|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
29.8.2008 11:33:18   
Happy
Ja i MM smop puno više izlazili u vezi i mislim da je to normalno.... Sada često pijemo kafe, idemo uvijek zajedno u prodavnice, bar 1 mjesečno na ručak... Nekako ove kafe ja i ne računam. Npr sada ćemo kod dr pa ćemo na kaficu, pa malo po radnjama.... Izlazak - izlazak slabo, jer MM  radi ružne smjene user posted image  radi dan-dan i to radi dvokratno, a onda dan odmara. Danas je slobodan, a rutra radi od 5 ujutro, tako da neki kasni izlasci nisu mogući... Nema veze, jedino mi fali, što ne možemo preko vikenda "spržiti" negdje... Kada dođe user posted image  ako Bog da vidjećemo kako će bitiuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
2.9.2008 0:50:30   
Aquarius
Pa kod većine je slična situacija. Nakon ulaska u brak izlasci se smanjuju, ali meni je to OK. Zabavljali smo se skoro 9 godina, partijali, išli kojekuda, provodili dane zajedno.... Uglavnom zasitila sam se svega i ne nedostaje mi. Sada su tu kafice, ručak s vremena na vrijeme, večernja šetnja (dok je ljeto). Glavno je da se oboje dobro kontamo, imamo slične interese. Evo sad sjedimo jedno do drugog, ja za jednim računarom, on za drugim (imamo 2 računara-fanaticiuser posted image ), ja listam teme po forumu, on igra igrica. Kad završim vjerovatno ću mu se pridružiti pošto se igrica igra preko neta i meni je također draga. Oboje sviramo gitaru i tko nekad večer provedemo pjevajući i vježbajući pjesme i sl.  Mislim da je jako bitno ako muž i žena nađu neki hobi koji oboje vole i koji im je prijatan i zabavan. Pa makar to bilo uzeti film iz videoteke koji bi oboje rado pogledali, prpremiti neke grickalice, udobno se smjestiti i uživancija. Meni je samo bitno da smo zajedno. U kući ili vani- sasvim svejedno.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
2.9.2008 7:03:36   
ebru
Ja i mm smo se zabavljali 3 godine.Ja bila u Bosni on u Njemackoj.Dolazio je jako cesto i to vrijeme kad je dolazio provodili smo skupa,izlazili ...
Sad kad smo u braku,nasi izlasci se svode radnim danima na kupovinuuser posted image a vikendom se eto ode na neki rucak,do grada na kaficu kad je llijepo vrijeme i tako...
Izlasci mi uopste ne nedostaju,fino mi je i ovakouser posted image

Vecernjih izlazaka nemauser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
2.9.2008 8:40:11   
Crvena
IZVORNA PORUKA: ebru
Sad kad smo u braku,nasi izlasci se svode radnim danima na kupovinuuser posted image a vikendom se eto ode na neki rucak,do grada na kaficu kad je llijepo vrijeme i tako...
Izlasci mi uopste ne nedostaju,fino mi je i ovakouser posted image

Vecernjih izlazaka nemauser posted image


_____________________________________
PRINC 30.8.2005.
PRINCEZA 30.6.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
2.9.2008 8:44:55   
Amelaa RR
Iskreno ...posto sam ja iz Bugojna a MM iz Visokog ...posto je bio slobodan samo nedeljom dolazio je svake nedelje..i taj dan je bio nas dan....Isli smo svugdje.....nigdje nam nije bilo daleko.....I sada kada imamo prijatelje s kojima bar mjesecno izadjemo na veceru negdje....a cesto odemo do kuma onda ja i od kuma zena(moja najbolja prijateljica)setamo same..a oni odu na kafu...pa opet dodu nama...heheeh....A cesto ja i MM s posla odemo na kafu...Ali sve ima svoje...posao...umor...i jednostavno covjek jedva ceka da dode kuci..istusira se ...legne i zajedno pogleda dobar film...il sl...

< Poruku je uredio amelaa RR -- 2.9.2008 8:45:36 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
8.9.2008 21:54:53   
maslačak82
Baš ovako kao i Amela RR, ustvari uopće ne izlazimo barem ne navečer van.ostarili, šta ćeš..

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
21.9.2008 20:44:32   
mynxlee
ni ja na sa svojim ne izlazim nigdje. odemo do trgovine, prosetamo se i tako. izlasci bilo kakve vrste mi ne fale uopste. bitno mi je da je on sa mnom, a da li to bilo u kuci ili na vani, sasvim je nebitno. uglavnom, lijepo nam je kako god. i prije braka nismo nesto mnogo izlazili, jer nismo tip nocnih parova, vise dnevna i kucna varijanta.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
29.9.2008 14:56:45   
dana3
vikendom ali ne svakim izadjemo na rucak u jednu nasu pizzeriju ovde u sved.ostalim danima smo kuci ili negdje pored jezera prosetamo.trenutno,setnje vise po preporuci doktorauser posted image (mada ja ne bih)

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
2.11.2008 22:39:45   
seky
Pa sad izlazimo cesto ali u drustvu djecice..Zivimo sami u gradu gdje nemamo bas svoje najblize pa djecicu vodimo sa sobom....A kad odem kod mame obavezno izadjemo ja i MM sami malo,prisjetimo se mladosti user posted image ... ljeti cesce izlazimo i sa djecom i bez njih a zimi rjedje,odemo samo  na veceru i tako... A sada kada dolazi jos jedna mala user posted image  prorjedit cemo izlaske pa cemo nastaviti opet ali u vecem drustvu.....user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ovako nekako user posted image

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
4.11.2008 0:01:51   
Anoniman
izlazimo isto kao i kad smo se zabavljali, samo sad imamo i malu medenu prikolicu, osim ako je nešto posebno pa je ostavimo kod moje mame.

(odgovor članu seky)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
4.11.2008 0:04:11   
medavi
dosta rijetko... otprilike jednom u 15 dana
ali dosta cesce idemo van u svom aranzmanuuser posted image
sto bi rekli svak za se sa svojim drustvom
cesto idemo na rostilj u prirodu ako se to moze smatrati izlaskomuser posted image
meni je ovako bas potamam....


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
4.11.2008 20:42:31   
tea lana
izlazimo cesto i sa Lanicom ali i sami nana servis je tu.Izademo i odvojeno ali tada je jedno od nas uz Lani i takav vid izlazaka je najrijedi.Izlazimo 2 do 3 puta mjesecno sami .

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
5.11.2008 14:20:03   
dacy
kada smo se zabavljali izlazili smo cesce, sto je i logicno, sada isto izlazimo (izlazili smo,sada nam je bebica mala i nikuda ne idemo), mada nam vise prijetelji dolaze kuci, ali jedno nam je ostalo sto prakticiramo jos dok smo studirali, a to je zajednicka kava nedjeljom ujutro u kaficu i novine, ona jedne, ja druge i ajmo citanje

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
10.1.2009 14:23:00   
andji
kao i svi,zbog Sergeja koga nemamo gdje ostaviti,idemo svi skupa pa gdje god....sedmično sigurno jednom u šoping ujedno sastavimo i kavu u nekom tržnom centru,kad nam se prohtje par puta mjesečno na večeru u naš omiljeni restoran,vikendom obavezno kod roditelja dal mojih ili kod svkra(meni je i to izlazak samo da nisam kući)...sve u svemu zadovoljna sam,kad nisam sama nadoknadim izlaskom u grad na piće sa prijateljicama ili nekom kupovinomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
10.1.2009 16:31:02   
laracroft
Dok je Adian bio bas mali i dok je dojio nismo imali vecernje izlaske.Sada je vec druga prica i obavezno jedan dan vikenda se bas ocejfi.Nekada izadjemo zajedno,a nekada i odvojeno.Adian tada spava kod moje ili muzeve mame i nista mu ne fali,a i mi se bas dobro zabavimouser posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
10.1.2009 19:31:53   
merimaa
jednom godisnjeuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
11.1.2009 0:36:03   
amela.srce
Dok nismo dobili dete izlazilismo cesto. Ali od kako imamo dete jos nijednom nismo izasli sami niti na kavicu niti u setnjuuser posted image user posted image user posted image ...Nemam kome da ostavim deteuser posted image user posted image  .Ali zato izlazimo sa bebom ili kod prijatelja ili kod rodbine...
Ja smatram i to nekom vrste izlazenja.user posted image

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
12.1.2009 12:52:50   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: Lanaa

Mi izlazimo često,bar dok nam ne dođe ako Boga da bebica...Doduše sada zimi malo manje,jer je meni uvijek hladno...


IZVORNA PORUKA: Ilhana

mi izadjemo najmanje jednom sedmicno, i to sa malom. Ona uvijek fino slusa tako da nam je lahko...


IZVORNA PORUKA: mnn

mi izađemo vijendom..subotom idemo vani na ručak pa do prijatelja...a nedeljom šetamo reicu...vau vau...ma meni je sada hladno ali poljeti smo dosta izlazili...user posted image više onako uz šetnju..večeru...putovanje...e pa sad je i beba na putu...pa smanjuemo...








_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
12.1.2009 21:06:07   
adannn

Moja Nejra skoro svakog petka ide nani i djedu a nekad i češće.Mi često izlazimo,nekad dođe po mene na fakultet i odemo na kaficu,nekad izvedemo bebu i nije život nikad dosadan.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
13.2.2009 15:55:29   
emma.L
Otkako je Ema s nama, rjeđe izlazimo, dakle jednom tjedno iziđemo uvečer. Obično je to sada kupovina i piva s rajom, samo što sada trebamo biti doma do 10, hehe, kao srednjoškolci. Tada nam Emily ide spavati, a još je nisam ostavila nani da je u krevet stavi- mislim da će mi to biti gore nego povratak na posao user posted image .
Ali zato često vikende odemo negdje- ili u Mo kod mojih, pa bude koja kavica sa bebom, ili na planinu sad dok ima snijega, uvijek se pridruži netko od ekipe i opet bude sijelo, samo ne vani. Nije nam bitno gdje, samo nek je veselo user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
17.2.2009 18:45:49   
delly
dosta cesto izlazimo..nekad kad smo umorniposlije posla onda si napravimo neku vecericu upalimo film i opustamo se i uzivamo jedno s drugim...user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
17.2.2009 18:51:21   
mala curica
Rijetko izlazimo.
Sve se svelo na borbu za "goli"opstanak user posted image  user posted image     user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
1.3.2009 13:16:17   
andji
danas odosmo u šetnju i na kavicu gdje,a svratit ćemo i do moje tetke na ručak...pozvala nas žena,a biće lijepo...dan je prelijepuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
3.3.2009 14:32:48   
ambera
danas idemo na ručak mm me izvodi a ja ga onda vodim na kafu i kolače

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koliko često izlazite sa svojim muževima?
3.3.2009 14:33:33   
ambera
iziđemo 3-4 puta mjesečno zavisi nam sve od posla i smjena

(odgovor članu ambera)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *