|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:13:00   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

ma u svakoj varijanti, takav brak je sheban i povjerenje zauvijek izgubljeno


ma svakako
ne do Bog zagrebati ispod površine, mislim da bi svaka druga žena bila razvedena

ono što ne znaš, to te ni ne boli


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:15:47   
Anoniman
meni je prije par godina na posao radi sklapanja eventualne saradnje dolazio lik, oženjen
i tako bla bla počne da mi priča neku svoju priču kad se oženio, nešto oko djece itd
napominjem da je lik jako ozbiljan, skroman, poslovan i izmedju ostalog kaže on meni da je imao jednu veliku ljubav prije žene i da često misli na nju i da ga kao ja podsjećam na nju i da je to razlog jer iznalazi razloge za doći u ofis, kako bi me vidio...
ja se naravno unezgodim, jako uozbiljim i skrenem s teme na temu o poslu
al on opet nešto poce iz svog privatnog života da bla bla i obzirom da smo razgovarali o jednom objektu kaže da mu tu stanuje punica, rekoh e mora da je znam
Kaže on ona je ta i ta osoba
ja user posted image user posted image  
skontam da je lik oženio moju daljnu rodicu koja se u više navrata pri susretu samnom i ispijanju kafe klela u njegovu odanost
oooo kako je samo mašila, pa taj lik još uvijek misli na bivšuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:16:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

ma u svakoj varijanti, takav brak je sheban i povjerenje zauvijek izgubljeno


ma svakako
ne do Bog zagrebati ispod površine, mislim da bi svaka druga žena bila razvedena

ono što ne znaš, to te ni ne boli



user posted image user posted image user posted image  ma žena uvijek zna al neće da zna što bi rekao E.Jevrićuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:18:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

meni je prije par godina na posao radi sklapanja eventualne saradnje dolazio lik, oženjen
i tako bla bla počne da mi priča neku svoju priču kad se oženio, nešto oko djece itd
napominjem da je lik jako ozbiljan, skroman, poslovan i izmedju ostalog kaže on meni da je imao jednu veliku ljubav prije žene i da često misli na nju i da ga kao ja podsjećam na nju i da je to razlog jer iznalazi razloge za doći u ofis, kako bi me vidio...
ja se naravno unezgodim, jako uozbiljim i skrenem s teme na temu o poslu
al on opet nešto poce iz svog privatnog života da bla bla i obzirom da smo razgovarali o jednom objektu kaže da mu tu stanuje punica, rekoh e mora da je znam
Kaže on ona je ta i ta osoba
ja user posted image user posted image  
skontam da je lik oženio moju daljnu rodicu koja se u više navrata pri susretu samnom i ispijanju kafe klela u njegovu odanost
oooo kako je samo mašila, pa taj lik još uvijek misli na bivšuuser posted image



Naravučenje: ne udajmo se za one koji su imali prije nas velike ljubavi, cijeli život će nam se tresti gaće user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:20:09   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Naravučenje: ne udajmo se za one koji su imali prije nas velike ljubavi, cijeli život će nam se tresti gaće user posted image user posted image


user posted image user posted image

Ma jok....nemojte to tako gledati.
Da je to trebalo trajati, ne bi bile bivše.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:26:09   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  haj znaj
možda su one željeli biti bivše a oni ne, ko bi riskirao user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:29:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image
aaaaaaaa...nisam ja taj tipuser posted image ...ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto...a mozda bih uradila, a mozda i ne bih..zavisi od raspolozenja....tako reci...mom braku bi definitivno bio kraj....jer bi se to osjecalo



Tako je i kod mene jer ja ne mogu i nisam presla preko greske, ali kadje kraj kraj je...Jesam oprostila ali ne bih mogla zivjeti s covjekom koji je bio u stanju prevariti, za mene to znaci ako je jednom prevario prevarit ce opet i tu vise nema zajednickog hljeba....Jednom izgubljeno povjerenjekodmene kad padne u prasinu vise nikad nije isto...
Osveta je slatka i kuje se hladne glave....Ne bih se nikad osvetila u krevetu drugog muskarca ali takva sam da ciljam uvijek tamo gdje najvise boli, sad za godinu ili 10 godina ja nikome ne ostajem duzna....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:35:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image
aaaaaaaa...nisam ja taj tipuser posted image ...ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto...a mozda bih uradila, a mozda i ne bih..zavisi od raspolozenja....tako reci...mom braku bi definitivno bio kraj....jer bi se to osjecalo



Tako je i kod mene jer ja ne mogu i nisam presla preko greske, ali kadje kraj kraj je...Jesam oprostila ali ne bih mogla zivjeti s covjekom koji je bio u stanju prevariti, za mene to znaci ako je jednom prevario prevarit ce opet i tu vise nema zajednickog hljeba....Jednom izgubljeno povjerenjekodmene kad padne u prasinu vise nikad nije isto...
Osveta je slatka i kuje se hladne glave....Ne bih se nikad osvetila u krevetu drugog muskarca ali takva sam da ciljam uvijek tamo gdje najvise boli, sad za godinu ili 10 godina ja nikome ne ostajem duzna....

Ne da je glupo, vec nije u mom stiluuser posted image
Ne bih imala potrebe ni za prevarom, ni za osvetom bilo koje vrste. samo bi me izgubio za sva vremena...mozda bi mu to bila najbolja osveta...ne znam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:41:15   
veeseelaa
ma naravno, al nakon doživljene prevare ne treba tugovati , treba nastaviti dalje u potrazi za onim pravim
Ne dopada mi se kad se žene razvedu i onda kljoknu, nije smak svijeta, ima još puno puno lijepih stvari koje žena može doživjeti bilo da ima 30,40 ili više godina
Jednostavno kažeš si on je bio greška, ja nastavljam dalje, svako zlo za neko dobro, nikad ne znaš gdje te i sa kim čeka neizmjerna sreća

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:42:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image
aaaaaaaa...nisam ja taj tipuser posted image ...ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto...a mozda bih uradila, a mozda i ne bih..zavisi od raspolozenja....tako reci...mom braku bi definitivno bio kraj....jer bi se to osjecalo



Tako je i kod mene jer ja ne mogu i nisam presla preko greske, ali kadje kraj kraj je...Jesam oprostila ali ne bih mogla zivjeti s covjekom koji je bio u stanju prevariti, za mene to znaci ako je jednom prevario prevarit ce opet i tu vise nema zajednickog hljeba....Jednom izgubljeno povjerenjekodmene kad padne u prasinu vise nikad nije isto...
Osveta je slatka i kuje se hladne glave....Ne bih se nikad osvetila u krevetu drugog muskarca ali takva sam da ciljam uvijek tamo gdje najvise boli, sad za godinu ili 10 godina ja nikome ne ostajem duzna....

Ne da je glupo, vec nije u mom stiluuser posted image
Ne bih imala potrebe ni za prevarom, ni za osvetom bilo koje vrste. samo bi me izgubio za sva vremena...mozda bi mu to bila najbolja osveta...ne znam.



Covjek ili zenakoji varaju iz bilo kojeg razloga bila to jedna noc ili duzi period su dzon obrazi...Da  mu je stalo do osobe s kojom je u vezi ,braku ne bi varali i na kraju kad prevarena partija ode ti mislis da oni zale jok vec se vrate osobi s kojom su varali....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:43:45   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma naravno, al nakon doživljene prevare ne treba tugovati , treba nastaviti dalje u potrazi za onim pravim
Ne dopada mi se kad se žene razvedu i onda kljoknu, nije smak svijeta, ima još puno puno lijepih stvari koje žena može doživjeti bilo da ima 30,40 ili više godina
Jednostavno kažeš si on je bio greška, ja nastavljam dalje, svako zlo za neko dobro, nikad ne znaš gdje te i sa kim čeka neizmjerna sreća


Upravo...

...dok života ima, biće ljubavi...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:45:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupo je varati partnera samo iz razloga jer je on tebe prevario, ne sveti se tako, time samo povređuju žene sebe, kladim se da poslije takve prevare su duboko u depri

pametno je nakon prevare gledati druge muškarce i biti s nekim jer ti se dopao a i jer više nemaš takvu vrstu obaveze (vjernost) prema suprugu user posted image
aaaaaaaa...nisam ja taj tipuser posted image ...ja bih samo osjecala jaku slobodu da mogu uvijek uraditi isto...a mozda bih uradila, a mozda i ne bih..zavisi od raspolozenja....tako reci...mom braku bi definitivno bio kraj....jer bi se to osjecalo



Tako je i kod mene jer ja ne mogu i nisam presla preko greske, ali kadje kraj kraj je...Jesam oprostila ali ne bih mogla zivjeti s covjekom koji je bio u stanju prevariti, za mene to znaci ako je jednom prevario prevarit ce opet i tu vise nema zajednickog hljeba....Jednom izgubljeno povjerenjekodmene kad padne u prasinu vise nikad nije isto...
Osveta je slatka i kuje se hladne glave....Ne bih se nikad osvetila u krevetu drugog muskarca ali takva sam da ciljam uvijek tamo gdje najvise boli, sad za godinu ili 10 godina ja nikome ne ostajem duzna....

Ne da je glupo, vec nije u mom stiluuser posted image
Ne bih imala potrebe ni za prevarom, ni za osvetom bilo koje vrste. samo bi me izgubio za sva vremena...mozda bi mu to bila najbolja osveta...ne znam.



Covjek ili zenakoji varaju iz bilo kojeg razloga bila to jedna noc ili duzi period su dzon obrazi...Da  mu je stalo do osobe s kojom je u vezi ,braku ne bi varali i na kraju kad prevarena partija ode ti mislis da oni zale jok vec se vrate osobi s kojom su varali....
Ma ima ona engleNska

"goes around comes around"

kad tad se sve vratiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:47:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma naravno, al nakon doživljene prevare ne treba tugovati , treba nastaviti dalje u potrazi za onim pravim
Ne dopada mi se kad se žene razvedu i onda kljoknu, nije smak svijeta, ima još puno puno lijepih stvari koje žena može doživjeti bilo da ima 30,40 ili više godina
Jednostavno kažeš si on je bio greška, ja nastavljam dalje, svako zlo za neko dobro, nikad ne znaš gdje te i sa kim čeka neizmjerna sreća


Upravo...

...dok života ima, biće ljubavi...

Samo nastavis sa zivtom...a zivot moze svasta da ti doneseuser posted image


(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 13:57:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma naravno, al nakon doživljene prevare ne treba tugovati , treba nastaviti dalje u potrazi za onim pravim
Ne dopada mi se kad se žene razvedu i onda kljoknu, nije smak svijeta, ima još puno puno lijepih stvari koje žena može doživjeti bilo da ima 30,40 ili više godina
Jednostavno kažeš si on je bio greška, ja nastavljam dalje, svako zlo za neko dobro, nikad ne znaš gdje te i sa kim čeka neizmjerna sreća


Upravo...

...dok života ima, biće ljubavi...

Samo nastavis sa zivtom...a zivot moze svasta da ti doneseuser posted image




user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.12.2010 13:58:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 14:06:48   
veeseelaa
Covjek ili zenakoji varaju iz bilo kojeg razloga bila to jedna noc ili duzi period su dzon obrazi...Da mu je stalo do osobe s kojom je u vezi ,braku ne bi varali i na kraju kad prevarena partija ode ti mislis da oni zale jok vec se vrate osobi s kojom su varali....


ovo je diskutabilno user posted image  ljudi varaju iz različitih razloga, neki čak i ne znaju da objasne zašto su prevarili svog partnera user posted image  dal je razlog "dogodilo se", nezadovoljstvo postojećim partnerom ili ih jednostavno privlači ta vrsta rizika raditi zabranjene stvari haj znaj user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.12.2010 14:07:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 14:13:10   
veeseelaa
Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 14:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Covjek ili zenakoji varaju iz bilo kojeg razloga bila to jedna noc ili duzi period su dzon obrazi...Da mu je stalo do osobe s kojom je u vezi ,braku ne bi varali i na kraju kad prevarena partija ode ti mislis da oni zale jok vec se vrate osobi s kojom su varali....


ovo je diskutabilno user posted image  ljudi varaju iz različitih razloga, neki čak i ne znaju da objasne zašto su prevarili svog partnera user posted image  dal je razlog "dogodilo se", nezadovoljstvo postojećim partnerom ili ih jednostavno privlači ta vrsta rizika raditi zabranjene stvari haj znaj user posted image


Ma neke stvari se ne mogu dogoditi,mislim sve dok covjek koristi razum,meni se dogodi da padnem na ledu, e to je vec nesto sto nisam mogla kontrolisati, a sad slucaj sjedim u kaficu i vidim nekog tamnoputog ,misicavog a u meni hormoni vriste ja kazem sebi , draga moja nije to ljubav vec hormoni vriste....Okrenem  mu svoja lijepa ledja i opasnosti je kraj....Sad mozda sam ja jaca u odupiranju ili znam da se nista sakriti ne moze ili moja savjest  previse glasna hmm. aleto ipak imamilion razloga za prevariti ali tesko se vratiti kasnije na pravi put....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 14:19:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image
pokrili su ovim sve...svako se moze pronaci

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 14:23:49   
veeseelaa
pusti sad, nemoj se vaditiuser posted image user posted image user posted image
evo npr ja ne nadjoh mm, on je umjeren, ni topao ni hladan, ni mutav ni dominantan user posted image user posted image user posted image
oooo a zato sam sebe našla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 15:50:29   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image

muza ne nađoh u ovim kategorijama...da ima neka vrsta super extra ters osobe..e to bi on biouser posted image user posted image user posted image
znaci da ne brinemuser posted image
vala ja mu vjerujem dok se suprotno ne dokaze a ako se ne daj Boze dokaze eeeeeeeeeeeeeeee tu mu je krajuser posted image
nek stisne pa me prevari!!!


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 17:03:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image

ja se ovdje pronasla, a mogla sam se zakleti da nikad ne bih!user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 17:05:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image

muza ne nađoh u ovim kategorijama...da ima neka vrsta super extra ters osobe..e to bi on biouser posted image user posted image user posted image
znaci da ne brinemuser posted image

vala ja mu vjerujem dok se suprotno ne dokaze a ako se ne daj Boze dokaze eeeeeeeeeeeeeeee tu mu je krajuser posted image
nek stisne pa me prevari!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tvoj ko moj, ni ja svog ne pronadjoh jer nema ove kategorije sto si ti navelauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 18:37:30   
sabinos
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vrlo dominantni pojedinci, iznimno tople osobe ili opako konfliktni karakteru najvjerovatniju su kandidati za moguću sexualnu promiskuitetnost.
Ljudi s prijateljskim stavom prema okolini ili kako ih često nazivaju tople osobe imaju neobično snažne nagone svoju toplinu podijeliti s drugima krleći ih u krevetu.
S druge strane, konfliktne osobe biraju promiskuitetni stil života jer tako izbjegavaju monogamnu vezu.
Što se tiče dominantnih osoba , njima je daleko lakše pristupiti potencijalnim partnerima pa imaju više šanse da budu proimuskuitetni

Evo pa nadjite se, vako vele razne studije user posted image

muza ne nađoh u ovim kategorijama...da ima neka vrsta super extra ters osobe..e to bi on biouser posted image user posted image user posted image
znaci da ne brinemuser posted image

vala ja mu vjerujem dok se suprotno ne dokaze a ako se ne daj Boze dokaze eeeeeeeeeeeeeeee tu mu je krajuser posted image
nek stisne pa me prevari!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tvoj ko moj, ni ja svog ne pronadjoh jer nema ove kategorije sto si ti navelauser posted image user posted image user posted image



a ti ko jauser posted image i ja sam mislila da sebe necu pronaci ali eto nadjoh seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: STARA LJUBAV
29.12.2010 20:34:05   
henna ze
draga veselaa zadevera ti mene sa ovom toplinom..a nisam ja ta majke mi...ja još uvijek vjerujem u ljubav...
a što se tiče bivšeg ja njega ostavila..brate nije se htio ženit a meni odavno vakat..reko kad ću djecu radjat..( šalim se naravno)..al jeste istina da sam ga ostavila.a istina je i da sam ga voljela do kraja svemira..bio je prva ljubav..jedini koji me držao za ruku prije muža (ko vala kad sam grdna, niko me nije ni htio)...
al neka njega tamo gdje jest..i mene ovdje gjde jesam....
ja mu želim da se i on oženi i doživi preljepe osjećaje sa djetetom i porodicom..no sumnjam..možda mu je već i kasno...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: STARA LJUBAV
17.2.2011 12:03:01   
hatepsut
Ja uvijek ispod ove Hene :) kako trenutno imam viska vremena sjela i procitala sve postove user posted image elem,stekla sam dojam da je dosta forumasica koje svoje komplekse ovdje lijece,ne samo na ovoj temi.vecina ih pomogne savjetom,ali s druge strane ko smo mi da osudjujemo necije postupke ??? mi savrsene?? ja nisam,imam mnogo nedostataka,no uvijek kazem svakom svacije !
Sto se tice stare ljubavi sretnem se vise s njegovom zenomuser posted image mislim da ima neki top u blizini da bi me stavila i ispalila negdje daleko.mad ane znam zasto me probada pogledom ta prica je zavrsila prije nekih 13g.velika ljubav jeste bila,ali ni blizu one koju danas imam s mm.nesto jako interesantno se desilo on je ozenio zenu s mojim imenom,a ja sam se udala za covjeka koji ima ime kao on.nisam ja to tako htjela ali desilo se.
Sve smo mi manje vise imale neke ljubavi prije braka ali od proslosti se ne zivi ! i nikad se ne vracam u proslost.a da nam svima dodje 5 do 12,sigurno da da.sjecam se kad je moj sin bio beba,place djete,mm kuci,ja oko rucka..a mm gleda tv i vice uzmi ovo djete ! ja lijepo ostavim rucak,djete njemu dam,spremim se i odem kolegici na kafu! ja dosla mm rucak zavrsio,djete uspavao , ne znam u tom trenu koliko je to bilo pametno ali sam tako napravila ! nije meni trebala kafa,mozda je bilo pametnije da sam s mm razgovarala ali sam odreagovala tako kako jesam.znala sam da mom sinu nece nista falit,inace sigurno takvo nesto nebi napravila !

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *