|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porodila sam se
22.7.2008 12:59:29   
ruža
drage moje, evo i moja bebica je došla na svijet 12.7. a porod je bio induciran.Nisam imala bolove, otvorena 3 prsta i dr odlučio da me porodi prije termina 5 dana.Oko 10:00 mi je probio vodenjak , oko 13 sati uključio indukciju i čitav dan imala bolove do 20 sati kada sam rodila mog majog. Naravno nije moglo proći bez šivanja.
E da vidite profesionalnost naših doktora.
 Doktor mi je prilikom probijanja vodenjaka bebicu zaparao po glavi i nakon rođenja mi nije htio to da kaže. user posted image Čim me porodio izgubio se i nisam ga više vidjela. Kada su mi ujutro donijeli  bebicu sestrica mi reče da ga je dr malo zaparao po glavi i da nije to ništa, proći će, a u moje bebice čitava lijeva strana glavice natečenauser posted image Pa ja mislim da mi je to morao lično on reći, a ne sestrica. Evo i dan danas u moje bebice otok još nije skroz spao, a ja kad to gledam tako sam ljuta da mi dođe da odem tom doktoru i vratim mu istom mjerom, pa nek onda kaže nije to ništa. Beba je dobro, jede i spava i nadam se da neće imati nikakvih posljedica.
I još da napomenem, da me taj isti doktor šivao nakon poroda i čini mi se da nije ni to uradio kako treba. Prvih dana nakon poroda nisam mogla hodati a onda odjednom ništa ne boli. Kada sam pogledala dole kao da su konci ispali a ostala otvorena rana, hm. Moraću otići kod drugog dr da provjeri je li to u redu.Nadam se da neću morati na ponovno šivanje.
Eto drage moje, nadam se nijedna od vas neće imati ovako ružno iskustvo kao ja, a još su ga hvalili kao jednog od najboljih doktora.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:01:32   
Nemirna
Čestitam na bebici a za doktora nemam riječi. E pa svašta kod nas dešava... U kojoj bolnici si rodila?

_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:04:03   
mamsi
Čestitam i želi vam puno zdravlja i sreće.
A obavezno idi kod drugog doktora,a s tim kretenom bi se trebala obračunati,bar mu se pošteno nagovori

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:08:45   
dinaa
Cestitam rodjenje bebice zelim vam sve najbolje u zivotu,a vjeruj mi nista me vise nemoze iznenaditi od nasih doktora,tebi pozdrav bebi pusa

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:14:03   
emina_h
Ruzo,cestitke na bebici,zelim joj dug,sretan i bezbrizan zivot.
A pitanje u kojoj si se bolnici porodila,i koji je dr. bio pa da i mi koje nas ceka porod izbjegavamo doticnog.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:17:23   
ElmaB
Draga moja, iskrene cetitke za rodjenje bebice i ne sekiraj se, bit ce to sve ok!!!!!

Ljubi bebu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:18:26   
Amrino
I mojoj zaovi se desila ista stvar sa bebicom. Po meni je ona pogrijesila sto nije reagovala. Zalila se svima- samo ne tom doktoru koji je jos bio stela i kao neki poznanik. I tebi predlazem isto kao i sto sam njoj- otidji u bolnicu i trazi objasnjenje! On je duzan da ti ga da i ti na to imas puno pravo!!!

Sto se rane tice- nista se ti ne sikiraj. Svakoj zeni se to u pocetku cini. Jel u pitanju onaj zadnji konac, kod guze? Tu je najdeblji dio koze pa sporije zarasta. Cini se kao mala rupica ali to ce zarasti za koji dan. Samo zraci ranu sto vise i odmaraj.

Cestitam ti od srca!!!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:19:20   
mamy Sabina
upucujem ti cestitke,maloj bebici svu srecu svijeta zelim.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:21:18   
SelmaK
Ruzo cestitam,

nadam se da ce sa bebom kao i sa tobom biti sve ureddu aBd, i da ce ti u sjecanju ostati samo lijepi trenutci!!!

Pozz!!!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:21:31   
nely
user posted image user posted image user posted image neka ti je sa srecomuser posted image da bebica bude sretna i zdravauser posted image a bas kad covjek cuje takve stvari i desavanja,ostane bez texta.e i ne udostojiti se da ti se izvine?ili bar da kaze!!!bas mi zao bebiceuser posted image a nije ti losa ideja da odes na pregled,ko zna sta je taj ludak uradio.pozzzz

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:23:13   
Happy
Doktora treba u mraku sačekati... Ali eto bitno je da si ti i bebica dobro.... Sve najbolje vam želim, puno zdravlja, sreće i rahatlukauser posted image

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:29:55   
makana
čestitam ti i želim sve najbolje, a tvom braci malom zdravlje
je li ti dolazila patronažna, vjerovatno jeste, šta je rekla za taj otok i kako to uopšte izgleda, hoćeš li provjeravati kod pedijatra za to?


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:34:40   
Najdraza mama
Ruzo sve najbolje i sretno rodzenje bebice...uz iskrene zelje za brz oporavakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:38:13   
Amrino
Hej- sto se otoka tice- ne sikiraj se. Prodje to i poslije se nista ni ne primjeti.user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: porodila sam se
22.7.2008 13:41:57   
ja
Ruzo iskrene cestitke a tebi i bebici sto bolji i brzi oporavak,zelim vam sve najjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: porodila sam se
22.7.2008 14:15:44   
dadakg
Ruzo

Sve najlepše i brz oporavak tebi i bebici

user posted image
A ovo je za kretena "doktora" user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: porodila sam se
22.7.2008 14:23:49   
idana_85
Cestitam ti draga i nadam se da ce sve biti uredu s malenim, tako mi se nesto skupilo kad sam cula da su ga povrijedili. Divim ti se, ja dok ga ne bih nasla i raskomadala ne bih odustala. Molim te ostavi svoju pricu i reci koji je doktor da ga se druge zene cuvaj i javljaj nam kako je maleni, prolazi li to.
Je li ti dolazila patronazna? Sta kaze? Hoces li uskoro voditi ga pedijatru da pogleda taj otok?

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: porodila sam se
22.7.2008 14:30:18   
glavobolja
Ružo, od srca tvojoj bebi i tebi želim sreću i brz oporavak od svega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: porodila sam se
22.7.2008 14:37:06   
lejlaze
i od mene cestitke i brz oporavak user posted image

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: porodila sam se
22.7.2008 15:26:57   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: dadakg

Ruzo

Sve najlepše i brz oporavak tebi i bebici

user posted image
A ovo je za kretena "doktora" user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: porodila sam se
22.7.2008 17:33:17   
AMYY
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Draga moja, iskrene cetitke za rodjenje bebice i ne sekiraj se, bit ce to sve ok!!!!!

Ljubi bebu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: porodila sam se
22.7.2008 17:38:11   
Amela V.
Cestitam ti draga moja, neka ti je ziv i zdrav i zelim mu svu srecu svijeta
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali to sa doktorom je necuveno.
Kako se zove bebica?

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: porodila sam se
22.7.2008 19:28:23   
Skvo RR
Primi moje iskrene cestitke...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: porodila sam se
22.7.2008 19:36:51   
ruža
Evo upravo sam išla na pregled radi reza, ali kod drugog doktora i kaže da mi se jedan šav otšio, neće trebati raditi korekciju ali kad zaraste ostaće ružan ožiljak. Ma samo da ne idem ponovo. Rodila sam u Tuzli, a ime doktora neću navoditi, on mi je bio kao neka štela a  eto tako se desilo, ni opravdanja ni izvinjenja. Ma čim imala prilike nagovoriću se ja njemu. Nije mi dolazila patronažna ali sam bebu vodila pedijatru i kaže proći će to, nije strašno. Ma da li je njihovo dijete ne bi govorili nije to ništa. Uglavnom bebica je dobro, otok polako prolazi, a za dva dana opet ga vodimo na kontrolu.
Eto drage moje, hvala vam svima na čestitkama, a nadam se da se nećete naljutiti što nisam navela ime doktora,nekima sam već spominjala kod koga idem, a možda vam jednom prilikom i spomenem.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: porodila sam se
22.7.2008 19:42:40   
Okarica
Pridružujem se čestitkama! Nadam se da će se otok brzo povući i da će bebica biti dobro. Puno te pozdravljam!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *