|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:38:30   
Skvo RR
Hm...kako se oblacim...pu pu gluho and daleko bilo...

Haha, to su u principu moji najdrazi dronjci...trenerke, sire majice...vikendom sam npr. do 12h u pidjami, nekada i do kasno popodne...sve zavisno izlazim li ili ne....
Ako mi neko treba doci, onda imam par trenerki reprezentativnog kroja i izgleda, a ha odu....eto mene nazad u moje dronjcare!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:42:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hm...kako se oblacim...pu pu gluho and daleko bilo...

Haha, to su u principu moji najdrazi dronjci...trenerke, sire majice...vikendom sam npr. do 12h u pidjami, nekada i do kasno popodne...sve zavisno izlazim li ili ne....
Ako mi neko treba doci, onda imam par trenerki reprezentativnog kroja i izgleda, a ha odu....eto mene nazad u moje dronjcare!



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:47:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Atarka

IZVORNA PORUKA: Lalana

Trudim se maksimalno da sam uvijek lijepo obucena za muza. ..iskreno mi je prece da se sredim muzu, nego da sam non stop kao za ciscenja.



Slazem se i divim zenama koje to uspijevaju. Zuzi Jelinek je rekla neki dan na tv-u: "Imam skoro 90, ali ritam se, ne dam se. Sa ovoliko godina muz me nikada nije vidio nesredjenu i prvo sto uradim kad ustanem je da se dotjeram i to savjetujem svim zenama." Svaka joj cast! Ja sam se malo opustila po tom pitanju otkako smo dobili bebu i radim na tome da to promijenim. Beba bljucka, oznojis se 100 puta u toku dana oko bebe, sminka se razmaze ako je nosis...Tako da se sad u kuci ne sminkam, a obavezno se istusiram prije nego mm dodje. U potrazi sam za lijepom i udobnom kucnom garderobom, zato sam i otvorila ovu temu. Ako imate konkretne prijedloge gdje sta kupiti, nemojte se stidjeti da napisete user posted image .
Šta ima Zuziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja bih bila bolja od nje.Zena sve sto uradi u toku dana uradi na sebi........jer ima druge zene koje brinu o svemu drugome.Lako je biiti uvijek dotjeran kad imas vremena i   novacauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ps.nisam bas stalno u pidjami,zezam se ali nemam vremena uvijek da budem ful po kuci!
A izlazak vani je sasvim druga pricauser posted image



u pravu si, ima i ova mjesta
U mom slučaju nije baš tako, ja radim od svoje devetnaeste godine, jedno vrijeme i po dva posla, deveram i po kući i čuvam dijete a vremena se isto utroši na oblačenju trenerke ili neke pristojne haljine
Malo rumenila i sjaj za usne sve za tili čas
Osim toga ima i prirodno lijepih žena a i svima ne stoji isto neka šlampava maica, na nekom je sexy na nekom nidje veze
Koliko smo se puta našli u nekoj situaciji npr izadjete ne sređene i sretnete jako bitne osobe na koje bi željele da ste ostavile dojam dotjerane žene pa bi se onda sve punim u glavu što se ne srediste taj dan
Nije fazon samo u ljepoti, nego žena koja je dotjerana izgleda sretno!
Koliko smo puta nekog srele ili bile kući kod nje/njega pa rekle joj šta joj se desilo, tako je nesređena, shebana i sl
Ne treba dozvoliti da o nama/vama počinju priču "jao jes mi je žao...., kako je nekad bila lijepa/slatka/privlačna bila..."
Ja npr nemam vremena za kozmetičke salone/pedikere a Boga mi ni za frizere, ne farbam se a rijetko i šišam user posted image   al imam par minuta da navučem pristojnu haljinu i stavim malo rumenila i sjaja na usne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:53:57   
Atarka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Koliko smo se puta našli u nekoj situaciji npr izadjete ne sređene i sretnete jako bitne osobe na koje bi željele da ste ostavile dojam dotjerane žene pa bi se onda sve punim u glavu što se ne srediste taj dan
Nije fazon samo u ljepoti, nego žena koja je dotjerana izgleda sretno!
Koliko smo puta nekog srele ili bile kući kod nje/njega pa rekle joj šta joj se desilo, tako je nesređena, shebana i sl
Ne treba dozvoliti da o nama/vama počinju priču "jao jes mi je žao...., kako je nekad bila lijepa/slatka/privlačna bila..."
Ja npr nemam vremena za kozmetičke salone/pedikere a Boga mi ni za frizere, ne farbam se a rijetko i šišam user posted image   al imam par minuta da navučem pristojnu haljinu i stavim malo rumenila i sjaja na usne



Potpuno si u pravu. Zasto da jedina sredjena zena koju vas muz vidi kad je kod kuce bude djevojka sa tv- prognoze? Kad imamo vremena za RR mozemo odvojiti koju minuticu i za sebe. user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:57:43   
salmy
Pokusavam biti cista i mirisnauser posted image user posted image  a sad sto je moja svaka treca trenerka uebana od domestosa ili ti izblijedjela od slinog pranja to je drugi par cipela!
A to se Zuzi sigurno ne bi moglo desiti,jer ona i ne zna kakve poljedice napravi domestosuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 11:58:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Pokusavam biti cista i mirisnauser posted image user posted image  a sad sto je moja svaka treca trenerka uebana od domestosa ili ti izblijedjela od slinog pranja to je drugi par cipela!
A to se Zuzi sigurno ne bi moglo desiti,jer ona i ne zna kakve poljedice napravi domestosuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:00:54   
teacher75
e vala necu iz principa! kad je njemu mrsko da se obrije pa mu moram po 100 puta reci da mi to smeta, i meni je mrsko da skidam poslije sminku user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:01:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

Pokusavam biti cista i mirisnauser posted image user posted image  a sad sto je moja svaka treca trenerka uebana od domestosa ili ti izblijedjela od slinog pranja to je drugi par cipela!
A to se Zuzi sigurno ne bi moglo desiti,jer ona i ne zna kakve poljedice napravi domestosuser posted image user posted image user posted image


pa kad čistiš domestosom obučeš trenerku a kad završiš obučeš nešto slatko
Zezaš ti zezaš a vazda dotjerana

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:04:00   
Atarka
Ono u cemu cistim inace ne nosim po kuci. Imam trenerku za ciscenje koja je stradala od domestosa.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:06:21   
salmy
Ja sad ispadoh uhljupuser posted image user posted image user posted image user posted image a Bogami ko me zna kaze da sam uvijek lijepo dotjerana( kad nam dolaze gostuser posted image user posted image i) a kad sam sama kao sad sa bebijem,bude dana da sam bas uhljupastauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ps.kozmetika  šminka i parfemi su moj fah...tako da nema sanse da budem bez toga! Vesela je upravu kad kaze da ima zena koje su prirodno lijepe!user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:13:46   
Atarka
IZVORNA PORUKA: salmy

Ps.kozmetika  šminka i parfemi su moj fah...tako da nema sanse da budem bez toga!


Pa sto ne kazes, mozes nam savjete dijeliti, koji korektor najbolje pokriva podocnjake od nespavanja, koje je sjajilo najtrajnije i koji je parfem onako fin, svjez i lagan za po kuci.user posted image  Mozes biti nas make-up guru.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:19:21   
salmy
IZVORNA PORUKA: Atarka

IZVORNA PORUKA: salmy

Ps.kozmetika  šminka i parfemi su moj fah...tako da nema sanse da budem bez toga!


Pa sto ne kazes, mozes nam savjete dijeliti, koji korektor najbolje pokriva podocnjake od nespavanja, koje je sjajilo najtrajnije i koji je parfem onako fin, svjez i lagan za po kuci.user posted image  Mozes biti nas make-up guru.
hahahahah  ne bih da reklamiram brandoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uglavnom je u pitanju visokoselektivna kozmetika!
ali sad sam na bolovanju pa odmaramuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:21:33   
veeseelaa
ma salmy je ko grom nego nas zahebava

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:21:53   
Atarka
Onda cemo savjete traziti na PP user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:27:49   
teacher75
ma ja se volim sminkati ali mrzim skidati sminku, pa zato se slabo sminkam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:28:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ja se volim sminkati ali mrzim skidati sminku, pa zato se slabo sminkam


a zar se šminka skida user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:29:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ja se volim sminkati ali mrzim skidati sminku, pa zato se slabo sminkam


a zar se šminka skida user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam mozda 2 puta u zivotu legla sa smnikom na licu i to zato jer sam se bila komirala od alkohola user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:31:36   
teacher75
a ne nosim duge haljine nikad, samo kratke, pa ne mogu bas paradirati pred gostima u minjaku, valja se saginjati da se naspe kafa itd...user posted image user posted image user posted image farmerke mi sve uske pa na kraju opet bude neka dobra trenerka (nije mi zao dati pare na dobru trenerku jer je bas iznosam) ili helanke i neka tunika...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:39:23   
veeseelaa
a ja mislim da bi tebi super stajala duža haljinauser posted image , pa ne mora biti do tala ako ti smeta, npr preko listova

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 12:55:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ja mislim da bi tebi super stajala duža haljinauser posted image , pa ne mora biti do tala ako ti smeta, npr preko listova

ma ne bi vjeruj mi, ja sam puno visoka i kad obucem nesto dugo izgeldam jos visocije

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 21:25:01   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma salmy je ko grom nego nas zahebava
dobro sto si ti kao gromuser posted image user posted image user posted image user posted image prirodna ljepota(meni bacas na meleskinje) ali kako bona nebila znas Salmy kad me nisi nikad vidjelauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 21:31:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ja se volim sminkati ali mrzim skidati sminku, pa zato se slabo sminkam


a zar se šminka skida user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam mozda 2 puta u zivotu legla sa smnikom na licu i to zato jer sam se bila komirala od alkohola user posted image
da ti se pridruzimuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 21:39:30   
Medić*
S obzirom da sam skoro vecinu dana sama sa malenim onda duze vrijeme budem u pidzami, sredim dusicu malu, dam njemu da jede, pristavim sebi kafu i tako u pizdami cejfim, tek onda obucem trenerku, sve dok se neko ne najavi doci ili ako hocemo negdje tada se sredim, rijetko sminka ali sto neka rece sjaj za usne i malo pudera ili rumenila svakako, a bogami pred spavanje druga pricauser posted image user posted image user posted image TIP TOP spremnauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:00:27   
acudesa
Ja ću dodati još, da ako mi dolaze gosti(koji nisu često kod mene)-dotjeram se, jer želim izgledati lijepo svojim gostima, smatram da im na taj način iskazujem poštovanje, osjećam se ljepše i samouvjerenije, znači diskretno se našminkam i obučem nešto lijepo (pantalone, košuljicu..)...a, kad dolazi "moja raja"...onda standardno-isto kao i kad sam sama...opušteno skroz...
I, također, pri ulasku u kuću, odmah se, istog momanta presvlačim u "kućnu odjeću"..zato mi je sva moja odjeća veoma očuvana, imam košulje stare 10 godina, a one su  kao nove(doduše i kvalitet im je super)...ne mogu odjeću koju nosim na posao, nositi po kući, kako je elegantna, taman se trebam peglati po podu s malim u njojuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ranije sam po kući nosila bilo šta, ali sam skontala kad naiđem pored ogledala da se sama sebi uopšte ne sviđam, dok u posljednje vrijeme kupim maksuz nešto za "po kući" lijepo, da mi lijepo stoji, bilo da su farmerke, trenerka, majica...znači to više nije bilo šta i puno se ljepše osjećam....
Rasla sam u hippie  fazonu, ali sad sam malo drukčija ozbiljnija mlada ženauser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:03:48   
Apotekarka
Joj glupo je sto tracam,ali nedavno mi otisli kod prijatelja od mm i dotricna nova mlada,tek se udala pravi kolac u ultra kratkom minjaku i nakvim stucnama ja se sokirala...
A bome i smijesno mi bilouser posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *