|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:21:11   
Anoniman
ja imam problem sto mm nece vise da se ljubi sa mnom, mislim na poljubac jezikomuser posted image prije smo se stalno ljubili a sada odavno to izbjegava a meni bas fali... kad mu to kazem, ili pokusam da ga poljubim on izbjegava, samo cmokne usnama. rekla sam mu vec vise puta da mi to fali al on okrene na zezanciju pa i dalje po svomuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:21:35   
veeseelaa
pa zar mislis da se covjek moze naspavati u zagrljaju? i da li mislis da se covjek ne ukoci?


ja zaspim u zagrljaju mm, a poslije se nekako u snu razidjemo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:22:08   
ena23
IZVORNA PORUKA: dadada

pa jos bi mi samo falilo da huce u mene...dosta mi je sto hrceuser posted image



user posted image user posted image user posted image carica si






_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:22:53   
veeseelaa
ja imam problem sto mm nece vise da se ljubi sa mnom, mislim na poljubac jezikomuser posted image prije smo se stalno ljubili a sada odavno to izbjegava a meni bas fali...



da se nije zaljubio u drugu??? i jel sve ok s tobom??? mislim konzumiraš i cigarete il sl
Oralna higijena je jako bitna
Izvini što ja ovako al ako imaš neki problem radije podsjeti stomatologa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:23:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar mislis da se covjek moze naspavati u zagrljaju? i da li mislis da se covjek ne ukoci?


ja zaspim u zagrljaju mm, a poslije se nekako u snu razidjemo user posted image


ma ja ne mogu nikako, probali smo par puta ali nakon 2-3 minute odustanemo i svak na svoju stranuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:25:38   
veeseelaa
joj meni najdraže u njegovom zagrljaju mmmmmm
a glavu spustim na njegova pluća i slušam kako mu srčeko kuca user posted image user posted image user posted image
joj sad sam poželjela mm a tek je otišao, nemoj te mi ovih tema


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:26:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam problem sto mm nece vise da se ljubi sa mnom, mislim na poljubac jezikomuser posted image prije smo se stalno ljubili a sada odavno to izbjegava a meni bas fali...



da se nije zaljubio u drugu??? i jel sve ok s tobom??? mislim konzumiraš i cigarete il sl
Oralna higijena je jako bitna
Izvini što ja ovako al ako imaš neki problem radije podsjeti stomatologa



to nije problem, redovno idem stomatologu i ne pusim dok on pusi. dok smo se zabavljali i jedno vrijeme na pocetku braka stalno smo se ljubili a onda je prestao, vec me samo cmokne usnama. on je imao problema sa zubima pa se prvo vadio na to, ali je sad sve rijesio a i dalje neceuser posted image kad kazem da mi to fali, on okrene na zafrkancijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:27:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj meni najdraže u njegovom zagrljaju mmmmmm
a glavu spustim na njegova pluća i slušam kako mu srčeko kuca user posted image user posted image user posted image
joj sad sam poželjela mm a tek je otišao, nemoj te mi ovih tema


mene sve zulja kad se naslonim, doduse moj je pravo smrsao, pa mozda zato, da je mesnatiji mozda bi bilo udobnije. ne kazu djaba: bolje da ljulja nego da zuljauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:28:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam problem sto mm nece vise da se ljubi sa mnom, mislim na poljubac jezikomuser posted image prije smo se stalno ljubili a sada odavno to izbjegava a meni bas fali...



da se nije zaljubio u drugu??? i jel sve ok s tobom??? mislim konzumiraš i cigarete il sl
Oralna higijena je jako bitna
Izvini što ja ovako al ako imaš neki problem radije podsjeti stomatologa



to nije problem, redovno idem stomatologu i ne pusim dok on pusi. dok smo se zabavljali i jedno vrijeme na pocetku braka stalno smo se ljubili a onda je prestao, vec me samo cmokne usnama. on je imao problema sa zubima pa se prvo vadio na to, ali je sad sve rijesio a i dalje neceuser posted image kad kazem da mi to fali, on okrene na zafrkancijuuser posted image user posted image user posted image


e pa da možda on ima problem sa zubima user posted image user posted image
oprosti još jednom, nije mi namjera uvrijediti te


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:30:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj meni najdraže u njegovom zagrljaju mmmmmm
a glavu spustim na njegova pluća i slušam kako mu srčeko kuca user posted image user posted image user posted image
joj sad sam poželjela mm a tek je otišao, nemoj te mi ovih tema


mene sve zulja kad se naslonim, doduse moj je pravo smrsao, pa mozda zato, da je mesnatiji mozda bi bilo udobnije. ne kazu djaba: bolje da ljulja nego da zuljauser posted image user posted image user posted image


ma ni moj nije debeo, on se sav dao u formiranje svojih mišića user posted image
meni je udobno, i tako lijepo, ma najljepše, zaspem vrlo brzo kad me tako zagrli al ima jednu mahanu u po spavanja me švajzne rukom po guzi user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:31:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja imam problem sto mm nece vise da se ljubi sa mnom, mislim na poljubac jezikomuser posted image prije smo se stalno ljubili a sada odavno to izbjegava a meni bas fali...



da se nije zaljubio u drugu??? i jel sve ok s tobom??? mislim konzumiraš i cigarete il sl
Oralna higijena je jako bitna
Izvini što ja ovako al ako imaš neki problem radije podsjeti stomatologa



to nije problem, redovno idem stomatologu i ne pusim dok on pusi. dok smo se zabavljali i jedno vrijeme na pocetku braka stalno smo se ljubili a onda je prestao, vec me samo cmokne usnama. on je imao problema sa zubima pa se prvo vadio na to, ali je sad sve rijesio a i dalje neceuser posted image kad kazem da mi to fali, on okrene na zafrkancijuuser posted image user posted image user posted image


e pa da možda on ima problem sa zubima user posted image user posted image
oprosti još jednom, nije mi namjera uvrijediti te


ma vjerujem da nije, ali rijesio je problem, meni ne smeta pa ne kontam zasto onda odbijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:32:29   
veeseelaa
neznam draga moja, najbolje da otvoreno porazgovarate, problem negdje postoji user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:32:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Draga iskazati ljubav nije samo zagrljaj u noci, ti ako mislis da njega vise volis treba da i u tome uzivas, jer ni ljubav nije samo uzimati vec davati i uzivati dok dajes...Ne iskazuju ljubav svi na isti nacin...Prema tvom objasnjenju imam osjecas da na ocima nosis ruzicaste dzozle ili previse lljubavnih filmova i romana...Opusti se i uzivaj....


To sto ti nije rekao za tu drugu osobu, mislim zar je trebao , valjda si svjesna da svi imamo proslost, nadam se da ne ocekujes da svaki dan isprinta koga i gdje je sreo...



Ja ne znam sta je sa ovim forumom ai sve mi ispremece


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:33:39   
Anoniman
ja se ne bi mogla ljubiti s nekim prema kom ne osjećam strast, da nije to???
neznam kako vodite ljubav bez francuskog poljupca??? nije mi jasnouser posted image
Upotrebaljava li on uopće jezik??

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:36:20   
Anoniman
meni bi morao dati jezik user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:38:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja se ne bi mogla ljubiti s nekim prema kom ne osjećam strast, da nije to???
neznam kako vodite ljubav bez francuskog poljupca??? nije mi jasnouser posted image
Upotrebaljava li on uopće jezik??


vodimo ljubav naravno, nije tu problem, jezik koristi za neke druge stvariuser posted image user posted image user posted image sto se tice sexa tu je sve ok

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:40:18   
Apotekarka
Ja poznam jednog sto se ljubi bez jezika hebi ga vrli covjek ne voli s jezikom d nije to tajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:43:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja poznam jednog sto se ljubi bez jezika hebi ga vrli covjek ne voli s jezikom d nije to tajuser posted image user posted image user posted image

user posted image pojasni mi molim te, nisam skontala tvoj post

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:44:05   
Anoniman
Ja ne voilim da se ljubim jezikom...nekakva sam osjetljiva. Imam nagon na povraćanje i kad perem zube,a kamo li kad mi je jezik u ustima, a pri samoj pomisli da me nakon oralnog poljubi i to jezikom želudac mi se okrene.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:46:23   
Anoniman
Boga mi bez jezika ništa, kakav je to sex??? mora jezik svugdje da se nadje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:46:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja ne voilim da se ljubim jezikom...nekakva sam osjetljiva. Imam nagon na povraćanje i kad perem zube,a kamo li kad mi je jezik u ustima, a pri samoj pomisli da me nakon oralnog poljubi i to jezikom želudac mi se okrene.

onda je to i kod njega mozda u pitanju jer je inace strasno gadljiv sto se tice hrane, al eto ne gadi mu se ....... user posted image (necu da budem prosta)...i pitam se kako je onda prije htio a sad nece

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:46:58   
jasmin
Ja sad nista ne razumijem..............
A i da razumijem nikako ne razumijem kako mogu pomoci?????!!!!!!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:47:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Boga mi bez jezika ništa, kakav je to sex??? mora jezik svugdje da se nadje user posted image

nadje se i njegov jezik svugdje samo ne u mojim ustima

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:50:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Boga mi bez jezika ništa, kakav je to sex??? mora jezik svugdje da se nadje user posted image

nadje se i njegov jezik svugdje samo ne u mojim ustima


ma skontala sam al nije mi fakat jasno što neće user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:51:01   
Apotekarka
user posted image pojasni mi molim te, nisam skontala tvoj post
HA HA NE BRINI NIJE TVOJ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *