|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 22:53:15   
teacher75
od kad znam za sebe nosim po kuci trenerke. kad izlazim vani, prva stvar koju uradim cim udjem u kucu jeste da se presvudem u treberku, ili u pidzamu ako dodjem kasno navecer :)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:16:09   
veeseelaa
uglavnom se ne oblačimuser posted image  al kad se eto ko obučem uglavnom nešto lagano, neki ogrtačić, šorc, maica na bretele ili neka potkošuljica....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:16:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

od kad znam za sebe nosim po kuci trenerke. kad izlazim vani, prva stvar koju uradim cim udjem u kucu jeste da se presvucem u trenerku, ili u pidzamu ako dodjem kasno navecer :)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:17:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uglavnom se ne oblačimuser posted image  al kad se eto ko obučem uglavnom nešto lagano, neki ogrtačić, šorc, maica na bretele ili neka potkošuljica....

mora da ti je nahajcano grijanje na 30 stepeni user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:19:50   
Apotekarka
trenerke stalno,ne mogu nikako u farmericama valjda navikla i sad i kroz trudnocu,a prije mi bilo svejedno mogla sam cini mi se i u stiklama hodati po kuciuser posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:20:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uglavnom se ne oblačimuser posted image  al kad se eto ko obučem uglavnom nešto lagano, neki ogrtačić, šorc, maica na bretele ili neka potkošuljica....

mora da ti je nahajcano grijanje na 30 stepeni user posted image


uvijekuser posted image  ubismo se plačajući plinuser posted image  al brate merak user posted image
mm se 'vata za glavu, veli prozor ti na kant a grijanje na 30 stepeni, pusti me rekoh uživam

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.2.2010 23:22:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
27.2.2010 23:26:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uglavnom se ne oblačimuser posted image  al kad se eto ko obučem uglavnom nešto lagano, neki ogrtačić, šorc, maica na bretele ili neka potkošuljica....

mora da ti je nahajcano grijanje na 30 stepeni user posted image


uvijekuser posted image  ubismo se plačajući plinuser posted image  al brate merak user posted image
mm se 'vata za glavu, veli prozor ti na kant a grijanje na 30 stepeni, pusti me rekoh uživam

ja se tako oblacim ljeti, bretele i sorcici al zimi sam ipak zimogrizljiva, a ne mogu regulisati grijanje jer zivim u stanu, toplo je al ipak nije za bretela...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
28.2.2010 12:19:22   
sarisari
Ja sam u kuci uvijek u trenerci ( gornji i donji dio ) , ogrtac ili helanke i maica, volim po kuci da nosim slampave stvari od mm maice i slicno, bitno mi je da je udobno po kuci jer vani kada izlazim obavezno se sredjujem i obicno je to nesto sto i nije bas udobno, pa makr kod kuce da mi je ok, sto se tice trnerke necete vjerovati imala sam jednu trenerku do neki dan kojoj je bilo 4 godine i koju sam stalno nosila samo je operem, osusim i opet obucem jer mi je bila najudobnija, a dobar joj i kvalitet bio pa toliko izdrzala, ja sma je dobila iz Italije pa tako da ne znam gdje se moze kupiti, ali bih voljela pronaci takvu istu, marka je "Breach"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
28.2.2010 14:30:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sarisari

Ja sam u kuci uvijek u trenerci ( gornji i donji dio ) , ogrtac ili helanke i maica, volim po kuci da nosim slampave stvari od mm maice i slicno, bitno mi je da je udobno po kuci jer vani kada izlazim obavezno se sredjujem i obicno je to nesto sto i nije bas udobno, pa makr kod kuce da mi je ok, sto se tice trnerke necete vjerovati imala sam jednu trenerku do neki dan kojoj je bilo 4 godine i koju sam stalno nosila samo je operem, osusim i opet obucem jer mi je bila najudobnija, a dobar joj i kvalitet bio pa toliko izdrzala, ja sma je dobila iz Italije pa tako da ne znam gdje se moze kupiti, ali bih voljela pronaci takvu istu, marka je "Breach"

isto ovako..dosadi mi elegancija napolju, pa se kod kuće ušlampavim onako u hip-hop fazonuuser posted image user posted image user posted image ...s tim kad kuham stavim malu "emo-maramu" sa mrtvačkim glavama...user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 13:09:23   
Lalana
Nosim svasta, zavisi od raspolozenja.
Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza, trenerke ne nosim, osim ponekad.
Kada gosti dolaze, uvijek se najave, pa dodam dodatnu "fasadu"user posted image ali iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.
Kada spremam rucak ili cistim neka bezveze odjeca, nakon koje se istusiram u 80% slucajeva i preobratim u lijepu odjecu prije nego muz dodje kuci.user posted image
Moja mama je ista, uvijek je gledala da nabaci nesto lijepo prije nego babo dodje sa posla, pa makar neku ogrlicu i bluzu, da je covjek ne zatekne u oznojenoj majici, dosta je vodila o tome racuna, pa i ja povukla user posted image

< Poruku je uredio Lalana -- 1.3.2010 13:14:31 >


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 13:15:40   
SailorMoon
Oblacim nesta lagano, udobno ali ljepo i sexy. A ako sam bolesna kao sad, onda pidjamuuser posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 13:25:54   
sara.at
kod kuce obicno trenirke, taice i maicice nista ono pretjerano i od mog mm volim maicu obuci mali vikinga to mi od prve noci ostalo i evo dan danas. Ja sam u izboru u bih naletila na super trenirku ravnog kroja ta to je kvalitet ubi se sad u pojam sto nekupi jos 3-4 a bile samo po 15km al su peri deri, ja uvijek trcala u njoj i u fitnes.Ja neznam ima li ih jos u Izboru?
Ljeti obicno kupaci i na terasu boju dobijem kao ciganka user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 13:28:58   
Anoniman
Trenutno(poslije porodjaja) stalno sam u spavacici.
Inace su to trenerke(donji dio) i helanke, a gore majice kratkih rukava.

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 13:30:43   
teacher75
posto dojim sad su mi najzgodnije trenerke sa gornjim dijelom na raskopcavanje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 20:41:31   
new mama
Uglavnom trenerka i neka komotna majica,a nekad znam i biti u pidzami pola dana,najvise tako uzivam,a nikad se nesminkam kad sam kuci,samo krema na lice,labelo i to je touser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
1.3.2010 20:43:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: new mama

Uglavnom trenerka i neka komotna majica,a nekad znam i biti u pidzami pola dana,najvise tako uzivam,a nikad se nesminkam kad sam kuci,samo krema na lice,labelo i to je touser posted image user posted image


ista ovakva jedino zanm predvece malo se vise dotjerati za muza :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 9:23:12   
mama Nataša
do podne u pidžami a popodne šta bilo...

nekad i cijeli dan u pidžami user posted image

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 9:26:07   
Romali
Ma nekad me stid same sebe kakve kombinacije napravim. A kad se 'uljudim' to je obavezno trenerka, ljeti bermude i tregerača. Nikad, nikad, nikad nisam kući u farmerkama, užasno mi smetaju.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 9:56:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama Nataša

do podne u pidžami a popodne šta bilo...

nekad i cijeli dan u pidžami user posted image
hahahhaha ista stvaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:03:47   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Lalana

Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza. ..iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.



Slazem se i divim zenama koje to uspijevaju. Zuzi Jelinek je rekla neki dan na tv-u: "Imam skoro 90, ali ritam se, ne dam se. Sa ovoliko godina muz me nikada nije vidio nesredjenu i prvo sto uradim kad ustanem je da se dotjeram i to savjetujem svim zenama." Svaka joj cast! Ja sam se malo opustila po tom pitanju otkako smo dobili bebu i radim na tome da to promijenim. Beba bljucka, oznojis se 100 puta u toku dana oko bebe, sminka se razmaze ako je nosis...Tako da se sad u kuci ne sminkam, a obavezno se istusiram prije nego mm dodje. U potrazi sam za lijepom i udobnom kucnom garderobom, zato sam i otvorila ovu temu. Ako imate konkretne prijedloge gdje sta kupiti, nemojte se stidjeti da napisete user posted image .

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:07:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Atarka

IZVORNA PORUKA: Lalana

Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza. ..iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.



Slazem se i divim zenama koje to uspijevaju. Zuzi Jelinek je rekla neki dan na tv-u: "Imam skoro 90, ali ritam se, ne dam se. Sa ovoliko godina muz me nikada nije vidio nesredjenu i prvo sto uradim kad ustanem je da se dotjeram i to savjetujem svim zenama." Svaka joj cast! Ja sam se malo opustila po tom pitanju otkako smo dobili bebu i radim na tome da to promijenim. Beba bljucka, oznojis se 100 puta u toku dana oko bebe, sminka se razmaze ako je nosis...Tako da se sad u kuci ne sminkam, a obavezno se istusiram prije nego mm dodje. U potrazi sam za lijepom i udobnom kucnom garderobom, zato sam i otvorila ovu temu. Ako imate konkretne prijedloge gdje sta kupiti, nemojte se stidjeti da napisete user posted image .

Atarka, i ja sam ti ista, ali i mm se vala opustio, ne obrije se dok mu ja ne kazem itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:15:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lalana


Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza, trenerke ne nosim, osim ponekad.
Kada gosti dolaze, uvijek se najave, pa dodam dodatnu "fasadu"user posted image ali iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.


potpisujem, jednostavno volim biti privlačna, valjda to želi svaka žena user posted image user posted image user posted image
Uvijek nešto lagano i sexy a kad gosti dolaze obučem se kao da idem na neku svečaniju večericu, uvijek izbor pada na neku lijepu dugu večernju haljinuuser posted image
KAd sam se udavala mahsuz sam šila 5-6 haljina da imam obući kad gosti dodju + papuče s peticom + nakit uz haljine
Volim vidjeti dodjeranu privlačnu ženu, to mi je user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:18:51   
snijeg
Kod mene kad sam kući važi pravilo: samo neka je udobno i da mi ne ograničave pokrete (kad je u pitanju garderoba) sve drugo se odnosi na lični higijenu, pa mi je logično svakodnevno tuširanje, njega lica, diskretna šminka (malko sjene i vrlo malo maskare, labelo)  i uvijek uredna frizura (kratko sam ošišana, pa samo to malko popravim na sabahu, da ne izgleda baš kao da sam motor vozila user posted image )....sve to obavim ujutro kad ustanem, to mi je rutina bila oduvijek, ostala i dan danas jer mi zaista ne treba puno vremena, a ja se jako dobro osjećam i spremna sam za nove dnevne aktivnosti  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:19:18   
salmy
IZVORNA PORUKA: Atarka

IZVORNA PORUKA: Lalana

Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza. ..iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.



Slazem se i divim zenama koje to uspijevaju. Zuzi Jelinek je rekla neki dan na tv-u: "Imam skoro 90, ali ritam se, ne dam se. Sa ovoliko godina muz me nikada nije vidio nesredjenu i prvo sto uradim kad ustanem je da se dotjeram i to savjetujem svim zenama." Svaka joj cast! Ja sam se malo opustila po tom pitanju otkako smo dobili bebu i radim na tome da to promijenim. Beba bljucka, oznojis se 100 puta u toku dana oko bebe, sminka se razmaze ako je nosis...Tako da se sad u kuci ne sminkam, a obavezno se istusiram prije nego mm dodje. U potrazi sam za lijepom i udobnom kucnom garderobom, zato sam i otvorila ovu temu. Ako imate konkretne prijedloge gdje sta kupiti, nemojte se stidjeti da napisete user posted image .
Šta ima Zuziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja bih bila bolja od nje.Zena sve sto uradi u toku dana uradi na sebi........jer ima druge zene koje brinu o svemu drugome.Lako je biiti uvijek dotjeran kad imas vremena i   novacauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ps.nisam bas stalno u pidjami,zezam se ali nemam vremena uvijek da budem ful po kuci!
A izlazak vani je sasvim druga pricauser posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:32:59   
teacher75
meni je mrsko da se sredjujem po kuci, trenerka zakon. kad izlazim sminkam se, al diskretno, pa onda lijepo odmaram lice kod kuce.a svi mi kazu da izgledam mladje- to je zato sto se nikad nisam puno sminkala i lice mi je ostalo "ocuvano". naravno da je higijena na prvom mjestu, al sto bih se ja nesta mucila i sredjivala muzu kad se ni on za mene ne sredjuje. a volimo se bez obzira na to. cak me ganja da me slika po kuci kad sam nedotjerana i njemu lijepa a meni sve te slike bezveze user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 2.3.2010 11:34:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *