|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko bebica bi htjele?
23.10.2007 8:56:27   
budućamama
ja bih voljela prvo dvoje, s manjim razmakom, a onda nekad treće "granapče". Znam da nije lako odgajati djecu i priuštiti im sve potrebno (i nepotrebno), ali eto volim djecuuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko bebica bi htjele?
23.10.2007 10:33:25   
SMIRI
Imam dva sina  (Kenan 2god i Daris 2mj) i dosta mi je!
Uvjek sam i zamisljala da cu imati dvoje!
Sto se tice mog muza ostali bi na jednom!

Al eto mene opet vuce zelja da za jedno 5-6 godina (jer sad je jako mala razlika izmedju njih dvojice) sebi rodim jednu curicu ;-)))) Al tesko da cu ga moci nagovorit ;-)))

Al i kad bi ovako ostalo, ok je ;-) Nek su samo zivi i zdravi

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko bebica bi htjele?
4.12.2007 20:32:31   
almai
imam ih 3 i mslim u kojem vremenu zivimo d je malo i previse sto se tice financijske situacije ali nek su zivi i zdravi kad odrastu lijepo je kad te ima neko posjecivat.Moja mama je nas rodil 4curice ja bi volila da imam jos 2 brata jer kako je fino kad se ljeti svi okupimo sa nasom djecicom kod mame ma pravo obdeniste oko kuceuser posted image Ja sam uvijek zeljela imati 2djecojcice i dva djecaka.Sad ih je dosta i nemislim vise ih radati.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.12.2007 8:11:55   
ismihana
Ima jedna narodna koja kaže 'Čovjek snuje a Bog odlučuje'. Tako sam i ja (inače jedinica, bez brata i sestre) cijeli život govorila da ću imati 3 djece. Ali... prvo sam se kasno udala, a sad evo već 19 mjeseci ne uspijevam da ostanem trudna ni sa 1.djetetom user posted image  

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.12.2007 17:59:07   
aldi
'Čovjek snuje a Bog odlučuje'.  Nadam se Ismihana da ce i nas obradovati...

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.12.2007 18:01:38   
Suncica*
Ja sam zelela da ostanem na jednom. Medjutim svaki put kada vidim trudnicu ili tek rodjenu bebicu uhvati me neopisiva zelja..
Ja imam starijeg brata i znam koliko se volimo i bila bi sebicna kada svojoj Loliki ne bi rodila brata ili sestru..
Tako da se nadam da cemo krenuti sa planiranjem za jedno 4 godine..

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.12.2007 19:00:55   
makana
moj muž puž bi volio još dvoje, a ja sam poslije poroda haman odlučila - ne više
međutim, iskreno, voljela bih još jedno, ili možda dvoje?!
sigurno ću pokušati, a biće kako bog hoćeuser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko bebica bi htjele?
12.12.2007 2:57:24   
Moja_volja
Ja bih voljela troje...a buduci je ipak za dvoje.. pa cemo vidjet---user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko bebica bi htjele?
19.12.2007 13:59:10   
lavica
ja bih voljela user posted image  user posted image  user posted image  . dvoje mi je nekako malo, a ja imam samo jednu sestru, bas bi bilo super da imamo jos jednog brata ili sestru, ipak je drugacije kad nas je vise, imamo se na koga osloniti u zivotu. zivot je cudo, ko zna sta nam sutra donosi, ni u kom slucaju ne bih ostala sa user posted image  bebicom, upravo zbog nje, jer ja necu moci biti s njom citav zivot a brat i sestra hoce, to joj je neko najblizi i treba da ih ima.

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Moja_volja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko bebica bi htjele?
24.12.2007 15:15:07   
kiša
Ma ja bih voljela  user posted image user posted image  akobogda i nek budu samo ziva i zdrava.

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko bebica bi htjele?
24.12.2007 17:15:38   
Emina*
Ja bih isto voljela da imam user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko bebica bi htjele?
26.12.2007 14:21:08   
oktavija
Ja bi imala user posted image user posted image user posted image  bebe, al ču morat sačekat da prvo dođe prva u moj stomak...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko bebica bi htjele?
26.12.2007 14:53:31   
vaga
Voljela bih blizance bracu i seku. Molim dragog Boga da me obraduje, kao i sve vas koje čekate drage moje.user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko bebica bi htjele?
29.12.2007 22:46:02   
Amelaa RR
Voljela bih imati puno djece....valjda me sada drzi ta neopisiva zelja za trudnocom...pa i bliznaci...sve u svemu zelim da nas(molim dragog Boga )obraduje s tim sto prije....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko bebica bi htjele?
30.12.2007 0:33:59   
jaca27
bar user posted image user posted image user posted image uvijek sam voljela velike porodice i zamisljala se u jednom tako brojnom drustvu,hihihi...kazem "bar" jer mi ne bi bilo mrsko ni da ih bude vise, a muzu pogotovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko bebica bi htjele?
30.12.2007 15:16:51   
Mella11
Ako Bog da jedno biću sretna !


(odgovor članu jaca27)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.1.2008 18:49:34   
maya.irfan
eh, ja bih voljela sto vise!!!
sada je mom sinu 6 mjeseci, i dojim, pa nakon porodjaja jos nisam dobila ni jednu menstruaciju,a dojenje se pokazalo kao kontraceptiv . vidjecemo do kadauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.1.2008 19:23:23   
Ivona
Za sada i ja mastam o user posted image  user posted image  bebare,a vidjet cemo hocu li promijeniti misljenje nakon poroda...user posted image  Mozda i ja kazem:nikaaad viseeeee!user posted image

Ja sam jedinica i citav zivot sam mastala o straijem bratu!

(odgovor članu maya.irfan)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.1.2008 20:52:05   
laracroft
user posted image Mislim da cu ostati na jednoj bebici,a misljenje se moze i promijenit hehehei.Nakon ruznog iskustva sa epiziotomijom strah me i pomisliti na novu trudnocu i porod.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.1.2008 21:00:47   
Monia
Imam dvoje djece,a zeljela sam jos jedno....Kad ste zdrave i normalne,treba djecu radati,neka djece,lijepo ih je vidijeti.Nek ostane iza nas jedan dio,i zato podarite ovom svijetu jos jedno bice,podarite sestri brata,a bratu sesru.Neka se vole i nose i vas dio u buducnost.Odbacite prethodna iskustva,odbacite sebicluke i radajte....user posted image

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko bebica bi htjele?
5.1.2008 22:55:48   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko bebica bi htjele?
17.1.2008 15:19:05   
lejlašh
Imala sam lahku trudnoću i porod na carski rez, pa sam rekla ako mi sve trudnoće budu iste ja bi imala i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Šalim se , ja sam mislila,akoBogda, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko bebica bi htjele?
17.1.2008 15:32:25   
M kao Mama
Moja Lajli će uskoro napuniti godinu dana, i da ne radim u privatnoj firmi, sigurna sam da bi do sada uz božije odobrenje sigurno bila u blaženom stanju, ovako čekam da prođe barem dvije godine, pa da opet budem bebela,

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko bebica bi htjele?
17.1.2008 15:43:55   
gopija
ja bih voljela imati user posted image user posted image user posted image , ali s obzirom na ovaj (ne)vakat u kojem zivimo, ako Bog da, sve su pretpostavke da ce biti user posted image user posted image .

Samo da se nebo smiluje i za ovu prvu!


_____________________________

:) mi se volimo i vjerujemo da cemo uspjeti ;)))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko bebica bi htjele?
17.1.2008 22:01:17   
lavica




ja bih user posted image user posted image user posted image  bebe, ali mislim da bi moj dragi mozda cak i vise, ali posto ih ja radjam onda se ja i pitam. user posted image
ali polako, ako Bog da da uskoro dobijemo prvo, a za posle cemo vidjeti.

kissuser posted image




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu gopija)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *