|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   muskarci i hrana
7.6.2009 0:30:11   
neki
Eh zene,malo bih da se raspisemo o tome kakvi su vasi muskarci u kuhinji(da li uopste zalaze tamouser posted image user posted image user posted image ),da li su zadovoljni vasom hranom,koju im vi spremite...Eto sta god vam na um padne vezano za muskarce i kuhinju,pisiteuser posted image A ja cu posle da hvalim svog muzauser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 0:45:42   
lely
Sto se tice njega i kuhinje,tamo zalazi samo kada je gladan i kada je njegov re da stavi sudje u masinu.
Doduse po nekad on i nesto napravi,nije mu problem samo ako zna...
Ono sto on pravi su ustipci,pura,piletina zapecena,isprzi cevape i zamalo da zaboravim nekad i kahvu napravi,ali psto je njegova toliko jaka,ja kao dobra zenica kazem ma sjedi ti odmori ja cu(da zna da je to zbog njegove prejake kahve ubio bi meuser posted image )

Sto se tice hrane koju ja pravi,ma sve mu pase samo da ima sta da njopa,a i kada ne odgovara on jede,valjda nece da me uvrijedi,ali ja to primjetimuser posted image

Neki dan me pravo naljutio,ja napravila grasak za prilog,jos uzela neki recept sa neta,a on onako i bi i ne bi jeo.Pa ga ja pitam svidjal mu se,a on onako sa smjeskom u ocima kaze ma dobar je(najradije ga ne bi ni jeo...).A sto je najgore u svemu ni Anes nece,kako sam samo bila tuzna,ali iskreno i nije bio nesto(taj recept je i meni bio malo cudan,al reko haj da probam....)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 11:28:32   
dana3
neki tema ti je super.moj djuvegija je u kuhinji pravi.zna par jela da napravi i kad ja zakazem on kuha.nije mu tesko a i voli da se bakce medju mojeuser posted image hihihihihihi poslove hihihihihh.
Ipak draze mu je doci na gotovo ali u nas je to nekako izvagano-svako opterecen po svojim mogucnostima

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 15:16:15   
dana3
zaboravih reci da je dobar pic-majstor user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 16:47:10   
adannn


 
IZVORNA PORUKA: dana3

zaboravih reci da je dobar pic-majstor user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ova ti je dobra


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 17:40:32   
andji
I moj istouser posted image user posted image user posted image user posted image taj PIC-MAJSTOR,da nema te kvalitete,hm.....user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 22:20:10   
dana3
user posted image  hahh a zna i da przi palacinke sve jednu na drugu slaze user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 22:43:23   
Blue rose RR
Kad bi ostao sam na duži vremenski period ne bi ogladnio. user posted image
U svakom slučaju zna napraviti nekoliko jela, ne previše komplikovanih, i zna kahvu skuhati (iznimno bitno).
Dok što se tiče njegovih prohtjeva sa hranom, pa i nije nešto pretjerano pekav. U suštini ne volimo haman iste stvari, a kada pravim nešto što on ne voli, a ja volim onda njemu napravim nešto drugo. U suštini kaže da voli moj način kuhanja, i doduše tako meni kaže, i u mom društvu. user posted image

U svakom slučaju trenutno je zaglavio sa mnom i mojoj kuhinjom.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 23:11:31   
neki
Eh evo i meneuser posted image Drago mi je da ste se javile na ovoj temi...Necu se hvaliti,zbog toga sto je moj muz kuhar...Ne voli bas cesto da je u kuhinji(valjda mu na poslu dodije),ali kad ja imam puno obaveza,pomoci ce mi i napraviti rucak/veceru...Sto se tice kolaca,lud je za njima,i ne petlja se dok ih ja spremam,i uvijek se iznova odusevi,jer ja stvarno volim pripremati kolaceuser posted image Posto je po zanimanju kuhar,svi misle da mu se mozda i ne svidja moja hrana i da mi uvijek nalazi manu,naprotiv,sve mu se svidja,jer inace nije pekav,i uvijek mi da savjet ako ga pitam,kako da poboljsam ukus nekom jeluuser posted image user posted image user posted image Sto se tice kafe,ovih dana me pusti da duze odspavam,pa nam on napravi kaficu,stim da mu jaaaaaako dugo treba da me probudi,pa se kafica nekad i ohladiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: muskarci i hrana
7.6.2009 23:36:01   
nikita
moj vala bas i ne zna nista... ako mi bas treba pomoc onda ce prije sude oprat nego uzet paljacu u ruke user posted image user posted image user posted image ali smotano pere sude pa mu ni to ne dam , haha

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: muskarci i hrana
8.6.2009 21:59:45   
Anoniman
eh evo teme koja mu neće ići u prilog. Baš je operisan, bolje reći izvlači se.user posted image
Njegovi specijaliteti omlet, tost, kahva i čaj, a što zna iz aščinice donijeti, ma to je čudo jedno.user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: muskarci i hrana
9.6.2009 15:05:51   
dana3
neki-to sto je tvoj muz kuhar pa nemoj ga i kuci tjerati.dede tavu u ruke i opleti hahahahahahaa.
znas kako kazu -kod zidara kuca uvijek nedovrsenauser posted image

ovaj moj se ulijenio nesto moracu da se ko biva umorim malo hahah

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: muskarci i hrana
10.6.2009 0:09:37   
neki
Ma ne tjeram ja njega,vec ja imam svoju taktiku za touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: muskarci i hrana
10.6.2009 0:32:26   
tea lana
moj zna virsle i jaje skuhati.user posted image user posted image user posted image user posted image kafu nam je napravio jednom i viljuskom je mogli jesti kako je gusta bila.U kuhinju zalazi samo da iznese jelo na sto i da ga raspremi jer on to vecinom i radi.I to je jedino kad se mota po kuhinji.A meni jos draze sto ne ulazi u moje carstvo,.Nije pekav naprotiv odusevljen je mojom kuhinjom bar slanih jela,jer mi slatka ne idu.Valjda jer mu mama nije dobra uopce kuharica

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: muskarci i hrana
10.6.2009 9:30:13   
ledy blue
moj je specijalista u kuhinji, al za pravljenje nereda....
nista nezna..osim jesti i zanovijetati,,,a ako i zaluta u kuhinju tesko meni...jednom je  przio cevape i svu masnocu izlio  u sudoper..a ono cep se formirao od masnoce,,jos sipao hladnu vodu da protjera masnocu kroz cijevuser posted image user posted image ....
eto mislim da sam dovoljno rekla o njegovim kulinarskim sposobnostima...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: muskarci i hrana
10.6.2009 9:31:39   
ena23
Moj zna svasta nesto napraviti samo sto treba ja da padnem u tesku depresiju ili komu ili se razbolim da ne mogu stojati na nogama da bi on skonto sam od sebe da mozda ne bi bilo lose da digne dupe sa kauca ili ispred kompjutera pa da nam on napravi veceru...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: muskarci i hrana
11.6.2009 14:29:51   
emy24
Blago tebi neki,moj zna isprziti kobasice,jaja,zna narezati salatu,proliti kafu,tako da uglavnom ja spremam,ponekad opere suđe ako sam ja bas u depri ili bolesna,ali nije mu problem pricuvati malca dok ja to sve spremim,evo trebala bi ici praviti rucak ali mi vas zao ostaviti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: muskarci i hrana
12.6.2009 1:06:18   
neki
Ih i ovaj moj se nekad zna ulijeniti,ali zato moja taktika proradi,pa da vidisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Salim se,ma pomaze on meni u svemu,dusha moja,volim ja njega najviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: muskarci i hrana
12.6.2009 2:35:54   
veeseelaa
zna samo nešto ispržiti dr ništa
kafu ne kuha, inače je ne pije
napravi bebici čaj i mlijekouser posted image  ja sretnauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: muskarci i hrana
16.6.2009 16:24:15   
enna
Moj duvegija zna napraviti pastu (makarone,spagete) na razne nacineuser posted image i uz to isprziti meso ali i to nekad dobro dode kada nemam volje praviti kaze ja cu nama pastu ja sva sretna ili ada dodemo iz prodavnice gladdni on rvi rucak/veceru a ja slazem stvari po kuci kao ja znam gdje sta stoji hahahahha a kafu zna isto tako samo talijansku napraviti tako da on pije tu a ja nasu bosansku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: muskarci i hrana
16.6.2009 20:06:08   
rose
moj sve zna i voli sve da kuha...ne voli da mu se mjesam u posao user posted image  a ja se ne zalim previse...kuham samo ako se desi da dodjem kuci prije njega sto je rijetko...dolazimo kuci zajedno user posted image ...on zatim udje u kuhinju a ja sjedim za kompom, rucamo a to je uglavnom vec vrijeme vecere a onda ja perem sudje...masinu imamo al je stara i pokvarena (u iznajmljenom smo stanu)...sreca moja da je takav jer ja bas ne uzivam u kuhanju i nemam bas ideja :D znaci kod nas je podjela poslova kako slijedi: on kuha a ja spremam user posted image

sevap bi bio otvoriti mu kakav restoran...a ko zna, mozda mu se nekad i ostvari zelja :))

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: muskarci i hrana
24.6.2009 10:23:00   
bjaca

IZVORNA PORUKA: dana3

zaboravih reci da je dobar pic-majstor user posted image user posted image

heheh i moj je dobar pizza majstor tako da se snalazi u kuhinji pa kad je i rijec od domacim jelima za sad ane kuha al zato ja kazem da ima 3 zene nebi ga mogle nahraniti jer je bas tezak na hrani dodje mi da puknem kad mi prebire kasikom po tanjuru i kad slaze face

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: muskarci i hrana
24.6.2009 10:34:51   
Lady26
Eh....moj je u kuhinji kad sudje pere (to je kao njegov posao i ja se ne bunim hahaha), a kuhanje...pa pravi odlicnu kljukusu, dobre pljeskavice punjene sirom i jednom-dva puta je picu napravio....to je sve, al sto zna kupiti i cekati da ja napravim hahahaha nema mu ravnog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
P.S. pojede sve sto napravim pa i ako nije najbolje ipak pojede user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 24.6.2009 10:38:51 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bjaca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: muskarci i hrana
24.6.2009 10:56:55   
Anoniman
Moj muž je živio sam dok je radio u Zagrebu i tako da zna dosta stvari al što jest, špagete su mu jača strana. Samo kako me oženi ne želi špagete, makarone ni okusitiuser posted image . Pomaže mi u kuhinji, najviše oko suđa jer to mi je najgori posao. Što se tiče hrane za nas je lako samo krompira i mi sretni. Neke te trave (tako ih on zove)- špinat, zelje, kupus, paprika,brokule, mahune...ne želi ni okusiti, a ni ja nisam luda za njima. 

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: muskarci i hrana
24.6.2009 11:02:10   
Mlada ma
Moj m i kuhinja su dva razlicita svijeta...................zna da napravi samo makorone sa povlakomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
srecom pa sam ja dobra kuharica pa ne mora ni zalaziti u kuhinju..................
Ali sudje mora da pere kada je njegov red..................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *