|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alfa toksini u hrani
13.3.2013 9:47:39   
zumbulcica
Nakon svega što se dešavalo u našem okruženju vezano za mlijeko, kako se sada ponašate?Kupujete li ovu namirnicu sa strahom ili ne? S obzirom da je sve počelo od kukuruza, a peradi takođe konzumiraju kukuruz, da li vas je strah jesti piletinu? Šta je sa sirom, jogurtom, jajima? Jesam li samo ja paranoična ili vas ima još?

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

ime za djevojčicu
delfin

Molim vas za pomoć oko odluke za ime za djevojčicu, sad ima tamnu kosicu i krupnija je rođena, (ako nešto znači), jer ja nešto gledam šta joj pristaje , a šta ne. nakon mnogobrojnih sveli smo izbir na 2

Ajna (79%)

Ajla (21%)


Broj svih glasova: 149

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *