|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 15:42:11   
leli§
eh vala se svasta nacitahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 15:52:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamabb

Kako neko kroz tuđu muku ništa drugo ne radi osim veliča sebe, prosto da ti bude muka, čast izuzecima.




E vala baš,prosto da ne povjeruješ! user posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:01:25   
leli§
kako neko na prethodnoj stranici rece da sirov pecenom ne vjeruje (odnosno sit gladnom ne vjeruje)...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:05:58   
aazra
Na ovom forumu su se stvari uvijek gledale crno - bijelouser posted image user posted image

Iskreno, ja nekada pomislim ne samo na bivse vec i na stare prijatelje...Nekad nekoga uvrijedimo, poslije se godinama kajemo ne mislim samo na bivse...Pomislim na neke osobe koje nisam vidjela godinama pa da ih sretnem sigurno bi progovorila koju rijec.

U zivotu uspostavljamo razlicite kontakte, biti u braku ne znaci ne gledati svijet ni ljude oko sebeuser posted image
Naravno da se svaki brak zasniva na vjernosti, ali gusenje svake slobode dovodi do kontraefekta - a to je zelja za promjenom...Sve sto se previse zategne na kraju pukne...

< Poruku je uredio aazra -- 26.12.2010 16:07:09 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:09:25   
R&T@
Na svijetu postoje milioni muskaraca.

Zar i pomisliti bas na onoga ko vec jednom nije valjaouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:16:41   
sara.at
A sta je u stvari Problem Sa kafom Sa bivsimuser posted image meni je moj bivsi (proslost) najbolji Drug sad (sadasnjost) bili 5god skupa,prva ljubav,poljubac,Sex i sad je samo najbolji Drug... On ima svoj zivot zenu i premedenog Sina,ja svog muza i svog sincica Al mi se ponekad vidimo i on dodje Sa Zenom i djetetom, mom mm to nesmeta a Ni njegovoj zeni,Sa njom Sam u kontaktu cak me i ruzi ako se nejavim 2-3 sedmice i Sa njom na kafu, Niki Problem... Znaci lijepo se rastali,prelijepi proslost imali al sad imamo svako svoju buducnost da nikad nijedno od Nas dvoje nije Ni pokusalo a Ni pomislilo da budemo opet zajedno...mozda Sam ja sad premoderna Al tako je kod mene....
A anonimna sta da joj kazem kad ima zena svoju glavu i zna razmisljati Pa neka izvaze dobro i zlo i odluci kako ce a ne Po forumu da trazi savjete i da je pojedine zene elegantno ispljucajuuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:21:12   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: sara.at

A sta je u stvari Problem Sa kafom Sa bivsimuser posted image meni je moj bivsi (proslost) najbolji Drug sad (sadasnjost) bili 5god skupa,prva ljubav,poljubac,Sex i sad je samo najbolji Drug... On ima svoj zivot zenu i premedenog Sina,ja svog muza i svog sincica Al mi se ponekad vidimo i on dodje Sa Zenom i djetetom, mom mm to nesmeta a Ni njegovoj zeni,Sa njom Sam u kontaktu cak me i ruzi ako se nejavim 2-3 sedmice i Sa njom na kafu, Niki Problem... Znaci lijepo se rastali,prelijepi proslost imali al sad imamo svako svoju buducnost da nikad nijedno od Nas dvoje nije Ni pokusalo a Ni pomislilo da budemo opet zajedno...mozda Sam ja sad premoderna Al tako je kod mene....
A anonimna sta da joj kazem kad ima zena svoju glavu i zna razmisljati Pa neka izvaze dobro i zlo i odluci kako ce a ne Po forumu da trazi savjete i da je pojedine zene elegantno ispljucajuuser posted image


Meni je moj bivsi vozio Auto od mlade na vjencanje. Znaci moj bivsi je mene odvezao sa kumovima na obstinu da se udam za mm. I sta sad?? MM zna sta smo mi bili i opet smo u super odnosima, i on se druzi sa mm, bas neki dan pita za savjet. Hoce da se zeni pa pita za savjet uvezi prstena da se zaruce i da dodje na babine mojoj bebici.
Ali mozda smo i mi Saro neke cvake u ocima pojedinic forumasica

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:24:25   
sara.at
"mozda smo mi Saro neke cvake"
Znas draga Moon koliko me to zaboli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:29:55   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: sara.at

"mozda smo mi Saro neke cvake"
Znas draga Moon koliko me to zaboli user posted image user posted image user posted image


Ma vala to me najmanje tangira. Mene i radi toga svi vole - cak i moji bivsi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 16:37:26   
Anoniman
Ne treba sad ići iz krajnosti u krajnost...drugo je (iako kod mene lično ni toga nema!) ako ste s bivšim ostali u dobrim odnosima,pa se družite i obilazite,ali tu nema osjećaja i nema "opasnosti" da ćete zbog te kafe rasturiti brak,možda,a anonimna očito gaji još uvijek osjećaje prema svom bivšem,a i on prema njoj,i ne može mi niko reći,da ako ode s njim na kafu da će to ostati na toj jednoj kafi i razgovoru...mah,i zar je to vrijedno toga,to opet zna anonimna najbolje,kao što neko reče ona zna šta njen muž zaslužuje ili pak ne,tako da mislim da je glupo ovdje raspravljati,situacija je takva kakva je,i anonimna ako hoće naći će se s njim,bez obzira na silne savjete.


(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 21:24:07   
veeseelaa
auuu super teme a mene s vama nema user posted image

Super, moram sve iščitati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 21:39:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

A sta je u stvari Problem Sa kafom Sa bivsimuser posted image meni je moj bivsi (proslost) najbolji Drug sad (sadasnjost) bili 5god skupa,prva ljubav,poljubac,Sex i sad je samo najbolji Drug... On ima svoj zivot zenu i premedenog Sina,ja svog muza i svog sincica Al mi se ponekad vidimo i on dodje Sa Zenom i djetetom, mom mm to nesmeta a Ni njegovoj zeni,Sa njom Sam u kontaktu cak me i ruzi ako se nejavim 2-3 sedmice i Sa njom na kafu, Niki Problem... Znaci lijepo se rastali,prelijepi proslost imali al sad imamo svako svoju buducnost da nikad nijedno od Nas dvoje nije Ni pokusalo a Ni pomislilo da budemo opet zajedno...mozda Sam ja sad premoderna Al tako je kod mene....
A anonimna sta da joj kazem kad ima zena svoju glavu i zna razmisljati Pa neka izvaze dobro i zlo i odluci kako ce a ne Po forumu da trazi savjete i da je pojedine zene elegantno ispljucajuuser posted image


ma ti si laf, slažem se u potpusnosti, nema opasnosti od bivših.... da je štimalo bili bi zajedno pa ja
moj se suprug ne bi vala družio sa mojim bivšim, taj ti nije baš moderan user posted image user posted image user posted image user posted image al meni njegove bivše ne bi uopće smetale da nam kući dodju, da se oni sami druže i sl
Ako će nešto i biti bolje da je na poznatom terenu user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.12.2010 21:40:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 21:41:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

"mozda smo mi Saro neke cvake"
Znas draga Moon koliko me to zaboli user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ljubav-vrsta amnezije kad zena zaboravi da na svjetu postoji jos 3 milijarde muskaraca user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.12.2010 21:42:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 22:17:47   
sara.at
Ma vesela moj cakani je moderan i nesmeta mu jer StO je bilo,bilo je,a da je bilo dobro trajalo bi tako da macku o Rep. user posted image
A to za amneziju ti je user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: STARA LJUBAV
26.12.2010 22:55:34   
Anoniman
E,svasta u Bozijoj bastiuser posted image .Necete mi vjerovati ali sam se ima vise od 5mj. mislila da postavim ovu temu ili ne, jer sam znala da ce pojedine od vas napadati i omalozvatati.Sta bi bilo nedaj boze da sam rekla da sam vec bila sa bivsim na kafi ili da smo izlazili gluho bilo pu.pu..Onda bih ovdje naletila na vjesanje!!!Samo sam vas pitala za misljenje jednostavno da razcistim sa njim za sva vremena i mozda bih tad shvatila da imam muza boljeg od njega tisucu puta,a pojedinci omalozavaju i strogo osuduju tude emocije i osjecanja.Nekazem ima i jako lijepih i prijateljskih savjeta ali ovaj forum sve vise postaje ono sto netreba da bude.Mnoge od vas iznose zivot u najljepsem svijetlu i jeli se mala sitnica dogodi odmah hop pa razvod ma dajte zene.Niko od nas nije sjajan i svak ima nekih problema,ja sam svoj problemci iznijela i docekalo me ono sto sam u jednu ruku i slutila i vise od 5mj. razmisljala dali ovu temu ovdje postavim ili ne i na kraju opet pogresnu odluku donijela.Hvala onim zenama koje su zaista sestrnske savjete stavilauser posted image a ostalimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:06:07   
hampsi
Ne sekiraj se ti user posted image , ovdje svako mora bar jednom biti "razapet" ali onda dodje pameti pa savjet trazi na pravom mjestu.
Intima - ne, ne, pitanja o svemu ostalom- da! Pozz i nadam se da si sada ok

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:11:10   
Hanady RR
Anonimna trebaš se sjetiti kako si postavila pitanje u startu.
Izaći sa bivšim na kafu nije problem to može svako...ali provjeravati osjećanja sa bivšim i ulaziti u rizik i nije ti pametno...a ti si tako posatvila temu.

Kafa sa bivšim se raspredala danima i danima na ovome forumu i anketama...ali poenta je da ti suprug vejruje a očito i ti sama sebi pa da je ta kafa prijateljska.


No kod tebe to nije bio slučaj u postavljanju teme.
pored svega ti treba da izađeš sa bivšim da svahtiš da ti valja muž sa kojim imaš djecu.user posted image

I ko te omalovažava, tražila si savjet...zadaj se naći sebi posla, ubij dosadu, pa sa mužem popričaj, s a njim rješavaj problem ako ga imaš, a ti hoćeš problem da rješiši sa bivšim šetajući po kafi.

ja sam valjda trebala da ti napišem...idi draga sa bivšim, pa malo se zabavi hajd bogati ionako ti je dosadno. Ko šiša jedna kafa manje više, ko zna možda je i bolji od muža tvoga pa da mu se vratiš. ih važna je tvoja sreća. sram ga bilo nikad nije kući. jer samo je ovo mogla biti druga solucija da ti napišem na tvoj post, tačnije dva koja si postavila.

jel to ono što si htjela...ako jesi bujrum. Na osnovu ovoga sud donijeti nećeš...
al porazna je činjenica da 5 mjeseci intenzivno razmišljaš o bivšem i ne rješavaš svoju eventualnu dosadu u braku....i sad bi ti da raščistiš sa bivšim za sva vremena...sa kojim razlogom je on bivši.user posted image
zar nisi raščistila sa njim za sva vremena kad si našla muža, rekla da pred matičaer i dijete rodilauser posted image
zar nisi raščistila sa njim odnda kada si ga sama među bivše postavilauser posted image

Aferim sestro. Samo naći najbolji savjet...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:14:30   
Anoniman
hanady,tu si nikad te uganjatuser posted image malo OT.samo da te pozdravim,i ljubi mi curice lijepe nadam se da cu dobro ozdravile.Pusa im velika.....

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:22:54   
Anoniman
Jojjjjj ne smijem previse da citam dobicu krila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:29:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: felix

hanady,tu si nikad te uganjatuser posted image malo OT.samo da te pozdravim,i ljubi mi curice lijepe nadam se da cu dobro ozdravile.Pusa im velika.....

user posted image user posted image

malo sam tu malo nisma...
al je PP uvijek tuuser posted image ljubi pile dragouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 0:33:18   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna trebaš se sjetiti kako si postavila pitanje u startu.
Izaći sa bivšim na kafu nije problem to može svako...ali provjeravati osjećanja sa bivšim i ulaziti u rizik i nije ti pametno...a ti si tako posatvila temu.

Kafa sa bivšim se raspredala danima i danima na ovome forumu i anketama...ali poenta je da ti suprug vejruje a očito i ti sama sebi pa da je ta kafa prijateljska.


No kod tebe to nije bio slučaj u postavljanju teme.
pored svega ti treba da izađeš sa bivšim da svahtiš da ti valja muž sa kojim imaš djecu.user posted image

I ko te omalovažava, tražila si savjet...zadaj se naći sebi posla, ubij dosadu, pa sa mužem popričaj, s a njim rješavaj problem ako ga imaš, a ti hoćeš problem da rješiši sa bivšim šetajući po kafi.

ja sam valjda trebala da ti napišem...idi draga sa bivšim, pa malo se zabavi hajd bogati ionako ti je dosadno. Ko šiša jedna kafa manje više, ko zna možda je i bolji od muža tvoga pa da mu se vratiš. ih važna je tvoja sreća. sram ga bilo nikad nije kući. jer samo je ovo mogla biti druga solucija da ti napišem na tvoj post, tačnije dva koja si postavila.

jel to ono što si htjela...ako jesi bujrum. Na osnovu ovoga sud donijeti nećeš...
al porazna je činjenica da 5 mjeseci intenzivno razmišljaš o bivšem i ne rješavaš svoju eventualnu dosadu u braku....i sad bi ti da raščistiš sa bivšim za sva vremena...sa kojim razlogom je on bivši.user posted image
zar nisi raščistila sa njim za sva vremena kad si našla muža, rekla da pred matičaer i dijete rodilauser posted image
zar nisi raščistila sa njim odnda kada si ga sama među bivše postavilauser posted image

Aferim sestro. Samo naći najbolji savjet...





user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 12:29:09   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

... jer sam znala da ce pojedine od vas napadati i omalozvatati...


Zar si očekivala na "forumu" da ne budeš napadnuta?!


IZVORNA PORUKA: Anoniman
...Samo sam vas pitala za misljenje


I dobila si isto, ali u različitim varijantama (svidjelo se to tebi ili ne).

IZVORNA PORUKA: Anoniman


jednostavno da razcistim sa njim za sva vremena i mozda bih tad shvatila da imam muza boljeg od njega tisucu puta


Zar ti je potrebno mišljenje nekoga ko ne poznaje tebe, tvog muža, vaše porodice, vaših problema, sretnih dana, i vaše okoline - i da usput riješi u tvoje ime, tvoj problem?! Svašta u Božijoj bašti.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Hvala onim zenama koje su zaista sestrnske savjete stavila a ostalim


Vjerujem da su "sestrinski i ostali" savjeti, te makar naučili da pod krinkom "anonimne" više ne postavljaš teme koje se tiču tvoje intime.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 14:20:10   
Lulu_08
Iskreno ono sa čim ću se najviše složiti, a što je nekoliko forumašica postavilo (na razne načine rečeno) je sljedeće: na temu privatnog (intimnog) života se ne može tako lako elaborirati, a pogotovo ne na javnom portalu.

Kao prvo kao što je malo prije Blue rose RR rekla svi savjeti upravo i jesu "sestrinski" jer su iskreni, a Bože dragi pa svi smo mi jako individualni i različiti pa samim tim i naši pogledi na ljubavne (ex) relacije.

Nemoguće je tražiti savjet od stotine forumašica i složiti se sa svima jednako! Logično je da će te neko podržati a neko kritikovati, kako očekivati bilo šta drugačije?

Iskreno govoreći, ja bih na tvom mjestu kao prvo dobro rasčistila neke stvari sama sa sobom, pa sa mužem i na kraju sa dotičnom osobom. Tako mi djeluje prioritetno najbolje, prvo si bitna ti i tvoj stav, pa onda suprug sa kojim si ipak u braku te na kraju onda ta treća osoba prema kojoj imaš eventualno naklonost nakon svega.

Naravno ovo poslednje je moje mišljenje što ne znači da će i tebi ili nekome sa foruma odgovarati, ali ako već tražiš mišljenje raje sa foruma onda trebaš biti spremna na javnu debatu user posted image user posted image user posted image , hehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: STARA LJUBAV
27.12.2010 15:05:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

hanady,tu si nikad te uganjatuser posted image malo OT.samo da te pozdravim,i ljubi mi curice lijepe nadam se da cu dobro ozdravile.Pusa im velika.....

user posted image user posted image

malo sam tu malo nisma...
al je PP uvijek tuuser posted image ljubi pile dragouser posted image

neradi mi nesto nikako  nece ,mislis da sam  mogla poslat pp.nebi ovdje pisala sigurnouser posted image Pokusavala sam poslat kad,si u boln.bila,kad su djeca ti bolesna bila,i jos bezbroj puta al nece i nece da ode neradiuser posted image
user posted image user posted image user posted image pa sam morala ovako bar.


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:22:21   
Mirkica
ja bi da kazem
veseloj , sari i S.Moon  da ni jedna od njih ne izlazi ili ne cuje se s bivsim jer gaji osjecaje prema njemu i samim tim ne mogu se porediti sa Anonimnom , jer jedno je biti srecan u braku i voljeti svog muza i boli te djon za bivseg ako ga vidim ili ne a drugo je KAD TI FALI NESTO i vidjeti se s bivsim da rascistis  sa samim sobom ja mislim da ni jedna od vas ne bih to uradila "mislim" jer mi se cinite sretna i zadovoljne .

Eh sada Anonimna mozda sam ja staromodna, drska i odvratna i sve ali sam insan covjek i imam griznju savjest ali ti kazem jedno da se manis bivseg nece rijeiti probelm u braku pricaj s muzem a ja nemogu i necu podrzati ni jednu vrstu prevare a za mene je gore da me muz prevari emotivno nego kroz sex.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *