|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li stupiti u brak?
31.1.2010 21:57:56   
pahuljica_25
Prije svega moram da kažem da sam nova na ovom forumu ali da sam oduševljena sa temama koje obrađuje...
Eh sada bih vas zamolila za  mišljenje o mojoj situaciji jer svi savjeti, iskustva i ideje će mi dobro doći...
Ovako, u vezi sam sa mladicem vec 4,5 godine, od prije tri mjeseca smo i zaručeni, super nam je zajedno ali mislimo da nam se sve to skupa malo razvuklo pa često pričamo o braku. Međutim, problem je taj što on još uvijek studira-vanredno(3god) a ja sam zavrsila perspektivan fakultet, radim kao pripravnik,imam solidnu platu. On traži posao ali za sada bezuspješno:-(
Eh sada se postavlja pitanje da li je pametno ući u brak u ovakvoj situaciji ili čekati da on završi -nađe neki solidan posao??
Moram napomenuti da bi za početak živjeli kao podstanari...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 31.1.2010 22:04:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:03:31   
teacher75
koliko on ozbiljno shvaca taj fakultet, da li polaze redovno ispite ili je samo student na papiru? ako mu je jos malo ostalo da zavrsi, ja bih sacekala da diplomira ili da nadje neki posao pa se onda udala. kad ste vec toliko cekali, bolje da jos sackeate. brinem se da cete zbog novcanih problema poceti da se svadjate i da ce se to na kraju raspasti. vecina muskaraca ne voli kada je zena uspjesnija od njih, a pogotovo kada ih zena izdrzava.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 31.1.2010 22:05:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DA LI STUPITI U BRAK?
31.1.2010 22:06:47   
acudesa
Ne čekajte, ko ti garantira sutra za bilo šta...u braku možete zajedno samo štediti, ne znam da ćete više trošiti...ne brini, ja sam za brak, ako si u ostale stvari sigurna...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:09:06   
pahuljica_25
Pa ispiti mu i ne idu loše, trudi se, uči. Nije samo student na papiru. U ovom slučaju našeg braka imamo podršku i mojih i njegovih tako da se nadam da bi u slučaju finansijskih problema i oni tu "uskočili", ali mi bi bar bili zajedno i skupa bi prolazili kroz sve to...user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DA LI STUPITI U BRAK?
31.1.2010 22:10:30   
noaa
Ja mislim da se u brak ne ulazi jer se nesto"razvuklo" ili da bi se nesto "produzilo"user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:14:10   
misica
Mila bitno je da se vi volite i da ste spremni za život zajedno. Bez sumnje sad ljudi na sve gledaju sa finansijske strane dok naši roditelji i njihovi roditelji sto se kaže pocinjali od kašike. Ti brakovi su puno bili uspješniji nego ovi danas. Danas je sve više razvoda nego uspješnih brakova. Što god odlucila u svom budućem zivot bez obzira na tok uspjeha gledaj sve kao jedno veliko iskusenje zivota Puno sreće!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DA LI STUPITI U BRAK?
31.1.2010 22:14:16   
mama2009
ja mislim da to sto je on jos student i ne radi i nije neki problem, ja sam se udala na V. godini faxa i vjeruj mi da sam u rekordnom roku diplomirala i polozila sve ispite.....

mm je radio od samog pocetka naseg braka, sad sve zavisi dal ce vam tvoja primanja biti dovoljna

sretno kako god da odlucis


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:14:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pahuljica_25

Pa ispiti mu i ne idu loše, trudi se, uči. Nije samo student na papiru. U ovom slučaju našeg braka imamo podršku i mojih i njegovih tako da se nadam da bi u slučaju finansijskih problema i oni tu "uskočili", ali mi bi bar bili zajedno i skupa bi prolazili kroz sve to...user posted image


onda je ok. bila sam u vezi sa mladjim momkom, veza je trajala 5 godina, ja sam imala zavrsen fakultet i stabilan posao, a on je bio vjeciti student, tj, student samo na papiru. povremeno je konobarisao, ali je uglavnom bio sanjar koji nije znao sta ce u zivotu. trpila sam to 5 godina jer je u sustini bio fina osoba, nadala sam se da ce se uozbiljiti i postati odgovorniji, da ce prionuti na taj fakultet ali nista. nakon 5 godina, izgubila sam strpljenje, sve smo se vise svadjali, bilo mi je dosta toga da ja stalno placam izlaske, kupujem mu garderobu itd... a on nista. nakon njega sam upoznala mm i jako brzo se udala, rodila dijete.eto od tada su prosle 4 godine a saznala sam da se on se nije ni pomakao s mjesta, i dalje konobarise sezonski, pije pive i sanja o boljem zivotu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:21:31   
pahuljica_25
Ja ne bih ni razmišljala o braku sa njim da se on ne trudi oko tog faxa i da me nedaj Bože iskorištava u bilo kom smislu.On je ono što sam tražila u životu kad je ljubav u pitanju, stvarno se maximalno razumijemo i nadopunjujemo.Znam da ni njemu nije lako,jer se zaista bori na svim poljima...ali obzirom da smo udaljeni nekih 65 kilometara i izlasci su nam svedeni na minimum pogotovo sad kada i ja radimuser posted image .....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:36:44   
malena sharena
Sve zavisi od slijedecih stvari - koliko ste oboje sigurni u vasu ljubav, jeste li oboje odgovorni, jeste li spremni na zrtvovanje i odricanje jedno za drugo u svakom smislu i jeste li spremni da kuburite s parama jedno vrijeme. A to da muskarci ne vole kad zena radi, a oni ne, ili kad zena vise zaradjuje...Jedno vrijeme je MM bio bez posla i ja sam sama donosila pare u kucu. Da mu je bilo drago - nije, ali je i to proslo i ja uvijek kazem, hvala Bogu pa se radilo da se ima od cega zivjeti, nevazno ko je donio te pare. Vazno je da muskarac nije lijencina i da ima volju za poslom, to onda mora izac na dobro.

Moji roditelji su se uzeli kad su bili sudenti, MM i ja smo se uzeli kad smo oboje bili treca godina fakulteta. Da je bilo lako - nije, ali je vrijedilo. Ja se nisam pokajala (bar zasad user posted image )


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:39:05   
pahuljica_25
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Sve zavisi od slijedecih stvari - koliko ste oboje sigurni u vasu ljubav, jeste li oboje odgovorni, jeste li spremni na zrtvovanje i odricanje jedno za drugo u svakom smislu i jeste li spremni da kuburite s parama jedno vrijeme. A to da muskarci ne vole kad zena radi, a oni ne, ili kad zena vise zaradjuje...Jedno vrijeme je MM bio bez posla i ja sam sama donosila pare u kucu. Da mu je bilo drago - nije, ali je i to proslo i ja uvijek kazem, hvala Bogu pa se radilo da se ima od cega zivjeti, nevazno ko je donio te pare. Vazno je da muskarac nije lijencina i da ima volju za poslom, to onda mora izac na dobro.

Moji roditelji su se uzeli kad su bili sudenti, MM i ja smo se uzeli kad smo oboje bili treca godina fakulteta. Da je bilo lako - nije, ali je vrijedilo. Ja se nisam pokajala (bar zasad user posted image )



ovo zvuči ohrabrujućeuser posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:47:01   
veeseelaa
ja se ne bi udavala da sam na tvom mjestu, nije o glavu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:49:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ne bi udavala da sam na tvom mjestu, nije o glavu

pa i ja bih sacekala jer nisam nikad bila takav tip da sam jedva cekala da se udam, pogotovo sa 25, tek sam pocela razmisljati o braku i djeci sa 30 godina, al nekoga to uhvati ranije:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:50:42   
veeseelaa
čovjek kad je zaljubljen ne razmišlja mozgom, čemu žurba
Ajde brate nek završi fakultet i zaposli se pa onda a i tada bi ja opet pričekala koju godinicuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:54:01   
teacher75
nije frka, tek joj 25 godina, ja odmah poletila za mm (zabavljali se samo 6 mjeseci) jer mi je bilo 33 pa rekoh valja radjati djecu user posted image user posted image user posted image , a da sam bila mladja bogami bih se prvo malo duze zabavljala s njim, putovala itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 22:59:24   
veeseelaa
ja sam imala jednu komšinicu i ona se od svoje 20 udavala po priči 10 puta, kad je vidim veli udajem se za 15 dana, prodje 15 dana ja je vidim a ona veli udaje se za 15 dana al za drugoguser posted image user posted image user posted image  i sve tako u krug
Želja joj je bila samo da se udauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.1.2010 23:01:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:01:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam imala jednu komšinicu i ona se od svoje 20 udavala po priči 10 puta, kad je vidim veli udajem se za 15 dana, prodje 15 dana ja je vidim a one veli udaje se za 15 dana al za drugoguser posted image user posted image user posted image  i sve tako u krug
Želja joj je bila samo da se udauser posted image


a ja sve govorila da necu nikad i onda odjednom paf!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:03:40   
acudesa
Ti treba da gledaš njegove osobine: ako je on sposoban, vrijedan, cijeni posao, fax...ne brini se-naći će on posao i završiti fakultet....a, ako on nema te predispozicije, nema afiniteta za uspjehom-to treba da ti predstavlja problem.
A, poslovi su svi pod upitnikom, ne znaš šta se sutra može desiti i tebi i meni...a, njegova ličnost ostaje zauvjek sa tobom

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:04:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam imala jednu komšinicu i ona se od svoje 20 udavala po priči 10 puta, kad je vidim veli udajem se za 15 dana, prodje 15 dana ja je vidim a one veli udaje se za 15 dana al za drugoguser posted image user posted image user posted image  i sve tako u krug
Želja joj je bila samo da se udauser posted image


a ja sve govorila da necu nikad i onda odjednom paf!


eh tu smo iste, meni je brak uvijek djelovao kao gnjavažauser posted image user posted image user posted image
Kad sam se udala došla mi tetka da čestita i veli eto udala si se a živjela si ko momakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:09:46   
malena sharena
Ja sam se udala sa 22 godine user posted image . I nahodala sam se prije toga i provodila i putovala isto kao i MM. Pa nisu svi ljudi isti da ih stavimo u sablon. Ljubav jeste najvaznija iako nije doovljna sama kao takva zato sam i napisala sta jos moraju uzeti u obzir osim ljubavi.
Draga moja, ako ti zaista osjecas da je on prava osoba za tebe, tvoj partner, tvoj zivotni drug, jos ako te roditelji podrzavaju - pa ti si sretnica user posted image
Kad sam drugi put izasla sa svoji muzem (dobro se sjecam tog dana), ja sam bila sigurna da je on taj i da cu se udati za njega user posted image . Iako sam imala tek 21 godinu.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:10:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pahuljica_25

Pa ispiti mu i ne idu loše, trudi se, uči. Nije samo student na papiru. U ovom slučaju našeg braka imamo podršku i mojih i njegovih tako da se nadam da bi u slučaju finansijskih problema i oni tu "uskočili", ali mi bi bar bili zajedno i skupa bi prolazili kroz sve to...user posted image


šta pitaš za mišljenje kad si već odlučilauser posted image user posted image  sretno draga moja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:11:40   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: acudesa

Ti treba da gledaš njegove osobine: ako je on sposoban, vrijedan, cijeni posao, fax...ne brini se-naći će on posao i završiti fakultet....a, ako on nema te predispozicije, nema afiniteta za uspjehom-to treba da ti predstavlja problem.
A, poslovi su svi pod upitnikom, ne znaš šta se sutra može desiti i tebi i meni...a, njegova ličnost ostaje zauvjek sa tobom


Bas tako user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:11:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ja sam se udala sa 22 godine user posted image . I nahodala sam se prije toga i provodila i putovala isto kao i MM. Pa nisu svi ljudi isti da ih stavimo u sablon. Ljubav jeste najvaznija iako nije doovljna sama kao takva zato sam i napisala sta jos moraju uzeti u obzir osim ljubavi.
Draga moja, ako ti zaista osjecas da je on prava osoba za tebe, tvoj partner, tvoj zivotni drug, jos ako te roditelji podrzavaju - pa ti si sretnica user posted image
Kad sam drugi put izasla sa svoji muzem (dobro se sjecam tog dana), ja sam bila sigurna da je on taj i da cu se udati za njega user posted image . Iako sam imala tek 21 godinu.


ja sam mm upoznala kad sam imala 17 i odma sam znala da ću se udati za njega al 11 godina poslijeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:15:14   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ja sam se udala sa 22 godine user posted image . I nahodala sam se prije toga i provodila i putovala isto kao i MM. Pa nisu svi ljudi isti da ih stavimo u sablon. Ljubav jeste najvaznija iako nije doovljna sama kao takva zato sam i napisala sta jos moraju uzeti u obzir osim ljubavi.
Draga moja, ako ti zaista osjecas da je on prava osoba za tebe, tvoj partner, tvoj zivotni drug, jos ako te roditelji podrzavaju - pa ti si sretnica user posted image
Kad sam drugi put izasla sa svoji muzem (dobro se sjecam tog dana), ja sam bila sigurna da je on taj i da cu se udati za njega user posted image . Iako sam imala tek 21 godinu.


ja sam mm upoznala kad sam imala 17 i odma sam znala da ću se udati za njega al 11 godina poslijeuser posted image


user posted image

Samo sto mi nismo mogli toliko cekati, plaho smo bili zeljni jedno drugog, a nismo htjeli bez papira user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:20:38   
Amelaa RR
Tema je: Da li stupiti u brak? 

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *