|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Durex play on
24.6.2009 1:17:11   
teta berta
Mislim da se tako zove, ako griješim ispravite me. Što mislite o onoj famoznoj reklami o ovome koja se stalno vrti, jeste li ga možda probale i djeluje liuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Durex play on
24.6.2009 1:29:33   
teta berta
evo sama ću sebe ispraviti PLAY O

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Durex play on
24.6.2009 7:44:41   
zeni
ja sam probala onaj durex prsten,odnosno ja i mm,ma padali od smijeha,na kraju ga skinuli i dovrsili posaouser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Durex play on
24.6.2009 8:07:37   
ena23
Da i mene interesuje taj PLAY O... Reklame su im, ako nista, provokativne user posted image Samo nesto ne vjreujem da je to sve bas tako kako ga najavljuju...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Durex play on
24.6.2009 13:53:28   
teta berta
Čitala sam malo po forumima i žene su zadovoljne, bar kažu opustiuser posted image  A ima kupit u mercatoru 27 i nešto km ja mislim. Ma sve sam istražilauser posted image user posted image user posted image user posted image  A onaj prsten i meni niđe vezeuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:08:24   
veeseelaa
glupost, peče ko da si stavila konjsku mast doleuser posted image
samo bezveze utrošen novac
ja ga kupih iz znatiželje al totalna je truba il su moja očekivanja bila velika
ma orgazam il imaš il ne, ne pomažu mazalice

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.6.2009 14:10:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:11:21   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupost, peče ko da si stavila konjsku mast doleuser posted image
samo bezveze utrošen novac
ja ga kupih iz znatiželje al totalna je truba il su moja očekivanja bila velika
ma orgazam il imaš il ne, ne pomažu mazalice


da pece...user posted image
nije bacen novac ali nijer ni ono sto sam ocekivala...prsten je punooooooo bolji

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:13:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

glupost, peče ko da si stavila konjsku mast doleuser posted image
samo bezveze utrošen novac
ja ga kupih iz znatiželje al totalna je truba il su moja očekivanja bila velika
ma orgazam il imaš il ne, ne pomažu mazalice


da pece...user posted image
nije bacen novac ali nijer ni ono sto sam ocekivala...prsten je punooooooo bolji


ma joj kad krene reklama "višestruki orgazmi" sve se žene odmah na istu prime
meni lično je to nebuloza a i prsten, ko da ćemo se samo sexati u misionarskoj pozi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:13:11   
malena27 RR
meni nije vala nesto onaj prsten, samo me nasmijava user posted image user posted image user posted image ali gel moram kupiti, hvale ga user posted image user posted image user posted image pa vam javim
u svakom slucaju, ja sam skontala da mi je mm najbolji tehnicar bez ikakvih spravica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:13:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena27

u svakom slucaju, ja sam skontala da mi je mm najbolji tehnicar bez ikakvih spravica user posted image user posted image user posted image




upravo tako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:16:56   
marinela
Malena kako sma znala da si ti na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:18:46   
NANICA
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i prsten, ko da ćemo se samo sexati u misionarskoj pozi



Mi nismo u misionarskoj i bilo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (mozes i u drugim pozama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:19:49   
teta berta
E vesela nek si ti to već istražilauser posted image  A ja sam čula da hladi, a ne da peče, svaštauser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:19:57   
malena27 RR
Malena kako sma znala da si ti na ovoj temi


zato sto i ti svugdje turas svoj nosic user posted image user posted image user posted image   




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Durex play on
24.6.2009 14:21:27   
marinela
Ih stacu skime se druzim jos sam dobrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:03:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teta berta

E vesela nek si ti to već istražilauser posted image  A ja sam čula da hladi, a ne da peče, svaštauser posted image


ma ako si ikad za povredu koristila onaj konjski gel, ma isto tako, istovremeno i hladi i peče pa ti dodje da se user posted image , samo da prestaneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:07:49   
emy24
ja nisam probala ni prsten ni gel,ali jesam bebi ulje i super jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:12:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emy24

ja nisam probala ni prsten ni gel,ali jesam bebi ulje i super jeuser posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:21:42   
R&T@
durex gel za masažu (ljubičasto pakovanje, cijena oko 10 km) je odličan. možete ga koristiti kao lubrikant poslije poroda ili u trudnoci. mene je spasio u tom periodu. i da ne zaboravim: kod mene ubrza stvar, a kod muža odgodi.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:22:34   
Lady26
Baby ulje za sta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i koja mu je svrha user posted image user posted image user posted image user posted image ... Joj mm ce poluditi sa mnom, ko o cemu ja o sexu kod kuce naravno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:23:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tajra

durex gel za masažu (ljubičasto pakovanje, cijena oko 10 km) je odličan. možete ga koristiti kao lubrikant poslije poroda ili u trudnoci. mene je spasio u tom periodu. i da ne zaboravim: kod mene ubrza stvar, a kod muža odgodi.


ja hoću da njemu ubrza, ne mogu da ispoštovat da ne kažem istrpituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:25:11   
Lady26
Joj veeseelaa legenda si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahaha
Ja pustim svog dragog da prvi obavi pa onda ja...vise me uzbudjuje kad on prvi user posted image pogotovo kad ostane unutra do kraja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ajme sramote sta pricam!


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:32:39   
emy24
bejbi ulje za masazu beba,Đonson,ima kamilica,alojai neznam ono rozo od cega je,ma moze bilo koje samo nek je ulje i naravno bebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,meni je super,niti hladi niti pece a klizi samo tako/jesam bezobraznica/oprostite na izrazu

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:36:06   
Lady26
Hahahahahahaha valjalo bi to probati hahahahahaha...ova trudnoca ce me unistiti, samo mislim na sex a ne znam koliko ga smijem cesto konzumirati....samo znam da je ddooooooobrooooo, eh vala cu probat i to ulje user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Durex play on
24.6.2009 15:36:06   
Emina85
IZVORNA PORUKA: Lady26

Joj veeseelaa legenda si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahaha
Ja pustim svog dragog da prvi obavi pa onda ja...vise me uzbudjuje kad on prvi user posted image pogotovo kad ostane unutra do kraja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ajme sramote sta pricam!



Što te bona sramota, pa nisi sama, ima nas još koje uzbuđuje isto to... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *