|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Štapni mikser
7.3.2008 22:43:56   
slatka
cime vi pasirate hranu bebama, da li sa viljuskom ili sa rucnim mikserom(naravno ne mislim na onaj klasicni mikser za kolace) nego onaj duguljasti mikser sa jednom malom zdjelicom, ma znate na koji mislim, pitam iz razloga sto nemam taj mikser pa ga mislim kupiti, kosta oko 50KM ali sam cula da jako dobro pasira, bas napravi kasu od hrane, ima li koja od vas to da mi preporuci pa da ga kupim, ako ga koja koristi, vidjela sam da kad viljuskom ispasiram bebi da ne moze bas da jede, pa se nadam da ce mi taj mikser praviti prave kase da se beba ne udavi

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.2.2010 13:20:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: stapni mikser?
7.3.2008 23:04:11   
Lane
Meni je stapni mikser stvarno bio super. Imamo neki multipraktik Neo, dodje mali blender i stapni mikser. Ja sam u pocetku miksala u blenderu, a poslije stapnim mikserom (nije mi na pocetku ni palo na pamet da mogu s njim miksatiuser posted image ) i bila sam odusevljena. Kasice budu super.
Ne znam gdje si, mislim da u Merkuru na odjelu tehnike imas i jeftinijih, marke Beko.

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: stapni mikser?
8.3.2008 6:59:33   
Amelaa RR
Stapni mikser je za te stvari super...ali ja opet mislim da ne bi trebalao uzimati jeftin..imas fin gorenje nije skup oko 39-40....user posted image 3godine garanica

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: stapni mikser?
8.3.2008 10:05:08   
Nadi
Ja imam Tefalov štapni mikser i bio je oko 70 KM. Ali vrijedi svakog feninga. Mene su plašili da se beba navikne na tu mekanu konzistenciju pa da neće da žvače. Ali meni je bitno samo da Kiki jede pa makar miksala uvijek. Ali eto srećom nije se razmazila pa joj nekad dam koricu hljeba ili svježe voće bez blendanja pa žvače.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: stapni mikser?
8.3.2008 12:27:49   
Azure
Slatkice ja sam imala mikser koji mi je moj rodjak donio. Njemu vise nije trebao, a moj blender ogroman pa nekako nije moga pasirati male kolicine hrane. Vjeruj da nije bio neka Bog zna koja marka a odlicno je sluzio. Pasirao je odlicno. Svaki dan sam bila zahvalna sto ga ima. Stvarno pomaze.

Lije pozdrav i da ti beba ukusno papa



_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: stapni mikser?
8.3.2008 18:31:17   
bezelye
Ja jos nisam rodila ali mi je stapni mixer svaki dan u upotrebi. Najcesce za krem corbice od povrca. Takodjer sam mixala sa njim i krompir pire, fantasticno. Samo mala napomena prije kupovine. Obrati paznju na onaj dio mixera koji se kvasi (onaj dio oko noza). Najbolje je da je metalni, jer se mnogo lakse cisti od plastike a vremenom plastika pozuti. Mi smo imali plasticni i zamalo kupili ponovo plasticni. Sreca prodavacica je upucena u ono sto prodaje i skrenula nam je paznju na to. Za iste pare kupili smo mixer sa metalnim vrhom. Prezadovoljna sam. Jos aBd dok bebica dodje bice u upotrebi 24 sata user posted image

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: stapni mikser?
9.3.2008 15:57:36   
almai
ja vec 2god. imam gorenjev mikser i prezadovoljna sam njim a svaki dan mi je u upotrebi (lakse ga oprat nego obicniuser posted image )pogotovo za male bebe pocevsi od mrkve ,krompira i ostalih namirnica ,ma super stvar.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: stapni mikser?
16.3.2008 13:03:41   
Nemirna
Ja imam identičan ovome gore sa slike što je amela stavila... Ne sjećam se baš koja mu je bila cijena ali mislim da je bio 25 KM.... je l' to moguće? user posted image

Super mi je, čak sam kasnije kad je maleni postao veći s njime miksala i kuhano meso... onako ga nije htio žvakati...

Nije bilo problema s prelaskom s kašice na krutu hranu...

Štapni mixer user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: stapni mikser?
2.8.2008 7:24:18   
ebru
Ja sam kupila taj stapni mikser jos prije nego sam Moni pocela uvodit dohranu i pokazao se super stvarno...bas napravi pravu kasu od bilo cega.Kostao je oko 18 eura!
Ovajuser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: stapni mikser?
3.8.2008 14:44:54   
Vizionarka
Mi imamo "birin" shtapni mikser i super je user posted image

_____________________________

Moli kao da djelovanje nije dovoljno.
Radi kao da molitva nije dovoljna.

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: stapni mikser?
3.8.2008 15:00:33   
nesanica
ma to je prava stvar. koristim redovno i za miksanje bebine hrana i nama za supe, jer cesto pravim krem supe.

(odgovor članu Vizionarka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: stapni mikser?
3.8.2008 15:43:24   
suncan_dan
mi imamo i ovaj, on je super ako hoces velike kolicine da pravis, mozes da pasirac, sjeckas i svasta nesto, pravo je praktican. A onaj dugi je dobar ako hoces samo male kolicine da pravis, kad imas puno onda dugo traje, ili ako hoces direktno kad kuhas,  u serpi da pasiras,a kod ovog samo sve ubacis zatvoris poklopac i dok on radi ti mozes nesto drugo da radis. njega sam i u cijeloj trudnoci koristila svaki dan, ubacim friskog voca povrca, razrijedim malo sa sokom, i to sam onda svaki dan 2x pila
user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: stapni mikser?
5.9.2008 10:13:35   
Emina*
Mi imamo Philips-ov stapni mikser...I super je user posted image  user posted image  user posted image
Ima i sjeckalicu... user posted image


user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 5.9.2008 10:19:35 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: stapni mikser?
5.9.2008 10:33:49   
mamyca
Mi imamo birin i super je.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: stapni mikser?
5.9.2008 10:38:19   
camm
mi imamo BRAUN stapni mikser i zadovoljna sam s njim
ovaj nam najduze traje.




_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: stapni mikser?
5.9.2008 21:19:28   
lida
Mi imamo zepter metalni stapni mikser sa vise nozica i prezadovoljni smo

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: stapni mikser?
5.9.2008 21:20:35   
kana
kupila od marke First i bio je 18KM,pravo mi je dobaruser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: stapni mikser?
3.10.2008 17:44:24   
Visnja RR
ovih dana trebam kupiti stapni mikser...pa kako ih ima raznih od 25 do 100 km bas me interesuje ima li potrebe da kupim skuplji! vidim po vasim iskustvima da ste zadovoljni i onim od 30-ak km.... na kraju krajeva mikser je mikser :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: stapni mikser?
3.10.2008 17:50:16   
Lulu_
vidjela sam jedan mikser u konzumu sa 5 nastavaka.dropi sve covjece.jest da je 100 km ali pravi i fasirnano i drobi led ma sve redom...taj mi se cini dobrim

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: stapni mikser?
3.10.2008 19:20:09   
Anoniman
ja bih ti samo savjetovala da uzmeš onaj sa metalnim nastavkom, jer se bolje održava, plastika primi boju vremenom... i da ona kupolica sa nožićima za mixanje bude što dublja jer će manje prskati okolo. A marka ni cijena nisu važne za rezultate mixanja, jesu za izdržljivost aparata, jer jeftiniji brže pregore kad su duže uključeni.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: stapni mikser?
27.11.2008 17:56:22   
Romali
Mi kupili Moulinex-ov štapni mikser, koštao 50 KM. Pravo mi je olakšao posao oko pravljenja hrane za Omara. Imamo samo jedan problem- dijete mi se boji njegovog zvuka kad radiuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: stapni mikser?
8.5.2009 13:23:17   
lejlaze
moze li mi neko odgovoriti, imam braunov stapni mikser (dobili na poklon), nazalost bez zdjele za miksanje. e sada mi je problem kada miksam u vecoj zdjeli i serpici frca na sve strane.
da li neko zna gdje ima kupiti zdjelica za miksanje?


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: stapni mikser?
8.5.2009 13:26:06   
mišur
Ja nisam nigdje vidjela..Dobila sam zdjelu uz mikser!
Ako nigdje ne nađeš, kupi plastičnu zdjelu sličnu ovoj, to bi trebalo da izgleda kao malo manji bokaluser posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: stapni mikser?
9.5.2009 16:53:57   
dana3
kad sam trudna bila morala sam da pasiram hranu za mene tako da sad isti aparat koristim i za bebu:ima i blender koji se na isti motor montira

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: stapni mikser?
9.5.2009 22:16:26   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: lejlaze

moze li mi neko odgovoriti, imam braunov stapni mikser (dobili na poklon), nazalost bez zdjele za miksanje. e sada mi je problem kada miksam u vecoj zdjeli i serpici frca na sve strane.
da li neko zna gdje ima kupiti zdjelica za miksanje?



ako ne nadjes onda kupi obicnu plasticnu duboku a usku posudu ..kao one za slag...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *