|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Emocije i/ili razum
3.2.2010 8:19:55   
tea lana
emotivna strana kod mene je izrazenjija mada se trudim da je ne pokazem.U sustini nisam osoba koja pokazuje emocije,vjerovatno iz nekog straha.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Emocije i/ili razum
3.2.2010 17:03:30   
dana3
Ako uvedemo analizu mene preko horoskopskog znaka-onda je razum na prvom mjestu jer sam strijelac u znaku a skorpija u podznaku.Relanost i stvarnost drma na dvije strane.Ne reagujem po emocijama i rijetko sam se tako i ponasala.
Strijelac je plamen a skorpija voda pa me to ubalansira-lako planem jos lakse se ugasim.
Imam obicaj da tri puta mjerim prije nego donesem neku odluku ali ima dosta spontanosti jer nisam neki planer-uglavnom reagujem razumom-emocije su u drugom planu


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Emocije i/ili razum
3.2.2010 18:12:01   
leli§
ja mislim da sam davno, ali i na ruzan nacin, naucila razluciti dvoje...razum na jednu stranu, emocije na drugu. odluke donosim slusajuci razum i instinkt, cisto iz razloga sto sam jedan dan emotivna ovako a drugi emotivna onakouser posted image user posted image user posted image ali oba dana razmisljam isto...pa mi razum dodje kao neka konstanta i njega slusam u donosenju velikih odluka, a emocije i moja "zlocasta" narav igraju veliku ulogu u donosenju manjih odlukauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Emocije i/ili razum
3.2.2010 22:11:04   
D_K
Eh, nekad sam preosjetljiva, suza mi na vrh nosa za sve. Naljutim se i planem na neke stvari koje me nekad ni najmanje ne tangiraju. A nekad - orilo gorilo ja po svom :)
Ja bih jedino voljela da sam na poslu malo manje emotivna. Danas sam se upalila na poslu i rekla neke stvari koje ce mi se sigurno nabiti na nos ali emocije prevladale - ma hajde kontam nije to ni lose - ja  sam se izlapandala pa sta bude neka bude.
E taman kao zakljucak - kod kuce imam odlicnu kombinaciju emocija i razuma u odnosu 2/1-  taman koliko treba ali na poslu bi trebalo da bude 1/2 i taman bi mi bilo.. Ali kasno je sad - ja se izlapandah :))

< Poruku je uredio Mami_74 -- 3.2.2010 22:12:39 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Emocije i/ili razum
3.2.2010 22:15:07   
dady
Joj emocije definitivno,da je bogdu razum!!!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Emocije i/ili razum
6.2.2010 10:39:41   
ivanak
Zavisi za što. Većinom reagiram emocijama.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Emocije i/ili razum
11.3.2013 15:39:23   
Blue rose RR
Na prvu mi preovlada emocija, ali onda razum ili podeblja ili nađe zlatnu sredinu.

Mada ovo su godine istesale, dok sam bila mlađa emocije su prštale iz mene (možda i do mladalačkih hormona), međutim vremenom nekako sve je leglo na svoje, i sada prvu zatomim, a pustim da mi sabah bude pametniji od akšama.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *