|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojačka zabava
3.1.2009 22:38:50   
mnn
Tražila sam tu temu na forumu ali je nisam vidjela...ako postoji premjestite je...

da li je neka od vas koja je u braku radila djevojačku zabavu? s obzirom da sam ja trudna i to ulazim u 6mj neznam gdje da to napravim i da li da radim?

kod nas je to običaj da se radi..tjedan dana prije svadbe...ode se u restoran...ali samo žene...i slavi se..običaj je da ti svaka od prijateljica pokloni neku sitnicu..kao za sreču.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.1.2009 15:40:26 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
3.1.2009 22:44:55   
tweety
Ja nisam radila to za svoju svadbu,ali smo izlazili vani nekoliko dana prije prijateljicine svadbe.Bilo je nas nekoliko cura,kupili joj poklone i malo profestale.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
3.1.2009 22:48:53   
Romali
Tweety, hoćeš reći da nismo radile to za našu svadbu user posted image user posted image user posted image
Baš kako je Tweety rekla, nisam ni ja imala hen's partyuser posted image , ali sam bila na dvije- tri takve. Pa i nije mi bilo nešto zanimljivo user posted image Ono isto kao da se to samo mora odraditi pa hajde da se odradi. Bilo je puno ljepših spontanih izlazaka.

A ti, draga...Pripremi se za jednog stripera, samo pazi na tu bebu u stomakuuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
3.1.2009 22:51:31   
mnn
user posted image user posted image user posted image  nema stripera...mi čemo bez toga....da me mm zadavi...

budem nešto napravila sa nas par prijateljica...mogu i doma napraviti pravi dernek...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
3.1.2009 23:00:43   
Nunichi
Kod nas ti je obicaj,da to tako nazovem da tvoja kuma tebi pravi tu zabavu. Njeno je da se skonta i organizuje,nesto sto zna da ti volis,takodje svaka ti nesto pokloni i dernek do jutra.
Ja sam preskocila tu djevojacku iz vise razloga,ma meni je svaki dobar izlazak djevojacka. user posted image   A bilo ih je pofino hB.  user posted image

< Poruku je uredio Nunichi -- 3.1.2009 23:01:11 >

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 1:35:47   
Ilhana RR
Meni su jaranice, rodice, snaha, zaova i kuma napravile djevojacko vece kod mojih u kuci noc prije vjencanja. Bili smo sami, moji roditelji nocili kod tetke... mi se napile ko lude hehehe... tu je bilo pravo ono pidzama party kao u filmovima sa maskama, vinom i muzikom i tako tim.... pravo nam lijepo bilo...

Necu nikad zaboraviti to vece, dobila sam nekih poklona od njih za prvo bracno vece heheheheh

Mi nismo htijeli nigdje da idemo jer najbolje nam je ipak kod kuce... hranu smo narucili iz pekare mahir heheh... ma prelijepo nam bilo!!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 6:52:43   
Lorna
Meni su moje prijateljice priredile SUPER djevojacko vece (noc prije vjencanja). Bili smo u jednom restoranu, ziva muzika, litre pica, do zore nismo stale...
Jest da stripera nije bilo, ali tu vece necu zaboraviti dok sam ziva, nesto predivno, zaista!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 7:05:26   
mamyca
Kao sto su vec rekle tweety i romaliuser posted image ,i ja sam s par kolegica izasla i zabavila se jako dobrooo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 8:40:48   
andji
ja i mm kad se budemo upisivali,ja ću insistirati na djevojačkoj večeri,i obavezno u neki klub gdje imaju igračice,još ako budem sreće pa naletim na igrače,najbolje mi je to organizovati za 8. mart tada obavezno budu striperi,mogu mislit ludovanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 11:45:52   
Anoniman
sedam dana prije vjencanja sam pozvala prijateljice kuci, bile smo same citavu noc, ludirale, jele pizzu, grickalice, colu i ostale trovace.:)
Dobila sam puno zanimljivih pokloncica, pricale o svemu, sjecale se svega... bas ce mi ostati u sjecanju ta noc i mislim da je najbolja varijanta.


(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 12:03:38   
Visnja RR
u zadnje vrijeme (valjda pod uticajem americkih filmova) su striperi na djevojackoj veceri IN... iskreno ne kontam to...
Inace i djevojacko i momacko vece su mu totalno bezveze... kao eto jos jedno ludovanje...
pa gdje pise da ludovanje nestaje papirom koji se potpise...
a striperi su uvjek za 8 mart u Coloseumu...tri zgodna decka iz BG ...zasto se moraju gledati na djevojakckoj noci kad mogu bilo kad druogo user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 12:21:58   
Anoniman
Ja sam noc prije svadbe, pozvala prijateljice i rodice. Zezale se, plesale, pjevale....... kad vidim slike bas mi nesto slatko, ima jedna slika gdje smo sve sa komadom pizze u rukama i sa zalogajem u ustima. To cuvam za ucjene hehehe. Vise je bilo nekako spontano nego planirano i bilo nam je super.

Pozdrav svim mojim prijateljicama

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 12:34:24   
camm
ja sam se ne planinarno udalauser posted image (ovaj moj me prevario)user posted image user posted image
tako da nista nije bilo od djevojacke zabaveuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 13:32:03   
mnn
Hvala Vam na prijedlozima...user posted image  sad imam ideju kako bi to trebalo organizirati...ipak je ta noč jednom u životuuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
4.1.2009 16:44:11   
Anoniman
Naravno i bilo je ludo,bilo nas je 10-tak par mojih kolegica sa faxa,moja kuma i dvije drugarice iz djetinjstva bile smo vani do ponoći i onda smo došle kod mene i tu nastavile,ma napile smo se ko g........ bilo nam je super mamurale smo dva dana i onda opet na mojoj svadbi smo se malo ludirale,sve i svemu bilo nam je super,mislim da bi svaka djevojka trebala napraviti svoju djevojačku veče.

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
6.1.2009 2:19:33   
stella
hehehe nisam je imala,jer smo vec zivjeli zajedno i bili user posted image 4mjuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
7.1.2009 22:28:56   
Anoniman
ja sam se ne planinarno udala (ovaj moj me prevario)
tako da nista nije bilo od djevojacke zabave


Joj camm i kod mene je isto user posted image

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
9.1.2009 16:52:11   
dana3
poklopila se sa docekom 2006.i nije mi u lijepom sjecanju jer taj brak je propao
heheeh sad bi bio fazon da sam imala zabavu za drugu udajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
20.6.2010 23:45:31   
SdZ
Planiram imati tu zabavu s par svojih kolegica. Nista puno. Jednog popodneva cu ih pozvati kod sebe kuci, malo rostilj, muzika, slikanje, zezanje, prica i supeeeerrruser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
20.6.2010 23:49:00   
acudesa
i ostavi uključen RRuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
20.6.2010 23:52:18   
SdZ
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

i ostavi uključen RRuser posted image


S vama cu posebno imati tu zabavu. Nesto cu smisliti u cemu cemo sve biti ukljucene.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
21.6.2010 0:01:25   
teacher75
ja sam imala djevojacku 7 dana prije vjencanja, u jednom malom kaficu, rezervisale galeriju, bilo nas je oko 13 zena user posted image dobila sam lude poklone, sexy rublje i jos neke budalastine, popilo se svega (crno vino, pa sampanjac, i na kraju pivo), bilo je dobre zafrkanacije, cak smo natjerale neke momke-goste na striptiz user posted image nakon djevojacke sam se nasla sa mm (bilo je oko 3 sata) i otisli smo kod njega (on svoje momacko proveo sa 2 prijatelja-penzija). ja sma bila uzasno popila, jedva sam hodala. na kraju je citavu noc i dan proveo sa mnom mamurnom, povracala ko nikad do tad u zivotu (kombinacija vina, sampanjca i pive- totalno unistenje zive sile, nedajboze nikome), mislila sam da cu zavrsiti na ispumpavanju zeluca user posted image tako me mm upoznao i u najgorem izdanju 7 dana prije ugovorenog vjencanje (dobro je pa se nije predomislio) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
21.6.2010 0:46:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u zadnje vrijeme (valjda pod uticajem americkih filmova) su striperi na djevojackoj veceri IN... iskreno ne kontam to...
Inace i djevojacko i momacko vece su mu totalno bezveze... kao eto jos jedno ludovanje...
pa gdje pise da ludovanje nestaje papirom koji se potpise...
a striperi su uvjek za 8 mart u Coloseumu...tri zgodna decka iz BG ...zasto se moraju gledati na djevojakckoj noci kad mogu bilo kad druogo user posted image



ja volim stripere nije bitan povod, neka ih user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
17.2.2011 16:17:54   
ivanak
a kod nas to ima... netko pravi četvrtak prije svadbe, a netko sedmicu prije svadbe... pa sad.
ja sam je pravila....bilu su svi moji prijatelji, rođaci, tetke, dundovi... koji su mogli doći.
muzika, ples, piće, meza... i sve super.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 12:35:07   
pocahontas
meni treba savjet za poklon za djevojačko večer - naime, za par dana jako dobra prijateljica ima djevojačko, pa ni sama ne znam šta da joj poklonim - da li da idem na neki fin, dobar, odnosno koristan poklon, neka kalsika poput donjeg veša, spavaćice, nakita i sl., da li da idem na zafrkanciju tipa šerpe, pregače i tako to, ili ima neko neki konstruktivan savjet?user posted image user posted image svaka ideja je dobro došla...
svakako joj namjeravam još i za vjenčanje kupiti poklon (ili novacu kovertu), vjerovatno će biti i kićenje, tako da bih ipak više išla na dobru ideju poklona nego na vrijednost user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *