|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:24:25   
bananica
Koji saloni to rade?? Cijena?? Iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:26:20   
M kao Mama
Kakvo je to feniranje, pa možda i znam gdje rade i koliko je KM-ova

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:32:02   
bananica
Tretman sadrži više faza i traje oko sat, dva u zavisnosti od gustine kose. Frizer na kosu nanosi keratin, koji je sastavni dio ljudske dlake. Pod viskom temperaturom i korišćenjem specijalnih pegli keratin se zaključava u dlaku hidrirajući je i dajući joj visok sjaj.Rezultat je zdrava i ravna kosa. Tretman traje od tri do devet mjeseci u zavisnosti od stepena oštećenja kose. Tokom trajanja tretmana kosa je poslije svakog pranja i sušenja samo uz pomoć fena ravna i isfenirana kao da ste izašle iz salona.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:36:02   
palachinken
Ja otisla na nesto drugo s brazilskim ispred, pa kontam, miša mu zar je i feniraju user posted image
Hvala na prosvjetljivanju user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:38:05   
Lady26
Palachinken user posted image
Ovo je bas cool...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:41:24   
mamajednogdjecaka
IZVORNA PORUKA: Lady26

Palachinken user posted image
Ovo je bas cool...


Hahahaha,isto mi je naumpalo :) I ima li to kod nas u Zenici negdje uraditi,i koliko kosta?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:47:56   
bananica
 
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja otisla na nesto drugo s brazilskim ispred, pa kontam, miša mu zar je i feniraju user posted image
Hvala na prosvjetljivanju user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:49:21   
bananica
evo ja trazim po Sa, citam da Image radi, oko 200KM( zavisno od duzine, gustoce kose), ovo se medju rajom prica, nisu provjerene informacije

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 15:51:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

evo ja trazim po Sa, citam da Image radi, oko 200KM( zavisno od duzine, gustoce kose), ovo se medju rajom prica, nisu provjerene informacije



al svi kazu da vrijedi svakog novcica (price iz Bg) jer traje 3 do 6 mjeseci

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:01:59   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mamajednogdjecaka

IZVORNA PORUKA: Lady26

Palachinken user posted image
Ovo je bas cool...


Hahahaha,isto mi je naumpalo :) I ima li to kod nas u Zenici negdje uraditi,i koliko kosta?



Ima, naumpade mi da mi je to frizerka spominjala , samo nije to nazvala brazilsko feniranje, ali mi je objasnila u cemu je fol - recimo kod kose loseg kvaliteta koja raste do odredjene duzine i onda se sva rascvjeta, uradi se to dopunjavanje kreatinom pa kosa dobije na kvaliteti. Kaze da se Bogom dano za one izblajhane plavuse sto im se kora unisti skroz od silnog farbanja. Ona je to sebi tad frisko stavila i fakat joj kosa zdravo izgleda. E znam da poslije toga moras koristiti specijalni sampon, cijenu tih perverzija nisam smjela ni da pitam user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamajednogdjecaka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:08:27   
Emica_sa
Brazilsko feniranje ne moze ko ima pramenove

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:10:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Brazilsko feniranje ne moze ko ima pramenove



ovo sam i ja cula, i blans se ne smije koristiti nakon tretmana

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:12:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: mamajednogdjecaka

IZVORNA PORUKA: Lady26

Palachinken user posted image
Ovo je bas cool...


Hahahaha,isto mi je naumpalo :) I ima li to kod nas u Zenici negdje uraditi,i koliko kosta?



Ima, naumpade mi da mi je to frizerka spominjala , samo nije to nazvala brazilsko feniranje, ali mi je objasnila u cemu je fol - recimo kod kose loseg kvaliteta koja raste do odredjene duzine i onda se sva rascvjeta, uradi se to dopunjavanje kreatinom pa kosa dobije na kvaliteti. Kaze da se Bogom dano za one izblajhane plavuse sto im se kora unisti skroz od silnog farbanja. Ona je to sebi tad frisko stavila i fakat joj kosa zdravo izgleda. E znam da poslije toga moras koristiti specijalni sampon, cijenu tih perverzija nisam smjela ni da pitam user posted image




to sto ce kosa izgledati zdravije mi je ok, al je poenta u tome da ti je nakon svakog pranja kosa uredno isfenirana,kao da stizes od frizera

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:13:58   
Emica_sa
Istina,jer blans unisti dlaku,i poslije ovo nema efekta,a sto se tice cijena,slicne su svugdje

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:15:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Istina,jer blans unisti dlaku,i poslije ovo nema efekta,a sto se tice cijena,slicne su svugdje



i ja mislim da se cijene razlikuju u par maraka, oko 200KM, a imaju i ti specijalni samponi koje ti preporuce da kupis, neki blagi, ali citam da dosta zena koriste i obicne sampone i ne desi se nistauser posted image

< Poruku je uredio bananica -- 28.10.2011 16:18:59 >

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 16:24:37   
Emica_sa
Ma ako koristis bez sulfata sampone,onda ti duze traje

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 17:47:46   
zvončica
Radi salon ljepote Mango, imas na FB njihovu stranu pa vidi..oni imaju stalno neke akcije nisu skupi, a i inace kad se feniras ili sisas stavljaju keratinsku masku svakako....a i rade brazilsko feniranje.. i taj fol sa keratinom je suuuuuper, kosa predobra...al su samponi skupi do bola user posted image .

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:03:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja otisla na nesto drugo s brazilskim ispred, pa kontam, miša mu zar je i feniraju user posted image
Hvala na prosvjetljivanju user posted image

user posted image user posted image user posted image i ja, sto se provalismo!user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:05:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

Tretman sadrži više faza i traje oko sat, dva u zavisnosti od gustine kose. Frizer na kosu nanosi keratin, koji je sastavni dio ljudske dlake. Pod viskom temperaturom i korišćenjem specijalnih pegli keratin se zaključava u dlaku hidrirajući je i dajući joj visok sjaj.Rezultat je zdrava i ravna kosa. Tretman traje od tri do devet mjeseci u zavisnosti od stepena oštećenja kose. Tokom trajanja tretmana kosa je poslije svakog pranja i sušenja samo uz pomoć fena ravna i isfenirana kao da ste izašle iz salona.

a sta se desava nakon tog tretmana u slucaju da se ne ponovi? kakva onda bude kosa?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:06:39   
teacher75
meni je kosa ionako ravna i ne terebam je fenirati ni ravnati, ima li kakav trajan tretman za masnu kosu, da se ne masti brzo, da hoce to izmisliti!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:31:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

Tretman sadrži više faza i traje oko sat, dva u zavisnosti od gustine kose. Frizer na kosu nanosi keratin, koji je sastavni dio ljudske dlake. Pod viskom temperaturom i korišćenjem specijalnih pegli keratin se zaključava u dlaku hidrirajući je i dajući joj visok sjaj.Rezultat je zdrava i ravna kosa. Tretman traje od tri do devet mjeseci u zavisnosti od stepena oštećenja kose. Tokom trajanja tretmana kosa je poslije svakog pranja i sušenja samo uz pomoć fena ravna i isfenirana kao da ste izašle iz salona.





[/quote


pa bude kao sto ti je i prije bila, to ti je isto kao kad nakon obicnog feniranja operes kosu
a sta se desava nakon tog tretmana u slucaju da se ne ponovi? kakva onda bude kosa?


< Poruku je uredio bananica -- 28.10.2011 20:35:43 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:36:28   
bananica
nije mi jasno kako sam ovo uspjela uraditiuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:42:18   
Anoniman
oduvek sam htela ovo feniranje , kosa mi je uvijena i ja se ubih peglajuci i fenirajuci ali ovako je meni objasnila moja frizerka , dugogodisnja kojoj verujem
skup je zahvat i niko ne moze da ti garantuje ( ma da kazu da daju)  jer kao sve zavisi do tipa kosa i koliko brzo ti kosa raste jer duzina ostaje pravo , lepo isfenirana ali meni recimo kad bi rasla onaj izrastak bi se uvijo i ne bi bilo bas izgledno
ostecuje kosu  puno ma da kazu da je kao zdravo
i sta ja znam ja sam odustala a sad svako zna za sebe

< Poruku je uredio triputmama -- 28.10.2011 20:43:40 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:48:36   
teacher75
pa kako je zdravo ako unistava kosu, to me zanimauser posted image da li je ista situacija kao sa nadogradnjom kose ili noktiju? zato sam i pitala sta se desava nakon prestanka tretmana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Brazilsko feniranje
28.10.2011 20:52:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa kako je zdravo ako unistava kosu, to me zanimauser posted image da li je ista situacija kao sa nadogradnjom kose ili noktiju? zato sam i pitala sta se desava nakon prestanka tretmana


ticherka keratin je zdrav ali taj tretman sa keratinom nije jer puno njih i stede na keratin i ta sprava da keratin bi usao duboko u dlaci i ipravio je za duze vremena je odvratna i strasna a dimi li dimi

kao ta kosa se polako vracca na staro kad prestane to tako mi je frizerka objasnila user posted image i ja se uplasila

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *