|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 8:53:58   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

Prosto ko pasulj- muskarci ce uvijek govoriti istinu pod uslovom da im ne izadje na nos.
Znaci- ako hoces iskrenost- pazi kako ces reagovati kada ti nesto iskreno kaze. Ako ces mu oci iskopat, rondat i dizat nos- budi ubijedjena da ce ti iduci put jal slagati jal presutiti...Mi zene nismo takve ali kad malo bolje razmislis- ovo njihovo ima vise logike :-)
Znaci- on nece skontati to kao ...ljuta si jer ti je slagao, povjerenje bla bla..za njih je to previse komplikovano...njegov mozak to percepira na sl. nacin-" `oce da se razvede jer sam izasao s jaranima na pice..." .



Da ne bi pisala u susitni sam ovo htijela reci sto i Amrino..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 9:00:50   
henna ze
IZVORNA PORUKA: Djana

Na nekoj temi nekoj drugoj, ili moda istoj Anonimnoj sam napisala da mi nije jasno zato joj treba par stranica komentara nepoznatih ena da bi znala kako postupiti prema svom muu.

Valjda ga ti zna najbolje? Ukoliko sumnja u njegove postupke razgovaraj i postavi pitanja. Ali budi spremna na povratna pitanja i takoer pokuaj i sebe korigovati. Jer ono to jako esto grijeimo jeste to to krivimo druge oko nas za odreene postupke a slabo se osvremo na lina djela. 50% od mene + 50% od mm = funkcionalan brak. Ne mora biti perfektan, idealan, ali za nas ovakav kakav jeste funkcionie.

Sorry, ne elim da ovo zvui kao sad neka kontra, i normalno je traiti savjet i miljenje drugih, ali zar se zbog svake svaice i nesporazuma u braku mora otvarati tema na forumu? Pa zar nemamo dosta tema ve na raspolaganju......?


potpisujem

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 9:01:57   
lejna_
IZVORNA PORUKA: Amrino

Prosto ko pasulj- muskarci ce uvijek govoriti istinu pod uslovom da im ne izadje na nos.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 11:20:13   
sara.at
Pa dobro nema sad potrebe da zenu Ubijate u pojam aloouuser posted image
Meni kao zeni koja ima povjerenja u svog mm i sve ona sr*** StO idu uz To bi zasmetalo da mi je precutio tako nesto.
Radije mi reci Pa kud puklo da puklo.
I neznam zasto to cini muskarca papucarom jer se javi zeni,Pa koji Sam mu ja Klinac onda kuharica,cistacica,zabavljacica,tjesiteljica,policajac i hebaljka po vama su to odlike jedne zene i to je njen posao a on nemora da se javi.
Ja nemogu da razumijem zene Koje se ne brinu za muza. Moj je izlazio uz moju suglasnost (nema tog kod mene Ode ja van,moze jednom Al drugi put bi Gorku corbu jeo) i on meni kaze tu Sam Sa drustvo doci Cu tad,ako je malo cugnuo nije nikakav Problem ja sjedam u Auto idem Po njega a ne rondam jel ovako nije ovako il ledeno da Lezem spavati. Znaci razgovor i nema problema ides van ok Al javi se da se ja ne brinem a tako je i Sa moje strane,znaci nevolim prekrivene stvari jel tako jest e Pa dobro ajd da to rijesimo a ne idem da heklam il mahalam Po komsiluku cuj vam samo rijecnika. Pa ne zivim u dobu moje pranane gdje je muz Bio svetinja daaaaj.
I potpisujem miau user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 11:41:30   
tekja
...ma hajde nije mu ni prvi ni zadnji putuser posted image user posted image ...ni tvom, ni bilo cijem...hB pa nemas ozbiljnih problema.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 11:42:49   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: tekja

...ma hajde nije mu ni prvi ni zadnji putuser posted image user posted image ...ni tvom, ni bilo cijem...hB pa nemas ozbiljnih problema.
Ovom sam se od srca nasmijala, u pravu si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mislim da je svaki drugi komentar suvišan

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 13:28:31   
veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Amrino

Prosto ko pasulj- muskarci ce uvijek govoriti istinu pod uslovom da im ne izadje na nos.
Znaci- ako hoces iskrenost- pazi kako ces reagovati kada ti nesto iskreno kaze. Ako ces mu oci iskopat, rondat i dizat nos- budi ubijedjena da ce ti iduci put jal slagati jal presutiti...Mi zene nismo takve ali kad malo bolje razmislis- ovo njihovo ima vise logike :-)
Znaci- on nece skontati to kao ...ljuta si jer ti je slagao, povjerenje bla bla..za njih je to previse komplikovano...njegov mozak to percepira na sl. nacin-" `oce da se razvede jer sam izasao s jaranima na pice..." .




ja Bgm jesam, baš takva
sve od čega će me "glava zaboljeti" prešutim, zašto da se raspravljam i da se mm duri kad jednostavno tu priču preskočim i sve ok
Zamisli sad da mu pričam ama baš sve, meni to nema logike
Npr sretnem bivšeg, npr neko mi se šlepao, npr prećutim neki izlazak user posted image
ajd Boga ti ništa značajno za bla bla
Ne kontam ljude koji sve prepričavaju user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 13:37:30   
M kao Mama
A, ja opet ekako više volim da se sve kaže, i sa moje i s anjegove strane, inače u životu volim da se ništa ne mulja, skriva i slično, samo iz jednog razloga, što se sve iliprije kasnije sazna, i onda uvaljuj se u novu laž dok onu staru objasniš, zato više volim uzajamno povjerenje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 14:33:23   
Nedi
Nikad ništa mm-u ne prešutim najmerno, ponekad jednostavno zaboravimuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: muz me je slagao...
18.2.2011 15:01:26   
jasmin
I kod mene je slicno kao kod sare.Izaci ce,obaviti neke svoje stvari,ali mi kaze,nazove me ako ce kasniti i ako mu je nesto iskrsnulo i izvine se kad dodje.Ali to smo mi.
Anonimna draga,kao sto su vec cure rekle,ti najbolje poznajes svog muza,znas zasto je to uradio.Ako si mu vec dala do znanja da ne volis laz bilo koje vrste,opet mu to napomeni i budi mu prijatelj kojem moze bez ustrucavanja reci ako izadje na veceru sa svojim drustvom.Svako od nas u zivotu u necemu pogrijesi.Ne vidim da je to toliko opasno da bi se razmisljalo o razvodu.Imas pravo biti povrijedjena,ali moras realno razmisljati.Postoje stvari koje se mogu precutiti,no ako si mu dala do znanja da se ovakve stvari ne trebaju precutiti-to je vas izbor i imate potpuno pravo na njega.Mora znati dokle mu je granica i mora znati kada poljuljava tvoje povjerenje u njega da bi se toga klonio.Bolje razgovaraj s njim,kazi mu da od sada puno pazi na takve stvari,da si tu da ga saslusas i razumijes,ali da isto tako on razumije tebe i tvoju zelju da znas gdje je(ne svaki detalj,ali barem onoliko koliko je dovoljno da se ne brines).Mene bi licno povrijedilo da mi kaze da spava,a da je ustvari na drugom mjestu.Morao bi imati debeli razlog zasto je tako rekao.Mi smo iskreni,oboje pazimo kako se ponasamo,pazimo da ne povrijedimo jedno drugo i nemamo sta da krijemo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 0:15:16   
Miau
IZVORNA PORUKA: sara.at
I potpisujem miau user posted image


Potpisujem Saru! user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 1:39:02   
veeseelaa
majke mi ja nekad na fejsu naletim na slike mm sa nekim od raje u nekom kafiću, niti mi je to prijavio, niti smatram da je trebao, niti me to dotiče
Skoro vidim par slika na nekoj vikendici s rajom, nisam ga ni pitala  o tome
Kad on tek danas nešto uz priču veli neki dan poslije termina jaran navalio da im pokaže neki namještaj što je kupio na vikendici pa veli odosmo da vidimo, i onda kaže ispred kuće zapalili roštilj.... nek ste rekoh dragi, jel bilo svega, e neka je

nema tu muljanja, nego ja kad bi pričala gdje sve i koga sretnem trajalo bi hejbet
Te meni stvari nisu od vitalnog značaja, smaraju me ustvari
I ja i mm imamo jako puno raje, ko će se sad zamarati s kim sjedosmo, kog sretosmo.... ja nekad sjedim kod mame i zovne me jaranica na kafu, ja izletim, prodje bruka dana ja il spomenem il ne spomenem u priči taj izlazak, vrlo važno, pa ja

a npr kroz naše dugogodišnje zabavljanje desilo mi se da su mi se neki njegovi jarani nabacivali dok nisu znali da mi je mm tada momak, kasnije kad sam skontala da su raja nikada nisam to spomenula, zašto bi??? samo da razdor (možda) napravim izmedju njih, a ne bitno skroooz

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 2:13:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Mene bi licno povrijedilo da mi kaze da spava,a da je ustvari na drugom mjestu.Morao bi imati debeli razlog zasto je tako rekao.Mi smo iskreni,oboje pazimo kako se ponasamo,pazimo da ne povrijedimo jedno drugo i nemamo sta da krijemo.


potpis ko kućauser posted image

i ja i moj suprug u gradu kome smo rođeni kao i naši preci imamo poznastava i poznastava...al to nam ne daje za pravo da slažemo jedno drugo.
ne reći za neko sretanje ili eventualni odlazak nakon rečenog sa kolegama meni nije strašno. Ali reći da je na jednom mjestu a biti na drugom...to narušava povjerenje.

nikada mi nije palo na pamet d akžem sa mamom sma u gradu a recimo bila sa kolegom ili kolegicom...zašto.user posted image user posted image

moj suprug zna moj radijus kretanja, nikada to nije zahtjevao od mene...ali ako nisma kući uvijek zna gdje sam. Ako sam rekla izlazim sa kolegicama nije mu poznat lokal uvijek u kojem sam...al zna sa njima sam...i kad odđem došla sam. i potpuno je obrnut slučaj i kod njega.

Ako je nakon posla odlučio ne doći na ručak jer ide sa kolegama na piće jer neki nešto obilježava uredno će se javiti...mi imamo dvoje djece i ja sma možda planirala da on bude sa njima to veče jer imam obaveza i očekujem da kže gdje je otišao a ne da kaže ostao sma duže na poslu a završio u kafani.

Ja u tome ne vidim ništa loše u našem odnosu...mislim da je sve stvar povjerenja ali i poštovanja mene i moga vremena kao zaposlene žene, majke, supruge, prijateljice i ljubavnice u jednom paketu.

Jednom da ga uhvatim u laži nikada mu više vjerovala ne bih istom mjerom.
na mars da ide sa bivšom djevojkom i to d ami kaže ja strah od eventualno dešenog tamo nemam...al da mi kaže na poslu je a ja čujem bio s abivšom na kafi et u bi mu povjernje poljuljano bilo.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 2:22:52   
klemzi
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

A, ja opet ekako više volim da se sve kaže, i sa moje i s anjegove strane, inače u životu volim da se ništa ne mulja, skriva i slično, samo iz jednog razloga, što se sve iliprije kasnije sazna, i onda uvaljuj se u novu laž dok onu staru objasniš, zato više volim uzajamno povjerenje.

isto ovako


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 15:00:07   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Miau

IZVORNA PORUKA: sara.at
I potpisujem miau user posted image


Potpisujem Saru! user posted image

Potpisujem i Miau i Saru i samu sebe, jer sam istog misljenauser posted image
Mozda je on lego spavati, i zvali ga jarani bla bla. Brate mili telefon u ruke i slusaj zeo, odo na pice i gotovo.
A one zene koje Anonimnu napadaju jesuli jednog momenta razmisljale da je zena trudna, mozda se u po noci nesta desi, zove muza nedostupan, zove Hotel nema ga. Sta ona - pored sve muke da mozda nesta bude sa bebom da razmislja gdje joj je muz da ga ko nije ubio i slicno....
A njemu ako je bilo dosadno samom u stanu moze on poceti heklati


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 15:15:35   
tekja
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Mene bi licno povrijedilo da mi kaze da spava,a da je ustvari na drugom mjestu.Morao bi imati debeli razlog zasto je tako rekao.Mi smo iskreni,oboje pazimo kako se ponasamo,pazimo da ne povrijedimo jedno drugo i nemamo sta da krijemo.


potpis ko kućauser posted image

i ja i moj suprug u gradu kome smo rođeni kao i naši preci imamo poznastava i poznastava...al to nam ne daje za pravo da slažemo jedno drugo.
ne reći za neko sretanje ili eventualni odlazak nakon rečenog sa kolegama meni nije strašno. Ali reći da je na jednom mjestu a biti na drugom...to narušava povjerenje.

nikada mi nije palo na pamet d akžem sa mamom sma u gradu a recimo bila sa kolegom ili kolegicom...zašto.user posted image user posted image

moj suprug zna moj radijus kretanja, nikada to nije zahtjevao od mene...ali ako nisma kući uvijek zna gdje sam. Ako sam rekla izlazim sa kolegicama nije mu poznat lokal uvijek u kojem sam...al zna sa njima sam...i kad odđem došla sam. i potpuno je obrnut slučaj i kod njega.

Ako je nakon posla odlučio ne doći na ručak jer ide sa kolegama na piće jer neki nešto obilježava uredno će se javiti...mi imamo dvoje djece i ja sma možda planirala da on bude sa njima to veče jer imam obaveza i očekujem da kže gdje je otišao a ne da kaže ostao sma duže na poslu a završio u kafani.

Ja u tome ne vidim ništa loše u našem odnosu...mislim da je sve stvar povjerenja ali i poštovanja mene i moga vremena kao zaposlene žene, majke, supruge, prijateljice i ljubavnice u jednom paketu.

Jednom da ga uhvatim u laži nikada mu više vjerovala ne bih istom mjerom.
na mars da ide sa bivšom djevojkom i to d ami kaže ja strah od eventualno dešenog tamo nemam...al da mi kaže na poslu je a ja čujem bio s abivšom na kafi et u bi mu povjernje poljuljano bilo.



hanady, sorry, al' se bas ismijah...user posted image user posted image user posted image ... jako relevantnouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 15:24:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Mene bi licno povrijedilo da mi kaze da spava,a da je ustvari na drugom mjestu.Morao bi imati debeli razlog zasto je tako rekao.Mi smo iskreni,oboje pazimo kako se ponasamo,pazimo da ne povrijedimo jedno drugo i nemamo sta da krijemo.


potpis ko kućauser posted image

i ja i moj suprug u gradu kome smo rođeni kao i naši preci imamo poznastava i poznastava...al to nam ne daje za pravo da slažemo jedno drugo.
ne reći za neko sretanje ili eventualni odlazak nakon rečenog sa kolegama meni nije strašno. Ali reći da je na jednom mjestu a biti na drugom...to narušava povjerenje.

nikada mi nije palo na pamet d akžem sa mamom sma u gradu a recimo bila sa kolegom ili kolegicom...zašto.user posted image user posted image

moj suprug zna moj radijus kretanja, nikada to nije zahtjevao od mene...ali ako nisma kući uvijek zna gdje sam. Ako sam rekla izlazim sa kolegicama nije mu poznat lokal uvijek u kojem sam...al zna sa njima sam...i kad odđem došla sam. i potpuno je obrnut slučaj i kod njega.

Ako je nakon posla odlučio ne doći na ručak jer ide sa kolegama na piće jer neki nešto obilježava uredno će se javiti...mi imamo dvoje djece i ja sma možda planirala da on bude sa njima to veče jer imam obaveza i očekujem da kže gdje je otišao a ne da kaže ostao sma duže na poslu a završio u kafani.

Ja u tome ne vidim ništa loše u našem odnosu...mislim da je sve stvar povjerenja ali i poštovanja mene i moga vremena kao zaposlene žene, majke, supruge, prijateljice i ljubavnice u jednom paketu.

Jednom da ga uhvatim u laži nikada mu više vjerovala ne bih istom mjerom.
na mars da ide sa bivšom djevojkom i to d ami kaže ja strah od eventualno dešenog tamo nemam...al da mi kaže na poslu je a ja čujem bio s abivšom na kafi et u bi mu povjernje poljuljano bilo.



hanady, sorry, al'' se bas ismijah...user posted image user posted image user posted image ... jako relevantnouser posted image

mislila sma na one koji su prijatelji našu roditelja, dajdža, amidža, teteki...ima ih milon jer svi smo u istom gradu. Gradom je teško poršetati a da ne sretnemo nekoga...često neko nekoga na usputnu kafu pozove. Ako je neko u pitanju koga moj suprug nije dugo vidio ili čuo a nekada me upitao za njega spomenem u pirči...a nekada mu uopšte ne kažem...smao kažem na kafi sam u gradu, ali sigruno mu ne kažem evo me u kanvelariji.
to je bila poenta...no to si mogla i iz čitanja shavtiti i usput budi rečeno izvlačenje iz konteksta kompletnog teksta je malo bezveze zar ne....sve je napisano vrlo jasnouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 19.2.2011 15:27:12 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 15:58:53   
Banana
ma možda je čovjek sve prešutio jer ga je bilo sramota što je dobio kaznu. barem ja nikad ne pričam da su me kaznili zbog brze vožnje, a mogu mislit kako je to tek muškima user posted image

_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 22:34:17   
Inayat
Ispisale se tri stranice, ja se slazem sa ovom, ja sa onom user posted image a od anonimne ni glasauser posted image
Banana, nije unaprijed mogao znati da ce dobiti kaznu za brzu voznju pa da joj pred izlazak kaze da ide spavati. Pogrijesio je sto je slagao, ali nije tako strasno....


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 22:35:46   
Skvo RR
Mozda je zaboravio da kaze.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 22:53:27   
Banana
IZVORNA PORUKA: Inayat

Banana, nije unaprijed mogao znati da ce dobiti kaznu za brzu voznju pa da joj pred izlazak kaze da ide spavati. Pogrijesio je sto je slagao, ali nije tako strasno....



pa možda je zaista htio da spava ali se predomislio, u hotelima zna biti prilično dosadno user posted image i onda kad je izašao... ups! poslije joj ništa nije spomenuo baš zbog te kazne.  da se ja predomislim nakon što mužu poželim laku noć, sigurno ga ne bih zvala i budila, niti bi on mene (provjereno user posted image ). i ne radi se o laganju već o prešućivanju.


_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: muz me je slagao...
19.2.2011 23:25:17   
Miau
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Miau

IZVORNA PORUKA: sara.at
I potpisujem miau user posted image


Potpisujem Saru! user posted image

Potpisujem i Miau i Saru i samu sebe, jer sam istog misljenauser posted image
Mozda je on lego spavati, i zvali ga jarani bla bla. Brate mili telefon u ruke i slusaj zeo, odo na pice i gotovo.
A one zene koje Anonimnu napadaju jesuli jednog momenta razmisljale da je zena trudna, mozda se u po noci nesta desi, zove muza nedostupan, zove Hotel nema ga. Sta ona - pored sve muke da mozda nesta bude sa bebom da razmislja gdje joj je muz da ga ko nije ubio i slicno....
A njemu ako je bilo dosadno samom u stanu moze on poceti heklati



Potpis velik kao neboder! user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: muz me je slagao...
20.2.2011 14:59:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Inayat

Ispisale se tri stranice, ja se slazem sa ovom, ja sa onom user posted image a od anonimne ni glasauser posted image
Banana, nije unaprijed mogao znati da ce dobiti kaznu za brzu voznju pa da joj pred izlazak kaze da ide spavati. Pogrijesio je sto je slagao, ali nije tako strasno....



Anonimna,i ja bih voljela znati kako si rijesila problem.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: muz me je slagao...
17.3.2011 12:51:48   
Anoniman
Jedno pitanje pametnim zenamauser posted image

Sta bi vi uradile da vas muz ode u 2h poslije ponoci piti na benzisku pumpu na kojoj rade samo djevojke,,,a ja nisam bila kod kuce tu noc,,,spavala sam kod sestre....user posted image

Istu stvar je uradio i prosle godine dok smo bili na odmuru u Bosni,,,ta benziska pumpa se nalazi preko puta kuce u kojoj zive njegovi roditelji.

A jos na kraju me slaze i presuti gdje je pio i bio citavu noc,,,,nikako mu vise ne vjerujemuser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: muz me je slagao...
17.3.2011 12:54:14   
veeseelaa
pa očito mu se čavrljalo sa ženama, ništa strašno, možda ih zna od ranije
ne zamaraj se
i nije ni cesto jednom godinje

< Poruku je uredio veeseelaa -- 17.3.2011 12:55:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *