|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
15.4.2011 15:31:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:38:55   
djoisa
IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..




slazem se sa D_K

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:40:32   
Mirkica
zao mi je , ne znam ti dati savjet sta god da kazem nece biti ispravno jer ja znam u kakvom sa ja stanju i polozaju i sta mogu ili ne ali ne znam kako ej kdo tebe . U svakom slucaju ne oprosti i ne zaboravi , preko ovog ne smiejs preci kazni ga na neki nacin ne popustaj ne oprastaj , zao mi je sto je srusio jednim potezom ono sto ste godinama gradili , nije mu to trebalo , ti znas najbolje sta ces i kako ces ali pazi sada kako se postavis donosi odluku za dalje kako ce ti biti. 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:41:55   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ti znas najbolje sta ces i kako ces ali pazi sada kako se postavis donosi odluku za dalje kako ce ti biti. 


Anoniman user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:53:32   
Šanti
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..




slazem se sa D_K


Zaista sam tužna,...ma pretužna.... Nisam ti u stanju nista napisat, slažem se sa ovim postom koji citiram. Pogriješit se može jednom, a dva puta ne može.

Ono što te ne ubije to te ojača, i želim ti od srca da budeš toliko sretna u životu da se ne sjećaš ovog događaja.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 15:54:44   
Dida79
Anonimna zao mi sto ti se to dogodilo.Ako te nije do sada nikada udario pitam se sta ga je dovelo u takvu situaciju da digne ruku na tebe.
Znam da nema opravdanja za takav gest.. ali 10 godina nije malo provesti sa nekim najbolje je da vas dvoje kad se oboje smirite porazgovarate.
Drzim ti fige da ce sve najbolje zavrsiti i da ce on naci nacin da se iskupi...Sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 16:31:28   
Anoniman
draga anonimna ako te udario jedanput  ne mora da znaci da ce sad biti redovnog samaranja ti mu nemoj dozvoliti  , neka si 10 godina u braku,neka imate djecu  al ne zaboravi koliko si ti vredna to je greska svake zene kad zaboravi koliko vredi .Stavi se na prvo mesto nemoj dozvoliti da on to koristi -imamo djecu nece otici pa da ja po svome resavam probleme-

nemoj dozvoliti da se tek tako iskupi ti si nezniji pol pa nek se potrudi da te opet pridobije i nek mu to bude zadnjeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 16:38:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..




slazem se sa D_K
i ja...iako uvijek kazem...to bi mu bilo zadnje sto je napravio...sad nesto kontam...10 god...sumnjam da bi ijedna ovdje otisla zauvijek ma koliko sad to sve tvrdile...naravno da preko toga ne treba preci kao da se nista nije desilo...ne znam...

(odgovor članu djoisa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 16:46:45   
Anoniman
isto sam dozivjela(okolnosti su nebitne ali mi smo tad prolazili kroz tezak period i on se osjecao bas lose mada to nije opravdanje!!!!!!!!i to zbog neke sitnice se to desilo ali je uzrok bio daleko dublji) i napravila haos.rekla ga njegovoj mami,sestri,ocu,bratu.svi su bili uz mene.i znas sta,nije se ponovilo i on je sad punoooooooo obzirniji prema meni u svim segmentima zivota.mozes misliti kad mu je moja svekrva rekla- necu ti halalit ovu sisu sto sam te zadojila ako se ovo ponovi!
nekako sam presla preko toga,ipak dijete i godine su iza nas...
savjet ti ne treba,ti znas kako ces dalje...sretno

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 16:56:00   
sporty mamaa
Tesko je dati dobar savjet.... Najlakse je pametovati, ja bi ovo, ja bi ono, nije zeni lako otici, tu je 10 god SRETNOG braka, djeca.... Svakome se moze desiti da napravi gresku, bitno je kako ici dalje, ispraviti to i vise ne grijesiti... To je bit svega. I samoj mi se desi da u trenutku ljutnje, muzu ili bilo kome drugom kazem nesto sto inace ne bih nikad rekla, kazem nesto sto ne mislim zaista i poslije mi bude zao... Ali svima je poznato kako se vrijeme vratiti ne moze. Nekad mi se desi da pucnem dijete i onda mi bude zao, reci cete drugo je to, mozda i jeste drugo, ali ne moze se na osnovu jedne greske, posebno ako je to ucinjeno u trenutku ljutnje donositi zakljucak i rusiti sve sto je do tada ucinjeno... Znam zene, nazalost u maminoj zgradi, vidjela je krvavu na stubistu, muz je isprebijao i to ne samo jednom i opet mu se vratila... Kaze ona zbog djeteta, e to ne mogu razumjeti, preko toga ne ih mogla preci.... Ali ovo je ipak druga stvar..... Trebate pricati o tome, treba se pokajati sto je to u cinio i dokazati da mu je iskreno zao. Saljem ti punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 18:36:43   
Anoniman
draga anonimna, znam da ti je jako teško i pokušat ću da te oraspoložim. sjećam se da su se jadnom kad sam ja bila mala moji roditelji nešto posvađali i znam da je tata tada ošamario moju mamu(nisam vidjela al sam kasnije čula) desilo se to samo jednom, i nikad više. mama je bila jako ljuta na njga. dugo nije epričala sa njim. al eto oprostila mu je i nikad se nije ponovilo. inače su u jako sretnom braku, vjeruj. nadam se da ćete i vas dvoje uspjet preći preko toga i nastavit živjeti sretno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 18:51:43   
scarlett
IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..



Potpisujem D_K i ovo što sam podebljala, vjerujem da tako duga i sretna veza dvoje ljudi zaslužuje još jednu šansu. Moje mišljenje je da odlazak iz kuće u ovom slučaju, da bi on dokazivao da mu je stalo, nekako poput tjeranja kaprica, dodavanja ulja na vatru. Mislim da to možete riješiti samo otvorenim razgovorom u 4 oka i analiziranjem cjele situacije koja ga je dovela da to učini.
Kakavgod da je, ja bih sjela i pokušala s njim riješiti, čim ljutnja popusti, objasnila svoje osjećaje i da zarad zajedničkog života i ljubavi prelazim preko toga - prvi i zadnji put ! A on mora raditi na sebi zauzvrat.
Opet kad bolje razmislim i pomislim da se meni to desi ne daj Bože, osjećala bih se isto kao i Anonimna, ako smo zaista bili sretni dotada i poznajem svog supruga kao osobu koja to ne bi nikada uradila, onda nešto ne štima s njim, onda je možda nešto drugo uzrok i treba ga liječiti - govorim figurativno. Postoji bračni savjetnik i drugi koraci da bi se prije svega spasio sam čovjek pa onda naravno i brak.
Ti najbolje poznaješ svog supruga i znaš da li je on to uradio u trenu slabosti (onda treba raditi na sebi i jačati svoje strpljenje i karakter) ili prijeti opasnost da se to ponovi.




_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 21:13:24   
milenium
danas,pri ovoj pameti i ovoj svijesti,okrenula bi se i otišla!!!!
bez ikakvih riječi i ikakve rasprave.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 21:38:53   
mama75
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..




slazem se sa D_K

user posted image Htjedoh napisati da mu spakujes stvari i promijenis bravu na vratima, ali kad sam ovo procitala i ja sam se malo zamislila i mislim da je D_K to lijepo napisala. Iskreno se nadam da cete to rijesiti onako kako je najbolje za tebe i da ces nam se uskoro javiti sa nekim dobrim vijestima, ma kakve one bile. Sta god da odlucis trebace ti dosta vremena da ovo prebrodis. user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 21:46:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..




slazem se sa D_K

user posted image Htjedoh napisati da mu spakujes stvari i promijenis bravu na vratima, ali kad sam ovo procitala i ja sam se malo zamislila i mislim da je D_K to lijepo napisala. Iskreno se nadam da cete to rijesiti onako kako je najbolje za tebe i da ces nam se uskoro javiti sa nekim dobrim vijestima, ma kakve one bile. Sta god da odlucis trebace ti dosta vremena da ovo prebrodis. user posted image


i ja se slazem sa D_K

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 22:27:50   
emma.L
Nadam se da se stanje malo smirilo. Ne znam, lako je pametovati, ali ja bih ovdje i mislila na djecu i poštedila ih i prilike da se takvo nešto ponovi i pred njima, ikada.
Nema gorega za malu psihu, znam iz bliže familije. To da se u takvim brakovima ostaje zbog godina i djece neka svi okače mačku o rep jer po meni nije valjan razlog - s jedne strane godine braka, pa i sretnog, a s druge razmišljanje hoće li ikada moja djeca morati biti svjedoci takve jedne scene.
Zaista anoniman, imaš moju punu podršku, želim od srca da se sve sredi i da TM user posted image  uvidi koliko je nisko pao i bori se za tvoju ljubav i oprost svim silama. Ali morala sam ovo napisati.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
15.4.2011 23:56:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

draga anonimna, znam da ti je jako teško i pokušat ću da te oraspoložim. sjećam se da su se jadnom kad sam ja bila mala moji roditelji nešto posvađali i znam da je tata tada ošamario moju mamu(nisam vidjela al sam kasnije čula) desilo se to samo jednom, i nikad više. mama je bila jako ljuta na njga. dugo nije epričala sa njim. al eto oprostila mu je i nikad se nije ponovilo. inače su u jako sretnom braku, vjeruj. nadam se da ćete i vas dvoje uspjet preći preko toga i nastavit živjeti sretno.


ja redovno puknem svom muža user posted image pa se poslije duuugooo mirimo mmm

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 1:28:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: D_K

draga,
svako moze jednom da pogrijesi!!
djeca su tu, tolike godine braka.. ko zna kakve ga brige more, ko zna sta je sve u zivot prosao. ne branim ga, Boze sacuvaj, ali ako u prethodnih 10 godina nikad nije pokazao takvo ponasanje onda ipak zasluzuje da mu das drugu sansu. ukoliko primjetis da mu je zao, da se kaje, pusti ga da ti to i pokaze.
ti odluci kakav ce vas zivot biti ubuduce ali ja sam definitivno za ocuvanje porodice. i uopste ne mora da znaci da ce se to ponoviti, ako se iskreno pokaje ostace i njemu taj dogadjaj kao rana na srcu..



Potpisujem, ako pokaze istinski da mu je zao i da se stvarno pokajao, pruzila bih josjednu sansu...Sama najbolje znas kakav je on covjek sto se tice njegovih kvaliteta i mana....Covjek u revoltu je u stanju svasta da uradi, sad dali je kod njega to jedini slucaj gdje se nije mogao kontrolisati sama znas, jer ako ima tendencije agresivnosti savjetovala bih da trazi pomoc, nije sigurno biti sa takom osobom....Sretno sta god odlucis odluka je samo tvoja

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 2:22:46   
Galicia
Bas mi je zao sto se desilo to sto se vec desilo. Necu pametovati, ti znas najbolje sta ti je raditi. Iskreno, to je mala greskica kakvih sve gresaka u zivotu ima. Ne branim tvog muza ni sekunde, ali ja bih mu oprostila, a zaboravila nikad. Glavu gore, i kroz zivot.
Ja vjerujem da si se ti skamenila kad te osamario, i da ti nije nista padalo na pamet, ali meni da je to uradio, ja bih ga nabila stocem i zapamtio bi me do kraja zivota.
I jos nesto, drzi to za sebe. Ne pricaj naokolo sta se desilo a najmanje svojima.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisana poruka]
16.4.2011 11:27:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 11:49:38   
aida80
IZVORNA PORUKA: Galicia

I jos nesto, drzi to za sebe. Ne pricaj naokolo sta se desilo a najmanje svojima.


ne bih se bas s tobom slozila... jako zeznuto moze da bude za zenu koja krije probleme bilo kakvog nasilja. zeni koja je zrtva nije lako da razluci i odluci sta je najpametnije da uradi i kako da rijesi svoj problem sama. u takvim slucajevima potrebna joj je najvise podrska svojih najblizih. nikako kriti takve vrste problema!
jako mi je zao sto ti se to desilo :(

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 11:52:35   
aida80
IZVORNA PORUKA: Anoniman

isto sam dozivjela(okolnosti su nebitne ali mi smo tad prolazili kroz tezak period i on se osjecao bas lose mada to nije opravdanje!!!!!!!!i to zbog neke sitnice se to desilo ali je uzrok bio daleko dublji) i napravila haos.rekla ga njegovoj mami,sestri,ocu,bratu.svi su bili uz mene.i znas sta,nije se ponovilo i on je sad punoooooooo obzirniji prema meni u svim segmentima zivota.mozes misliti kad mu je moja svekrva rekla- necu ti halalit ovu sisu sto sam te zadojila ako se ovo ponovi!
nekako sam presla preko toga,ipak dijete i godine su iza nas...
savjet ti ne treba,ti znas kako ces dalje...sretno



ovako bih i ja postupila da mi se nedaj Boze takvo nesto desi....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 12:52:46   
leli§
srce me zabolilo kad procitah tvoj post koji je tako jednostavno i iskreno napisanuser posted image user posted image

kazu sve dok se covjek ne nadje u nekoj sitaciji ne zna sta bi uradio... ali ja sa sigurnoscu tvrdim da bih ja vratila... ti si se vjerovatno iznenadila kada se sve to desilo. ja sam malo drugacija, takva sam po prirodi ne dam na sebe a na fizicko nasilje uzvracam istim... mm je dva puta i veci i tezi od mene ali Boga mi ja bih vratila

ako imas potrebu nekome da se "izjadas" otidji savjetniku svoje i njegove roditelje zaobidji... jednostavno zato sto ne znas kako ce tvoj otac/brat reagovati, a njegovim ne govori jer zivot je cudan, ljudi

zao mi je sto se to desilo. vrijeme ne mozes vratiti, nazalost. ali budi sebi prioritet, a ako si spremna oprostiti njemu jednom zauvijek daj do znanja da takvo ponasanje se moze desiti jednom i nikada vise


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu aida80)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 16:25:16   
Galicia
Ja sam takav tip da ne bih govorila roditeljima. Iz vise razloga, ali najveci razlog je to sto bi ga moj otac sravnao sa zemljom, a drugo ako si spremna mu oprostiti onda je do tebe i samo do tebe da se s tim snosis. Eh sad, ako nisi spremna oprostiti i ako si odlucila da se razvedes onda bih svakom na sav glas rekla kakav je on.
Roditelji nasi su cudo, za sekundu se nasekiraju. Znam po svojima. Nazovem mamu i kazem joj onako usput zakacila se sa mm zbog "gluposti". Ona mi onda pocne pametovati, te ovo te ono. I ja njoj vise nista ne govorim.
Duso, zao mi je stvarno. Nadam se da djeca nisu bila prisutna kad se to desilo. user posted image


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Udarac koji ne boli ali ruši snove
16.4.2011 16:34:07   
škorpija
slažem se sa galicijom, ako ćeš mu oprostiti bolje ne govoriti bližnjima jer mu oni neće nikad oprostiti

druga stvar, kako neko reče. vjerovatno te iznenadilo, a možda si nježan žena kojoj nije pali na pamet, ali ja bih svoga nožem ganjala da me udari,

treće, 10 godina je puno, ne treba ubog jedne sekunde uništiti 10 godina, na karju anonimna najbolje zna kakav je on čovjek


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *