|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: igračke za bebe
2.11.2010 13:05:06   
marinčii
mi smo Mateju neki dan kupili psića sveznalicu i platili ga 64km u turbo limaču al njemu nije baš zanimljiv svega 2 minute s s njim zabaviouser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: igračke za bebe
2.11.2010 13:32:42   
Meri29
Eeee pa razocarah se, mi Majdi bas htjeli kupiti tog psica. Da li je jos neko ima iskustva sa ovom igrackom

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: igračke za bebe
2.11.2010 13:36:08   
marinčii
meri možda majdi ipak bude zanimljiv jer ovaj moj malecki sad bi samo da je u pokretu nema on kad sjediti i igrat se s bilo čim

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: igračke za bebe
4.11.2010 20:17:18   
Meri29
Koliki je taj psic i kakve sve funkcije ima, nisam nikad vidjela tu igracku, ali koliko sam shvatila svaki dio tijela je zaduzen za neki zadatak i sl.user posted image
Meni se cini da samo treba pogoditi vrijeme kada pokazu interes za takvom vrstom igracaka, a Majda mi je bas sad u toj fazi

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: igračke za bebe
4.11.2010 20:56:50   
marinčii
user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: igračke za bebe
4.11.2010 21:00:43   
mala86
IZVORNA PORUKA: marinčii

user posted image


Joj kako je sladak,jedva cekam user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kako sam cula iskustva su vecinom pozitivna,mene odusevilo jer smo nedavno bili kod tetke u apoteci i imaju tog psica-ja ga palila,L.se odusevio,stalno mu se smijo,jos da smo ga mogli izvadit iz kutije user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: igračke za bebe
4.11.2010 21:22:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marinčii

user posted image


Ovaj psic je i kod nas aktuelan ali ja bih volila jedan na nasem jeziku, morat cu mamu da zaposlim da kupi...Vidim pricate o nekoj tl prodavnici ...Gdje se nalazi?

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: igračke za bebe
4.11.2010 21:39:50   
new mama
Imamo i mi ovog psica,mada nije nesto aktuelan,mozda malo na pocetku,a sad se izgubio u masi plisanih igracakauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 14:55:27   
MinaMM
Mi smo A za prvi rodjendan kupili onu gusjenicu u TL (dodje nekih 74 km) i odusevljeni smo. A plese uz nju, pristisce dugmad koja svijetle i okrece prozorcice sa slikama i ponavlja av av kad bude cuko i brm brm za auto (to jedino prepoznaje). Sad sam mu je sakrila da mu je dam na rodjendan da ne budem praznih ruku:)

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 16:08:35   
Romali
IZVORNA PORUKA: marinčii

meri možda majdi ipak bude zanimljiv jer ovaj moj malecki sad bi samo da je u pokretu nema on kad sjediti i igrat se s bilo čim


Mi smo ga dobili prije 1.rodjendana. nije bio nimalo zanimljiv sve do trenutka kad je A.znao sve rijeci koje psic nabraja. Od tada je prava zanimacija, oblaci ga, stavlja mu pelenu i pjeva s njim.

Ali jos bolja igracka od psica  Sveznalice je, po meni, slikovnica Sveznalica. Pjesme su lagane, ima puno slika,a djeca uce jos nekoliko boja i brojeva.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 16:11:02   
bebacha
a gdje ima slikovnica

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 16:14:09   
Romali
bebacha, ova slik.je kupljena u Mostaru, u prodavnici Kockica. Kostala je oko 50 KM.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 16:28:48   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: marinčii

user posted image


Moja malena sad vidila ovu sliku i uzela psica koji vecinu dana provodi sam na kaucuuser posted image user posted image user posted image Evo sad ga drzi i igra se snjim, a inace jako jako malo... Meni bas bio zanimljiv, kaze mm samo ti njoj kupuj te skupe vidis da samo bacas pareuser posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 16:42:45   
mnn
mi imamo psiča koji laje,pa kockice,jaja,sve i svašta.a alexa to sve zanimalo par minuta i gotovo.djete je najsretniji kad uzme daljinski i cd..a ove sve igračke to mu nije zanimljivo više..a da ne pričam koliko imamo za kadu igračaka...kupila moja seka...a jojjj zanima ga par sek i onda uzme tuš...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: igračke za bebe
12.11.2010 18:05:49   
mama2009
psic sveznalica nam je glavna igracka, slikovnica za brorjanje, i ziafa u koju se ubacuju kockice

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: igračke za bebe
23.11.2010 22:10:39   
marinčii
IZVORNA PORUKA: bebacha

a gdje ima slikovnica
ja sam je vidjela i u turbo limaču a i u mercatoru

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: igračke za bebe
23.11.2010 23:50:50   
leona81
mi imamo patkicu sveznalicu, gusjenicu i onaj loncic:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: igračke za bebe
25.11.2010 13:15:51   
Anoniman
Samo da javim da sam razocarana igrackom Bumba, ovom najnovijom, bas su je bezze uradili, ma nije ni blizu lijepa kao pas sveznalica, a kosta 50 KM, a mi strasno volimo Bumbu, smrcccccccc

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: igračke za bebe
5.12.2010 22:21:58   
ana08
I mi smo se razočarali u psića sveznalicu. Moj bebac kao da ga se boji pa sam ga morala stišati...Inače obožava sve što prozvodi zvukove (posobno telefon:)) ali psića samo gurneuser posted image . A bila sam ubjeđena da je ovo najzanimljivija i najuedukativnijia igračka za uzrast od jedanaest mjeseci...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: igračke za bebe
5.12.2010 22:31:00   
mala86
moj se odusevi svaki put kad ga vidimo u trgovini

zadnji put sjeo na pod kod psica i onako u kutiji ga poceo stiskat i smijat mu se

ja jedva cekam da ga kupimo,a inece nisam za skupe igracke

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 9:54:58   
Anoniman
Moj je sad u fazonu lava, od kako je gledao crtani "madagaskar" user posted image .... moram malo prošetati i naći kakvog lavića da ga malo obradujemuser posted image ...

a hobi nam je skupljanje igračkica iz kindera, ovo na slici nam je početak sad imamo puno igračkica, najviše volimo kad dobijemo štrumfićauser posted image
user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 9:56:40   
new mama
Breskva i mi skupljamo igracke iz kinderauser posted image ,imam punu kutiju,e da si blize pa da mijenjamo,ako koju imas dupluuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:02:07   
Anoniman
ej super... sve duple pripremi pa kad budeš dolazila u Tz da se mjenjamouser posted image ...Mrzim kad dobijem neku koja ima puno dijelova, te najčešće gubimo a ove iz jednog dijela su super kao štrumfići i ove životinjice 

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:04:46   
bebacha
i mi skupljamo igracke iz k.jaja a naravno favorit su nam iz jednog djelauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: igračke za bebe
10.12.2010 10:07:15   
new mama
Dogovoreno Breskvauser posted image user posted image ,a i meni su najdraze iz jednog dijela,kad dobijemo one male puzle,hoce mi sta biti,nema gdje ih ne budeuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *