|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 22:25:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: mamichy

mom bebachu se blizi 1. rodjendan i definitivno smo odlucili da rodbinu, prijatelje i djecu pozovemo u isto vrijeme, ali gdje?
u stanu nemamo prostora za sve one koje smo htjeli pozvati. zivimo u centru i koja je po vama igraona najprikladnija za male pacice, jer u biti najvise ce biti beba? a da ujedno ima i kutak za starije?
da li imate brojeve animatora (klauna, mede i sl.)?
svaka pomoc bi mi dobro dosla :)


Pa jel mora biti u blizini kuce? Pretpostavljam da imate auto, a i gosti koji dolaze teze ce naci parking u centru. Moj prijedlog za 1. rodjendan je igraonica Crtic u Hrasnom ili ona u Alti (ne znam kako se zove). Ima jos i blizu Zeljinog stadiona, mislim da je Carobni svijet, ali tu mi nije bas fin prostor za roditelje. Moj izbor br bio bi Crtic. Sretno!


user posted image user posted image i ja sam mislila predloziti ovo dvoje, za 1. rodjendan definitivno najbolji izboruser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 22:31:41   
mama75
Generacijo user posted image Ma ja sam, cini mi se, obisla sve moguce igraonice u gradu (sem one u Skafi), tako da otprilike znam gdje je prikladno za koji uzrast. Btw ona igraonica gdje ste vi slavili 2. rodjendan mi je bila super dok nisam bila na rodj. na kojem je curica od nekih 7 godina pala i slomila ruku. Uzas! Od tada kad me neko pozove tamo na rodjendan user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 22:35:23   
teacher75
i mi smo imali tamo nezgodu sa malim rodjakom, koji je pao na onaj "bazen" s lopticama i rasjekao usnu, jer je na ogradi bila neka ostra plasticna vezica od par milimetara i on bas na nju paouser posted image jest dosta opasna i ne moze se bas dijete ostaviti bez nadzora al nama je bilo lijepo i tamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje za rođendan?!
27.12.2011 1:08:31   
mamichy
hvala vam puno na prijedlozima user posted image
vi ste iskusne mamice pa znate a ja sam jos uvijek laik kad su igraonice u pitanju user posted image
svakako cu otici da pogledam a ova u alti mi se cini cak i najprikladnija zbog parkinga...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 15:41:13   
istra09
Drage moje,
približava se 3.rođendan našoj kćerkici i svake godine ista dilema - GDJE ZA ROĐENDAN?!

želimo odlazak u prirodu, lijepo mjesto gdje ćemo se svi ugodno osjećati, a svake godine okupljamo na ručku veće društvo /cca 35, uključivo djecu/.

Prvi rođendan smo slavili u Nahorevu, kod majmuna, drugi u Lokvama (iza Hadžića), ali bismo voljeli malo promijeniti.


Pomozite sa prijedlozima... Trebaju mi vaša pozitivna iskustva ili onih koje poznajete...

Hvala unaprijed svima, svaki savjet je dobro došao.



_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 16:38:45   
škorpija
jučer smo bili u ekoselu ekofutura na hreši, tamo se održavao dječiji rođendan, imaju i igraonicu za djecu i posebnu prostoriju u restoranu za rorđendan, odvojeno od ostalih gostiju, a imaju i vanjsko igralište za jdecu, doduše, neki 50 metara od restorana, cijene hrane su pristojne, jedino što je selo oko 11 kilometara od sarajeva, ali stvarno je prelijepo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 16:41:32   
teacher75
meni se gore ne svidja sto je samo vegetarijanska kuhinja, nismo ni bili al kako sam to cula ni ne ide mi se gore na rucak jer smo mi pravi mesozderiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 16:44:51   
škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se gore ne svidja sto je samo vegetarijanska kuhinja, nismo ni bili al kako sam to cula ni ne ide mi se gore na rucak jer smo mi pravi mesozderiuser posted image

majke mi gledala sma meni, a ni po čem ne skontah da je vegetarijanska kuhinja, nisma obraćala pažnju valjda, sve su bila jela koja ja volimuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 16:45:30   
teacher75
ja bih gore samo ustipke mogla pojestiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 17:03:50   
Visnja RR
aaa dobro mi napomenu.... inace volim hranu koju pravi Vegahana.... sljedeci slobodan radni dan bi se moglo provozati do tamo... jel vikendom guzva?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje za rođendan?!
17.6.2012 23:39:39   
istra09
Hvala puno za prijedlog...odlična ideja.
Nismo bili gore, čuli smo za njih...

Imamo veeeliiikiiiih mesojeda u ekipi koja bi došla, ali bismo baš da ih malkice šokiramo.user posted image
Sigurna sam da je lijepo, već sam im se javila, a ovih dana ćemo i otići do njih.

Veeeliiiikoooo HVALA, još jednom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje za rođendan?!
18.6.2012 5:28:35   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se gore ne svidja sto je samo vegetarijanska kuhinja, nismo ni bili al kako sam to cula ni ne ide mi se gore na rucak jer smo mi pravi mesozderiuser posted image

majke mi gledala sma meni, a ni po čem ne skontah da je vegetarijanska kuhinja, nisma obraćala pažnju valjda, sve su bila jela koja ja volimuser posted image



hrana im je odlicna, doduse ja volim njihovu hranu
ali treba probati mozda se iznenadite

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje za rođendan?!
18.6.2012 8:58:31   
teacher75
kod mene je problem sto rijetko sta od povrca volim tako da mi je bas tesko naci nesto sto mi se svidja, kad sam bila u vegehani, jedva skontah sta cu pojestiuser posted image al eto mogla bih ustipke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje za rođendan?!
19.6.2012 19:02:22   
škorpija
istra09 drago mi je da sam pomoglauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje za rođendan?!
19.7.2012 15:48:56   
bookah
Da li imate jos prijedloga osim ecofuture?  Meni je super gore, ali slavimo rodjendan na radni dan (ja jos s posla trcim) pa mi je daleko.  U pitanju je 3.rodjendan, ali djeca su raznog uzrasta pa ovi veci nisu za igraonice.  Inace smo 1. i 2. slavili u Crticu.  Ima li ko kakvog iskustva sa proslavom na bazenu u Radon Plazi ili najbolje bi mi bilo u kakvoj sportskoj dvorani sa ovom aktivnom djecurlijom user posted image .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 12:50:55   
tajra26
ima li ko kakav prijedlog za rodjendan?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 12:54:26   
Visnja RR
nedavno sam gledala fotke s jednog rockasa na Brusu/Trebević.... bas djeci bilo extra...a i roditelji spojili stolovi... moze se svasta naruciti...ponijeli tortu...ma divno

vec sam na moj FB stavljala fotke gumenog grada

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 12:57:05   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bookah

Da li imate jos prijedloga osim ecofuture?  Meni je super gore, ali slavimo rodjendan na radni dan (ja jos s posla trcim) pa mi je daleko.  U pitanju je 3.rodjendan, ali djeca su raznog uzrasta pa ovi veci nisu za igraonice.  Inace smo 1. i 2. slavili u Crticu.  Ima li ko kakvog iskustva sa proslavom na bazenu u Radon Plazi ili najbolje bi mi bilo u kakvoj sportskoj dvorani sa ovom aktivnom djecurlijom user posted image .


mozes na Termama Ilidža

http://www.terme-ilidza.ba/animacijski-program/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 13:02:57   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nedavno sam gledala fotke s jednog rockasa na Brusu/Trebević.... bas djeci bilo extra...a i roditelji spojili stolovi... moze se svasta naruciti...ponijeli tortu...ma divno

vec sam na moj FB stavljala fotke gumenog grada

Ja sam se odusevila a mm je morao L obecati da ce nas voditi...
Ona se raspametila kad je vidjela gumeni grad user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 13:03:56   
ladyblue RR
i ja već kontam šta ću za Nađin rođendan. nama je jedina opcija igraonica jer je tada već zima.
ne mogu prežaliti Suzinu igraonicu. ona je bila odlična. prošli smo slavili u Bambi-ju i nisam nešto oduševljena.
Kakav je onaj Kid's korner na Dobrini? Ima li ko iskustvo?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje za rođendan?!
21.8.2013 13:13:39   
tajra26
zaboravih napisati da je rođendan 12 oktobra...ima li kakva igraonica a da ima i bastu ako bude lijepo vrijeme... nesto nisam odusevljena ovim igraonicama u tržnim centrima... a dobra bi bila opcija da ima nesto i za roditelje...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gdje za rođendan?!
20.9.2013 13:14:56   
selebriti
Dajte neke prijedloge gdje slaviti rodjendan u septembru?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje za rođendan?!
20.9.2013 13:17:59   
Amani12

IZVORNA PORUKA: selebriti

Dajte neke prijedloge gdje slaviti rodjendan u septembru?


Jeste li vi isli u onu igraonicu Sumica?

Mi smo bili jednom i bas je lijepo ,koliko sam mogla primjetiti.

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje za rođendan?!
20.9.2013 13:32:15   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Amani12


IZVORNA PORUKA: selebriti

Dajte neke prijedloge gdje slaviti rodjendan u septembru?


Jeste li vi isli u onu igraonicu Sumica?

Mi smo bili jednom i bas je lijepo ,koliko sam mogla primjetiti.


Jesmo

Opasna je

Imaju one stepenice usred igraone, dijete mi palo user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje za rođendan?!
20.9.2013 13:42:06   
Amani12
user posted image

Ja te stepenice nisam ni skontala. Grozna sam...

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *