|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 21:01:55   
Hocu bebu
ma moze vala i to biti user posted image  mada bi ja volila da su to predznaci za trudnocu, zbog tog i jesam na ovom forumu user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 21:02:12   
_melina_
Iskreno ja ne bih povela svoje vlastite roditelje pa tako ni svekra i svekrvu...



_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 21:11:35   
Ilhana RR
Kad sam mogla sa mojima ici na more pa mogu i sa muzevim bez problema... Moj muz nema nista protiv da idu moji, cak i voli kad su oni sa nama jer znamo da uvijek imamo drustvo fino a takodjer i ja mislim o njegovim... mi smo kontali ljetos da odemo pa bar na 2-3 dana ali nedade nam se, ako Bog da sledece godine cemo planirati malo bolje pa da odemo...

usput imamo nekoga da nam cuva dijete ;) ja i mm smo isli prosle godine u ovo doba u Tursku sa mojim roditeljima bilo je extra, Lamija je bila kod mojih dok smo mi lumpovali po noci =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 21:33:09   
Ivona
Sto bi nas narod rekao:"Allah salamet!" Ma,ni u ludilu ne bi s njima na more user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 21:35:18   
Tidzi
Ja ne bih povela ni svoje roditelje, tako isto ni svekrvu, a svekra kada bi mi to bilo zadnje. Prvo, roditelje ne bih povela, jer se uopce ne bih osjecala prijatno da gola secem pre ocem, ili da ja odem s MM, a njih ostavim same. Znaci, kada s nekim idem u drustvu, ne trebam ga posle ignorirati. Drugo, svekrvu ne bih povela, jer se sigurno okupala ne bih, a jos manje suncala. Djecu mi sigurno cuvala ne bi. Pa nee ovdje da ih prigleda, a da ih gleda na moru. I trece, svekra ne bih povelakada ne bi nikad vise otisa na more. To bi bio pakao.
Definitivno, ne bi ih povela. Pa idem na odmor da se malo odmorim od svega i svakoga. Jos bi mi samo trebalo da ih povedem sa sobom..user posted image


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.9.2009 22:23:06   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Ela78

Ove godine smo na moru bile sveki, moja mama, MM i ja.
I jos sam ja INSISTIRALA na tome da se njih dve povedu. Zene nisu bile na moru lupam 10-tak godina i bas sam htjela da im MM i ja priustimo nesto fino.
I nama je bilo extra. Doduse moja sveki je zaista fina zena. Ona nikad meni ne bi dosla u kucu nenajavljena, uvijek ali uvijek dva tri dana nazove ranije: ``da vidi sta joj djeca rade i ako imaju vremena da nam dodje da nas posjeti malo``...
Tretira me bukvalno kao svoje dijete, vjecito mog MM nesto kritikuje kad se on buni oko poslova u kuci, da mi mora pomagati heheh da on poludi i kaze joj: ``ko da ti je ona dijete a ne ja``
Ali po meni to je ``pametna``svekrva. Ona zna da ce takvim ponasanjem kod mene zasluziti uvijek da joj budem tu kad je potrebno.
A na moru smo moj MM i ja bas uzivali. Mama i sveki odu malo na plazu, nekad se kao odvoje da ``djeci ne smetaju`` onda idu u nabavku prave nam rucak, operu ves. Navece legnu ko kokoske u 9 a MM i ja u grad:) Ujutro ``djecu`` tj. nas kafa ceka, dorucak. Ma meni extra bilo user posted image Ja bih ih svake godine vodila da hoce MMuser posted image


eh ovako bih ju povela.kad bi isla i moja mama , pa da njih dvoije sebi prave drustvo.i bile smo tako
ali samo zene
sestra,mama,naomih,svekrva i ja -FENOMENALNO
ali sad da idemo mm i ja i da vodimo svekiuser posted image ne hvala!!!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 7:56:05   
lara 33
Pozdrav forumasima!
Eto kakve su te svrkrve azdaje ni na forumu nismo mirne.
Vi sto ih niposto nebi povele pitajte ih da li su one vodile svoje svekrve na more. Netreba im bolji odgovor. Provjereno

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:12:35   
malaaaa
ja mogu reci samo da se nismo jos nikad posvadjale niti hB zakacile nemam nista protiv njih oni imaju svoj zivot mi svoj..
nisu losi ali ipak nebi sa njima isla na more jednostavno bi se osjecala drugacije hocu da se opustim i uzivam sa svojim MM netreba mi niko vise

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:13:34   
acudesa
ma jok

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:13:47   
neki
Jao ovde polemikeuser posted image
Ma NO WAY,cuj da ih vodim na more sa sobom,heheheh tad se jedino odmorim od njihuser posted image user posted image user posted image I kad odem kod mameuser posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:14:59   
Romali
Moram biti iskrena- čim vidim ovaj naslov mene spopadne smijeh user posted image Sve kontam neko se zeza s nama user posted image .
A stvarno mi je sveki user posted image , džaba, odlazak na more s tom ekipom je nezamisliv user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:16:30   
malena_t
user posted image user posted image user posted image user posted image ja što se slatko ismijah user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:17:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Jao ovde polemikeuser posted image
Ma NO WAY,cuj da ih vodim na more sa sobom,heheheh tad se jedino odmorim od njihuser posted image user posted image user posted image I kad odem kod mameuser posted image


jao neki kako možeš biti takvauser posted image , pa neko voli svekrvu i svekra kao rođene roditeljeuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 29.9.2009 23:18:11 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.9.2009 23:19:18   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Jao ovde polemikeuser posted image
Ma NO WAY,cuj da ih vodim na more sa sobom,heheheh tad se jedino odmorim od njihuser posted image user posted image user posted image I kad odem kod mameuser posted image


jao neki kako možeš biti takvauser posted image , pa neko voli svekrvu i svekra kao rođene roditeljeuser posted image

Molim vas zene,koje volite svoje svekrve,nemojte se ljutiti na meneuser posted image
A ti acudesa,ne moras vazda mene prozivati,ja svoju ne volim,pa dzaba ti jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:08:25   
Anoniman
Jao, baš zanimljiva tema  user posted image   niti sam vodila svekrvu i svekra na more, niti ću voditi aBd...nisam ja tako dobra, što kaže jedna moja prijateljica.
Meni takav vid zabave ne treba.
Moja jetrva i djever  lani okupili 10 ljudi i vodili na more...Bože sačuvaj...jetrva povela mamu, tetku, tetišnju, njenog muža i dijete, svekrvu i svekra od tetišnje i svoju( tj. moju) svekrvu i svekra...gluho bilo.
Moja svekrva nikako nije mogla propustiti toliko okupljanje da se desi a da ona nije tu, svekar nije htio ići, ali njegovo često ne pije vode.
Djever i jetrva se na kraju razveli, dobrim dijelom zbog toga, jer je taj zajednički boravak na moru bio kulminacija svih mogućih neslaganja i nesuglasica...i smiješno i žalosno.

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:11:01   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: zinanina

Jao, baš zanimljiva tema  user posted image   niti sam vodila svekrvu i svekra na more, niti ću voditi aBd...nisam ja tako dobra, što kaže jedna moja prijateljica.
Meni takav vid zabave ne treba.
Moja jetrva i djever  lani okupili 10 ljudi i vodili na more...Bože sačuvaj...jetrva povela mamu, tetku, tetišnju, njenog muža i dijete, svekrvu i svekra od tetišnje i svoju( tj. moju) svekrvu i svekra...gluho bilo.
Moja svekrva nikako nije mogla propustiti toliko okupljanje da se desi a da ona nije tu, svekar nije htio ići, ali njegovo često ne pije vode.
Djever i jetrva se na kraju razveli, dobrim dijelom zbog toga, jer je taj zajednički boravak na moru bio kulminacija svih mogućih neslaganja i nesuglasica...i smiješno i žalosno.


hahaha kod mene isti tako ;)).
sto se tice mora mislim da sam vec jednom pisala ni u ludilu :)).


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:16:02   
mimh
ne bih ni svoju mamu a kamoli svekrvu i svekra
zapravo sem muža i svoje djece nikog ne bih vodila

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:23:41   
Atarka
Mi idemo u paketu svi user posted image . Kako smo inace udaljeni preko 300km i ne vidjamo se cesto, a tata ima kucu na moru, onda cemo se svi potrpati zajedno da se oni druze s djetetom. Bice veselo user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:29:38   
mama2009
kad ne bi bila pri sebi mozda, u ovoj situaciji i pri zdravoj pameti NIKAD

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:35:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Atarka

Mi idemo u paketu svi user posted image . Kako smo inace udaljeni preko 300km i ne vidjamo se cesto, a tata ima kucu na moru, onda cemo se svi potrpati zajedno da se oni druze s djetetom. Bice veselo user posted image


hahah vjerujem da ce biti veselo , koje starne iam vise ta je pobjedila hahhahaa obavezno zabiljezi dogadjaje videom ;) da imas za kasnije :).


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:39:10   
Atarka
Oni idu s nama na more otkako sam se udala. Jednom ih moj tata  pozvao i oni se sad svake godine osjecaju pozvanima user posted image . Ali mm i ja smo sebi svake godine prije bebe znali priustiti neko putovanje daleko od sviju. Nadam se da cemo za koju godinu opet. A do tad idemo tutto completo user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:39:25   
salmy
ma meni je frka jer kuca je njegova! prosli par godina smo isli sami NE U KUCU,Ali sad jer imamo bebija( dedo je lud za njim) nema sanse da idemo gdje drugo kad uDubrovniku imaju kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Definitvno sam u velikoj dilemi jer prva godina sa user posted image ,a bice i svekar sa svojom dragom zenom!
Neznam kako ce sve izgledati bumo vidjeluser posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:43:49   
tea lana
ne znaju plivati user posted image user posted image user posted image
hvala Bogu razumni su ljudi pa nit bi trazili nit se ljute sto ih ne zovemo.Moja mama ide sa nama ali to je tako jer ona je mlada dosta od moje svekrve koja ni u jednom trenutku ne moze ni u Sa paziti na Lanu a kamo li na moruDa je mladja mozda bi je i povela,jer bi sigurno manje popovala do koja doba noci odnosno jutra ja i mm ostajemo na moruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tea lana RR -- 28.4.2010 13:44:13 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:46:23   
veda
Na moju srecu ili tugu niti imam svekrvu niti svekra,davno su umrli tako i da hocu sa njima ne mogu. Iako-i sa roditeljima sam zadnji put isla kada sam bila dijete.tako da bih povela samo muza.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.4.2010 13:49:36   
Aki Sa
Na moju srecu ili tugu niti imam svekrvu niti svekra,davno su umrli tako i da hocu sa njima ne mogu

a realno nije dzaba da se to zove Godisnji odmor da bi se covjek odmorio a ne umarao


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *