|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:48:20   
w.pooh
Nakon nekih petnaest dana je rekao:"Biću sve što želiš "user posted image Ajd ćao

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:56:06   
Lulu_08
tiki & pertle i leena & pogaca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  CRKOH OD SMIJEHA!

Ehmmm...nesto nemam iskustva vezano za prvi dojam, ali imam za 100000ti dojam.

Zabavljala se ja sa momkom, meni 18god njemu 21god. Par mjeseci vec u vezi i super nam fakat, fino se "druzimo". Medjutim on poce pricati o tome koliko cemo djece imati, gdje cemo zivjeti kakvu cemo kucu napraviti..........

Ja brze bolje pokupi se i pobjeze.... Kada je pitao "zasto" dobio je odgovor "ne planiram se udati za bar narednih 5god!" (a udadoh se baš 5god kasnije za drugog naravno, haha...)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:58:49   
Anoniman
a mene su zivcirali upadi tipa...znamo li se miuser posted image user posted image na sta sam ja vazda odgovarala...ma iz tramvaja, garantuser posted image ...i jos jedan levat...kasnije mi ga je bilo zao...jer se izofirao pred svojom rajom...a prisao mi je s recenicom...imas tako mocne ociuser posted image user posted image user posted image user posted image ...a ja sam ga valjda tako pogledala da se istog momenta okrenuo i vratio za svoj stoluser posted image nisu mu vise bile mocneuser posted image user posted image

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:59:47   
palachinken
Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image





_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 10:02:51   
sheri
IZVORNA PORUKA: palachinken

Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image





user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 10:03:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: palachinken

Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 10:11:36   
muaaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: palachinken

Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image

na jutruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:01:45   
ziki
E he šta je sve bilo. Uglavnom ima jedna epozoda kad me jedan momak tako osvojio pa tako razočaro. Bila sam 8 razred, opštinsko takmičenje iz fizike, ne znam kako sam uspjela išta da uradim koliko sam blenula u njega a i on u mene, helem izađosmo mi mnogo prije roka, prepričasmo do rezultata sve i svašta, ja se zaljubila pravo. Posle te subote(nama su takmičenja bila subotom) dogovorimo se da izađemo da se nađemo posle škole. Ja sva lebdim jedva čekam da se završi peti čas eto ga na veliki odmor dođe mi poznanik iz druge škole I kaže da je moj “ dragi” donio pištolj u školu I prijetio na nacionalnoj osnovi jednom dječaku. (Nismo bili iste nacionalnosti ja I taj u kog sam se zaljubila) Bože dragi koje razočarenje. Al stvarno nikad se nisam toliko u nekog zaljubila (ja padam na pametne tipove I pametne ulete) sve dok nisam muža sadašnjeg upoznala.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:20:21   
ziki
Evo jednog smiješnog, treći gimnazije, prati mene tadašnji momak posle škole(izlasci su bili samo vikendom) proljeće, fino ono predvečerje na nekih 100 m od moje kuće pozdravimo se mi  ja krenula samo odjednom me zgrabi sa leđa i gura jezik usta. To mu je zadnje bilo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:29:11   
*pcelica*
Kod mene je tih razocarenja bilo milion ali mi je jedan ostao u sjecanju i cesto se smijem kad se sjetim. Bila ssam cetvrti srednje a svidjao mi se momak koji je isao na fakultet. Itadjemo mi jednu vece i ja ocekujem onaj magicni momenat, kad kaze on meni "Mogu li te nesto pitati" ja sva usplahirena ocekujem pitanje kad on meni: "Jesi li citala knjigu Dervis i smrt" Mene ko da je neko kantom hladne vode polio koliko sam se u tom momentu iznenadila. Nikad mu se vise nisam javila

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:36:29   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: palachinken

Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:37:48   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ziki

Evo jednog smiješnog, treći gimnazije, prati mene tadašnji momak posle škole(izlasci su bili samo vikendom) proljeće, fino ono predvečerje na nekih 100 m od moje kuće pozdravimo se mi  ja krenula samo odjednom me zgrabi sa leđa i gura jezik usta. To mu je zadnje bilo


Eh tih neugodnih momenata oko prvog poljupca...Kako se kasnije, na faxu, to lakše rješavalo user posted image .


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 11:43:32   
Anoniman
Moj prvi momak...Ja cetvrti Gimnazije, on dijasporac...Ja pjesnicka dusa...raspricala se o svojim pjesmama i poemama...a on:"A sta je poema?"
Izasli smo jos 1-2x, ali  kod mene smo prekinuli jos tada.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 25.3.2011 11:44:27 >

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 12:15:33   
enči80
Ovako,moja situacija je više komična nego da mi je neko pokvario prvi dojam ali sam zato ja pokvarila dojam o sebiuser posted image

Pošto sam prosvjetni radnik i predajem takav predmet da se svega naslušaš nije mi ni zamjeriti.I tako ,vraćala se ja jedan petak kući a pošto mm radi takav posao da mu nikad ne znaš radno vrijeme meni se kao učinilo da sam ga vidjela u gradu u autu kojem nažalost nikad nisam upamtila registraciju.
Jedno 250m pred kućom ja sam se okrenula i vidim ja ide mm,hajd rekoh super ustopat ću ga.Tada sam bila u suknji ,zadignem ti ja suknju do iznad koljena,ukažu se one čarapice do iznad koljena (što se lijepe) sa čipkicom ali i nakon toga ne usporava auto a ja ti onda počela skakati,rugati se ono sa ušima,plaziti jezik i približi se meni auto a ja jadna kad sam vidjela komšiju (koji ima isti auto kao mm) mogla sam komotno u zemlju propasti.
Tih par koraka do moje kuće su mi bili kao olovo teški i tome čovjeku ni dandanas ne mogu u oči pogledati.user posted image user posted image

Ali znat šta,meni je to poslije haos bilo smiješni a i dandanas se znamo nasmijati tome.I, naravo registaciju znam u pola noći da me neko probudi kao i svaku ogrebotinu.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 12:47:05   
tekja
...ja 8 razred, on godinu stariji i kao mi se zabavljamo cak mjesec danauser posted image ..sazna moja mama i kaze meni: Joj ma znam tog djecaka, on kad je bio mali pojeo cijelu tepsiju hurmasica i zaglavio u hitnoj na ispiranju zelucauser posted image user posted image user posted image ...et' i nismo vise nikad izasliuser posted image user posted image user posted image ...
 


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 12:52:27   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: enči80

Ovako,moja situacija je više komična nego da mi je neko pokvario prvi dojam ali sam zato ja pokvarila dojam o sebiuser posted image

Pošto sam prosvjetni radnik i predajem takav predmet da se svega naslušaš nije mi ni zamjeriti.I tako ,vraćala se ja jedan petak kući a pošto mm radi takav posao da mu nikad ne znaš radno vrijeme meni se kao učinilo da sam ga vidjela u gradu u autu kojem nažalost nikad nisam upamtila registraciju.
Jedno 250m pred kućom ja sam se okrenula i vidim ja ide mm,hajd rekoh super ustopat ću ga.Tada sam bila u suknji ,zadignem ti ja suknju do iznad koljena,ukažu se one čarapice do iznad koljena (što se lijepe) sa čipkicom ali i nakon toga ne usporava auto a ja ti onda počela skakati,rugati se ono sa ušima,plaziti jezik i približi se meni auto a ja jadna kad sam vidjela komšiju (koji ima isti auto kao mm) mogla sam komotno u zemlju propasti.
Tih par koraka do moje kuće su mi bili kao olovo teški i tome čovjeku ni dandanas ne mogu u oči pogledati.user posted image user posted image

Ali znat šta,meni je to poslije haos bilo smiješni a i dandanas se znamo nasmijati tome.I, naravo registaciju znam u pola noći da me neko probudi kao i svaku ogrebotinu.


predobro je user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo je vise za teme moj blam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 12:58:34   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: palachinken

Srednja škola, početak sami. Onaj period kad imas simpatiju pa je kuješ u nebesa i pišeš spomenare i leksikone, ne bi li kako došli do njega, pa da sve o njemu saznaš (nije tad bilo fejzbuka, snalazili smo seuser posted image )
Dotični je bio neka faca. Da se razumijemo, face su u tom periodu bili oni što imaju original Nike patike. Ne znam kako, ali zadesimo se mi na dejtu. Prvi dejt, ja sva treperim, u glavi mi poezija Desanke Maksimović.
Sjedimo tako na klupi, Kamberovića polje, mrakača, zvijezde, junska noć. Kad, dotični prde. I to baš zvučno.
Nije se ni ispričao, nego samo nastavio s pričom dalje. A meni pred očima sva poezija nestaje. Kako sam samo površna bila user posted image

Nismo se vala više vidjeli. Valjda je za moju, tad senzibilnu dušu preveć bila spoznaja da moja simpatija prdi. Pobogu user posted image








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: ziki

Evo jednog smiješnog, treći gimnazije, prati mene tadašnji momak posle škole(izlasci su bili samo vikendom) proljeće, fino ono predvečerje na nekih 100 m od moje kuće pozdravimo se mi  ja krenula samo odjednom me zgrabi sa leđa i gura jezik usta. To mu je zadnje bilo


Eh tih levata sam imala. 14 godina, izasla sa 2 rođaka koji su mi bili poput braće u diskoteku na "high school party". Sjedim u trenutku jednom sama, prilazi frajer napucan uska maičica na njemu, bicepsi vire, ja ono gledam hormoni rade šta ćeš. Priča on priča priča priča i misli ja "kupujem" priču. Okrenuh se na stranu i čim pokušah vratiti glavu na "staro mjesto" čovjek mi tako ljubazno "gurnu jezik" u usta FUJ, gad. Ja reko halo ba šta ti je frajeru, vidiš onog momka tamo (pokazujući mog starijeg rođaka koji je bio skoro 2m + 1m širok, lokalna zvijezda košarke svojevremeno), a on blijedo pogleda i klimnu glavom eh reko "to je moj momak!". Tip je nestao sa karte svijeta u roku od 1sec!

user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:10:46   
mala86
joj drugi srednje,zacopala se ja u nekog lika,samo godinu stariji od mene,i docekam ja nazove on mene,naci cemo se u ponedeljak prije skole,idemo na kafu!ja ne znam dali je to od zbunjenosti,al ulazimo mi u neki kafic,bila klizna vrata,a frajer vuce li vuce,pa stao i gleda sta je ovo,a ljudi unutra(odmah mi palo na pamet kad su one dvije tako otvarale,pa ce druga-pusti ja sam jacauser posted image user posted image user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:28:04   
klemzi
Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:36:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image

ccccc...jesi nekulturnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:37:38   
mala86
IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image



ja tako nisam mogla jesti,al on meni nije reko da nastavim,nego "ne znam sta ti je,al ti to jedes,a ono tebe,ne moras dalje"  sta bi tek pomislio da je on pravio user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:42:10   
milenium
IZVORNA PORUKA: klemzi

Otišli mi, ja i jedan, na picu, ja ne pojedoh sve, ostalo pola pice, nisam nešto mogla, kad on ti meni, mrtav ozbiljan "Pojedi to, ja sam to sve platio" Ja user posted image user posted image
Nikad više ne jedosmo zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A bio lijep ko Bred Pit user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 15:43:15   
milenium
IZVORNA PORUKA: tekja

...ja 8 razred, on godinu stariji i kao mi se zabavljamo cak mjesec danauser posted image ..sazna moja mama i kaze meni: Joj ma znam tog djecaka, on kad je bio mali pojeo cijelu tepsiju hurmasica i zaglavio u hitnoj na ispiranju zelucauser posted image user posted image user posted image ...et' i nismo vise nikad izasliuser posted image user posted image user posted image ...
 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo mi je vrh

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 16:07:16   
balasgirl
Prvi sastanak sa likom poslije duge veze. I tako laganica, kafica, ovo ono, kad u po frke spazi on da imam tattoo, pa da se "pohvali" kaže: "imam i ja pirsing na penisu......."   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   odron....
Tad i nikad više!


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 16:14:44   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  al se ismija


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *