slucajno ni na pamet da ti je palo da mu rodis djete sa tim si se samo jos dublje ukopala i osta onda u toj muci.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Eh draga moja, sto si me raztuzila. Dabogda nikad nebijo sretan.
A sadasnji muz, jeli Austrianac ili nas. Ali vidise ima Boga

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:47:01   
veeseelaa
sara.at user posted image user posted image user posted image  i mene baš rastuži, svašta ti predevera, al eto hvala Bogu pa si sad ok, imaš divnog muža i ubrzo malenu bebicu
Sve najbolje ti želim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:47:55   
milenium
joj kako je to romantično u neku ruku.ko u filmovim.tebe mm izbaci dođeš dat otkaz sve rekneš šefu,on ti pomogne,oženiš se na kraju zanj... aj napiši ovu priču na onoj temi sudbina tako nešto.kako si upoznala mm,kako te šef zaprosio,pomogai itd.uf ja to volim da slušam...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:48:24   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma znam Nedi, prijavi ih policiji


Ma bih ali dijete mi samo sa tetom u kući cijeli dan pa ne bih da rizikujem, vidis da su ludi oboje. Mogu ga prepasti ili nesto i onda ih moram  oboje propustiti kroz šake i belaj


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:48:29   
Leva
Sara.at ovo je jedna zaista tuzna ali divna prica. Tebi, tvom sadasnjem muzu i vasoj bebici zelim svu srecu svijeta i puno ljubavi user posted image
Opusti se i uzivaj u zivotu, zasluzila si!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:48:52   
leona81
mijenja se...na bolje


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:49:06   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sara.at user posted image user posted image user posted image  i mene baš rastuži, svašta ti predevera, al eto hvala Bogu pa si sad ok, imaš divnog muža i ubrzo malenu bebicu
Sve najbolje ti želim


I meneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:51:33   
Dida79
sara.at bas me je dirnula ova tvoja pricauser posted image user posted image user posted image
Nismo ni svjesni koliko takvih zivotinja postoji na ovom svjetu user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:57:46   
sara.at
Moj muz je rodjen u Austriji a otac mu je Njemac a majka Norvezanka al divna familija.
Milenijum ja bi najradje ovo gledala u nekom filmu nego da sam dozivjel na svojoj kozi
to je bilo psihicko zlostavljanje meni su se ruke tresle kao u babe od 70 godina sramota me bilo cigaru drzati u ruci
a odem kuci mami kako cu sta reci znam da mi nemoze pomoci mogu joj samo otezati i da mi kaze vrati se u kuci
i onda sam sama sebi rekla kad sam pojela govno jedem ga do kraja pa kako bilo da bilo.
Mozda ovo nikad nebi napisala al ova malecka od 18-god ovo je Bozija grehota sto radi od nje pa i ona je necije djete..

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:14:30   
new mama
Sara.at tako tuzna pricauser posted image ,bas mi je zao sto si morala proci taj pakao ,ali opet hB docekala si svoju srecu i imas divnog muza koji te je podrzao u svemu tome,a uskoro ce tvoja sreca biti upotpunjena sa malenom bebicomuser posted image user posted image
Ja stvarno nerazumijem ljude koji mogu da trpe bilo kakvo zlostavljanje u braku,ma ja bi cistacica bila i zaradjivala sebi za hljeb,ali nebi svakakvog kretena trpilauser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 21.1.2010 16:27:58 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:19:29   
D_K
IZVORNA PORUKA: sara.at


Sad sam 12 sedmica trudnoce moj sadasnji muz (nekadasnji sef) nemogu nekad svoju srecu da opisem rijecima jos kad me je neki dan probudio u krevetu pricajuci sa nasom bebom u stomaku suze su mi skliznule niz lice kao kamenje.



bas si me dirnula.. ma jedan je zivot draga moja i ne treba dozvoliti da se neko izivljava na tebi. sreca pa si se izvukla, neke tako provedu zivot i ne znajuci za bolje.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:22:12   
dzeni_nl
saro rasplaka ti mene sa svojom pricom
hvala Bogu pa sada imas zivot kako treba i muza kako treba, pa da vise ne prolazis kroz to sve kao nekada.
dosta njih se tako ponasa dovedu te u drugu zemlji pa misle ti ne znas nista i mogu sa tobom kako hoce.
nensi b ziva bila rjesavaj to kako znas i umijes, mozda je jos vise tako bezobrazan sto zna da nemas podrsku od roditelja pa misli da sa tobom moze kako hoce, jer niko ne stoji iza tebe da te zastiti.
ma nije bezobrazan on je jedno veliko djubre kada to tako radi i izivljava se na tebi.
ja ti iskreno ne bih preporucila da mu rodis dijete, bar ne dok se on ne promjeni i ne bude bolji prema tebi i dok osnovno ne shvati, da to nije samo njegovo, jer vise ne zivi sam, vec je vase zajednicko i mora to da djeli i brine se o tebi i ako ti nisi zaposlena.
bas na mene uticu ovakve zivotne price, bas sam se nasekirala.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:24:20   
sara.at

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: sara.at


Sad sam 12 sedmica trudnoce moj sadasnji muz (nekadasnji sef) nemogu nekad svoju srecu da opisem rijecima jos kad me je neki dan probudio u krevetu pricajuci sa nasom bebom u stomaku suze su mi skliznule niz lice kao kamenje.



bas si me dirnula.. ma jedan je zivot draga moja i ne treba dozvoliti da se neko izivljava na tebi. sreca pa si se izvukla, neke tako provedu zivot i ne znajuci za bolje.


svaki dan zahvaljujem Bogu na tome.
Al me bole ovakvi slucajevi kao kod nensi i kod drugih zena koje moraju da trpe il slocajevi koje sam ovdje dozivjela da mm ne podrzava u bilokom obliku sjetim se sebi i najradje bi tu zenu iscupala iz takvog zivota i pokazala joj da ima jos muza na ovom svijetu da on nije jedini princ al neke svate a neke nikad nazalost user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:24:45   
minica81
Mozda ovo nikad nebi napisala al ova malecka od 18-god ovo je Bozija grehota sto radi od nje pa i ona je necije djete..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sara.at ovo si  zaista ljepo napisala i mislim da ćeš pomoći  nensi b kad pročita tvoju životnu priću.
Drago mi je da si ipak nakon  toga svega  sretna.....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:32:58   
noaa
Ja bi komentirala za ovo"njegove pare" ja imam tu srecu da ne radim odkad sam se udalauser posted image user posted image napisala sam tu srecu jer mi neki dobronamjernici znaju reci kako sam zbog toga sretna i "prava gospodja"user posted image user posted image Jednom smo MM i ja raspravljali oko kredita i on mi rece e ti kad se zaposlis fino uzmi kredit pa to ostvari..Eh onda sam ja ko Merima iz Bice-biceuser posted image reko
1.cuvanje djece 8h--400 km a ja tvoje cuvam 24
2.kuhanje,peglanje,pranje nek je to 500 km kao kucna pomocnica
3.sex-nek je 3x tjedno fina je to parauser posted image user posted image user posted image
i sta mislite sta je bilo kasnijeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:35:06   
Romali
IZVORNA PORUKA: noaa

Ja bi komentirala za ovo"njegove pare" ja imam tu srecu da ne radim odkad sam se udalauser posted image user posted image napisala sam tu srecu jer mi neki dobronamjernici znaju reci kako sam zbog toga sretna i "prava gospodja"user posted image user posted image Jednom smo MM i ja raspravljali oko kredita i on mi rece e ti kad se zaposlis fino uzmi kredit pa to ostvari..Eh onda sam ja ko Merima iz Bice-biceuser posted image reko
1.cuvanje djece 8h--400 km a ja tvoje cuvam 24
2.kuhanje,peglanje,pranje nek je to 500 km kao kucna pomocnica
3.sex-nek je 3x tjedno fina je to parauser posted image user posted image user posted image
i sta mislite sta je bilo kasnijeuser posted image


Pa ne znam , možda sex 7 puta sedmično?? user posted image user posted image user posted image
Svaka čast, Herko moja!!!! Ne damo se mi user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:36:22   
sara.at

IZVORNA PORUKA: minica81

Mozda ovo nikad nebi napisala al ova malecka od 18-god ovo je Bozija grehota sto radi od nje pa i ona je necije djete..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sara.at ovo si  zaista ljepo napisala i mislim da ćeš pomoći  nensi b kad pročita tvoju životnu priću.
Drago mi je da si ipak nakon  toga svega  sretna.....



ja se nadam jer nekad kazu uci na tudjim greskama manje ce tebe da bole ipak ona je mlada i znace da nije vrijedan da daje svoju mladost njemu koji je nije zasluzio a zivi se samo jednom..
Dzeni nadam se sad da razumijes zasto sam inzistilala da pricas sa svojim mm da ti pomogne oko trudnoce, pogotovo kad si rekla da si samo 1g u Hol. podsjetila si me na mene i znala sam kako ti je sama u tudjem svijetu....
Al sreca kod tebe nije kao sto je kod mene bilo..

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:37:19   
veeseelaa
svoj dinar je svoj dinar, niko nije široke ruke al baš da ti muž marke ne da, van pameti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:38:01   
noaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ma jasta,znaju se oni nekad ubrezobraznit pa ih samo vratis u realnostuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:39:31   
noaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svoj dinar je svoj dinar, niko nije široke ruke al baš da ti muž marke ne da, van pameti

ma meni je to van pameti kakav njegov dinaruser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:42:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svoj dinar je svoj dinar, niko nije široke ruke al baš da ti muž marke ne da, van pameti

ma meni je to van pameti kakav njegov dinaruser posted image


pa onaj ko zarađuje on upravlja novcem, izuzev ako je neko baš mekan pa mu ga otmuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.1.2010 16:43:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:42:47   
emma.L
Ja jednostavno ne shvatam kako se bilo što u vezi, ako se živi skupa, ili u braku još gore, može nazvati mojim ili svojim user posted image . Ne kontam, pa me ubijte, kako itko može tako razmišljati? Znam da na to ne bih pristala nikada.
I ne rješavati probleme rađanjem djeteta. nensi, ti možeš odlučiti želiš li ili ne to trpjeti, ali otkud ti pravo takvu situaciju navaliti malom biću na leđa dok nema izbora i nema gdje pobjeći?
A Romali, to za Herke čujem ovdje stalno, ali ne moramo same to izgovarati, miša mu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *