|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ovisnost o kladionici
24.5.2010 14:55:32   
Skvo RR
Ne igramo ni kladionicu, ni bilo koje igre na srecu!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ovisnost o kladionici
24.5.2010 15:07:21   
sarayka
Meni je svako pretjerivanje uzasno pa tako i u jelu, izlascima, trošenju para ili porocima drugim,ali to neznaci da se nemoze naci mjera.Tako se ljudi samo prepadaju, ako počne nema kraja....glupost prava zaista !
Kao sto neko rece mm uplati jednom mjesecno kad je evropsko prvenstvo onda i svaku noć jer gledamo utakmice s rajom. uplate su max.do 5-10 km.
Nije mi padalo na pamet da ga odvratim od toga jer vidim da nije opasno.
I ja nekad kupim grebalicu ili Bingo u prolazuuser posted image Za sve treba biti karakter...
Jednom neznaci svaki put.
Moj tata je u penziji igra redovno a njegove uplate su penzionerske do 2 km user posted image
sportski je tip i posto iz zdravstvenih razloga ne trenira jer je ranjen u ratu, na njegovom tv je sport uvijek pa i kladionica. Razumije se i prati nesto stalnouser posted image
Nemogu reci da je izgubio vise nego dobio jer uplacuje malo a dobijao je i po 1500km odjednom na nekakim sistemima pa i ja hajrujem koju stoju user posted image
Šalu na stranu,svako zna kakvog je karaktera osoba u njegovoj blizini koja igra kladionicu, da li ima karaktera da stane kad treba , da li mi je to zanimacija ili je ovisnik pa uplacuje velike svote, zato ne treba generalizovati nista-
Svemu ima mjera brate....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ovisnost o kladionici
24.5.2010 15:12:07   
ivana st
Ja kupim Bingo jednom ili dvaput mjesečno (imam namjeru svaki tjedan ali zaboravim user posted image ), a mm ne igra niti jednu igru niti ide u kladionicu.I drago mi je da je tako, jer mi je strašno kad vidim koliko danas mladih visi po kladionicama, a one po gradu niču ko gljive poslje kiše.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ovisnost o kladionici
24.5.2010 17:16:53   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Sporty, nemoj mi reći da ti je to među prvim uplatama, odnosno da si puno više dobila, nego što si uplaćivala...baš me zanima, koliko si ukupno u životu potrošila na uplate i da li ti je taj dobitak pokrio te troškove i ostalo ti viška...
al, iskreno


Više sam dobila nego izgubila... Ma ne kladim se ja tako cesto, vecinom subota, nedjelja... I tja dan kad sam se okladila bila nedjelja, i to imala sa sobom 1, 5 u depu i govorim mm, hocul popit kavu ili uplatit listic, on meni kaze, ajd bona idi kuciuser posted image user posted image I ja uplatim tu 1 km i dobijem nesto preko 2000... A da sam jos tih pola marke stavila, uh uh... I poslije toga sam dobila, ali sitno, po 20, 30 km...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ovisnost o kladionici
24.5.2010 21:54:48   
neki
IZVORNA PORUKA: sarayka
Šalu na stranu,svako zna kakvog je karaktera osoba u njegovoj blizini koja igra kladionicu, da li ima karaktera da stane kad treba , da li mi je to zanimacija ili je ovisnik pa uplacuje velike svote, zato ne treba generalizovati nista-
Svemu ima mjera brate....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ovisnost o kladionici
31.5.2010 11:48:45   
Anidae
Draga maaaja citala sam ovu tvoju temu neku noc ali nisam imala snage da odg... Naime, zbog kladionice mi je prije par godina propala dugogodisnja veza, to sam prebolila naravno,sad imam divnog zrelog muza i cekamo bebicu, ali oziljci na dusi su i dalje prisutni... Iscrpila sam sve mogucnosti i na krjau iz veze izasla jako umorna i napacena a promijenila nista nisam...Ovisnost je ovisnost ali nebitno,ovdje nije rijec o meni...
Imas kamaru nacina kako da situaciju okrenes u svoju korist ali mi se cini da si ti zapala u cudno stanje u kojem kao da se plasis da ne izgubis muza koji ti nanosi vec toliko patnje i sikiracije... Ti po prici djelujes kao jako zrela osoba a on ti dodje kao drugo dijete u kuci,koje je takodje na tvojoj grbaci,pored svih drugih obaveza koje su ti natovarene vec... To sto ti pusis nije opravdanje za njegove postupke jer ja bi se mozda i drogirala ili pila sedative da sam na tvom mjestu... Odlicno razumijem kroz sta prolazis ali prije svega prestani ga opravdavati i gajiti strah u sebi da ces svojim cvrstim stavom ti biti ta koja ce pokvariti brak ili ljubav... Postavi sebe, a ako nevolis sebe, onda svoje dijete, na prvo mjesto... Muz je drag ali nije preci od djeteta pobogu user posted image Ukljuci ga u sve obaveze pola-pola, ti svoje obavi a ono sto ceka njega ostavi mu... Makar sudje stojalo po cijelom stanu dok on dr... po teletekstu... Jednom ce ga ustati i oprati a ti budi strpljiva... Svu pomoc koja dolazi sa strane sacuvaj kao adut za sebe (dakle kada tebi nestane para za bebu i sl.) a njemu reci kako ta pomoc vise ne dolazi pa da vidimo onda da li ce biti spreman da od svoje plate odvoji nesto i za jelo jer racune je najlakse platiti vjeruj, hrana je najskuplja u mjesecu, plus voce i ostalo... Dalje, bojis se da ce posuditi od nekoga??? Neka posudi, jednom ce se uvaliti tako da nece imati vratit, ljudi ce ga izlemati pa se mozda i tako opameti... Izvini sto ovo pisem ali tako je onome ko nece drukcije... Ima tu jos puno caka tj. neprobanih mogucnosti ali mislim da mi je post preopsiran pa cu se potruditi da ovdje stanem. Sretno i hrabro dalje zelim ti od srca !!!

(odgovor članu maaaja)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *