|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 12:52:51   
ladyblue RR
meni je bila patnja samo takva. moja je skakala, avion je naopako prevrnula, izmaltretirala putnike, trčala...ma fuj. bilo me stid onog svijeta. izludila sam s njom. prošli mjesec smo puovale i nećše mi pasti na pamet dok još malo ne poraste da joj mogu objasniti. ovaj uzrast (1,5 godina) je baš gadan. trči k'o sumanuta a ne možeš joj ništa objasniti. ja sam iz aviona izašla mokra k'o čep.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 13:08:32   
Amani12

IZVORNA PORUKA: pumababy

Amani odakle si putovala..?
Moje dijete hoda 21 mesec ali je zivahno i trci svuda ono u fazi bezi mi i nece za rucicu setati..


Sarajevo-Antalya

Djecak je sjedio dva sata leta.Ponijela sam mu onaj prenosni dvd pa smo gledali crtice,a
u povratku je prespavao.

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 13:13:50   
calahoe
IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni je bila patnja samo takva. moja je skakala, avion je naopako prevrnula, izmaltretirala putnike, trčala...ma fuj. bilo me stid onog svijeta. izludila sam s njom. prošli mjesec smo puovale i nećše mi pasti na pamet dok još malo ne poraste da joj mogu objasniti. ovaj uzrast (1,5 godina) je baš gadan. trči k''''o sumanuta a ne možeš joj ništa objasniti. ja sam iz aviona izašla mokra k''''o čep.


Uh kako me ovoga strah,moj ce imati malo vise od dvije godine u septembru kad planiramo na odmor.I tacno ga vidim ovakvog kao tvoju djevojcicu , jer se i inace tako ponasa,skakanje i trcanje do besvjesti , ko da crve u guzici ima,ne moze pola minute sastaviti da bar stoji kamoli sjedi.
Nista... hrvacemo se s njim i hvatati gauser posted image


< Poruku je uredio calahoe -- 15.6.2012 13:14:39 >

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 15:00:35   
pumababy
Amani nama u Sa su uzeli kolica nisu nam dali ..user posted image

Ladblue i moja curica je takva user posted image

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 19:03:04   
leona81
mi smo provjerili i iz Jata nam je receno da kolica idu u rucni prtljag bez obzira koliko je dijete, dosta djece se vozi u kolicima do 3 i 4 godine... kao i da mogu njoj nositi hranu i tekucinu u kljun casi...kad se vratim izvjestit cu da li je to zaista istina. sto se Londona tice znam da oni dopustaju tako da za nazad nece biti problem.

@ladyblue nije problem u tome koliko je aerodrom velik nego to da smo na aerodromu u vrijeme spavanja i lakse mi je staviti u kolica i ninati da zaspe dok cekam ta 3,5 sata nego da sam s djetetom bez kolica na aerodromu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Beba u avionu
15.6.2012 21:41:25   
pumababy
Leona jeli ti negde presedas ili ..??
Meni je problem sto sam u drugom stanju a malu moram nosati jer ziva je i jos nece sa mnom za rucicu..Da mi nije drugog stanja izborila bih se jer direktan let 2 sata ..
Svi kao pustice me pre na pasosku kontrolu i to ma isla sam sa detetom bila je bebica 6 meseci ma niko nece da pusti svi se prave da ne vide imala bebu u narucju i dvije torbe niko nista ..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Beba u avionu
16.6.2012 8:40:26   
leona81
da letim u bgd pa 3,5 sata cekamo let za london koji traje 3 sata...tako da je bas zabavno a da ne pricam o cekanju jos na aerodromu u sa plus tamo dok izadjemo treba nam sat...kad se budemo vracali imamo 4h15 min cekanja

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Beba u avionu
16.6.2012 9:35:25   
pumababy
Tebi je bas zabavno,i neophodna kolica ..
Mi sutra letimo pa cemo videti da li ce nam dati ..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Beba u avionu
16.6.2012 10:30:09   
canim
Leona pa chekirajte kolica samo do Beograda pa ih preuzmite tamo i kad budete išli za London opet ih pošaljite, nemorate sav prtljag chekirati do kraja.

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Beba u avionu
16.6.2012 12:37:10   
leona81

IZVORNA PORUKA: canim

Leona pa chekirajte kolica samo do Beograda pa ih preuzmite tamo i kad budete išli za London opet ih pošaljite, nemorate sav prtljag chekirati do kraja.

razmisljali smo i o tome ali bih radije da ih ne stavljam u prtljag jer ih bacaju toliko da se pola kolica do odredista raspadnu...a ne mogu ih umotavati u neke folije da ih zastitim kad mi trebaju u bgd...ma bit ce kako bude...nadam se da ce moci u rucni...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Beba u avionu
17.6.2012 16:29:45   
reallove
Leona,mi smo kolica nosili,predam ih na ulazu u avion,kada izlazim,oni mi vrate,stave ih u veliku vrecu i no problem...Sto se tice hrane,tvoje dijete dobije obrok,kao i ti i ima sam mjesto,jer je velik..Eh sada,moj Ameen nikad ne jede hranu koju dobije,vec ja nosim i nikad nisam imala problema..Nosim vodu,sok,grickalice,sve..Mi putujemo sa Turkish airlines

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Beba u avionu
17.6.2012 22:18:40   
leona81

IZVORNA PORUKA: reallove

Leona,mi smo kolica nosili,predam ih na ulazu u avion,kada izlazim,oni mi vrate,stave ih u veliku vrecu i no problem...Sto se tice hrane,tvoje dijete dobije obrok,kao i ti i ima sam mjesto,jer je velik..Eh sada,moj Ameen nikad ne jede hranu koju dobije,vec ja nosim i nikad nisam imala problema..Nosim vodu,sok,grickalice,sve..Mi putujemo sa Turkish airlines


kad ste isli? kad je imao preko 2 godine? i mi smo predavali kolica kad je bila beba do 2 god...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Beba u avionu
18.6.2012 8:15:27   
reallove
Isli smo kad je imao preko 2 god. putovali smo u prvom mjesecu...Ovaj sada put nismo ni nosili kolica,jer nam vise ne trebaju,samo nam smetaju,on ih neceuser posted image

< Poruku je uredio reallove -- 18.6.2012 8:16:56 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Beba u avionu
18.6.2012 8:59:19   
leona81

IZVORNA PORUKA: reallove

Isli smo kad je imao preko 2 god. putovali smo u prvom mjesecu...Ovaj sada put nismo ni nosili kolica,jer nam vise ne trebaju,samo nam smetaju,on ih neceuser posted image


hvala ti puno:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *