|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
25.9.2011 20:51:31   
Visnja RR
Molim pratite temu

Vratite djeci parkice

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.3.2013 23:13:18   
dvijeljubicice

Moja podrska svima ukljucenim u ovaj predivan projekat user posted image .
Jedna mala ideja, ako moze... Bilo bi fino da ujedno igraliste/a budu prilagodjena i za djecu s posebnim potrebama.
Jednim udarcem, dvije muhe, ako se moze reci. Trenutno zivimo u inostranstvu, pa i ne mozemo direktno ucestvovati, ali cim se vratimo, ukljucujemo se.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 9:15:24   
R&T@
Kako nam strucno ukradose ono igraliste na Cobaniji user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dvijeljubicice)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 9:35:50   
ninuska
Citala sam da je privremeno. Navodno kad se zavrsi izgradnja hotela i park ce preurediti. Budemo vidjeli.
Mada, meni je onaj park bio grozan, unisten.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 10:43:15   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako nam strucno ukradose ono igraliste na Cobaniji user posted image



ja nisam znala da tamo iko dovdede dijete koliko je ruzan bio park

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 14:19:58   
ninuska

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako nam strucno ukradose ono igraliste na Cobaniji user posted image



ja nisam znala da tamo iko dovdede dijete koliko je ruzan bio park


U pravu si. Ali je fazon sto sve zelene povrsine unistise, pa i taj park kakav god trebao bi ostati, pa se mozda nekad i obnovi.
Inace, ovdje u centru bas nema parkiva za djecu, normalnih, bez komadica stakla, smeca i sl

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 15:11:58   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako nam strucno ukradose ono igraliste na Cobaniji user posted image



ja nisam znala da tamo iko dovdede dijete koliko je ruzan bio park


U pravu si. Ali je fazon sto sve zelene povrsine unistise, pa i taj park kakav god trebao bi ostati, pa se mozda nekad i obnovi.
Inace, ovdje u centru bas nema parkiva za djecu, normalnih, bez komadica stakla, smeca i sl


:) nisam ja nista rekla sto su ga sklonili, i ja mislim d aje bolje da su ga sredili, vec samo daje fakat bio ruzan i da nikad dijete u njemu nisam vidjela

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
13.9.2013 15:28:39   
ninuska

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako nam strucno ukradose ono igraliste na Cobaniji user posted image



ja nisam znala da tamo iko dovdede dijete koliko je ruzan bio park


U pravu si. Ali je fazon sto sve zelene povrsine unistise, pa i taj park kakav god trebao bi ostati, pa se mozda nekad i obnovi.
Inace, ovdje u centru bas nema parkiva za djecu, normalnih, bez komadica stakla, smeca i sl


:) nisam ja nista rekla sto su ga sklonili, i ja mislim d aje bolje da su ga sredili, vec samo daje fakat bio ruzan i da nikad dijete u njemu nisam vidjela


Razumjela sam te user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
26.9.2013 13:38:15   
merima_s
Mame koje zive u Starom Gradu, gdje izvodite svoju djecu na igranje?
Ja sam tako ogorčena na situaciju u našoj opštini. Radim u Hrasnom, i svaki dan na pauzi prođem pored nekoliko parkova, more djece se igra zajedno. Ja kud god da krenem sa njima moram autom,u Pionirsku,na Ilidžu. Malog teta svaki dan šeta po čaršiji,jer im je blizu,nema ga gdje drugo izvesti.
Nedavno sam pisala i načelniku, rekla mu kako je situacija stvarno žalosna, i da oni čija je to odgovornost pokažu malo razumjevanja za najmlađe. Međutim on je odgovorio kako moj mail uopšte nije dobronamjeran i počeo mi nabrajati nekih 6 fudbalskih terena i sportskih dvorana koje su urađene u zadnjih par godina i to po evropskim standardima.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
26.9.2013 14:23:42   
malena sharena
Eh, da vidite na kakvom "igralistu" se igraju djeca s podrucja MZ Gornji Pofalici. Dvadeset i kusut kvadrata prostora sa dvije klackalice, jednim malim toboganom, a i to zatrpano otpadom raznih vrsta i autima koja su parkirana doslovno u igraliste, pa ih djeca stalno moraju zaobilaziti. Policija nece da izadje na teren da podijeli kazne za nepropisno parliranje. Uzas, danas kad djecu izvedem moracu ih opet zvati, ali daj Boze da dodju. Imam i slike pa cu postaviti.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeciji parkovi/igralista!!??
26.9.2013 14:50:41   
canim
Pa i da se renovira bilo koje igraliste koja mu je sansa da ce ostati takvo nakon mjesec dana, nazalost sve unistavaju user posted image


(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeciji parkovi!!??
13.4.2014 23:39:31   
mamabela
Zivim u centru grada.Na zalost imam losa iskustva s parkovima U dosta navrata sam vidjela kako unistavaju park.To bi trebalo nekako sprijeciti. Park koji je meni ispred zgrade je totalno unisten to je park iza pijace sirano :( veliki tobogan se jos samo moze koristiti:(

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *