|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:51:41   
Apotekarka
Jedna prijateljica mi je pricala da je bila s momkom koji ne koristi jezik ne voli...zasto ne znam

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:52:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Boga mi bez jezika ništa, kakav je to sex??? mora jezik svugdje da se nadje user posted image

nadje se i njegov jezik svugdje samo ne u mojim ustima


ma skontala sam al nije mi fakat jasno što neće user posted image user posted image


ma ne znam ni ja, zato sam se i javila da vidim ima li jos neka slican problem, da muz nece da se ljubi a ostalo hoce, pa da se bar utjesim da nisam jedinauser posted image a ja se volim ljubiti i to mi puno faliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 19:06:38   
mamaajna
mozda mu je zub pokvaren.ma sto se ubijas s tim,nadi kakvu zanimaciju da nemislis na to,recimo upisi kakav tecaj.ignore ga malo pa ce da se cmooooooook

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 19:08:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamaajna

mozda mu je zub pokvaren.ma sto se ubijas s tim,nadi kakvu zanimaciju da nemislis na to,recimo upisi kakav tecaj.ignore ga malo pa ce da se cmooooooook

ma ne ubijam se tim, ne znam gdje udaram inace ali mi eto poljubci bas fale, jer se nismo poljubili tako vise od godinu dana, ma ima i dvije godineuser posted image

(odgovor članu mamaajna)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 19:17:12   
M kao Mama
E, anonimna xy10010 dobo nam došla, pozdravi tu tvoju frendicu i reci joj da je muž sigurno vara, ništa drugo,

a ja najviše volim da Lajlu prebacim kod MLJ, a ja se izvrnem u njen krevet ja rahatluka, majko mila

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:34:06   
Anoniman
cudni su ti muskarci user posted image Mene isti problem ponekad muci, samo za razliku od tvog mm kad me uhvati "kriza" reagira. Ali evo citam sta su ti druge pisale, pa se pitam jesam li ja (a i ti) mozda preosjetljiva i prezahtjevna, pa da mi smetaju stvari koje druge zene ne bi ni primjetile??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:39:25   
Hanady RR
ja šta bi od teme...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
baška što joj nalsov prvoj pirči ne odgovora...al sad ovaj jezik u svoj priči niđe veze...
gdje je bio, šta je kojoj čiji jezik radio...fol sve anonimne a po pisanju taman znaš koja jezik kako doživljavauser posted image user posted image

problem broj II također salbo vezan sa sma naslov teme
ako neće da se ljubi jezikom mora ti dati obrazloženje koji je razlog...ako je to radio prije šta je porblem...šta ti kaže u zezancijiuser posted image user posted image user posted image user posted image ne moraš napisati naravno nego sama sebi tu zezanciju obrazloži...mora postojati odgovor.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:46:08   
neki
Izbrisite moj post ako treba odmah,ali moram napisati.....

Interesuje me koliko godina imaju one koje postavljaju ovakve teme 8,9,10 godina????user posted image user posted image user posted image

A vi se kao i obicno naklatite i piskarate unedogled i jos kao pokusavate dati neko odgovor ili savjet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumijem,ali stvarno!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:48:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Izbrisite moj post ako treba odmah,ali moram napisati.....

Interesuje me koliko godina imaju one koje postavljaju ovakve teme 8,9,10 godina????user posted image user posted image user posted image

A vi se kao i obicno naklatite i piskarate unedogled i jos kao pokusavate dati neko odgovor ili savjet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumijem,ali stvarno!






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je ko super teen birvaktileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dragi teen poljubila sam se s deckom da li sam trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:53:06   
la bomba
IZVORNA PORUKA: salmy

Ubise ove anonimneuser posted image user posted image user posted image zene vjecito u problemuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala ti, gasim računar nasmijana!! user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:56:47   
dinaa
user posted image user posted image user posted image od problema sa zagraljem do jezika stize zenauser posted image user posted image user posted image
Samo anonimne daju konkretne odgovore user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:57:44   
Apotekarka
Ja mislila ovo neki psiholoski test kad sam vidjela naslov reko brate to mi je potrebno da ispunim kad ono ili s jezikom ili bez jezika...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 22:58:10   
Apotekarka
Mozda ona sama sebi odgovara

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:01:38   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mozda ona sama sebi odgovara

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:01:52   
Anoniman
uopste ne vidim sta je tu cudno, ko da bi vi pricale o svojim problemima sa muzem otvoreno pod svojim nickom, pogotovo jos ako ste upoznale ostale forumasice. zasto onda postoji opcija anoniman, ako ce se odmah smatrati da je sve zezancija?

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:03:42   
Apotekarka
ja otvoreno pa kud puklo da puklo



_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:05:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ja otvoreno pa kud puklo da puklo


a sta da ti muz, familija i komsiluk onda saznaju? zar je to lijepo da svi znaju o vasoj intimi?

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:05:42   
dinaa
Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

< Poruku je uredio dinaa -- 21.2.2011 23:06:43 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:07:21   
neki
IZVORNA PORUKA: Anoniman

uopste ne vidim sta je tu cudno, ko da bi vi pricale o svojim problemima sa muzem otvoreno pod svojim nickom, pogotovo jos ako ste upoznale ostale forumasice. zasto onda postoji opcija anoniman, ako ce se odmah smatrati da je sve zezancija?


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:08:18   
neki
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ja otvoreno pa kud puklo da puklo


a sta da ti muz, familija i komsiluk onda saznaju? zar je to lijepo da svi znaju o vasoj intimi?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Oplakahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sto zna Bog,nek znaju i ljudiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:08:23   
Apotekarka
a sta da ti muz, familija i komsiluk onda saznaju? zar je to lijepo da svi znaju o vasoj intimi?

Ako i s kim trebam i mogu razgovarati o intimi to je moj muz i nemam potrebe o tome tu pisati takve stvari kao ti da pisem ili nisam normalna ili je brak u krizi


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:09:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:09:09   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: neki

Izbrisite moj post ako treba odmah,ali moram napisati.....

Interesuje me koliko godina imaju one koje postavljaju ovakve teme 8,9,10 godina????user posted image user posted image user posted image

A vi se kao i obicno naklatite i piskarate unedogled i jos kao pokusavate dati neko odgovor ili savjet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumijem,ali stvarno!






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je ko super teen birvaktileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dragi teen poljubila sam se s deckom da li sam trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jes majke miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:10:17   
N_N
IZVORNA PORUKA: neki

Izbrisite moj post ako treba odmah,ali moram napisati.....

Interesuje me koliko godina imaju one koje postavljaju ovakve teme 8,9,10 godina????user posted image user posted image user posted image

A vi se kao i obicno naklatite i piskarate unedogled i jos kao pokusavate dati neko odgovor ili savjet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne razumijem,ali stvarno!




Bravo neki user posted image  slažem se od riječi do riječi!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:10:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

a sta da ti muz, familija i komsiluk onda saznaju? zar je to lijepo da svi znaju o vasoj intimi?

Ako i s kim trebam i mogu razgovarati o intimi to je moj muz i nemam potrebe o tome tu pisati takve stvari kao ti da pisem ili nisam normalna ili je brak u krizi


zene su vec rekle da muzevi izbjegavaju razgovor, a valjda se mogu nekom pozaliti i zatraziti savjet ili moraju odmah biti razapete samo zato sto su anonimne, da su bile pod nickom vjerovatno ne bi dobile ovakve odgovore i podsmijeh

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *