|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponosna tetka
7.2.2011 16:11:40   
Malenaoduvijek
ja sam tetka veccc jaaakkko dugo od 94 godine i to je stvarno super osjecaj.dok su bili mali nisam se odvajala od njih,a sada kako su veci nisu vise tako cesti gosti smrcuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: ponosna tetka
7.2.2011 18:07:35   
mamine oci
hvala cureuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: ponosna tetka
7.2.2011 21:37:46   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci

evo i ja sam danas postala tetka,seka mi se porodila,  bogatiji smo za jos jednog clana porodice,princa Ibrahima tako sam sretna ljubi ga tetka i jedva cekam da ga vidimuser posted image


Iskrene cestitke mila, bas mi je drago da je sve proteklo super, sve najbolje zelimo bebari i roditeljima user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: ponosna tetka
7.2.2011 21:55:03   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mamine oci

evo i ja sam danas postala tetka,seka mi se porodila,  bogatiji smo za jos jednog clana porodice,princa Ibrahima tako sam sretna ljubi ga tetka i jedva cekam da ga vidimuser posted image


Iskrene cestitke mila, bas mi je drago da je sve proteklo super, sve najbolje zelimo bebari i roditeljima user posted image

hvalauser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 22:53:17   
new mama
E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 22:58:09   
hatepsut
user posted image za tetke ! i ja sam tetka 2 djevojcicama i jednom deckcicu.djevojcice imaju 14 i 12 godina,a tetkino malo zlato 2mj.voli ih tetka puuunoooooo

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:01:39   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




divno cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:03:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




divno cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:12:53   
new mama
Hvala punooouser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:17:30   
Honey3
IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cestitam i zelim malenom piletu sve najbolje i da bude lijepo natetkuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:39:44   
Honey3
"na tetku",nema mi opcije urediuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:45:05   
new mama
Zaha hvalauser posted image ,a to za ljepotu pa naravno,to se podrazumijevauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: ponosna tetka
1.4.2011 23:57:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






drugi po redu najljepsi osjecajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aBd samo da sve bude u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: ponosna tetka
7.4.2011 23:42:03   
N_N

IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Eh i ja sa ponosom objavljujem da ću, aBd, u decembru biti tetka user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako mi je drago, odavno čekam ovu vijest user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: ponosna tetka
8.4.2011 8:35:17   
new mama
IZVORNA PORUKA: N_N


IZVORNA PORUKA: new mama

E da se i ja objavim da cu postati tetka,aBd,ma presretna sam,ljubi tetka svoje malo pile u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Eh i ja sa ponosom objavljujem da ću, aBd, u decembru biti tetka user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako mi je drago, odavno čekam ovu vijest user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image tetka cestitam,mi cemo se aBd zajedno radovatiuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: ponosna tetka
8.4.2011 8:38:36   
emi7908
Jutro svima, i evo vidim divne vjesti... čestitam drage mame da nam budete najbolje tetke na svijetu.. user posted image  

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: ponosna tetka
8.4.2011 9:02:53   
Medić*
Cestitke ponosnim tetkama i onoma koje ce to biti,

Molim dragog Boga da i moja seka uskoro sebe i sviju nas obraduje takvim vijestima

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: ponosna tetka
1.6.2011 9:37:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image



tvoja prva sličica...ponosna tetak podjelila sa rajomuser posted image
joj Bože leti ovo vrijeme....
pile kekino...mašalllahuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: ponosna tetka
6.7.2011 7:33:14   
entinte
Tek sam sad naletila na ovu temu user posted image Ja sam postala tetka u februaru i martu 2009. godine user posted image   Jedan brat mi je dobio kćerku a drugi sina i to sa 11 dana razlike tako da nam sreci nije bilo kraja. Kakva je samo to radost. Ma nesto divno. Jedan brat je prije 2 mj otisao u inostranstvo da zivi user posted image  ali cujemo se preko skype-a. Predaleko ali sta da se radi, sudbina... Biti tetka je nesto prelijepo...
Sada sam i sama majka bebici od 3 mjeseca user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   [Obrisana poruka]
6.7.2011 7:48:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu entinte)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: ponosna tetka
11.12.2011 11:25:35   
N_N
Jutros, u 01:00, postala sam tetka!! user posted image user posted image  Toliko sam uzbuđena da ne mogu da se "dozovem" user posted image  Jedva čekam da ga sutra izgnjavim user posted image
Sunce milo, dobro nam došao, volim te user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: ponosna tetka
11.12.2011 11:45:14   
Amani12
Cestitam tetka user posted image To je tako divno... user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: ponosna tetka
11.12.2011 13:07:18   
Hannan
Cestitam tetka user posted image , bebici sve najljepse u zivotu!

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: ponosna tetka
11.12.2011 13:11:32   
Anoniman
Čestitamo tetkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: ponosna tetka
11.12.2011 14:53:10   
Mirkica
N_N cestitiam draga od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja cu insalh opet u aprilu postati tetka i ovaj put nam dolazi curica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *