|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operacije k...
26.2.2009 9:02:20   
ElmaB
Ovo je strasno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam ovo cula jucer, jer se radi o mom bivsem kolegi cija je troipogodisnja kcerka, na zalost, umrla nakon operacije krajnika i to zbog greske ljekara!!!! Ma, uzas! Sumeja je bila potpuno zdravo dijete i nakon operacije krajnika dobila je jako krvarenje, pala u komu i na zalost umrla. I to sve zbog ljekara koji su joj greskom prerezali neku arteriju, te je doslo do velikog krvarenja i pomoci joj nije bilo!

Cijeli tekst je objavljen u danasnjem Avazu!







_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 9:07:50   
Nadi
I ja sam prije dva dana čula za taj slučaj i svako malo mislim na to kako je strašno. Izgubiti dijete iz punog zdravlja. Zar je baš neophodno operisati krajnike djetetu od 3 godine, malo je to. Mada autopsija će pokazati šta je pravi razlog.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 9:09:10   
tea lana
Boze sacuvajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 9:10:31   
mamyca
Boze sacuvaj.user posted image



_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 9:30:46   
almai
Boze podari roditeljima puno snage da izdrze tu neizdrzivu bol
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 9:45:43   
enna
Boze sacuvaj zar se i ovakve stvari desavaju u danasnje vrijeme radi jedne banalne operacije krajnika nemam rijeci kao sto almai kaze "Boze podari im snagu da to sve izdrze"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:02:53   
nesanica
Boze dragi, sta se radi kod nas....zaista nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:16:35   
nikita
Jako mi je zao roditelja,to je strasno ne daj Boze nikome !!!

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:17:45   
Aminad
IZVORNA PORUKA: almai

Boze podari roditeljima puno snage da izdrze tu neizdrzivu bol
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:24:49   
ziki
Ne daj Boze nikom, ni najgorem. Strasno. Jadni roditelji te male, samo da im da Bog snage da se to izdrze.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:28:53   
ping
Bože dragi daj roditeljima sabura u vim teškim trenutcima.
A maloj mjesto koje je svakako zaslužia!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:32:23   
Anoniman
strasno user posted image user posted image
pitam se da li vise ista sigurno operisati ako se mora... da ne bude da se i bezazlena operacija, kao sto je operacija krajnika placa zivotom user posted image
za ovo mora neko odgovarati

(odgovor članu ping)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:34:13   
andji
Boze podari roditeljima puno snage da izdrze tu neizdrzivu bol

Svaki dan po jedna loša vijestuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:37:48   
Zoe
 
IZVORNA PORUKA: ziki

Ne daj Boze nikom, ni najgorem. Strasno. Jadni roditelji te male, samo da im da Bog snage da se to izdrze.


Potpisujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:44:38   
bubamara80
cula sam, to je kćerka od također bivšeg kolege mog muža. Dino i Džemo sigurno zna Adisa, nisam mogla da vjerujem, upoznala sam ih na zabavi u Avazu strašno su prijatni oboje i Adis i supruga. Danas je maloj Sumeji dženaza. Srce me zabolilio kad sam cula moj suprug bi znao doći kući sa posla i pričati mi šta je Adisova Sumeja rekla smiješno ili učinila.Evo nikako sebi ne mogu da dođem gdjemi živimo moj brat je prije rata operisao krajnike sa 2 god i sve bilo ok jer tada su vjerovatno radili doktori koji su imali stvarne diplome a sada Boga pitaj kakvi doktori rade i kako su završili škole kad se ovakve stvari dešavaju.ne mogu još da vjerujem da se to desilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 10:51:05   
Anoniman
jao uzas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa nisam to znala sabina aaaaaaaaaaaj
evo ne mogu da dodjem sebi, rekal sam mm nije ni on znao.... user posted image user posted image user posted image user posted image
strasno.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo ne mogu da pretanem plakati... nisam ni mogla pomisliti da se radi o njima
znam ih i ja iz vidjenja

(odgovor članu bubamara80)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 11:09:42   
dinaa
Jao ovo je strasno,pa kakvi to nazovi doktori rade u nasim bolnicama,kad ce se vec jednom tome stati u kraj i dokle ce se igrati nasim i zivotima nase djece.Nemam stvarno rijeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 11:13:05   
stella
Boze sacuvajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 11:40:38   
S.mama
Boze dragiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako mi je zao..

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 11:55:18   
sarah
Zaista zalosno. user posted image

I meni su operisali krajnike kad sam imala oko tri godine, ali je hvala Bogu sve bilo uredu.

Zna li neko kako se zove doticni doktor?

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:04:29   
Okarica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:06:41   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: Aminad

IZVORNA PORUKA: almai

Boze podari roditeljima puno snage da izdrze tu neizdrzivu bol
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:32:26   
D_K
STRASNO - ja sam se toliko rastuzila. Boze dragi pa rodis ga, odgojis ga taman da malo ojaca, sto kazu stare zene - crna jada vidis dok sve to prodje i tako nesto da se desi.. strasno.. nek im dragi Allah dz.s. podari sabur a doktora treba pravo u zatvor - pa dokle ovako..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:42:56   
dina_89
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:44:35   
Blue rose RR
Neka je maloj usnuloj princezi rahmet duši, i dragi Bog joj podari džennetske bašče, a roditeljima sabura.
Uhhh.. sve više me podilazi strah, ali ne znam da li od bolesti ili od doktora.
Ne dao Bog dragi nikome da mora ovisiti o tim nesposobnjakovićima.....

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *