|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Accessories za male curice
25.3.2010 16:30:53   
Skvo RR
Drage mame malenih curica,

gdje vi kupujete i uopste da li kupujete i u kojoj mjeri, modne dodatke za nase curice? Tu mislim na male rajfove, snalice, torbice i slicno.

Evo ja npr. nasla sam rajfove sa masnicama i sl. U Orchestri, snalice po pijaci i u DM-u, imamo i malu torbicu u obliku zeke, ide na bok preko jakne...Onda sam joj kupila neke bedzeve na Carsiji i stavila na teksas jaknu... 
Kupila sam joj neki dan marame za glavicu, u dva dezena...eto....toliko od mene.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:32:07   
Ilhana RR
I am a accessories freak =) bolje da vam negovorim sta joj sve uzimam hahaha

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:35:42   
veeseelaa
Tema vec postoji, KLIK
U buduce koristiti pretraznikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:38:22   
veeseelaa
ovu temu zakljucavamuser posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:39:27   
Skvo RR
Hvala vesela....nije mi pretrazivac izbacio temu...cudno...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:40:33   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hvala vesela....nije mi pretrazivac izbacio temu...cudno...user posted image


Nije cudno jer ipak se neradi o istom... iako je isto... hahhaa =)

Tako meni cesto bude kad pretrazivam nesto...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:42:38   
veeseelaa
naziv teme drugaciji a tema ista

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:42:53   
acudesa
Ja volim vidjeti sve te "trice" na curici...moj je djecak, pa sam uskraćena za to...
Al kad udem u kakvu radnju sa tim stvarčicama-kupim kuminoj curiciuser posted image user posted image ..joj da je kod mene curica-koja bi nafrakana bila, na mamuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:43:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

naziv teme drugaciji a tema ista


pa da al ona tema se vise radi o tome gdje naci i zato nemoze pretrazivac da dadne link kako treba ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:45:48   
Skvo RR
Avaj, mene zanima koliko vam je vazno i da li uopste kupujete modne dodatke i slicno. Elem, valjda sam shvacena.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:46:34   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Avaj, mene zanima koliko vam je vazno i da li uopste kupujete modne dodatke i slicno. Elem, valjda sam shvacena.user posted image


Meni je to jako bitno dok onom mom hairliji to ide na zivce jer previse trosim pare na to hahhaha =)




_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 16:47:05   
acudesa
Hajd, ona je svakako trebala dadada da kupi poklon-nastavićemo na ovoj, ja mislim da je dadada kupila to to joj trebauser posted image user posted image user posted image ....a, ovdje neka bude uopćeno o "pratećim elementima"...
ja sam neki dan u TL poizila koliko extra stvari ima-pravo za male dame

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 17:03:38   
Ilhana RR
Sutra idem u shopping...

ovo sam naumila da joj kupim

podjemo od cipa jer i to su u mojim ocima accessories

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Sal uz ovu jaknu kontam =)

user posted image


ostalo nemogu da nadjem slike =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 17:19:05   
myb@by
sve je za 10 ali su mi tene favorituser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Accessories za male curice
25.3.2010 21:57:51   
Tidzi
A i mi patimo od te bolesti. Ustvari ja! Jednostavno ne mogu da odolim tim malim prekrasnim detaljima. A i mala iako ima samo 1,5 godinu, kad joj stavim nesto na kosicu, ona se odmah dira i govori "pepa".

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 8:45:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: dadada

Gdje ima kupiti lijepih snalica i gumica za kosu za curiceuser posted image meni trebaju bas fensi snalice, gumice & co. I ako neko ima jos kakvu ideju sta jos da stavim u neseser kao poklon jednoj curici od 4 god. neka slobodno napiseuser posted image



IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Gdje me nadje... mislim da potrosim najmanje 100 Km na ove gluposti mjesecno hahahah... uzivam u lijepim snalama i tako tome...

Ima jedan butik u BBI, neznam kako se zove... bilo je prelijepi snalica =)



IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam vidjela prelijepi u fisu al vjerujem da je to tebi daleko.mozda u turbolimachuuser posted image user posted image user posted image a mozes stavit i labelo,mislim da u dm-u ima bas djecije



IZVORNA PORUKA: noaa

u DM-u imaju parfemi za curice i oni sprejevi za lakse cesljanjeuser posted image mozes to pogledati



IZVORNA PORUKA: maja78

e ima u BBi accessories radnja (mislim da se tako zove), a slicna je bila i u robotu na socijalnom ali sad ne mogu da se sjetim da li je jos ima, kupi joj neku djeciju sminkicu, mislim da su bas to godinice kad one cackaju po sminki



IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Neznam za te u fisu, ja ljetos uzela par i nekako su mi slabe... moja mala ima bas ostru i gustu kosu mozda zato...



IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ja sam viđala i u merkatoru na socijalnom, na kozmetici, baš slatkih stvari...da nosim sebi bih svašta kupila...



IZVORNA PORUKA: mamilica

Neces pogrijesiti sa sjajilom za usne, lakom za nokte sve za djecu, imas u Turbolimacu i pojedinacno i u setu. Vjeruj mi znam iz iskustva. Snalice i raif isto dobro prolaze, bilo prekrasnih u Orchestri i pravo kvalitetnih. Neseser i torbica je pun pogodak



IZVORNA PORUKA: dadada

Hvala vam cureuser posted image user posted image mucos ste mi pomogle...bitno mi je samo da su bas, bas kvalitetne i lijepe jer je to poklon mojoj braticni koja ne zivi ovdje i rijetko joj, nazalost, uspijem nesto poslati. Kupila sam pravo sladak neseser u benetton undercolorsupa bih ga napunila tako tim stvarcicama sto curice vole



IZVORNA PORUKA: dadada

e, sjetila sam se jos neceg...a gdje ima onih kutijica za cetikice za zube i za sapun...mislim isto za djecuuser posted image



IZVORNA PORUKA: maja78

mozda u dm-u, cm-u i sl.



IZVORNA PORUKA: dadada

Hvala mami s najljepsim user posted image imenomuser posted image



IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: dadada

Hvala mami s najljepsim user posted image imenomuser posted image


hehehehe




IZVORNA PORUKA: Adana

Snalice i sl. u BBI na prvom spratu, zatim u Konzumu na pofalicima u onim radnjicama naspram kasa, na Siranu, u DM-u i CM-u, vecini butika za djecu, TL, mislim da ima i u Merkuru na Otoci...

Oni fazoni za cetkice, vidjala sam ih u DM-u, tamo cak ima i mali pjescani sat koji sluzi da djeca znaju koliko dugo da peru zubice. Ima onu gumu na sebi koja se "zalijepi" na plocice. :) Uhhh mi objasnjenja. :)

I suuuper ti je ideja!!!

E dam, vidjela sam u Konzumu da ima nekih sjajila za usne i dezodoransa za djevojcice. Toga imas i u Bagateli kod Interexa na Pofalicima.



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kupil se ta? imal izbora? i tako to



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni mama cesto za malenu sasije trakice, evo jedne, ko pijetao user posted image user posted image user posted image

user posted image



IZVORNA PORUKA: dadada

E posto me vesela podsjeti...ja sam do sad kupila samo u orkestri...a ponuda im nije nesto...ja se plaho razocarala

Ovo je neseser i par tih snalica

user posted image

moram jos do bbaaaaaja...adana, hvala ti puno...bas si me usmjerila da se ne patimuser posted image




IZVORNA PORUKA: dadada

vesela bona nana se potrudila...cuj pijetaouser posted image user posted image ...slatkica prava user posted image



IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Mi snalice, rajfove, gumice, narukvice, kaisice, tasnice... kuujemo u Fisu u Vitezu. Pravo veliki izbor, a puno jeftinije nego u DM-u, TL i sl.
Snale stalno kupujemo i stalno nam ih fali!!!!user posted image Nevjerovatno.


(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 8:47:29   
M kao Mama
Joj, i ja sam bolesnica po tom pitanju, ima dva puna nes. nalica, gumica, jednu punu kesu trakica, to nam je opsesija, marame, kapice, alevi, miris, lakovi, sjajevi za usne, i ostala ika (minka), cipela ne znam ni broj, tanica nekoliko, kakve cipele takva tanica, jednom riječju, mama budaletina po tom pitanju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 8:56:56   
Anoniman
Ovo se zove diskriminacijauser posted image ...moja tema je starijauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 9:03:16   
M kao Mama
Joj, dadada, nemoj se ljutiti, znam da je tvoja tema starija, ali ovdje je naslov bio orginalniji, nadam se da nisi ozbilja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 9:11:42   
Anoniman
ma dooooooooooooobro...sve mi je jasnouser posted image ..ja namjerno stavila u naslov snalice, gumice i bla, bla + accessories za one  koji ne znaju sta je accessories...al' dobro...znam ja sta je stelauser posted image user posted image

ma ne ljutim se naravnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 9:13:44   
M kao Mama
Ljubim ja tebe, ma naravno tela, ipak Skvo ima curicu, a ti dečka, e to ti je ta tela, hahahahahaha

< Poruku je uredio mama alma RR -- 26.3.2010 9:18:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 9:21:01   
tweety
Blago vama pa hoće da nose te razne stvarčice.Moja skida ta god da joj stavim na glavu,od nalica,gumica,trakica...čak i kapu ako joj ne stavim onu to se moe svezati.A tako bi voljela da joj mogu praviti razne frizurice user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 9:25:05   
M kao Mama
Ma, skida i moja, kad god izgubi neku nalu ili slično, dua me zaboli, hahahah.

Joj, kad je krenula prvi dan u obdanite, stavim joj ja neke nalice i gumice u boji zlata, ja dola u 16 sati, ma nigdje ni gumica, ni nalica.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 10:10:32   
new mama
Ja bas uzivam u kupovini tih detaljcica za Ajnuuser posted image ,ali ona ne voli nista na glavi,ako uspijem jednu snalu staviti to je uspjeh,user posted image ja joj nekad napravim kikice,pa neke frizurice,ma ne uspijem je ni slikati ona je vec sve poskidala, i naravno stavila usta,tako da to sve stoji lijepo u kutiji i mama se nada da ce nekad dati da joj stavljam ,a do tad je ona moja mala cupauser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Accessories za male curice
26.3.2010 10:46:50   
mamina princeza
Ista stvari i kod nas kao kod new mame

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *