|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
15.5.2008 14:37:20   
anamarija
Nemam ni zaovu, ni djevera, itd... posto je sin jedinac. Ali moja svekrva ih moze sve zamjeniti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskreno receno,  ne slazemo se najbolje, zato sto je uvjek na strani svoga sina. Kada god se posvadjamo moj muz joj to prenese, i uvjek sam ja kriva, a naravno nikada on, i onda ona mene nazove, i svasta mi kaze. Kada joj lijepo kazem da se ne mjesa onda ona meni kaze da -kako joj mogu tako reci, i onda tu nastane svadja. Dakle- ne slazemo se, i mislim da vjerovatno necemo nikada, zato sto ce uvjek biti na strani sina. Sto se svekra tice, on je o.ko. ne gura nos tamo gdje mu nije mjesto.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
20.7.2008 22:25:24   
Najdraza mama
Moj dragio ima samo sestru i odlicno se slazemo i ona je udata tako da se dobro razumijemo nema nekih problema ..Ja sam njoj ko starija sestra iako je ona meni zaova..nema frke nikakveuser posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu anamarija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
21.7.2008 10:19:09   
Happy
Ja imam zaovu i super se slažem sa njom... Ona mi je drugarica, a ne zaova, skupa smo bili na moru.... SUper nam je odnos i hvala Bogu da je tako user posted image

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
21.7.2008 12:25:54   
lida
Ja imam djevera i mogu vam reći da mi je ko brat

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
21.7.2008 12:34:51   
nikka
Ja imam pet djeverova a o odnosu snjima nisam razmišljala do ovog trenutka i evo sad se upitah kakav nam je odnos,pa ustvari nikakav ili bolje reći normalan,dva su oženjena a tri nisu,nedružimo se nešto posebno viđam ih samo na obiteljskim okupljanjima kao i sa njihovim ženama,mi imamo svoje društvo oni svoje tako da nismo često zajedno ali oni su u biti svi dobri nisam ništa loše doživjela od njih,možda je to i do mog stava prema njima,jednostavno poštivanje nikakva pretjerana ljubav.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
21.7.2008 12:39:25   
Okarica
Od svega nabrojanog imam samo djevera s kojim imam prilično korektan odnos.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
8.9.2008 21:57:58   
maslačak82
IZVORNA PORUKA: Okarica

Od svega nabrojanog imam samo djevera s kojim imam prilično korektan odnos.



isto tako

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 11:28:00   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Alisa.

kako se slazete sa svekrom,svekrvom,zaovom,jetrvom? Ja imam muzevu sestru,zaovu koja samo nesto pametuje,prosto me izludjuje.Ona je stara cura,haha.Ima previse slobodnog vremena,pa meni zagorcava zivot.


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 11:36:19   
jupajdi
Ja od svega nabrojanog imam snahu sa kojom se odlično slažem. Sada smo i rodile u isto vrijeme ( 18 dana razlika između curica ). Inače, brat i ja smo uvijek imali isto društvo, zajedno izlazili, tako je i dan-danas. Imam i zaovu sa kojem imam korektan odnos. Nikada nije bilo nikakvih nesuglasica.
Imam i sestru kojoj je 18 godina, tako da ću, nadam se jednog dana imati i zeta.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 12:03:39   
mamy Sabina
Od nabrojanog imam dva djevera.Obojica su daleko,a slažemo se onako
ništa posebno.Jedan nije oženjen,a stariji je pa baš i nemamo
nekih tema za razgovor,čovjek živi pomalo boemskim životom.Drugi je bio oženjen,razveo se.E, s tom mojom,,bivšom jetrvom"slagala sam se odlično.I sada se povremeno čujemo ,razmjenjujemo sms-ove.
p.s pozz Muamela

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 12:10:45   
gracija
Od svega nabrojanog imam dvije zaove i imamo korektan odnos,posto ni moj suprug ni ja nismo dali da nam se neko petlja u nas brak.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 12:12:29   
iva1974
srednja zalost.djever prepotentan a zaova se boji svoje svekrve i povlađuje joj sto mene user posted image  tako da u biti nemam neku temu za razgovor s njom i neviđam je često

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu gracija)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 12:49:41   
mamabb
Ja imam zaovu i snahu, pošto on ima samo sestru a ja samo brata.
Zaova je mlađa od mene dvije godine i za sad se super slažemo i mogu slobodno kazati da mi je i prijateljica, nadam se da će tako i ostati i kad bude starija i imala svoju porodicu a snaha je u kuću mojih roditelja došla poslije mene tako da nisam ni sa njom non-stop ali isto je odnos super, samo ponekad imam osjećaj da me se "boji" (smiješno jer se ja ni u čiji život i odnos ne miješam, držim se one stare "između vrata i dovratka se ne stavlja prst!) jer samo čeka moj komentar na nešto, mislim potvrdu ili neku vrstu odobravanja, e to me zna nervirati i samo joj kažem - ženo imaj svoj stav, kakav god i pogrešan al' nek je tvoj!

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 13:31:32   
Romali
Djever je dobar, raja, ali tih pa s njim nema puno priče. Uglavnom , pozitivan lik.
Jetrva mi je kraljica, sad smo više prijateljice. Često izađemo na kafu. Baš sam sretna zbog toga.
Nemam još snahicu user posted image , brat je poprilično mlad  pa bit će aBd. Bit ćemo dobre, trudit ću se maksimalno.
Zaovu nemam.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
13.9.2008 13:46:35   
jasmina_mm
ja imam samo sestru koja nije udata, a MM je jedinac sada tako da nemam nista od nabrojanog. Imao je sestru i nije bila udata, a koja mi je bila najbolja prijateljica i vjerovatno bi mi bila kuma na vjencanju da je jos uvijek ziva

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
7.10.2008 22:42:26   
Anoniman
ja imam samo jednu,jetrvu i super se slazemo.user posted image

(odgovor članu *sunce*)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.10.2008 4:51:18   
Lorna
Imam 2 djevera i 2 jetrve i slazemo se super; posjecujemo se cesto, pomazemo jedni drugima kad se organizuju kakva slavlja i zabave, sto je vrlo cesto jer je porodica velika. sve u svemu, nemam zamjerki, a nadam se ni oni.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.10.2008 8:48:00   
medica
ja imam jednu jetrvu s kojom se slazem dobro,imam i djevera s koji je super odnos,nevjestu jos nemam ali eto nadam se da cu je imati za koju godinu jer mi brcko trazi curuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
16.10.2008 9:00:47   
nesanica
Imam samo jednu zaovu i odnosi su ostvarno ok!

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 15:21:11   
amdi
Imam i zaove i djevere i jetrve i kako se zove od zaove muzuser posted image
Svi su daleko hB
Nisam neki komunikativni tip, a i svi su stariji od mene posto je MM najmladji, pa nemamo nekih zajednickih tema.
(ali ima zajedljivih komentara i kao fol finoce)

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 15:48:15   
ja_naiva
vala, ko je tebi zajedljiv - crk'o user posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 15:52:50   
amdi
Pa dobro, ne moras bas pretjerivati. Ma ne slusam ja komentare nikakve, ali sve kupim u sebi. Recimo, pokloni mi zaova krpu za prasinu-uh, sto je dobra

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 15:53:59   
ja_naiva
ma dobri liku, tebi pusa od mene, a moj komentar i dalje stoji

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 15:55:00   
emina_h
Ja imam ovo sve navedeno,ali hb svi su daleko pa se super slazemo kad se vidimo jednom godisnje.
Ne znam da li bi tako bilo da se vidjamo cesce.Ovako se ko fol pozelimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako se slazete sa zaovom, djeverom, jetr...
17.10.2008 16:16:14   
ja_naiva
imam dva djevera, vanka su, u zap. Evropi, mlađi se ozenio nedavno (omaklo mu se djetesce user posted image ), ima zenu koja ne razumije naški, preko Skypea se čujemo, odnosno vidimo, sve ok. drugi, stariji ima ženu i kćerku, žena mu je genijalna, puna savjeta (starija 13 god od mene) kako se odgaja čoek, al ja ne znam primjenit'.... šala, stvarno je genij, dobronamjerna, sve vrlo pozitivna, bavi se kin. medicinom, homeopatijom i uvijek nas savjetuje i brine pravo o nama. vidimo se dva puta godišnje, i uživamo kad smo zajedno, stvarno se volimo. djever je OK, malo nekad digne nos, al ona ne da, pa se on popravi....
od mog brata ženica je jedno dobro stvorenje, malke drugačijeg mentaliteta, napatio je život ima momente zajedljivosti, ali kad čovjek zna šta je prošla (bolesno dijete) halali i onda je dalje sve mašallah

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *