|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji parkovi!!??
7.7.2011 23:19:27   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: Nunny

Alipasino polje ima par 4-5 parkova
mozda 3-4 ispravne ljuljaske i 5 klackalica 2-3 strma tobogana i u svakom trenutku barem 5-6 narkomanskih sprica na travi ili ispod klupe u svakom slucaju na dohvat ruke nasim malenim dusama ...
vise puta sam planirala uslikati to sve predati opstini uz molbu da ograde neki dio samo za malene...al nesto ne vjerujem u uspjeh pa mi se to ne radi...a da vam ne pominjem da po toj istoj travi po kojoj trce nasa djeca  izvode pse u setnju i "olaksanje"...user posted image


imas onde kod dvorane od sos obdanista ogradzen pjescani,jest da moras istresti djete prije ulaska u kucuuser posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djeciji parkovi!!??
8.7.2011 13:31:34   
megi
medic mora da si mene vidjela na ljulji user posted image user posted image
adna nece sama da se ljulja pa moram i ja s njom, a nije ni loseuser posted image
i mi smo uvijek u tom parku na dobrinji, najblizi nam je
ima ih jos nekoliko na dobrinj, manjih, sa skromnim sadrzajima,
jedina mana svima je sto su na suncu tako da sada ne dolaze u obzir
napravili su pored parka super one kucice i klupe ispod drveca gdje je hlad, samo sto moja cura tu nece ni sekunde da je njoj da se ljulja, igra u pijesku, itd

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djeciji parkovi!!??
8.7.2011 14:00:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: megi

medic mora da si mene vidjela na ljulji user posted image user posted image
adna nece sama da se ljulja pa moram i ja s njom, a nije ni loseuser posted image
i mi smo uvijek u tom parku na dobrinji, najblizi nam je
ima ih jos nekoliko na dobrinj, manjih, sa skromnim sadrzajima,
jedina mana svima je sto su na suncu tako da sada ne dolaze u obzir
napravili su pored parka super one kucice i klupe ispod drveca gdje je hlad, samo sto moja cura tu nece ni sekunde da je njoj da se ljulja, igra u pijesku, itd



user posted image  user posted image  user posted image  Probala i ja to ljuljanje u onom za vecu djecu, bas je super user posted image

skoro svaku drugu noc smo tamo, ali ni moj mali nece u onim kucicama vec na tobogane, ali sta da se radi neka ih. Eto valjda se nekad budemo skupa ljuljale sa djecom  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djeciji parkovi!!??
13.7.2011 14:57:56   
emma.L
Na Dobrinji je dobro što barem ima parkića iza svake zgrade. Tako Ema i ja krenemo tražiti slobodnu ljulju, pa stignemo do Merkatora kroz 4-5 parkića. Ja ne volim onaj veliki park pored policijske stanice jer je jako prljav (Emi ne dam u pješčanik otkad sam vidjela uvečer pijanog momka kako piški u njega user posted image ), ima dosta odraslih - na jedno dijete obično dođe nana da zapali, mama da izvede dijete i tetka da se divi kako se maleno igra, pa najčešće izgleda kako se doritelji igraju traženja svoga djeteta u gomili druge djece, ali Ema obožava "loze ljulje" kako ih zove i moram joj ponekad udovoljiti.
Ali moram priznati da ubrzo poprave slomljene ljuljačke, ne znam jesu li zamijenili ona dva mala tobogana koji su bili polomljeni, kose redovno, ali problem su i lutalice kojih ima jako puno i ne bude mi prijatno kad se zaganjaju.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djeciji parkovi!!??
23.8.2011 13:19:44   
Anoniman
user posted image
user posted image
user posted image
"tobogan"

user posted image
user posted image
user posted image
"ljuljacke"

user posted image
vrtuljak (ispod nekakve ubojite zice vire)
user posted image
pijesak...ili bolje receno kamen od pijeska...navodno su stanari prema potrebi vadili pijesak...ono...kako kome zafali za "vikendice" pa su nanijeli ovaj sto se skameni

user posted image
(suplje kante za smece)
user posted image
klackalice

Ovo su fotografije jednog dijela parkice iza obdanista...popodne ili sutra cu uslikati  ovaj kao "bolji" dio ...a narednih dana slijede fotografije ostalih "parkica" za djecu na otoci

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djeciji parkovi!!??
7.9.2011 12:26:52   
Visnja RR
Zamolila bih sve nase forumasice da fotografisu parkove u svom naselju u SA ...ovdje se misli samo na parkove koji su unisteni!!!
Ili ako niste u mogucnosti fotkati da nam kazete gdje se nalazi
hvala!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djeciji parkovi!!??
7.9.2011 13:39:58   
Mala Selma
E Višnja, danascu slikati par parkova uništenih na Dobrinji i postaviti slike!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djeciji parkovi!!??
7.9.2011 15:20:02   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

E Višnja, danascu slikati par parkova uništenih na Dobrinji i postaviti slike!!


Uslikaj i one u dobrom stanju user posted image
Barem na Dobrinji ima materijala za slikanje user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djeciji parkovi!!??
15.9.2011 12:08:13   
Visnja RR
djevojke za sada imamo samo primjer parkova na Otoci...

svi koji imaju primjer razrusenih parkova u SA nek nam se jave i ako ste u mogucnosti da postavite fotke

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djeciji parkovi!!??
15.9.2011 12:22:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Zamolila bih sve nase forumasice da fotografisu parkove u svom naselju u SA ...ovdje se misli samo na parkove koji su unisteni!!!
Ili ako niste u mogucnosti fotkati da nam kazete gdje se nalazi
hvala!


Vidjela sam ja neki dan dan fotku igralista sa dobrinje (be zban koje), tobogan sav u rupama grozno izgleda ko da se tu rat vodio ...Ako zelismogu kopirati ...Jer bas je osoba htjela da pokaze kako igraliste izgleda

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djeciji parkovi!!??
15.9.2011 12:25:10   
Anoniman
u parkicu ispred moje zgrade su nekada bile klackalice sad nema nista samosmece i pjesak , cak i klupe ne znam dali postoje ...Mda znamda mama kaze dasu nam pravili nove i fino ih ofarbali , zali za nekoliko dana sudobile daske noge ....
Cvila kod autopraonice slon

Zamolicu drugaricu da uslika parkic ,aznam da je i onaj u obdenistu kekec izgledao jadno user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 15.9.2011 12:26:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djeciji parkovi!!??
15.9.2011 12:25:35   
Visnja RR
svaki prijedlog unistenog parka je dobro dosao....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djeciji parkovi!!??
15.9.2011 12:45:40   
hanabanana
Dječiji par na Č.Vili......izmedju zgrada....blizu škole Č.Vila 1.

Hrasno.....park koji je postojao u okviru škole za djecu sa poteškoćama u razvoju. Bio je to divan par kad je Hana bila malo pile.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 13:49:29   
Visnja RR
1. Otoka
2. A.polje (koja faza?)
3. Cengic Vila

djevojke javite gdje jos ima park/igraliste koji je unisten da bi se trebao renovirati...uskoro krecemo u projekat "vratimo djeci igralista"... ovdje se misli na one male parkioce/igralista sa toboganima, klackalicama, ljuljackama...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 13:54:52   
haidy
A sta je sa naseljima koja uopste nemaju park?user posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 14:07:28   
maja78 RR
Blizu mene ima jedan divan park, cak nije ni unisten koliko je prljav i isaran, ali stvarno prljav do te mjere da se vise djeca ne igraju u njemu, spravice su napustene. Znaci samo malo sredjivanje i zablistao bi. Imam slike kuci

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 14:33:03   
hanabanana
Hrasno

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 14:53:36   
Rabi
Iza naseg obdanista Leptirić, Kranjceviceva ulica! U nikakvom j stanjuuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 21:14:53   
Amrino
Mi skoro pa svakodnevno idemo u park na Dobrinji kod policijske stanice. Kod nas je super sto ima park pa skoro ispred svake zgrade ali meni ne ide u glavu kako evo bar ovaj nije ocuvan. Unisteno je sve- cak i drvene klupe i stolovi koji su napravljeni prije manje od dva mjeseca. Dok huligani pale, ruse, cupaju cika- policajci stoje ispred i sve to mirno posmatraju. Nekada bude toliko smeca na igralistu i oko njega da se pijesak i ne vidi. Ne znam jeli ovo u nadleznosti Rada ili Parka ali djecija igralista valjda trebaju biti prioritet? Najzalosnije od svega je to sto u najvecoj vecini to smece bacaju roditelji ili njihova djeca...i niko da ih opomene, nauci da to ne valja...Ma ja nekada krenem nesto da kao kupim i skontam - nista od toga. Svijest nasih "ljudi" je na nultom nivou sto se toga tice. Zanima me kako je to zakonski regulisano- jer nase dok ne pocnes po djepu- nista od te price.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djeciji parkovi!!??
22.9.2011 21:19:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rabi

Iza naseg obdanista Leptirić, Kranjceviceva ulica! U nikakvom j stanjuuser posted image
Pa mi idemo u isti vrticuser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djeciji parkovi!!??
23.9.2011 11:36:57   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Rabi

Iza naseg obdanista Leptirić, Kranjceviceva ulica! U nikakvom j stanjuuser posted image
Pa mi idemo u isti vrticuser posted image


Koja ste grupa, koja vam je uciteljicauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djeciji parkovi!!??
23.9.2011 11:47:04   
leona81
parkici u Pejtonu, izmedju zgrada, svi su unisteni, dakle nema nijedne ljuljacke ama bas nista, djeca nemaju gdje otici. mi vecinom na ilidzi idemo kod hotela pa se tamo istrci

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djeciji parkovi!!??
23.9.2011 13:58:00   
Dida79
djevojke javite gdje jos ima park/igraliste koji je unisten da bi se trebao renovirati...uskoro krecemo u projekat "vratimo djeci igralista"... ovdje se misli na one male parkioce/igralista sa toboganima, klackalicama, ljuljackama...


U Hrasnici postoje dva parkica za djecu od toga je jedan u sklopu drzavnog vrtica i oba su unistena od njih je samo ostao pijesak koji je pun smeca,kosturi od tobogana i po koji lanac od ljuljacke.Ako je potrebno mogu i slikati?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djeciji parkovi!!??
23.9.2011 23:51:52   
Adana
Na Vrbanjuši (ukrštanje ulica Logavina i Čadordžina), Stari Grad, ima i igralište i parkić totalno uništeni. To je jedini park ovdje.

Drugi najbliži je preko puta Vječnice, u blizini Inat kuće. I on je uništen.

Park koji je relativno blizu i prihvatljiv je, je park kod BKC-a.

A ima i jedan park u Dalmatinskoj ulici, kod 'Brazila', ali mogao bi se malo dotjerati. Kao i park na 'Darivi'.

Tako da baš i nema parkova u Starom Gradu. Bar ne funkcionalnih.

Gledaću ovo dan-dva da uslikam ovo igralište na Vrbanjuši i kod Inat kuće, i da postavim slike.



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
23.9.2011 23:57:32   
Anoniman

Malta, kod kifle 2, bude ljeti super hlad, ali nema nista osim toboganauser posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.9.2011 19:25:41 >

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *