|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:45:33   
vila_7
pa koka , savrsen brak nije brak bez svadje-treba malo i svadje da se strasti popale! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:47:09   
vila_7
vjestice ne bih ni ja spremala,al sta cu kad se gosti najave a do tad se nakupila tih carapa,majica,i svega jos neceg-opet ja moram-znas kako je kod nas - nece niko reci da on ne odrzava kucu nego uvijek po zeni. A jos iskreno i da nije gostiju ide mi na zivce sto mi je kuca u haosu!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:47:09   
vjestica
IZVORNA PORUKA: helena_7

pa koka , savrsen brak nije brak bez svadje-treba malo i svadje da se strasti popale! user posted image

naravno
i onda slijedi pomirbeni user posted image user posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:47:25   
vila_7
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: helena_7

pa koka , savrsen brak nije brak bez svadje-treba malo i svadje da se strasti popale! user posted image

naravno
i onda slijedi pomirbeni user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:47:53   
vjestica
kad se gosti najave, onda se oboje razletimo user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:49:30   
sarisari
sto se tice gardarobe to smo prevazisli, voli da razbacuje i nista ne slaze za sobom mada je djevica, ali zna da ja volim da je sve na svome mjestu pa to postuje i trudi se, a ima jedan dio plakara gdje moze samo da "nabaci" na vjesalicu, sto se tice mojih bisera vec sam napisala da sam i ja u nekim stvarima uzas, jako cesto zaboravim nesto ponijeti ili uraditi kada izlazimo iz kuce pa se sjetim u zadnji momenat, a njega to zivcira:)

de_de mm je skorpija, a uz to jos i pravnik;

i ja sam:)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
23.6.2011 13:57:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 13:57:22   
palachinken
IZVORNA PORUKA: vjestica

kad se gosti najave, onda se oboje razletimo user posted image user posted image


E baš tako. user posted image user posted image Jedini lijek da uvijek imam kuću pod konac je da mi svaku noć neko dolazi user posted image

Majo, zacrvenih se user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:02:49   
sarisari
meni moj pomaze, ali vise oko kuhinje, ja vise volim raspremati nego kuhati, i volim da mi je uvijek prilično uredno radi mene jer ne volim nered

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:05:55   
zvecka
Redovno imamo male svadiceuser posted image ,,,,uglavnom zbog gaca,carapa,serafcigera u ormaru za garderobu,wc-solje,,,,,trudim se u zadnje vrijeme da ga ne napadam zbog toga,,cekam da sam uvidi koliko je razbacao,,,eno nam soba trenutno isto kao da je bomba pala al je necu da kupimuser posted image ,,neki dan obukao kosulju koju sam popeglala al s obzirom da je na ispeglanu objesenu kosulju redao stvari koje je oblacio ona se poguzvala i kaze mi da je malo poguzvana,,ja smireno mu samo rekla nemam vremena da jednu stvar peglam dva puta i on ucutiouser posted image


A da smo se posvadali jesmo u ovih nasih 7 godina braka smo imali dva puta zestoku svadu da je malo falilo da se razidemo,,,,odlazak u Bosnu nas uglavnom cesto dovede do nezgodnih reakcijauser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:17:58   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad se gosti najave, onda se oboje razletimo user posted image user posted image


E baš tako. user posted image user posted image Jedini lijek da uvijek imam kuću pod konac je da mi svaku noć neko dolazi user posted image

Majo, zacrvenih se user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image istooooooooooooo

Eh meni je + sto mi teta koja cuva Lanu dolazi kuci, pa mi je svaki dan uredno...a vikend bombaaaaaaaaa user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:20:08   
vila_7
Lady jadna onda teta ponedjeljkom! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:27:18   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: vjestica

kad se gosti najave, onda se oboje razletimo user posted image user posted image


E baš tako. user posted image user posted image Jedini lijek da uvijek imam kuću pod konac je da mi svaku noć neko dolazi user posted image

Majo, zacrvenih se user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image istooooooooooooo

Eh meni je + sto mi teta koja cuva Lanu dolazi kuci, pa mi je svaki dan uredno...a vikend bombaaaaaaaaa user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image




Vala meni ne naumpada jedini slobodni dan u sedmici koji imamo, nedelju, žrtvotati za glađenje kuće. To mi je jedini dan u sedmici kad nas dvoje (i aBd uskoro troje) doručkujemo skupa i provedemo vrijeme zajedno, bez obaveza.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:29:59   
Lady26
IZVORNA PORUKA: helena_7

Lady jadna onda teta ponedjeljkom! user posted image

Ma jok, jadna ja nedjeljom poslije podne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 14:42:16   
Medić*
Meni svaki dan dodje da nesto zvocam, obicno oko sitnica. Najvise oko kupovine, ode mi kupiti nesto, ponese spisak, vrati se bez onoga sto mi je najvise trebalo user posted image  

On mirnog temperamenta, suti i potvrdjuje zna da bez veze dizem frku i da ce za par min biti kao da nista nije bilo. Krupnih stvari oo kojih bi se zakacili hB nije bilo i nema.

Uglavnom najvise se svadjam sama sa sobom jer on nije svadjalica. Raspravlja se samo onda  kada je  siguran da je 100 % u pravu, zna me, navikao je na moje zvocanje, pa me uziva slusati i gledati nervoznu i ljutu zbog nekih sitnih gluposti user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:22:09   
SdZ
Sad nam se cesto desavaju nesuglasice, prepirke oko gluposti, naravno, ali samo zato sto se tek upoznajemo na pravi nacin. Nase prepirke izgledaji tako da ja placem i pricam (krestim), mm istovremeno prica i onda oboje zastanemo i nasmijemo se. I on me zove da sjednem kraj njega i onda se malo grlimo i tad na normalan nacin razgovaramo o problemu koje se desava..
Ma kakva je ljubav bez svadjica? Najsladji su trenuci poslije prepiranja.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:24:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e onda je on škorpijauser posted image

il su svi muževi isti....

e o odbvim starima mi smo na početku komprimis postizali...i ostavljanje garadrobe na stolici kao na mrtvoj kobiliuser posted image kad sam jednom u sred zime sve na tarasu izbacia i mirno sjela skonto čojek nema šale pa smo to korigovali...smao ovaj odlazaka u nabavku...pišem ja pišem al taj kad bi sve iz prve donio nebio znao d aje živuser posted image


Nije ni on user posted image user posted image
Praaaaavaaaa vaga.....
A ovo sto sam podcrtala, zbog ovoga sam izbacila sobno biciklo iz kuce user posted image , ali zato sad ima stolica za racunarski sto user posted image user posted image user posted image


vasi muzevi su ko ja, jer ja volim ostavljati stvari na stolici, ne znam gdje bih s njima, kad se nakupi onda slazem u prljavi ves ili ormar po potrebiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:28:05   
teacher75
sto se tice svadjanja, mi se cersto posvadjamo, jer je mm ters, tezak i nervozan, pa kad je neraspolozen onda se radi gluposti naljuti i istrese na mene, kad mu odgovorim eto jos vece frke. ako sutim onda se jedem u sebi itd.... kad je ljut tersa danima,, ja uglavnom prva moram da izgladjujem jer sam popustljivija, racionalnija i ne vidim smisla u durenju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:31:16   
anidla
vrlo rijetko, obicno je svadja oko toga hocemo li sisati Nou ili necemo, ja ne dam a on forsira user posted image   ili  npr, kad nas pakujem on hoce da pomogne a mene to nervira pa mu kazem da gleda tv a onda on kaze da sam luda sto mu ne dam da mi pomogne.....uglavnom vise ja komplikujem user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:44:33   
veeseelaa
ih , svadjamo se , tj ja se svadjam
i vicem i psujem i prijetim mu
al' kad se sabere sve bude zgob gluposti , nereda koji pravi ,


nadjoh se user posted image

Ima ljudi, fakat im se, kažu, zamrači pred očima u tim trenutcima i ne mogu kontrolisati šta govore.


i ovdje user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:47:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ih , svadjamo se , tj ja se svadjam
i vicem i psujem i prijetim mu
al'' kad se sabere sve bude zgob gluposti , nereda koji pravi ,


nadjoh se user posted image

Ima ljudi, fakat im se, kažu, zamrači pred očima u tim trenutcima i ne mogu kontrolisati šta govore.


i ovdje user posted image

davno smo konstatovale da si ti ista mmuser posted image user posted image user posted image al djaba, covjek ne moze da vas ne voliuser posted image samo jednim postupkom se u sekundi izvucete

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:48:33   
veeseelaa
e sjećam se jednom da me naljutio pravo jer je napravio nered sa odjećom pa sam izašla iz kuće i ostavila ga sa malenom.... hahahah
lijepo sjela u jednu baštu na Otoci i kahfenišem a on šalje sms "mama vrati seeee" , "tužna su ti djeca" hahahaha i sve tako dok nisam došla
a kad dodjoh ono sve na svom mjestu hahahah i doručak spreman

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:51:51   
balasgirl
Aman, izgleda sve sami savršeni brakovi. Niko se ne svađa, nikom ništa ne smeta..... user posted image hm, hajmo sad malo "zaoprave".

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:52:07   
veeseelaa
davno smo konstatovale da si ti ista mm al djaba, covjek ne moze da vas ne voli samo jednim postupkom se u sekundi izvucete


user posted image user posted image  i ja sam skontala da smo tm i ja slični, zato sam ja na njegovoj strani user posted image user posted image user posted image  razumijem ga hahahah
eh joj
ma čovjek se valjda takav rodi, ja sve sebi kažem neću više zvocati, tersati, ne valja mi to ....al hoću da puknem ako ne zatersam i ako ne zagalamim a mm se na to smije i vadi se na svoj način, njemu simpa moji živci a meni ide na te iste živce njegova opuštenost i smirenost user posted image
ma bitno je da nema velikih razloga za svadju a sitne se prežive

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:54:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Aman, izgleda sve sami savršeni brakovi. Niko se ne svađa, nikom ništa ne smeta..... user posted image hm, hajmo sad malo "zaoprave".



ja Bgm nemam razloga za svadju a za svadjice uvijek se nadje
Šta da radim kad mi je mm savršen i sve prepusti meni user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *