|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Drustvene igre...
11.1.2010 20:39:27   
teta berta
Volite li drustvene igre i koliko ih cesto prakticirate u svakodnevnom zivotu... Mene recimo opusta kad igram monopola, remija, risika i drugih igara bilo s mm, ili sa drustvom... U zadnje vrijeme smo dobili neke zetone za pker pa me mm pravo zaraziouser posted image user posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Drustvene igre...
11.1.2010 20:47:44   
maja78 RR
Ja obozavam drustvene igre (sve) ali na zalost ne mogu da nadjem zrtve za igru, niko u mojoj okolini nije bas ljubitelj. Jedino ponekad par ljudi nagovorim na risiko. I bas cesto pomislim kako bi voljela makar partiju remija ili bilo cega drugog.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Drustvene igre...
11.1.2010 22:10:58   
teta berta
Onda bi mi mogle zajednouser posted image user posted image user posted image Ma meni se cini da ljudi danas niti imaju vremena za to, a  niti ih previse interesira... Ja mm doslovno tjeram da kadkad igramo remija, a volim odigrati i jamba pa i covjece ne ljuti se... A kao sto kazes tesko je naci ljude za igru, svi vecinom samo bulje u tv... Imas kakav prijedlog za neku igru koju bi mogli igrati ja i mm, recimo tipa ono slaganje krugova(ako kontas)... Ja sam imala jednu super igru, kao neki kviz Sraz na kompu ma super je bio, al sad to nigdje ne mogu nac...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Drustvene igre...
11.1.2010 22:22:27   
mojbebac
mi redovno igramo jamb .... to nam ostalo od studentskih dana ...... sedmicno jednom, imamo jos dva para tako da se ubijamao igrajuci... i prosto obozavamo ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 8:24:57   
dzeny_2103
mojbebac kako se igra jambuser posted image

I ja volim sa vremena na vrijeme poigrati neku od društvenih igarauser posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 9:47:39   
Dida79
Eh teta berta sto me posjeti na ta stara dobra vremenauser posted image a sad treba ti veliko umjeci da bi nekoga nagovorio na jednu partiju remija ili pokera.
Ljudi su se okrenuli u sasvim drugom pravcu tj muski ispijanju piva u barovima a zene gledanju tv i onih serijauser posted image


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 9:59:39   
tea lana
Jamb navika mi presla od roditelja.Oni igraju preko 35godina,Goran i ja smo prije cesce igrali jer sad se rijetko desi da je on navece kuci ,ako se to i desi radije skitamo.Volim i remi,monopol dok sam ga imala,a sad mi zao dati nolike pare za njegauser posted image I riziko je dobar do sam igrala sa bratom i njegovom rajom dok se nisam udala

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 10:47:47   
maja78 RR
Ma ja bi igrala bilo sta samo da neko hoce hehehehe na sve pristajem. Mislim da bi one u danasnje vrijeme dobro dosle jer opustaju i ljudi se druze na jedan normalan zdrav nacin u ovom brzom tempu zivota, ali izgleda da malo ko to tako gleda :(

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:16:57   
mojbebac
to ste upravu, stavarno opustaju, a i druzimo se na neki normalan nacin, nema neki glupih prica, teme i sl. posvetimo se igri i par sati ekstra provedemo ..... u jambu nema sansi za svadju ... sve je kako te ide tako da nema nervoze, ako te ide ide ...... mada, nekad se desi da kockice odlete kroz prozor, ali uvijek imamo rezervne ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:22:37   
Skvo RR
 
Mi volimo sa drustvom igrati remi...karte su nam vjerni pratilac na svakom druzenju...Ja kako sam se prestala profesionalno baviti sahom, sada amaterski igram user posted image  sah sa jednom mojom prijateljicom, najmanje 2X mjesecno....naravno koliko nam bebe dozvole....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:28:08   
Nedi
skvo hajd na temu slike beba plsss

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:30:29   
Honey3
i mi uzivamo u drustvenim igramauser posted image evo vec drugu godinu sa prijateljima igramo neljuti se covjece najmanje dva puta sedmicno i to imamo i tabele i kod njih i kod nas da se znaju rezultati pa malo i izazivamo jedni drugeuser posted image user posted image user posted image a na moru obavezno remi i jamb mm i ja u duboku hladovinu i citav dan,e sad kad imamo malo bebu bice malo teze ali imaju ovi stariji pa ce je malo pricuvati(jesam bezobrazna)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:32:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zaha

i mi uzivamo u drustvenim igramauser posted image evo vec drugu godinu sa prijateljima igramo neljuti se covjece najmanje dva puta sedmicno i to imamo i tabele i kod njih i kod nas da se znaju rezultati pa malo i izazivamo jedni drugeuser posted image user posted image user posted image a na moru obavezno remi i jamb mm i ja u duboku hladovinu i citav dan,e sad kad imamo malo bebu bice malo teze ali imaju ovi stariji pa ce je malo pricuvati(jesam bezobrazna)user posted image user posted image user posted image user posted image


suuuupeeeruser posted image user posted image user posted image
dok sam bila djevojka imala sam jednu ekipu pa smo znali često igrati remija četvrtkom, momci bi se stalno prepirali i nadurivali ko je bolji i dok se oni svadjaju ja bi krala karteuser posted image user posted image user posted image
po završetku bi se svi potpisali na evidencioni papir i slikali s njimuser posted image  šou pravi
kao da ne može niko sutra lagati o rezultatimauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 12:33:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:35:15   
Honey3
bezbeli si ti bila i najbolja,zavadi pa vladajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:39:26   
veeseelaa
user posted image ma nisam i pored krađe sam tropa, ne idu mi karte, tanka sam skrozzz
al uvijek sam veseo gubitnikuser posted image user posted image user posted image  nema ljutimuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 12:41:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 12:54:47   
Nedi
Jako volim igrati remi...kad bih nasla nekoga ko hoće da se igra sa mnom

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 13:22:18   
Nunichi
Ja sam s kartama na VI, ali mm i njegova raja znaju remija zaigrati.
Ja volim monopol, a trenutno igramo tenisa i kuglanja na nintendo wii. Sad nam niko ne dolazi na sjelo, nego na igru. user posted image Uglavnom dobro se svi ismijemo i izmorimo. user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Drustvene igre...
12.1.2010 14:52:17   
Suzana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dok sam bila djevojka imala sam jednu ekipu pa smo znali često igrati remija četvrtkom, momci bi se stalno prepirali i nadurivali ko je bolji i dok se oni svadjaju ja bi krala karteuser posted image user posted image user posted image
po završetku bi se svi potpisali na evidencioni papir i slikali s njimuser posted image  šou pravi
kao da ne može niko sutra lagati o rezultatimauser posted image user posted image user posted image



Carice... user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Drustvene igre...
18.1.2010 21:24:56   
magnolija*
ja bas volim drustvene igre, al rijetko kad mogu ista igrati sa svojom ekipom, vecina nije za user posted image
jamb mi je predobar, to je jedina igra koju kao ekipa igramo  i to samo na moru user posted image
tavla i scrabble su mi  user posted image user posted image user posted image user posted image
tavlu obicno igram online user posted image a scrabble sam nekad davno igrala i bas mi se svidio, al nesto mi se ne kupuje nikako, cijena mu je kad god sam gledala preko 50 KM

i puzle volim, al  one velike slike, od 1000 komada, jednom sam trpezarijski sto zauzela puzlama i mm, nasi prijatelji i ja smo danima slagali zajedno user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Drustvene igre...
5.10.2010 19:31:01   
maja78 RR
e moj mm je sinoc dobio super igru, zove se cugopolist, isto kao monopol, samo su zadaci piti pice, opasna igra :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Drustvene igre...
5.10.2010 19:48:45   
MELLI
evo za sve koje vole igrati a nemaju s kim

http://www.stargames.com/games_details/hr/id_game~30/type~2/Remi.html

user posted image


< Poruku je uredio MELLI -- 5.10.2010 19:53:36 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Drustvene igre...
5.10.2010 19:57:10   
esmina i bebina mam
Ja i MM smo cesto igrali remija i jamba ali kako je Esma prohodala pa do dana dansnjeg nema sanse da iznesemo na sto pribor a da se ona ne umijesa user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Drustvene igre...
6.10.2010 15:25:31   
dacy
Obožavam društvene igre user posted image
Dok sam bila trudna kada bio nam dolazili prijatelji igrali smo Rizika, ali to je uvjek završilo muškom svađom user posted image , kako su nam sada svima djeca malo narasla to više nije moguće.
Sada ja i muž igramo jamba kada bebi zaspe.
Voljela bih igrati Scrabble, ali nikad se natjerati da kupim, mislim da je i to jako zanimljivo


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Drustvene igre...
6.10.2010 15:30:57   
sporty mamaa
Ima u turbo limacu masa tih igara, meni majke mi dode da kupim koju, al mi poskupe...  Svida mi se neka igra SLOVO NA SLOVO i BINGO... Ono dobijes listice i krizas a kugle izlazeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Drustvene igre...
6.10.2010 15:37:32   
Blue rose RR
Ja i mm ih ne igramo sami, već sa kikom.
U početku smo kretali sa memorijem (Thomas and the friends),  zatim domino, Pogodi ko je? (Disney), Gighle Wiggle i monopol.
Međutim sa monopolom imamo dječiji problem, zvani "stvaranje sopstvenih pravila igre" :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *