|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:13:30   
Anoniman
Nemamo. Zadrzalo me to kakav je bio i sto sam se odlucila za njeg. On sada hoce da imamo djecu a ja sam jako tuzna nakon svega i ne znam sta me ceka.

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 3801
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:15:38   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nemamo. Zadrzalo me to kakav je bio i sto sam se odlucila za njeg. On sada hoce da imamo djecu a ja sam jako tuzna nakon svega i ne znam sta me ceka.



Ceka te samo ono sto TI napravis/uradis.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3802
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:22:34   
Anoniman
Mislila sam da ne znam kakav odnos i ponasanje s njegove strane mogu ocekivati u buducnosti.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 3803
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:24:22   
Galicia
Jah.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3804
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:37:27   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nemamo. Zadrzalo me to kakav je bio i sto sam se odlucila za njeg. On sada hoce da imamo djecu a ja sam jako tuzna nakon svega i ne znam sta me ceka.


U kakvu licnost mislis da ce odrasti to vase dijete, gledajuci kako mu vlastiti otac psihicki zlostavlja majku, iz dana u dan????

On se nikada promijeniti nece, tome se ne nadaj. A ti najbolje znas sta ces da uradis za svoju vlastitu buducnost.
Ja da sam u pitanju, davno bih znala sta da uradim, ja nisam rodjena da Bi se neko izivljavao na meni!



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3805
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:48:00   
Anoniman
Kada mu pokusavam ukazati na ponasanje, on se objasnjava, kako mi stalno nesto govori i ja to ne mijenjam, da treba ja da se korigujem. Tako se uvijek zavrsi i on mene voli,a ja sam postala hronicno tuzna. I sve u krug. Mislim da me nista vise ne moze oraspolozit jer sam jako razocarana.

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 3806
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 21:53:09   
rose

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kada mu pokusavam ukazati na ponasanje, on se objasnjava, kako mi stalno nesto govori i ja to ne mijenjam, da treba ja da se korigujem. Tako se uvijek zavrsi i on mene voli,a ja sam postala hronicno tuzna. I sve u krug. Mislim da me nista vise ne moze oraspolozit jer sam jako razocarana.



ti ces oboliti ako ostanes sa njim...a niko nije vrijedan tvog zdravlja....toliko

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3807
   RE: Problemi u braku
16.3.2016 23:52:55   
Anoniman
Ovo je ukratko, samo sto on misli da je sve uredu, i na izgled je sve u redu samo zato sto sam ja jos tu poslije svega a bilo je svega. Jeste se primirio zadnjih par mjeseci u smislu da ne razbija ali nakon sto su njegovi mu rekli da ne mogu vise to slusat i nakon sto sam ja rekla da cu otic. I to je bilo cim se naljuti ili nije zadovoljan s kucom, ruckom ili mojom jednom izgovorenom rijecju. I majka njegova nam je zaprijetila, ja sam samo sutila jer sam ostala bez teksta a i on. Sada svi kao da nista nije ni bilo. A njegovima znam da ne valjam a njemu sam nekad bila idealna sad hiljadu zamjerki ima. I dalje se dere i kritikuje a onda me voli. Kada se pozalim kaze ako mi ni takav nije dobar onda ne zna dalje a ja ne mogu da se rijesim ovih ruznih osjecanja nikako.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 3808
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 0:34:10   
Galicia
pa lijepo ti je s njim. Nemoj nigdje ici.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3809
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 9:22:00   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Kada se pozalim kaze ako mi ni takav nije dobar onda ne zna dalje a ja ne mogu da se rijesim ovih ruznih osjecanja nikako.


I eto, haman te uvjerio da bas ne valjas user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3810
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 9:42:50   
anitaa
Meni bezveze i pisati ovdje, jer ne dopire do onih koji postavljaju pitanja..ok, uvijek je bilo mazohista, razumijem i to da neke ljude za određene odluke moraš malo pogurati, ali brate, učini nešto sa sobom i svojim životom, trzni se kako znaš i umiješ...u suprotnom i ako ga ostaviš iza ćoška čeka sličan, ako ne i gori.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 3811
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 10:14:52   
rose

IZVORNA PORUKA: anitaa

Meni bezveze i pisati ovdje, jer ne dopire do onih koji postavljaju pitanja..ok, uvijek je bilo mazohista, razumijem i to da neke ljude za određene odluke moraš malo pogurati, ali brate, učini nešto sa sobom i svojim životom, trzni se kako znaš i umiješ...u suprotnom i ako ga ostaviš iza ćoška čeka sličan, ako ne i gori.



ispravka...u ovoj prici je ona mazohista...bez obzira koliko sad izgleda da joj smeta...ja ga ne bi trpila da mi je iz oka ispao



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 3812
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 10:32:03   
anitaa
Pa i mislila sam na nju da je mazohista, ono- mora biti nešto što je drži uz njega u toj cijeloj priči..a on, on je sadista na baterije.....ide dokle mu se pušta...da mu dođe neka i lupi šakom o sto pobjegao bi u mišju rupu..

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 3813
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 10:55:20   
rose
IZVORNA PORUKA: anitaa

Pa i mislila sam na nju da je mazohista, ono- mora biti nešto što je drži uz njega u toj cijeloj priči..a on, on je sadista na baterije.....ide dokle mu se pušta...da mu dođe neka i lupi šakom o sto pobjegao bi u mišju rupu..



izvini ja u brzini procitah uvijek je BIO mazohista user posted image jutros samo grijesim...fulila sam jedan sastanak, kolegi poslala jedan dokument i nisam skontala da mi trazi i drugi dok nije psolao dva maila...itd..halali user posted image

< Poruku je uredio rose -- 17.3.2016 10:56:15 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 3814
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 13:24:27   
Anoniman
Nisam mazohista vec sam htjela da sacekam da vidim kako ce se odvijati situacija.A ni on ne bi pobjegao da mu lupim sakom od sto vec bi rekao da se pakujem i odlazim.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 3815
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 13:32:35   
Alma_27
Anonimna, sta ti hoces od nas?


Ako hoces da te slusamo i da se izjadas? OK moze i to ako ce ti biti lakse.
Ako hoces da znas sta mi mislimo kakak ce on biti i hoce li se mijenjati, ok dali smo ti odgovor.
Ako hoces da te razuvjerimo i da kazemo da se ipak hoce promijeniti, jer se eto neciji muz promijenio kad je dobio dijete ili iz nekog drugog razloga i opet je postao onaj sarmer iz perioda zabavljanja, to ne mozemo.

Ti izaberi, pa nam javi da znamo sta dalje da pricamo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3816
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 15:35:16   
Anoniman
Savjet sam htjela al dobro nema potrebe da vise smaram

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 3817
   RE: Problemi u braku
17.3.2016 15:53:33   
teacher75
pa dale smo ti savjete. ne znam sta vise hoces

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3818
   RE: Problemi u braku
2.4.2016 18:59:26   
Anoniman
Da li je normalno da me muz upozorava da nikada ne smijem njegovim roditeljima odgovoriti ni na sta, da se samo mogu okrenuti i otici. Nisam bliska s njima, nisam konfliktna ali sam par puta cula par uvredljivih stvari od majke mu i rodbine na koje sam samo sutila. Ne kazem da to rade cesto,niti da je otvorena uvreda, ali neprihvatljive stvari. Znaci sta god da oni meni ikad kazu da samo sutim tj. Da ne smijem ulaziti u diskusiju sa njima. Kaze mogu samo da sutim ako hocu da budem sa njim. Isto tako ako se neko od raje mu sali na moj racun kaze da ne bih trebala odgovarati da se ne posvadjam.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 3819
   RE: Problemi u braku
3.4.2016 8:05:46   
Anoniman
Iko?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3820
   RE: Problemi u braku
3.4.2016 21:46:12   
Medić*
Zasto bi sutila ?
Ne treba da sutis nikome. Lijepim rijecima mozes svoje misljenje iznjeti. I trebas ga iznjeti.
Nema prava da te iko vrijedja.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3821
   RE: Problemi u braku
4.4.2016 7:58:19   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li je normalno da me muz upozorava da nikada ne smijem njegovim roditeljima odgovoriti ni na sta, da se samo mogu okrenuti i otici. Nisam bliska s njima, nisam konfliktna ali sam par puta cula par uvredljivih stvari od majke mu i rodbine na koje sam samo sutila. Ne kazem da to rade cesto,niti da je otvorena uvreda, ali neprihvatljive stvari. Znaci sta god da oni meni ikad kazu da samo sutim tj. Da ne smijem ulaziti u diskusiju sa njima. Kaze mogu samo da sutim ako hocu da budem sa njim. Isto tako ako se neko od raje mu sali na moj racun kaze da ne bih trebala odgovarati da se ne posvadjam.


niej normalno ludo je , bezobrazno i bolesno , ja gdje ne mogu reci sta mislim i kako mislim necu vala ni ici, jeste ne treba vredjati nikoga ali da ja sutim i klimam i govorim sta kome pase to ej diktatura draga moja i hebavanje psihe a ti vidi.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3822
   RE: Problemi u braku
4.4.2016 12:43:39   
Anoniman
On isto svima suti i nikada nece stati u moju odbranu ni pred kim. Majka mu se mijesa u svaku svadju i dolazi da vidi sta se desava i zbog cega, iako ja i ne svadjam se sa njim vec je on taj koji je u momentima ljutnje znao praviti scene. I onda ona dodje da drzi govor i da se ovo desi sutra pred njenim unukom kako bi nas oboje izmasakrirala. I naravno on isto uvijek suti jedino sto uradi da se na mene pozali. Odnosi su sa njegovim naizgled ok ali kako dalje postupiti i kako dozivjeti ovakve izjave i ponasanje i sta uciniti povodom toga.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 3823
   RE: Problemi u braku
4.4.2016 13:44:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

On isto svima suti i nikada nece stati u moju odbranu ni pred kim. Majka mu se mijesa u svaku svadju i dolazi da vidi sta se desava i zbog cega, iako ja i ne svadjam se sa njim vec je on taj koji je u momentima ljutnje znao praviti scene. I onda ona dodje da drzi govor i da se ovo desi sutra pred njenim unukom kako bi nas oboje izmasakrirala. I naravno on isto uvijek suti jedino sto uradi da se na mene pozali. Odnosi su sa njegovim naizgled ok ali kako dalje postupiti i kako dozivjeti ovakve izjave i ponasanje i sta uciniti povodom toga.



izvini ja ne znam jel ovo smijesno ili zalosno ti kako hoces ali u svakom slucaju je jako jadno

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3824
   RE: Problemi u braku
4.4.2016 13:50:20   
Anoniman
Ne razumijem. Zasto smijesno?

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 3825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *