|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:28:28   
veeseelaa
ja bi da kazem
veseloj , sari i S.Moon da ni jedna od njih ne izlazi ili ne cuje se s bivsim jer gaji osjecaje prema njemu i samim tim ne mogu se porediti sa Anonimnom , jer jedno je biti srecan u braku i voljeti svog muza i boli te djon za bivseg ako ga vidim ili ne a drugo je KAD TI FALI NESTO i vidjeti se s bivsim da rascistis sa samim sobom ja mislim da ni jedna od vas ne bih to uradila "mislim" jer mi se cinite sretna i zadovoljne .


u pravu si
ja zaista prema bivšim izuzev prijateljskih simpatija ništa ne osjećam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:30:58   
veeseelaa
a za mene je gore da me muz prevari emotivno nego kroz sex.


pa emotivna prevara i jeste prava prevara
jer tada žena postavlja sebi masu pitanja tražeći odgovor a sexualna prevara može značiti samo jedno il dvoje user posted image  il partner nije zadovoljan sexulanim životom il je strašno ljut bio u momentu sexualne prevare
dakako terba izuzeti one koji varaju iz hobija user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:36:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a za mene je gore da me muz prevari emotivno nego kroz sex.


pa emotivna prevara i jeste prava prevara
jer tada žena postavlja sebi masu pitanja tražeći odgovor a sexualna prevara može značiti samo jedno il dvoje user posted image  il partner nije zadovoljan sexulanim životom il je strašno ljut bio u momentu sexualne prevare
dakako terba izuzeti one koji varaju iz hobija user posted image

hahahhahahah dobar hobi :) ko ima vremena , evo kakva sam ja cvaka da mm iam sex sa 10 razlicitih ja bi lakse oprostila nego da znam da ima neku s kojom ni poljubca nije bilo ali da su emotivno vezani da pricaju o svemu i svacemu i ono dusevno vezani ma to bio bio za mene PORAZ


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:40:55   
ziki
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a za mene je gore da me muz prevari emotivno nego kroz sex.


pa emotivna prevara i jeste prava prevara
jer tada žena postavlja sebi masu pitanja tražeći odgovor a sexualna prevara može značiti samo jedno il dvoje user posted image  il partner nije zadovoljan sexulanim životom il je strašno ljut bio u momentu sexualne prevare
dakako terba izuzeti one koji varaju iz hobija user posted image

hahahhahahah dobar hobi :) ko ima vremena , evo kakva sam ja cvaka da mm iam sex sa 10 razlicitih ja bi lakse oprostila nego da znam da ima neku s kojom ni poljubca nije bilo ali da su emotivno vezani da pricaju o svemu i svacemu i ono dusevno vezani ma to bio bio za mene PORAZ


I kod mene je ovako, da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad, a da ima neku koju tako nije a da me " emotivno" vara.... to bi bio moj najveći poraz


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:42:50   
veeseelaa
meni bi i sex za jednu noć iznenadio user posted image
a vidjela bi šta bi, ovisno od raspoloženja
matematika bi tu radila  user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.12.2010 11:47:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:44:44   
veeseelaa
ovisi jel kraj il početak mjeseca user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:50:06   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: ziki

da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad


Moje pitanje je općenito, ne samo za Ziki.
Da se u vašem braku zaista desi ta čisto seksualna prevara, bi ste li se vi osjećale u tom slučaju slobodne da u nekom trenutku napravite isto. Iz čisto seksualnog uživanja prevarite supruga sa nekim drugim muškarcem?
Jer ja bih. Kod mene bi se u tom slučaju potpuno promjenili postulati međusobnog povjerenja, i ako bismo odlučili da brak ostane na snazi, ja bih osjećala istu slobodu da u trenutku želje i potrebe spavam sa nekim drugim.

Ovo naravno hipotetski filozofiram, jer moja neka druga moralna i etička načela "nemaju veze" sa ovakvom situacijom.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:57:07   
vjestica
meni je prevara prevara, bilo seks za jednu noć, bilo emotivna, bilo kakva
ne znam kako bise nB postavila u takvoj situaciji, ali u svakom slučaju, oprostila ili ne, odnosi bi definitivno bili porećeni i povjerenje izgubljeno zauvijek
ne znam bili oprostila, ali zaboraviti ne bih mogla


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 11:58:02   
Amrino
Cujte ovo- jedna mnogo bilska osoba- familija (koja je by the way udata i ima dijete) nije htjela da dodje na rodjendan nasem djetetu jer je bio pozvan njen bivsi (prije 100 godina) koji nam je prijatelj (i koji  je pred zenidbu a cura mu trudna)...Mislim wtf?! Pa zar neki ljudi ne odrastu i ne nauce da zive sa prosloscu...Uostalom ta ista osoba je davno napravila izbor kada se upustila u vezu s tim nasim prijateljem...pa zar tada nije o tome kontala?!
Sto se mene licno tice- ja bih svakog bivseg sad bez ikakvih problema mogla da upoznam s muzem i da skupa svi kafu popijemo...kao sto bih i ja mogla da kafenisem s njegovim bivsim.
Ljubomora ne postoji ako ste sigurni u sebe i u partnera...a ljudske veze su tu...ne mozes uzeti gumicu i izbrisati svoj prosli zivot, greske i sl. Valjda svako treba nauciti kako da zivi sam sa sobom i svojom prtljagom?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:01:35   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad


Moje pitanje je općenito, ne samo za Ziki.
Da se u vašem braku zaista desi ta čisto seksualna prevara, bi ste li se vi osjećale u tom slučaju slobodne da u nekom trenutku napravite isto. Iz čisto seksualnog uživanja prevarite supruga sa nekim drugim muškarcem?
Jer ja bih. Kod mene bi se u tom slučaju potpuno promjenili postulati međusobnog povjerenja, i ako bismo odlučili da brak ostane na snazi, ja bih osjećala istu slobodu da u trenutku želje i potrebe spavam sa nekim drugim.

Ovo naravno hipotetski filozofiram, jer moja neka druga moralna i etička načela "nemaju veze" sa ovakvom situacijom.

Ne nikada...ali nikada...Ne iz obaveze prema bracnim zavjetima..vec zato sto ja ne bih mogla da zivim sa tim...ne bih mogla prevariti samu sebe...


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:02:04   
Mirkica
Lejla Ka nisam tako odgojena da cinim toliku blud nema sanse i savjest bi me ubila mene je brak svetinja k i za mm samo sam rekla sta bi lakse oprostila koje bi zlo prije izabrala.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:05:38   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad


Moje pitanje je općenito, ne samo za Ziki.
Da se u vašem braku zaista desi ta čisto seksualna prevara, bi ste li se vi osjećale u tom slučaju slobodne da u nekom trenutku napravite isto. Iz čisto seksualnog uživanja prevarite supruga sa nekim drugim muškarcem?
Jer ja bih. Kod mene bi se u tom slučaju potpuno promjenili postulati međusobnog povjerenja, i ako bismo odlučili da brak ostane na snazi, ja bih osjećala istu slobodu da u trenutku želje i potrebe spavam sa nekim drugim.

Ovo naravno hipotetski filozofiram, jer moja neka druga moralna i etička načela "nemaju veze" sa ovakvom situacijom.


Ma vrlo je lako reci- ne bi mi smetalo ili oproslila bih...ali ja mislim da bi to htjeli mi ili ne mnoooogo uticalo na nas odnos. Nemoguce je da ne bi...Ili bi se javilo nepovjerenje, zelja za osvetom, prezir...sve ovo naravno moze da se javi i podsvjesno bez direktne namjere...Jer kada neko izabere nekoga drugog a ne vas...ureze se to negdje duboko. Mislim da bi mene to proganjalo cijeli zivot.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:08:02   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad


Moje pitanje je općenito, ne samo za Ziki.
Da se u vašem braku zaista desi ta čisto seksualna prevara, bi ste li se vi osjećale u tom slučaju slobodne da u nekom trenutku napravite isto. Iz čisto seksualnog uživanja prevarite supruga sa nekim drugim muškarcem?
Jer ja bih. Kod mene bi se u tom slučaju potpuno promjenili postulati međusobnog povjerenja, i ako bismo odlučili da brak ostane na snazi, ja bih osjećala istu slobodu da u trenutku želje i potrebe spavam sa nekim drugim.

Ovo naravno hipotetski filozofiram, jer moja neka druga moralna i etička načela "nemaju veze" sa ovakvom situacijom.

Ne nikada...ali nikada...Ne iz obaveze prema bracnim zavjetima..vec zato sto ja ne bih mogla da zivim sa tim...ne bih mogla prevariti samu sebe...



E upravo sam ciljala na to da u slučaju da jedan partner napravi takvu prevaru bez emocija, a onda se partneri dogovore da njihova veza prevaziđe situaciju, bi li po vašem mišljenju takvo ponašanje u daljnjem životu prestalo biti "prevara", i postalo (ili trebalo postati) realna mogućnost i sloboda za oba partnera?

Mirkice, potpuno se mi razumijemo user posted image , ja ovo nako, malo hipotetski.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:17:44   
henna ze
hmmm svaka je prevara prevara..kod nas jedan kolega u 16 hoda sa curim mladjom 20 godina i govori...ma nisam ja svoju ženu nikad prevario..emotivno..ovo drugo i nije prevara....
a žena jadna rogove ko sob nosa...
ne znam ja nisam za opciju komunikacije sa bivšim..pogotovo ako je tu bilo nečeg..šejtan sad pa sad povede..zato sam ja daleko, daleko..ni pozdrav , ni susret očiju..ništa...
i da se razjasnimo...da je valjo bio bi muž a ne bivši..i kapak...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:50:40   
ziki
da odgovorim na postavljeno pitanje. ne bih. Mi u braku ne vagamo slobode i prava. Ja samo kažem da smo ljudi i griješimo  i da bih ja prešla preko takve greške.



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:53:09   
veeseelaa
Ljubomora ne postoji ako ste sigurni u sebe i u partnera...a ljudske veze su tu...ne mozes uzeti gumicu i izbrisati svoj prosli zivot, greske i sl. Valjda svako treba nauciti kako da zivi sam sa sobom i svojom prtljagom?


upravo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:53:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

da mu se desi sex za jednu noć(pa i nekoliko puta)  treba samo da mi kaže da ne čujem od drugog i ne bih pomenula nikad


Moje pitanje je općenito, ne samo za Ziki.
Da se u vašem braku zaista desi ta čisto seksualna prevara, bi ste li se vi osjećale u tom slučaju slobodne da u nekom trenutku napravite isto. Iz čisto seksualnog uživanja prevarite supruga sa nekim drugim muškarcem?
Jer ja bih. Kod mene bi se u tom slučaju potpuno promjenili postulati međusobnog povjerenja, i ako bismo odlučili da brak ostane na snazi, ja bih osjećala istu slobodu da u trenutku želje i potrebe spavam sa nekim drugim.

Ovo naravno hipotetski filozofiram, jer moja neka druga moralna i etička načela "nemaju veze" sa ovakvom situacijom.

Ne nikada...ali nikada...Ne iz obaveze prema bracnim zavjetima..vec zato sto ja ne bih mogla da zivim sa tim...ne bih mogla prevariti samu sebe...



E upravo sam ciljala na to da u slučaju da jedan partner napravi takvu prevaru bez emocija, a onda se partneri dogovore da njihova veza prevaziđe situaciju, bi li po vašem mišljenju takvo ponašanje u daljnjem životu prestalo biti "prevara", i postalo (ili trebalo postati) realna mogućnost i sloboda za oba partnera?

Mirkice, potpuno se mi razumijemo user posted image , ja ovo nako, malo hipotetski.

ja sam tip..oko za oko ...zub za zub...ne znam drugacije...tako oduvijek ferceram...mozda je to greska...zapravo, sigurno je pogresno...al' sta cu...ne mogu preko nekih stvari tek tako preci

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:55:49   
veeseelaa
ne znam ja nisam za opciju komunikacije sa bivšim..pogotovo ako je tu bilo nečeg..šejtan sad pa sad povede..zato sam ja daleko, daleko..ni pozdrav , ni susret očiju..ništa...
i da se razjasnimo...da je valjo bio bi muž a ne bivši..i kapak...


pa onda nema zime i da se sretnete, nikakav problem kad si raskrstila sama sa sobom
Očito da su problem samo bivši koji nisu preboljeni ili od kojih su neke forumašice ostavljeneuser posted image
Nije da se hvalim al nikad me niko ostavio nije user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 12:58:04   
veeseelaa
glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:02:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image
aaaaaaaa...nisam ja taj tipuser posted image ...ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto...a mozda bih uradila, a mozda i ne bih..zavisi od raspolozenja....tako reci...mom braku bi definitivno bio kraj....jer bi se to osjecalo

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:04:06   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Nije da se hvalim al nikad me niko ostavio nije user posted image  


Ovo kao da je mm napisao user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:04:47   
vjestica
ma u svakoj varijanti, takav brak je sheban i povjerenje zauvijek izgubljeno

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:05:01   
Lejla Ka
ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto


E to mi je bila poenta pitanja!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:07:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Nije da se hvalim al nikad me niko ostavio nije user posted image  


Ovo kao da je mm napisao user posted image user posted image user posted image




hahahha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:08:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

ma u svakoj varijanti, takav brak je sheban i povjerenje zauvijek izgubljeno


ma svakako
ne do Bog zagrebati ispod površine, mislim da bi svaka druga žena bila razvedena

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *