|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:04:24   
Anoniman
Ah, kako se oblačim...zimi trenerka a ljeti uglavnom neke suknjice lagane, i njima se baš dobro osjećam.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:11:11   
Lalana
ma draga teacher nisam ja rekla da se neko manje voli sto hoda u pidzami user posted image ali mora se priznati da svak voli vidjeti lijepo, a muz je za to najpreci, barem ja tako mislim.
A sad da trebaju neke posebne pare za to, ne trebaju, niti vrijeme, ja sa dvoje djece stignem se istusirati, pocesljati, presvuci i dodati jos pokoji detalj na sebe, pred muzev dolazak, to mi je nekako bas super, onda se i on trudi vise prema meni, mada se volimo i u pidzami i kecelji, ali non stop u kuci biti bezveze, a vani uvijek maksimalno dotjeran to meni nije uredu.
I ja npr. izjutra budem Pidzametauser posted image ali trznem se a uvijek se nadje lijepa i udobna odjeca i za po kuci.
Slazem se da su farmerke za stalno nosenje po kuci neudobne ali ima alternativa, i da si lijep a i komotan user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:24:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lalana

ma draga teacher nisam ja rekla da se neko manje voli sto hoda u pidzami user posted image ali mora se priznati da svak voli vidjeti lijepo, a muz je za to najpreci, barem ja tako mislim.
A sad da trebaju neke posebne pare za to, ne trebaju, niti vrijeme, ja sa dvoje djece stignem se istusirati, pocesljati, presvuci i dodati jos pokoji detalj na sebe, pred muzev dolazak, to mi je nekako bas super, onda se i on trudi vise prema meni, mada se volimo i u pidzami i kecelji, ali non stop u kuci biti bezveze, a vani uvijek maksimalno dotjeran to meni nije uredu.
I ja npr. izjutra budem Pidzametauser posted image ali trznem se a uvijek se nadje lijepa i udobna odjeca i za po kuci.
Slazem se da su farmerke za stalno nosenje po kuci neudobne ali ima alternativa, i da si lijep a i komotan user posted image

ja sam rekla da sam u kuci u trenerci i bez sminke, sto ne znaci da sam nedotjerana. meni je smijesno da nasminkana i obucena za izlaska sjedim u kuci. pa zasto onda postoji razlika izmedju odjece za razlicite prilike! kad se izlazi navecer ide jaci make-up, preko dana diskretniji a kod kuce kucna varijanta, pa nisu djaba izmisljene trenerke, ne sluze samo za bavljenje sportom...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:25:40   
Apotekarka
ja sam rekla da sam u kuci u trenerci i bez sminke, sto ne znaci da sam nedotjerana. meni je smijesno da nasminkana i obucena za izlaska sjedim u kuci. pa zasto onda postoji razlika izmedju odjece za razlicite prilike! kad se izlazi navecer ide jaci make-up, preko dana diskretniji a kod kuce kucna varijanta, pa nisu djaba izmisljene trenerke, ne sluze samo za bavljenje sportom...

_____________________________
potpisujem

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:25:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja ću dodati još, da ako mi dolaze gosti(koji nisu često kod mene)-dotjeram se, jer želim izgledati lijepo svojim gostima, smatram da im na taj način iskazujem poštovanje, osjećam se ljepše i samouvjerenije, znači diskretno se našminkam i obučem nešto lijepo (pantalone, košuljicu..)...a, kad dolazi "moja raja"...onda standardno-isto kao i kad sam sama...opušteno skroz...
I, također, pri ulasku u kuću, odmah se, istog momanta presvlačim u "kućnu odjeću"..zato mi je sva moja odjeća veoma očuvana, imam košulje stare 10 godina, a one su  kao nove(doduše i kvalitet im je super)...ne mogu odjeću koju nosim na posao, nositi po kući, kako je elegantna, taman se trebam peglati po podu s malim u njojuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ranije sam po kući nosila bilo šta, ali sam skontala kad naiđem pored ogledala da se sama sebi uopšte ne sviđam, dok u posljednje vrijeme kupim maksuz nešto za "po kući" lijepo, da mi lijepo stoji, bilo da su farmerke, trenerka, majica...znači to više nije bilo šta i puno se ljepše osjećam....
Rasla sam u hippie  fazonu, ali sad sam malo drukčija ozbiljnija mlada ženauser posted image user posted image user posted image user posted image





ovo isto ko da sam ja pisala! user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:29:39   
Lalana

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Lalana

ma draga teacher nisam ja rekla da se neko manje voli sto hoda u pidzami user posted image ali mora se priznati da svak voli vidjeti lijepo, a muz je za to najpreci, barem ja tako mislim.
A sad da trebaju neke posebne pare za to, ne trebaju, niti vrijeme, ja sa dvoje djece stignem se istusirati, pocesljati, presvuci i dodati jos pokoji detalj na sebe, pred muzev dolazak, to mi je nekako bas super, onda se i on trudi vise prema meni, mada se volimo i u pidzami i kecelji, ali non stop u kuci biti bezveze, a vani uvijek maksimalno dotjeran to meni nije uredu.
I ja npr. izjutra budem Pidzametauser posted image ali trznem se a uvijek se nadje lijepa i udobna odjeca i za po kuci.
Slazem se da su farmerke za stalno nosenje po kuci neudobne ali ima alternativa, i da si lijep a i komotan user posted image

ja sam rekla da sam u kuci u trenerci i bez sminke, sto ne znaci da sam nedotjerana. meni je smijesno da nasminkana i obucena za izlaska sjedim u kuci. pa zasto onda postoji razlika izmedju odjece za razlicite prilike! kad se izlazi navecer ide jaci make-up, preko dana diskretniji a kod kuce kucna varijanta, pa nisu djaba izmisljene trenerke, ne sluze samo za bavljenje sportom...


Ma nisam ja nista lose reklauser posted image , iako meni nije smijesno da u kuci sjedim dotjerana nakon sto zavrsim kuhanje i ciscenje, koje i sama obavljam u nekoj recimo trenerci, budu to uglavnom neke hlace, nego kazem samo da neko ne pomisli nedaj boze da sam rekla da se ljudi i zene u trenerci ne voleuser posted image
Ma razumijemo se potpuno, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:32:11   
Apotekarka
za vikend cu da nabvaci ultra kratki sorc,dekolte i pred muza ili bi ga infarkt zdrmao ili bi me odvukao u dom za ludeuser posted image
Prije nigdje nisam bez sminke isla uvijek koliko-toliko sredjena ali kako je Antonio stigao sve se promjenilo nemam nekog vremena za pretjerano sredjivanje naravnoi da se volim srediti na posao,kad negdje izadjem a glupo mi je kila sminke i s djetetom se valjam po podu,dsesi mi se negsdje odem nasminkana pa kad se vratinm zaboravim(valjda se odvikla)i protrljam oci a lice postane kao iz dimnjaka prema tome kuca,Antonio i trenerka zakon,a sminka u nesiseru..

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:34:25   
Lalana
Apotekarka obavezno za vikend u napad user posted image user posted image
Nema sanse da ce te muz proglasiti ludom a za infarkt ne garantujem user posted image samo nemoj mene kriviti ako mu sta budeuser posted image

Salim se nadam se da me neces lose shvatitiuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:35:06   
acudesa
teacher75, znaju žene kako će najbolje....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:37:36   
Apotekarka
Apotekarka obavezno za vikend u napad
Nema sanse da ce te muz proglasiti ludom a za infarkt ne garantujem samo nemoj mene kriviti ako mu sta bude

Salim se nadam se da me neces lose shvatiti
user posted image user posted image Samo da tange ne zaboravim nedo Boguser posted image
Ma ja sam apotekarka apaurin mu jedan u kavicu covjek opusten i zadovoljan kakav infarktuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:39:03   
Lalana


user posted image user posted image Samo da tange ne zaboravim nedo Boguser posted image
Ma ja sam apotekarka apaurin mu jedan u kavicu covjek opusten i zadovoljan kakav infarktuser posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:40:06   
teacher75
ja recimo volim kupiti lijepu i kvalitetnu trenerku, i super se i osjecam i izgledam u njoj. Lalana nisam mislila da se neko ne voli u pidzami, pogresno si me razumjela, samo ja licno smatram da je bespotrebno da se sredjujem kako bi mi muz bio sretniji. ako nije sretan sa mnom u najgorem izdanju ne treba ni biti sa mnom. take it or leave it baby!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:41:16   
malena sharena
Joj nekidan sam u orsayu naletila na super helanke ko iz prljavog plesa, taman za po kuci. Al kad sam probala skontala sam da me vise ne asociraju na prljavi ples, pa ih nisam ni kupila user posted image .

Odkad imam bebu - trenerke po kuci, a kad dolaze gosti i muzeva familija - full oprema. Nekad se i nasminkam u kuci, ali sve rjedje u zadnje vrijeme i skontala sam da sam LJepa i bez sminke user posted image . Prije trudnoce sam bas voljela fensi cipelice, kostimice, kosuljice, a sad mi to vise nije prakticno pa sam i vani u nekom lezernijem fazonu, ali sredjena.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:42:03   
Lalana
user posted image user posted image user posted image
Dzaba kad sam ja tako navikla, i nekako se ljepse osjecam a naravno da su oni nama sretni sa nama i finima i naopakima user posted image
Hvala imuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:44:36   
teacher75
neka svako oblaci ono u cemu se najbolje osjeca, bilo da je u pitanju pidzama ili vecernja haljina. ljepota dolazi iznutra, kad je covjek zadovoljan i kad se dobro osjeca to se vidi na njemu. a djaba i najbolja odjeca i najskuplja sminka ako je neko nesretan i zraci negativnom energijom...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:45:48   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja recimo volim kupiti lijepu i kvalitetnu trenerku, i super se i osjecam i izgledam u njoj. Lalana nisam mislila da se neko ne voli u pidzami, pogresno si me razumjela, samo ja licno smatram da je bespotrebno da se sredjujem kako bi mi muz bio sretniji. ako nije sretan sa mnom u najgorem izdanju ne treba ni biti sa mnom. take it or leave it baby!



I ja isto imam dobre trenerke i bas super izgledaju, taman da covjek uredno izgleda u kucnoj varijanti. Ali ne slazem se da je bespotrebno sredjivati se radi muza, Boga mi ja volim kad je on mirisljav, s dobro frizurom i lijepo obucen, odmah ga primijetim user posted image Ja stvarno gledam da sam namirisana, da mi je kosa uvijek lijepa, a zena moze biti super privlacna u recimo trenerci i majici na bretele. Necu vecernju haljinu nositi dok kuham rucak

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:46:22   
Lalana

IZVORNA PORUKA: teacher75

neka svako oblaci ono u cemu se najbolje osjeca, bilo da je u pitanju pidzama ili vecernja haljina. ljepota dolazi iznutra, kad je covjek zadovoljan i kad se dobro osjeca to se vidi na njemu. a djaba i najbolja odjeca i najskuplja sminka ako je neko nesretan i zraci negativnom energijom...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:48:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Joj nekidan sam u orsayu naletila na super helanke ko iz prljavog plesa, taman za po kuci. Al kad sam probala skontala sam da me vise ne asociraju na prljavi ples, pa ih nisam ni kupila user posted image .

Odkad imam bebu - trenerke po kuci, a kad dolaze gosti i muzeva familija - full oprema. Nekad se i nasminkam u kuci, ali sve rjedje u zadnje vrijeme i skontala sam da sam LJepa i bez sminke user posted image . Prije trudnoce sam bas voljela fensi cipelice, kostimice, kosuljice, a sad mi to vise nije prakticno pa sam i vani u nekom lezernijem fazonu, ali sredjena.

i ja sam se prije trudnoce a i braka vise "napucavala", trosila ogromne pare na garderobu i sminku, a sad jednostavno ne vidim smisla u tome. valjda sam prije bas bila manje zadovoljna sobom i nastojala da se "poboljsam", trudila se da se dopadnem drugima, prikazem u "najboljem izdanju" a sad je nekako sve sjelo na svoje, druge stvari su mi postale puno bitnije od fizickog izgleda i osjecam se puno, puno bolje. prihvatila se onakvom kakva jesam i zavoljela sebe i bez sminke i bez skupe odjece user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:50:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja recimo volim kupiti lijepu i kvalitetnu trenerku, i super se i osjecam i izgledam u njoj. Lalana nisam mislila da se neko ne voli u pidzami, pogresno si me razumjela, samo ja licno smatram da je bespotrebno da se sredjujem kako bi mi muz bio sretniji. ako nije sretan sa mnom u najgorem izdanju ne treba ni biti sa mnom. take it or leave it baby!



I ja isto imam dobre trenerke i bas super izgledaju, taman da covjek uredno izgleda u kucnoj varijanti. Ali ne slazem se da je bespotrebno sredjivati se radi muza, Boga mi ja volim kad je on mirisljav, s dobro frizurom i lijepo obucen, odmah ga primijetim user posted image Ja stvarno gledam da sam namirisana, da mi je kosa uvijek lijepa, a zena moze biti super privlacna u recimo trenerci i majici na bretele. Necu vecernju haljinu nositi dok kuham rucak


i ja primjetim svog mm kad se namirise i dotjera jer je to tako rijetko, pa moram primjetiti! user posted image user posted image user posted image
a ja pod sredjivanjem nisam smatrala miris i njegovanu kosu nego sminku i toaletu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:50:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

neka svako oblaci ono u cemu se najbolje osjeca, bilo da je u pitanju pidzama ili vecernja haljina. ljepota dolazi iznutra, kad je covjek zadovoljan i kad se dobro osjeca to se vidi na njemu. a djaba i najbolja odjeca i najskuplja sminka ako je neko nesretan i zraci negativnom energijom...

istinauser posted image



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
2.3.2010 23:53:36   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja recimo volim kupiti lijepu i kvalitetnu trenerku, i super se i osjecam i izgledam u njoj. Lalana nisam mislila da se neko ne voli u pidzami, pogresno si me razumjela, samo ja licno smatram da je bespotrebno da se sredjujem kako bi mi muz bio sretniji. ako nije sretan sa mnom u najgorem izdanju ne treba ni biti sa mnom. take it or leave it baby!



I ja isto imam dobre trenerke i bas super izgledaju, taman da covjek uredno izgleda u kucnoj varijanti. Ali ne slazem se da je bespotrebno sredjivati se radi muza, Boga mi ja volim kad je on mirisljav, s dobro frizurom i lijepo obucen, odmah ga primijetim user posted image Ja stvarno gledam da sam namirisana, da mi je kosa uvijek lijepa, a zena moze biti super privlacna u recimo trenerci i majici na bretele. Necu vecernju haljinu nositi dok kuham rucak


i ja primjetim svog mm kad se namirise i dotjera jer je to tako rijetko, pa moram primjetiti! user posted image user posted image user posted image
a ja pod sredjivanjem nisam smatrala miris i njegovanu kosu nego sminku i toaletu



Razumijemo se onda, a ja bas kontam sta ovo zena prica kad je na svim slikama sa foruma sriktana user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
6.3.2010 22:44:51   
salmy
Dobih  ja od MM danas trenerku user posted image user posted image user posted image user posted image dosadilo covjeku da me gleda u pidjami po vas dugi danuser posted image user posted image user posted image   jedva cekam da je upoznam sa domestosom!user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
6.3.2010 22:46:49   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
6.3.2010 22:48:21   
teacher75
mene moj najvise voli slikati u pidzami, a ja bjezim po kuci user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako se oblačite kad ste kod kuće?
6.3.2010 22:49:17   
misica
user posted image user posted image user posted image user posted image
Uglavnom trenerka to je ono u cemu se osjecam udobno. user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *