|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 18:11:18   
de_de

IZVORNA PORUKA: Meri29

Ne znam ti ja nista odgovoritiuser posted image , samo da posaljemouser posted image nasem hrabrici Keni



Hvala draga, ljubi nam drugaricu i ako Bog da vidimo se uskoro u TZ na kafici.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 18:20:16   
Mona Mohamed
Sa malim zakasnjenjem, iskrene cestitke nasoj Frenkozi u povodu godisnjice braka i nasoj Selmy u povodu vjencanja.
Svako dobro objema..
Cestitanje na koje nisam zakasnila (nadam se) jeste nasa Ilhana..Draga Ilhana, da kupovina kuce bude hajirli za vas, puna bereketa, sloge, ljubavi.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 19:20:49   
Visnja RR
Ilhana cestitam user posted image
I aBd kupis jednu i u Sa pa da nam cesce dolazis ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 19:22:53   
koka i po
Sve najbolje Ilhana u novom domuuser posted image  i aBd da ga blagosloviš sa još jednom malom ljepoticom....a može i ljepotan šta faliuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 19:32:48   
taurus
ilhana sretno u novoj kući, da ti bude ispunjena smijehom i djecom i da tuga nikada ali baš nikada u nju ne uđe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 20:10:25   
SdZ
IZVORNA PORUKA: jasmin

SelmydZanky mila,danas akobogda,uz Allahovu pomoc postajes supruga covjeku za kojeg se zelis udati.Znam da si i zbunjena i sretna,jer ides onome koga volis,ali i ostavljas one koje volis.Znam da ce ti faliti tvoj babo da osjeti srecu voljene kceri,ali osaburi mila,zivot je trnovit i pun iskusenja,moras biti jaka zbog sviju.Sada ces najprije pomirisati sve cari bracnog zivota,a onda lagano utonuti u te valove.Nekad ces mozda naici na neke trzavice,ali znaj da su one jako slatke iako se cinile gorke onda kada se dese,jer pomirenja koja slijede imaju posebnu draz.Samo mudra zena moze da ima lijep i skladan bracni zivot.Ti to akobogda jesi.Radi sve ono sto zelis da i tebi neko radi i svaki bracni dan okiti necim sto smiruje srce tvoga muza,makar zagrljaj ili poljubac u prolazu.Da mogu biti uz tebe danas,zagrlila bih te tako da osjetis da je zagrljaj iskren.Cuvaj se,mila.
Molim Allaha da te obaspe Svojom miloscu i da ti podari svaki hajr.Amin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mila moja, tvoje rijeci mi uljepsase ovaj vec prekrasni dan :) :) hvala ti na svakoj ispisanoj rijeci, na svakom savjetu, zelji, zagrljaju koji sam osjetila. Ostah bez teksta. Puno ti hvala.
Hvala i vama drugima puno na lijepim zeljamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ilhana, cestitke i od mene i mmuser posted image :) :)


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 20:21:52   
enna
Evo da se i ja pridruzim cestitkama nasoj Selmy na sklapanju braka sa voljenom osobom a nasoj Ilhani na kupovini novog doma da vam drage moje bude sa srecom i da ti Selmy uzivas u bracnom zivotu a ti Ilhana u novom domu sa svojim najdrzimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 20:50:22   
Anoniman
dragoj de_de i njenom sincini cestitamo sunnet, Allahmubarek olsun draga, da nam drug bude zdrav i ziv puno godina i da bude pravi muskarcina... user posted image

Ilhani, Allahmubarek olsun novi dom... da u novoj kuci bude samo zdravlje, radost, smijeh, ljubav, sreca, bericet i sve ono sto zelite da imate u zivotu... uzivajte u novom domu i da ako Bog da bude jos djecice da prave galamu u istom, zajedno sa manekenkom... user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 21:09:48   
Ilhana RR
Hvala mile moje za tako lijepe cestitke =)

Nemogu vam opisati tu sredu, sutra vec idemo da gledamo kuhinju (zatvara se IKEA - zapravo mjenja lokaciju pa sve ce biti za sedmicu ipo po rasprodajno tak oda cemo da napravimo listu sta nam treba pa kad bude rasprodaja da imamo gotovu listu)

Visnja, iz tvoji usta u Bozije usi =)


Hvala!!!

Ljubim vas sve!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 21:12:31   
mala86
cestitke Ilhani na kupovini kuceuser posted image user posted image user posted image i Selmy na vjencanju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 21:16:13   
Medić*
Selmy cestitamo na vjencanju i sve najbolje do kraja zivota
Ilhani cestitke povodom kupovin kuce

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 22:42:39   
Anoniman
Selmy zelim ti svu srecu svijeta sto jedna zena moze da dozivi, da vam se zvijezde podudare, da nadjete zajednicki jezik, da vam sve s hajrom i hairli bude i da naravno vasu ljubav dragi Allah dz.s. blagoslovi user posted image



(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 22:57:18   
reallove
Selmy,Ilhana,iskrene cestitkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:08:53   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image Selmy iskrene čestitke i da ti se sve želje ispuneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:12:05   
Anoniman
Selmy, puno sreće u zajedničkom životu!!!
Ilhana, sretan početak u novoj kući!!!user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:15:46   
iv@ncica
i  mi  cestitamo user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:18:58   
Hanady RR
Selmy mila sve najljepše u bračnom životu ti želim.
Kako si sa nama dugo onda znaš ima u braku svega i svačega zato uvijek imaj na umu
''Sabur ti je kad  gutaš i slatko i gorko'''

Želim ti sve što sama sebi poželjeti možeš.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:21:42   
Honey3
Ilhana cestitamo kupovinu kuce i da u njoj samo radost osjetiteuser posted image user posted image Salmy puno srece u zajednickom zivotu, sto bi rekli da vam se zvijezde podudareuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:23:12   
myb@by

IZVORNA PORUKA: zaha

Ilhana cestitamo kupovinu kuce i da u njoj samo radost osjetiteuser posted image user posted image Salmy puno srece u zajednickom zivotu, sto bi rekli da vam se zvijezde podudareuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemam sta na ovo dodati. Od srca vam cestitam objema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:30:02   
mila81
Ilhana mila sve najljepše povodom kupovine kuce, da u njoj samo uzivas i da sve bude po hajru;
SelmiydZanky Allah mubarek novi zivot;
MOna draga i tebi sve najbolje u zivotu;
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 23:32:31   
Amelaa RR
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Čestitamo na....
24.7.2010 0:33:55   
Srculence
IZVORNA PORUKA: mila81

Ilhana mila sve najljepše povodom kupovine kuce, da u njoj samo uzivas i da sve bude po hajru;
SelmiydZanky Allah mubarek novi zivot;
MOna draga i tebi sve najbolje u zivotu;
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Čestitamo na....
24.7.2010 0:47:19   
dinaa
Selmy iskrene cestitke i od mene,neka te sreca prati kroz cijeli zivotuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Čestitamo na....
24.7.2010 10:45:14   
frenkoza
selmy duso... sve cestitke.... kao pahuljica si i mahrama ti prekrasno stoji, zaista..... prelijepo.... Allah mubarek olsun.... da vam se sve dove ukabule i da nam zivite dugo, sretno i cestito

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Čestitamo na....
24.7.2010 17:27:55   
Ilhana RR
selmy, cestitam sklapanje braka. Ako Bog da da vam se sve zelje zajednicke ostvare, da dozivite samo lijepe trenutke u vasem zajednickom zivotu u zdravlju, veselju i rahatluku sa puno puno puno trka mali nogica kroz kucu...

Sve najljepse vam zelim!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *