|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:33:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Rose ne podržavam ja njen "nastup" al ni ćutanje njenog supruga.... ne kontam čemu paljba po mladici a ne po njenom suprugu

Ona je došla u njegovu porodičnu kuću, da su normalni ne bi se lopatali
Žalosno je što će i od nje možda napraviti sličnu ženu
Anonimna ne spuštaj se na njihov nivo, prezri tetku i ostale iz te porodice koji se tako "obračunavaju", prodji pored njih ko pored Turskog groblja (mislim da su ti i svekar i svekrva slični) .... zdravo za zdravo a nikakvo druženje niti bilo koju vrstu razgovora ne započinji sa njima, da se ne bi dovela nikada više u sličnu situaciju

Rose ima i onih žena koje se pojave sa pričom da ne vole više svog supruga zbog određene situacije a meni bi se ovakav muškarac zgadio....
Pa u njegovoj familiji ko što neki organiziraju čimburidaju oni organiziraju lopatijadu
Evidentno je da tetka nije normalna a možda je anonimnoj bilo neizvodivo izbježi sukob, kad vas neko napadne obično se branite zar ne??


Ja takodje potpisujem ne znam nisam shvatila da li je "mladica " ili u braku duzwe vrijeme ali to sad nema neke veze isto bih svakome preporucila ako je stanje tako da mora  neciji teror i zlocu da trpi da od.... na fin i kulturan nacin ....Mene moja mater nije lopatala a da trpim tudju lopatu nema sanse i inace mislim nisam niciji rob pa da moram da skupljam znacke ...Al eto 100 ljudi 100 cudi mozda je noko rodjen da se slaze s lopatom , a forum valjda jeste namjenjen da se traze savjeti u datim situacijama ....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:39:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Kako posijemo tako i žanjemo.


slažem se.... žena treba da ima svoju zanimaciju, svoj posao i da gleda svoju porodicu a ne da se smara porodicom svog supruga, njihovim odnosima itd


Ovo je suština svega.

Shvatile vi ili ne, bile u dilemi ili ne, jedan je život i ne treba ga zagorčavati niti sebi, niti drugima.




pa ja nisam u dilemi ali ta tvoja ili tudja kako sijemo tako zanjemo  ne pije vode uvijek ...Slazem se da ne treba nikome zivot zagorcavati ali iskreno ne treba ni drugima dopustiti da to isto cine nama samima

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:45:07   
ivanak
Draga Anonimna.... ja sam bila u sličnoj situaciji... ali mislim da će te nešto zaboliti kad se sjetiš te situaciji, ali ne pridaji važnost.
Ako znaš da bi tvoj muž napravio nešto za tebe, da te voli.. zašto odjednom toliku vatru na njega.
Možda se čovjek nije htio prepirati, možda čovjek nije htio izazivati još goru svađu, možda se nije htio ulaziti u toliko uzburkanu situaciju jer mu je tetka.
Ja sam za to da se uvijek pruža šansa i da se priča sa ljudima koji su vas a neki način povrijedili.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:57:47   
Lejla Ka
zar se partneri ne bi trebali solidarisati u braku? jer ta osoba ne samo da je meni nanijela stetu vec i njemu? zasto ja moram biti musko u braku ????


Ja razumijem da ima situacija kad čovjeku pukne film i kad više ne može lale-mile.
Jedino što bih htjela reči je komentar na ovo citirano. Rješavanje konflikta, pa i svađom je ženska karakteristika. Ti nisi muško u braku, ti si upravo odradila ženski posao. Muškarci rijetko rješavaju konflikte sa porodicom, naročito svojom i naročito svađom. I nema razloga da očekuješ da on u toku svađe stane na tvoju stranu, vjeruj to što je šutio i nije se mješao je plafon podrške koju si mogla očekivati od njega u svađi sa njegovom tetkom, jer mogao je stati u odbranu svoje tetke ili pokušavati ublažiti sukob. Ovako je pustio tebe da odradiš ono sa čim se on slaže, a ne zna kako da riješi. To ti je jednostavno takva japija. Ne očekuj od muža da se svađa niti da te verbalno podržava u svađama.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 10:19:41   
Nedi
Inače ne galamim osim na mm-a i N ponkad ali rijetko. Radije kažem ono to imam mirnim i tihim glasom i ako se druga strana meni obraća povišenim tonom. I pali, jer ih to što ja mirno saopštavam ono što imam još više iritira i ljuti. Tako sam rijesila spor u dispanzeru, vrtiću, sa nekim tamo desetim rođacima. Med. sestra me tako dobro zapmtila. Poludila je od moje mirnoće, a posebno od moje izjave : "molim Vas pristojno razgovarajte sa mnom i snizite tom pa pobogu niste na livadi ovo je Vase radno mjesto" Sva se zacrvenila kad me pojela nije. Sta me briga cula je sve sto treba bez galame.
I uvijek vise volim da ja iznesem nase zajednicke stavove nego mm jer on je galamdžija i ne zna polako nego saspe visokim tonovima sta ima i tačka. Ne treba mi mm da me brani ja se na svog nebi ljutila sto je sutio. A Boga mi ja se sama odlično branim.

Spor sa tetkom i slicnim tetki trebas rijesiti ali nikako ne da ocekujes da tm prestane komunicirati sa rodbinom. Zensko si brate, valjda ga mozes ubijediti da se uljudno propita u prolazu sa svima i produzi dalje i fura svoj film?


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 11:35:04   
m.i.n.a.
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

Oplakah na sabahu...jedva sebi dodjoh!


hahahahaha....na kraju svega,posmatrajuci sa strane,ja se dobro ismijah (anonimna izvini>)

kod nas je tako da svi sa svima pricaju samo sa odredjenim ljudima manje prisno sa nekim vise i sve ok...mm je uvijek podrzavao mene bez obzira ko i sta bilo u pitsanju a ako misli da nisam nesto u pravu lijepo kad budemo sami to mi kaze i obratno..trenutno sam sama sa bebom pa cujem svakakvih stvari i vidim raznih pokusaja nekad i od njegove porodice pa kad primjetim da pretjerajui reagujem tako sto kazem ma ja..i okrenem dalje..

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 13:01:33   
sanela.asja
Solidarnost u braku nije ako te muž u svemu podržava
user posted image user posted image ..Mm muz se zna x puta posvadjati sa svojim bratom,ja opet pozdravim i pricamo jer ih ljutnja brzo prodje isto tako ja znam zahladniti odnose sa jetrvom MM sa njom normalno komunicira jer kako on kaze to su vase zenske stvari nemogu ja okretat bezveze od zene glavu kad mi nista nije rekla isto tako i ja kad se on zakaci sa svojim bratom on nista nije ruzno rekao za mene tako da nema potrebe da nerazgovaram s njim..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 13:41:39   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Takođe shvatam ja da današnja omladina  (valjda ovu riječ poznajete)



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 13:55:21   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image  



HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 14:15:04   
Anoniman
vesela , majke mi, kraljica si! hahahahhaha, super slika, ma u originalu ;) .....

Tek sad nadjoh vremena da malo procackam vase komentrare pa da vam odgovorim....
Ne zivimo sa tetkom u istoj kuci, njena je kuca pored nase, e sad drage moje, glavni je problem sto je pitanje imovine ne rijeseno....
zna se (otprilike) cije je sto, ali se ta tetka jednog jutra probudila i palo joj na pamet pa zasto ja to ne bi sve sebi uzela????
frka je izbila kad sam renovirali oko kuce, tj. ispred nasih vrata i ona ti je dosla sa lopatom ( bas kao na slici hahahhaha ) i sve nam pokvarila, mm je za to platio 500KM i ja sam se tu razbjesnila... mnogo je toga bilo . ogovaranja, tracanja, sve sam presutila ali to vise nisam mogla....
kako joj pada na pamet da to radi, kad je ona svoje radila niko joj nista nije reko, jos mi govori "sta se ti javljas, nije ovo nista tvoje, ja sam gazda ovdje" hahahhahaha.... a eto zamislite vaseg supruga u toj situaciji da samo suti......

Vjerujte nisam osoba koja se voli svadjati, stvarno izbjegavam svadje i uvijek sam tako cinila, tako sam odgojena, ali svako dodje do neke granice gdje vise ne moze trpiti i ja sam dosla tad do svoje.....

zamislite vi vase dijete da u tom trenutku unosite u kucu , bojeci se da budali nece slucajno pasti na pamet da vas napadne...... ma uzas!!!
nemam vam sta vise reci... ta osoba je umrla za mene, prekrizila sam je za sva vremena......
a solidarnost je mm trebao u tom trenutku iskazati, jer se ja nisam svadjala zbog sebe nego zbog nas cijeline znaci zbog sebe , mm i dijeteta...

mm-u je sveki napunila glavu kako se on ne treba svadjati, kako je to nekulturno a mm ne shvata da sveki boli briga, ona ne zivi tu , ona zivi dalje i bas je zaboli briga sta ce ona budala uraditi.... evo otovorila sam jos jednu temu hahahhahahahha

i ako mi nije do smijeha moram se malo nasmijati, hvala ti vesela user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:10:01   
veeseelaa
frka je izbila kad sam renovirali oko kuce, tj. ispred nasih vrata i ona ti je dosla sa lopatom ( bas kao na slici hahahhaha ) i sve nam pokvarila, mm je za to platio 500KM i ja sam se tu razbjesnila...


ma svak bi se razbjesnio, niko nema novca na bacanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:14:33   
Nedi
Ja ne bihuser posted image user posted image tako bi joj tiho govorila dok nebi crklauser posted image user posted image kako ljude to nervira ja bas uživam da im istražujem grimaseuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:19:45   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

frka je izbila kad sam renovirali oko kuce, tj. ispred nasih vrata i ona ti je dosla sa lopatom ( bas kao na slici hahahhaha ) i sve nam pokvarila, mm je za to platio 500KM i ja sam se tu razbjesnila...


ma svak bi se razbjesnio, niko nema novca na bacanje


Slazem se ... samo bih ja onda s muzeve plate skinula 500 KM i obisla sve kozmeticke salone ... jer ocigledno mu to nije tako tesko palo kad je ostao sutiti ...Btw po meni je on trebao biti taj koji ce postaviti svoju keku na mjesto, a ne da se ti nerviras, a on jos gospodin suti. Ti zeno budi zloca, a ja cu biti fini mamin sincic ... frrr


< Poruku je uredio Cickolini -- 14.6.2011 15:22:08 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:20:20   
veeseelaa
ma ok ko može al kad mi neko slupa vrijednost od 500 KM ....?? dobila bi nagon da ja toj osobi slupam glavu user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.6.2011 15:22:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:27:01   
Nedi
Ma vidiš kakvi su primitivni i lopatam da je zvekne to i očekuje ali da je mirno provocira pukla bi po šavovima

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:29:30   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ma vidiš kakvi su primitivni i lopatam da je zvekne to i očekuje ali da je mirno provocira pukla bi po šavovima


Slazem se, najljepse mi je kad neko histerise, a ja ga onako mirno posmatram i odgovorim sa par kulturinh recenica za koje mu treba rijecnik da bi u potpunosti shvatio sta znace user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:40:42   
veeseelaa
ovisi s kim razgovaraš.... sa ovom ludom tetkom izgleda da moraš biti baš zaheban, ta ne preza ni od čega... čuj ovo slupati ono što su oni napravili????? cccccccc

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:51:30   
lejla80
Možemo mi razglabati šta bi i kako reagovale u ovakvim situjacijama..zamislite da svaki dan prezate od neke ludače koja vam živi pored vrata,pitala bi vas ja bi li tiho razgovarale sa nekim ko je u stanju nastrnuti na vas...uh..anonimna nije ti nimalo lahko a još plus taj muž koji ništa ne poduzima..uhhhhhhhh

Veesela ti si legendauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 15:52:41   
Cickolini
Ma iskreno od tetki i tetkinih me ne bi nista iznenadilo, ali od muza bi ... ja bih isto bila iznervirana da suti. Sutnja kao podrska jeste ok ukoliko tm ne misli isto kao ti ... pa suti samo da ne kaze nesto s cim se ti ne slazes .....  ali ukoliko se slazete, a on suti kao da to nikakve veze nema s njim ... Halooo user posted image

< Poruku je uredio Cickolini -- 14.6.2011 15:55:28 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 16:16:20   
sabinos
aj da nama neko uradi takvo sto ja ne bih imala potrebe da reagujem,mm bi poludio...
sad vezano za to solidarisanje-ne znam sta bih ti pametno rekla.za svojih 30 godina nisam se dovela u situaciju da se svadjam sa bilo kim,sto neko rece samo fino i kulturno,to ljudima najteze pada.a ne bih se ni spustala na nivo te tetke.pih ja tetke i govana


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:06:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lejla80

Možemo mi razglabati šta bi i kako reagovale u ovakvim situjacijama..zamislite da svaki dan prezate od neke ludače koja vam živi pored vrata,pitala bi vas ja bi li tiho razgovarale sa nekim ko je u stanju nastrnuti na vas...uh..anonimna nije ti nimalo lahko a još plus taj muž koji ništa ne poduzima..uhhhhhhhh

Veesela ti si legendauser posted image user posted image user posted image



upravo tako, ja sam sutila evo vec dvije godine, ali sve ima svoje granice... kod mene je "ne diraj me - ne diram te" a ona je to davno presla..... ma .ebe mi se za nju, ali sam u muza pravo razocarana, sad ispade isto ko da ja pricam neke gluposti, razumijete, kao ona se buni a on nista...... tako ona prica 100%... rekla sam mu da je kukavica prava i da kad opet bude musko da porazgovara samnom....

(odgovor članu lejla80)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:09:54   
Cickolini


IZVORNA PORUKA: Anoniman

rekla sam mu da je kukavica prava i da kad opet bude musko da porazgovara samnom....



Po meni to nije stvar muskosti nego karaktera ... a njegov je user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:10:25   
Anoniman
bas sad cekam da vidim hoce li se pozdraviti sa njom kad se vide.... ne znam sta bi onda u toj situaciji, jel da presutim il da mu kazem?? najvjerovatnije cu mu reci..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:25:46   
SailorMoon
Hahahahahahhahahah dobro ti Anonimna nisi posle toga lopatom krenula da izmlatis muza, ja bi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Jer tu nije vise upitanju ni bezobrazluk ni trac. da meni neko unisti 500KM, za koje ja dobro mogu moje djete i nahraniti i obuci a mm suti eh bogami zapamtio bi on taj dan. A i ako ga je majka tako ljepo nasavjetovala, onda nek ide njoj i nek mu ona plati ostetu kad je tako pametna

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:28:11   
Apotekarka
Al se ja prepade ove tetke s lopatom a bolje iopet lpata nego krampauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *