|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
22.1.2009 19:40:20   
e_na
Cim uradim test, javit cu se s lijepim vijestima..nadam seuser posted image
divne ste..pozdrav

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: prvi znaci trudnoce
22.1.2009 19:40:24   
idana_85
Mozes draga, i ja sam tako imala iste simptome i  radila navecer. 30.12 je bila posljednja menustruacija, kad je kasnilo sedam dana, posumnjala sam, cim je deset dana kupim test i uradim. Nisam vjerovala pa sam jos dva uradila....haha. Samo trazi test koji se moze raditi u bilo koja doba. Sretno i javi,evo mi cekamo vijest

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: prvi znaci trudnoce
24.1.2009 0:38:05   
merimaa
ja sam test uradila peti dan izostanka i odma mi je pokazao pozitivan i bio je tacanuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: prvi znaci trudnoce
25.1.2009 22:35:10   
e_na
Evo da vam se javim kako sam obecala..
test nisam radila jer mi se prekjucer ujutru prvo
pojavio smedjkas iscjedak,pa poslije je bilo crvenkasto..
traje sve do sada..malo sam zbunjena,ne znam sta je?
jer ovo mi se nikada nije desilo..

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 13:58:37   
e_na
Mnogo sam zabrinuta...
danas mi se krvarenje malo pojacalo,ne kao inace kad imam m..
Bas se grozno osjecam s obzirom da sam se bas nadala da je to to.
.user posted image

(odgovor članu e_na)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 14:31:58   
jelka
e_na, ja bih ti savjetovala da odmah uradis test za otkrivanje trudnoce,moguce je da si trudna i pored krvarenja, a u tom slucaju bi trebala otici doktoru.mojoj prijateljici se desila slicna situacija i uspjela je sacuvati trudnocu i rodila zdravu bebicu.Sretno!

(odgovor članu e_na)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 14:50:29   
Anoniman
ja sam isto krvarila, prvi mjesec..mislila sam da sam dobila...mada je krvarenje bilo znatno manje nego kod menstruacije i trajalo je jedan dan. I moj savjet ti je da uradis test

(odgovor članu jelka)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 14:51:38   
e_na
Pa citala sam vec da zene mogu dobiti m iako su trudne..a ne znam da se test moze raditi s obzirom na krvarenje..kod doktora tek za tri dana mogu ici..

(odgovor članu jelka)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 15:07:58   
Anoniman
ne znam koliko ti je obilno krvarenje, meni je bio dovoljan dnevni ulozak...tako otprilike...ma da ne nagađamo...strpi se jos ta tri dana i onda ces sve znati

(odgovor članu e_na)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 15:09:18   
Anoniman
i naravno navijam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: prvi znaci trudnoce
26.1.2009 15:09:56   
bebana27
ja ne znam moze li se test raditi ali moja je mama imala preko mene a bila trudna zato sacekaj malo mozda si i ti trudna drzim ti figeuser posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: prvi znaci trudnoce
27.1.2009 11:56:36   
e_na
Da vam se javim...danas se to krvarenje pretvorilo u klasicnu m,
tako da nist za sada..ali bit ce ako Bog da vec iduci mjesec..sigurno je bila neka veca upala,pa cu obavezno na pregled cim prodje..hvala vam na lijepim savjetima..svakako cu se druziti i dalje s vama..user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: prvi znaci trudnoce
31.1.2009 18:36:38   
komshinka
ja sam morala danas da se uclanim na ovaj sajt...ovaj forum je jako dobar!!
naime,imam decka vec 2god i uvek smo imali odnos bez ikakve zastite, trebala sam ovaj mesec dobiti 26-og ali nisam,kasnila mi je 5 dana i bas sam se zabrinula!! Sluzila sam se raznim sajtovima i citala o prvim simptomima, cest odlazak u wc,bol u donjem delu stomaka,bolne bradavice, mucnina u zelucu,sekret i sve to se poklapalo sa mojim stanjem!! Posto sam vec bila preplasena na njegov nagovor kupila sam test..to mi je bio prvi put da se srecem s tim,tresle su mi se ruke,ma sve uh.. user posted image cak nisam smela mi da gledam u test plaseci se druge crte..sva sreca bio je negativan!! Al neki tvrde da to i nije toliko pouzdano pa sam ja i dalje bila u strahu..al sve moje brige su se malopre zavrsile.. dobila sam! user posted image Sad jos samo da podnesem sto mi decko u srecu putuje u slovacku i sve ce biti ok!! Ljubim vas!user posted image


(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 12:28:55   
Minče
Imam jedno pitanje!!Gdje god procitam za simptome vidim da pise pojacana glad i zatvor....ali u mene sve naopako...ne osjecam glad uopste i danas sam tri puta obavljala veliku nuzdu! Radila sam test prije dva dana i pokazao mi je dvije crtice s tim sto je jedna bila slabija od druge.... a stomak me boli kao da cu svakog casa da dobijem....ne stalno nego na momente...

(odgovor članu komshinka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 14:24:36   
biloko
Prvo, cestitam na trudnoci user posted image ! Mislim da su simptomi kod svake zene individualni. Recimo to za pojacanu glad ni ja je nisam osjecala-ustvari bilo je suprotno od toga. I jedini simptom su bili ti bolovi kao pred menstruaciju (kao i kod tebe) samo sto ona nije dosla.

A koliko se sjecam to kada je druga crta skroz svijetla, ginekolog mi je rekao da je to tako kod bas rane trudnoce.

(odgovor članu e_na)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 15:18:07   
Minče
Da li je neko od vas pio caj od macine trave i kada je saznao za trudnocu???Ne znam da li je valja pit poslije,kad vec zatrudnis??
Izvinite na neprestanim pitanjima ali prvi mi je put pa me sve interesuje...
Hvala biloko na odgovoru i na cestitciuser posted image

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 15:22:39   
bebana27
ja sam cula da se to ne smije piti u trudnoci rizicno je ako je pijes prestani

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 15:23:05   
mamy Sabina
Macu nemoj sad piti,može izazvati krvarenje.
nema potrebe da je piješ trudnauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 15:27:26   
Minče
O.K. Hvala...zato sam i dosla da pitam ... i meni je malo bilo sumnjivo da je sad pijem... mada jos nisam ni utvrdila pravo da li sam ili ne... jer test je pokazao slabu crticu a stomak me boli kao da ce svakog casa da dobijem...pa cu pricekati...ako ne dodje user posted image nece mi ni trebati...ako dodje user posted image onda cu da navalim...
Nisam je jos ni pocela pti jer sam je sad dobila.... Hvala vam puno...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 15:30:28   
bebana27
ja kad sam uradila test vidjelo se je dobro ali to ne znaci da ti nisi
ja i sad imam bolove kao da cu dobiti ali je to sasvim normalno u trudnoci

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 19:55:52   
merimaa
IZVORNA PORUKA: Angel

Neznam drage moje evo vec godinu dana sam pokusavala ostati trudna pa mi nije uspijelo. user posted image I evo sad dok sjedim i ovo pisem osjetim bolove oko jajnika i u ledjima pa znam ili ustvari plasim se da ako bih napravila test da bi negativa bila... Jedino sad ako je normalno u ranoj trudnoci imati bolove u janicima + ledjima i to oko pupka... Vala vjerujte mi da i ako bude pozitivan vas dvije castim pa makar na kraj svijeta bilo... user posted image


i ja sam osjetila da me pupak boli kao da ga nesto vuce unutra hehe i bila sam trudnauser posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 20:04:32   
Minče
Mne pupak na momente zaboli.... a isto tako me zaboli i pri dnu stomaka... osjecaj kao da ce mi cijela utroba da izadje...bol dri nekoiko min i pusti pa opet za neko vrijeme se pojavi...Da li se to kome desilo?
A da ne pricam da svaki put imam osjecaj da sam se upi...user posted image a na dnevnom nema nistauser posted image

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: prvi znaci trudnoce
1.2.2009 21:12:51   
bebana27
to se je meni desavalo dok jos nisam znala da sam trudna i kad sam uradila test pozitivan medjutim jos imam bolove mada su rijedji jer sam otisla dr i dobila sam tablete i osjecam se bolje.kazu da je to normalno jer se maternica siri pa nemoj da te to plasi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:26:33   
Minče
Hej curee... Ja sad opet ponovila test...evo upravo sad...i pokazao mi fino vidljiveuser posted image a proslo mi je tek 5dana...tako da sam sad ubijedjena da je to to...jer nije ni jutarnja a ipak su vidljive user posted image ...Strah me jos da e radujem jer sam prije dolaska kuci osjecala bol u stomaku kao da sam dobila...al ipak sam kupila test...kad sam stigla kuci,na ulosku malo zuckaste boje...i ja uradim kad ono user posted image user posted image user posted image
Ne smijem se jos radovat...jer me stomak i krsta  poboljevaju pa sve kontam sad ce user posted image ...al nadam se da nece...


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:26:53   
Minče
A sto je najgore...uopste nisam gladna...

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *