|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
20.8.2008 18:05:00   
jupajdi
Evo već smo pet godina u braku i hB svaka godina je sve ljepša i ljepša.
Prva godina uživancija, hodanja.... drugu godinu smo dobili sina, koji je sa sobom donio još više ljubavi i međusobnog razumijevanja.... sada u petoj godini smo dobili i kćerkicu i nadam se da će nam ovako "velikoj porodici" biti sve ljepše i ljepše user posted image .

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
24.8.2008 9:53:33   
medolino
Uh a baš sam razmišljala o ovoj temi i tek smo u braku godinu a vezi prije toga bili više od 4 godine i ne može se ni porediti veza i brak.
Ova godina je stvarno bila teška, navikavanja na sve pa još dvoje dodatnih koji guraju na svoju vodu pored svih ostalih
a neki dan mi svekrva govori da šta god bilo da moram biti u kući s ručkom dočekati MM a ja njoj da nama nekad nije čejf jesti kući nego hodati vani jer smo nekad ko beskučnici koliko volimo hodati ali ona jok pa jok ja moram biti kući i tačka

hehehehhe al ja to i ne bendam


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
24.8.2008 13:33:07   
zvončica
Sad kad vratim film, mislim prve dvije, zato što je MM bio odsutan nekad po dvadesetak dana u komadu, jer je vojno lice. Uh, ja mlada i zelena i sva izgubljena u prostoru i vremenu, al poslije sam se navikla kad ga nema. Ma mi imamo pravo dug staž zajedno, evo 26.08. biće punih 14 godina, kako smo skupa-tad nam je godišnjica veze.user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
3.9.2008 2:34:57   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: medolino
neki dan mi svekrva govori da šta god bilo da moram biti u kući s ručkom dočekati MM a ja njoj da nama nekad nije čejf jesti kući nego hodati vani jer smo nekad ko beskučnici koliko volimo hodati ali ona jok pa jok ja moram biti kući i tačka

Ma moja je ista. Stalno mi prosipa neka pravila. A meni na jedno uđe a na drugo izađe. Ma razumijem ja nju, nekad je bilo tako i moralo se radit šta ti kažu ali ona nikako da shvati da danas, hvala Bogu, nije više tako.

Mi još nismo dočekali prvu godišnjicu ali smo odavno zajedno. U 11. mjesecu punih 10 godina. Meni se udajom nije puno promijenilo. Znali smo se jako dobro - u dušu. Sad čekamo bebu i mislim da će tek kad beba dođe doći do nekih promjena u našoj vezi. MM je isto vojno lice i nekad ga nema po 7 dana i više. Prvi put kad ga tako nije bilo mi je bilo grozno. Ostavio me samu sa svekrom i svekrvom, ljudima koje sam tek upoznala, ma katastrofa. Sad mi je to nekako i super, naučila sam funkcionisati tako. Kad nije tu izlazim s prijateljicama na kafe, ali kad dođe samo sam njegova. I poželimo se pravo, to nam nekako održava svježinu u braku, ne padamo u monotoniju.

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
18.7.2012 14:29:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sarah

Kazu da je najgora prva, treca i sedma godina braka, ali ja mislim da je sve to individualno.

Posto nisam u braku ni punu godinu dana, ne mogu reci koja mi je bila nateza.
Znam samo da mi je prvi mjesec braka (tj. period neposredno poslije medenog mjeseca) najteze pao, jer su me docekale razne obaveze. 

hmmm zanimljivo ...............

(odgovor članu sarah)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
18.7.2012 14:34:44   
veeseelaa
realno sve su teške user posted image user posted image user posted image

to prva godina hm kako kome, meni je bila user posted image samo ja i on, solisti, bez nekih velikih obaveza, ostala trudna, malo zatim i rodila i sve za pet, trudnoća dobra, sex dobar user posted image user posted image

pet godina smo u braku haman, ne mogu reći da smo imali loše odnosno tešku niti jednu godinu, bar meni, ko zna šta bi on rekao user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
18.7.2012 22:28:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: sarah

Kazu da je najgora prva, treca i sedma godina braka, ali ja mislim da je sve to individualno.

Posto nisam u braku ni punu godinu dana, ne mogu reci koja mi je bila nateza.
Znam samo da mi je prvi mjesec braka (tj. period neposredno poslije medenog mjeseca) najteze pao, jer su me docekale razne obaveze. 

hmmm zanimljivo ...............

nama je prva bila super, a treca onako, mogla je biti i bolja. sad cekamo tu sedmu za 3 godine tekuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
18.7.2012 23:21:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: medolino

Uh a baš sam razmišljala o ovoj temi i tek smo u braku godinu a vezi prije toga bili više od 4 godine i ne može se ni porediti veza i brak.
Ova godina je stvarno bila teška, navikavanja na sve pa još dvoje dodatnih koji guraju na svoju vodu pored svih ostalih
a neki dan mi svekrva govori da šta god bilo da moram biti u kući s ručkom dočekati MM a ja njoj da nama nekad nije čejf jesti kući nego hodati vani jer smo nekad ko beskučnici koliko volimo hodati ali ona jok pa jok ja moram biti kući i tačka

hehehehhe al ja to i ne bendam


Kako mene rastuzi ovaj post od nase Medolino. Sve mi se vrati...user posted image Da joj dragi Allah da lijepi Dzenet!user posted image

(odgovor članu medolino)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
18.7.2012 23:40:13   
lost

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: sarah

Kazu da je najgora prva, treca i sedma godina braka, ali ja mislim da je sve to individualno.

Posto nisam u braku ni punu godinu dana, ne mogu reci koja mi je bila nateza.
Znam samo da mi je prvi mjesec braka (tj. period neposredno poslije medenog mjeseca) najteze pao, jer su me docekale razne obaveze. 

hmmm zanimljivo ...............

nama je prva bila super, a treca onako, mogla je biti i bolja. sad cekamo tu sedmu za 3 godine tekuser posted image


Nama je sada sedma godina braka i mogu reći da je najteža do sada... Puno više obaveza, MM je dobio posao tek prije godinu i po a do tada je bio student, ja sam doduše cijelo vrijeme bila zaposlena... Sada imamo dijete od dvije godine pa vrtić pa bolesna itd... Dosta više stresa nego ranije kada je bilo sve opuštenije jer je sada i puno više odgovornosti...
Ne da se volimo manje nego jednostavno nemamo toliko vremena jedno za drugo kao ranije... Ipak mislim da je to normalno i to je jednostavno ŽIVOTuser posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koja vam je godina bila najteza u braku
19.7.2012 0:19:11   
bambi7
Samo mi je prva bila bezze, navikavanje,i dok smo doveli neke stvari tj ljude na svoje mjesto, ma pih. Al zato su sve naredne bile super, nama je sad osma god.i sedma nam je bila bas bas super...

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *