|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta pokloniti partneru na godišnjicu veze ili...
23.7.2008 0:32:03   
proud mom
kako se bliži godišnjica veze supruga i mene (nekako mi je ovaj datum slađi od datuma kada smo stupili u brak), interesuje me šta biste vi poklonili svom... kreativnost mi je malo zamrla a ne bih da mu poklanjam nešto odveć  standardno...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 29.1.2009 10:47:35 >


_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 1:38:15   
Amela V.
Vjeruj mi da i ja imam istu dilemu. U augustu ce nam biti 5 godina braka ako bog da i stvarno nemam pojma sta da radim....

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 8:20:52   
nely
posto je meni danas pune 3 god sa mojim dragim muzicem ja sam poranila i cestitala mu prva,posto mi je jadnicak radio 3 smjenu,pa smo se malo mazili jutros na sabahuuser posted image a poklon ..e pa to smo se odgovorili da cemo izaci negdje veceras..sa nasim zlatom.i  to je najljepsi poklon.a inace sam dosad poklanjala odjecu,parfeme..ove god je malo drugacije..
p.s. tema je super

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 8:39:46   
Amelaa RR
Meni je ako Bog da 09.08 godisnjica braka isto...do sada sam uvijek poklanjala nesto od parfema i odjece...i sl..prosle godine sam mu poklonula Cerruti i pravo se obradovo....E ove godine ne znam ziva sto da mu poklonim......user posted image
user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 23.7.2008 9:23:18 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 8:53:52   
makana
kakav je sa tehnikom?
ima sad raznih džidža, stikovi, mp3, ona čuda za automobile što se nasnima muzike koliko hoćeš, ne mora ni cd da vrti
novi oklop za mobitel, novi mobitel, slušalice i sl.
ovo nabrajam ako ti je dosta klasike u stilu parfemi, majice, košulje
šta god da kupiš uz malu čestitku, neku zezu možda, i lijepu poruku sve još bolje izgleda


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 10:07:51   
Happy
Uh.... Ja obično nemam problema sa tim... MI se dogovorimo (znam da je bezveze, ali MM nikada ne zna odabrati poklon, jednostavno ne zna i ond aje odavno tako)...
Npr. da je nama godišnjica ja bih kupila sat jer to odavno gleda i traži, mada voli i dobru košulju, tehniku i sl. Zavisi šta voli....
Mada kako reče Makana, sada ima od tehnike svega, tako da je i to super, još ako možeš i ti koristiti user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 10:29:02   
camm
ja svog muza odlicno poznajem
i svaki put znam sta mu treba,posto voli toliko auto  i tehniku svu
onda mu nesto od toga kupim.

eh da mi je ovih dana godisnjica uzela bih mu mobitel jer vidim da mu se
vec jedan svidja ako ga ne uzme onda to planiram.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
23.7.2008 15:23:47   
stella
mozda je nemastovito ali mi se dogovaramo oko poklona i nema fule.izabere sta voli ili treba a tako i ja.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
26.7.2008 6:07:39   
Emina22
Bitno je da ono sto se pokloni, pokloni se od srca. Velicina i cijena poklona su nebitni!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
29.7.2008 12:54:40   
Monia
Posto smo dugo,dugo zajedno,te se obukli i nakitili i namirisali litrima parfema,sad poklanjamo malo neobicnije stvari.Posljednji poklon za godisnjicu je bio spa vikend.Mozete odabrati sta hocete,i nemorate uzimati ono sto vam nude.U Fojnici imate nove apartmane,masaza,tursko kupatilo i eto ljepote,a nije skupo.

(odgovor članu Emina22)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
29.7.2008 13:16:17   
Happy
Monia, to je stvarno super ideja... KOliko košta otprilike?
S tim što je kod nas bezveze jer MM radi dan dan i nema vikenda, ali eto probala bih nešto user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
29.7.2008 13:21:33   
Monia
Ako imas Merkator pika karticu imas i poust.Apartman kosta oko 60 km a ostalo uzmes sta hoces.veceru mozes naruciti da vam donesu u apartman(za dvadesetak maraka plata i salata..) imate uzemljenu ogromnu kadu,svijece poredas okolo.....masaza..Imas na internetu ponude u telefon.Mi smo za kompletan vikend od petka do nedelje,sa vecerama ruckovima,iznajmljenim biciklima,masazama..platili oko 250km.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
6.8.2008 8:16:24   
kana

IZVORNA PORUKA: makana

kakav je sa tehnikom?
ima sad raznih džidža, stikovi, mp3, ona čuda za automobile što se nasnima muzike koliko hoćeš, ne mora ni cd da vrti
novi oklop za mobitel, novi mobitel, slušalice i sl.
ovo nabrajam ako ti je dosta klasike u stilu parfemi, majice, košulje
šta god da kupiš uz malu čestitku, neku zezu možda, i lijepu poruku sve još bolje izgleda




hahah ja sam jucer za godisnjicu dobila stik 1 GB (lijepo upakovan) i ruzu
a njemu sam kupila kozni kajis

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
7.9.2008 10:46:01   
ziki
IZVORNA PORUKA: Monia

Posto smo dugo,dugo zajedno,te se obukli i nakitili i namirisali litrima parfema,.

i kod nas je slično, s tim da je meni knjiga garantovan pogodak ukoliko ne smislim nesto novo...
Meni se puno obaveza skupilo: 2 godišnjica braka, njegov rođendan...on je sve to fino riješio čak mi kupio i poklon za rođendan koji je tek za 15-16 dana .  Ja sam planirala da mu kupim zipo upaljač(kupila sam mu jedan za 11 godina zabavljanja(mi i to slavimo)i oduševi se) znam da mu se jedan sa neta sviđa puno pa me interesuje znate li neku prodavnicu zipo upaljača koja ima i one malo bolje-ređe upaljače u Sarajevu, Zenici ili Tuzli(tamo mogu da odem ili zamolim nekog za uslugu)pošto me mrzi da poručujem preko neta i čekam dok stigne.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
9.9.2008 10:44:01   
Happy
Ja sam svom MM kupila sat juče, to je za Godišnjicu veze 07.10. i za Bajramuser posted image user posted image user posted image On sam izabrao user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
9.9.2008 16:41:17   
emma.L
Mi smo za prvu godisnjicu braka upravo bili kupili stan 'jedno drugome' i cak smo proveli cijeli dan cisteci s majstorima user posted image ! Druga je bila po dogovoru samo vecera u restoranu gdje smo imali vjencanje, kao bez darova, iako sam ja dobila cvijece user posted image . A neki dan smo trecu proslavili trazeci krevetic- i nasli smo savrsen user posted image , pa cemo jedno drugome kupiti super krevetic za nasu curicu!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
9.9.2008 17:07:16   
Amelaa RR
Ja sam svom za 5godisnjicu poklonula posebnu narukvicu od nekog posebnog celika s grafitima...extra...i parfem Terry Mugler A Man....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 8:17:59   
andji
ah.....ja se već polako spremam za našu godišnjicu koja je za 7 dana....i nemam pojma šta da mu uzmem,prošle god. sam mu uzela set NIVEINE kozmetike za brijanje i lice,samo nju troši i paše mu.....A ove god. još ne znam,mada je pominjao da bi uzeo bežični miš za komp,sad je u fazi te tehnike i svih mogućih kablova i priključaka za komp,nema šta nema,pa vidjeću još.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 8:23:53   
tea lana
i meni je godisnjica braka za sedam dana a pojma nemam sta da kupim.Dosad sam mu kupila upaljac ugravirala datum,narukvicu koznu sa plocicom i nja nju ugravirala,playku njoj se najvise obradovao i vise naprosto ideje nemam.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 9:54:19   
lejlaze
ja sam svom muzu za kupila parfem ACQUA DI GIO, meni jedan od ljepsih muskih mirisa. 

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 19:26:13   
nikka
IZVORNA PORUKA: lejlaze

ja sam svom muzu za kupila parfem ACQUA DI GIO, meni jedan od ljepsih muskih mirisa. 

Ja svome kupila prošle godine,mene oduševio miris,ja kao da sebi biram,a on kaže da mu i  nije baš neštouser posted image ,

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 19:28:26   
tea lana
ma moj dosta parfema dobije od rodbine za rodendan tako da mu ne trebaju al stvarno kontam i nikako da skontam

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 19:34:57   
nikka
Teško je za svaku priliku smisliti nešto originalno,ja znam da mom sad treba ogrtač poslije kupanja,pa će to dobiti a još da znam izvesti nešto bilo bi superuser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 20:22:06   
mnn
treba pokloniti jednu metlu, i usisavač...može onaj običan...da malo očisti stan..user posted image user posted image user posted image  
malo se šalim...neznam što ču ja pokloniti svome budučem mm...htjela bi da ima nešto trajno...možda narukvicu...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 21:01:57   
larina
 mm ima tezak ukus pa se uvijek dobro potrosim-uglavnom kupujem parfeme,razne majice ili ako primjetim da mu nesto treba onda mu ja to kupim.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *