|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:30:23   
sabinos
kako kaze sam naslov...
imam bebu(pa i nije bas beba 17 mjeseci,al meni jesteuser posted image )koja neizmjerno voli jednu dekicu.bez nje se nikuda ne ide,ni na sat vremena.jer ako mu nesto nije po volji,ako pocne kenkat,samo dam dekicu on je grli,ljubi,mazi i sve prestaje.
dekica izgleda,najljepse receno,potpuno isprano,staro,od pranja.bijela sa plavim srcima.kupila bih ja drugu istu ali avajjjjjjjjjjj
ovu poslala zaova iz spanije i nikad kod nas nisam vidjela ni slicnu.sramota me vise da nosim u javnosti,ko krpa je.al eto nemam srca da mu je uzmem.neka je dijete sretno!user posted image
sinoc mog belaja:vrijeme za spavanje a dekica u masiniuser posted image user posted image user posted image inace gledam da je operem dok je budan...kako je samo voli,vise nego meneuser posted image
molim mame koje imaju slicnu situaciju da se jave i one sa starijom djecom  koje su eventualne imale slicnu.zanima me kad to otprilike prestaje?nekad sam cini mi se citala da ovu vezanost treba podrzavat,pa tako i radim.


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:39:10   
emma.L
Ne znam treba li podržavati, ali znam da je moja rodica jednog plišanog puža prala i sušila fenom između dva spavanja svoje curice user posted image .
Mi imamo ćelavu bebu, Arsen se zove, i on je s nama na većini slika na snijegu, na plaži, na rođendanu... Nije bilo problema dok je bila beba, jer je spavala (ali samo spavala) sa Winnijem, pa odjednom prešla na druga dva medvjedića s kojima i sada spava. Do nedavno je spavala s Arsenom i sa malon narančastom dekicom, ali kad me je počela buditi da tom dekom pokrivam Arsena (dakle ne nju, ona je u vreći, nego spusti ruku na njega, skonta da je otkriven i počne plakati da dođem i pokrijem ga) pa tako po nekoliko puta u noći, pa ja objašnjavala i objašnjavala kako će ga sama pokriti i na kraju rekla ne može. A i jest bilo pretrpano u krevetu - ona, dva medvjedića i još i Arsen. Ako će imati traume, mama je kriva user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:42:03   
teacher75
lana ima jednu dekicu koja je ustvari moja dekica, dok sam ja bila beba- moja mama mi sacuvalauser posted image bez te dekice ne moze zaspati, jako rijetko uspije, a i tokom dana je cesto uzme i nosa, pravo joj se obraduje kad se vratimo kuci iz setnje, mazi se s njom, prica joj,p ravo je smijesnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:43:24   
sabinos
ovo za slike...tako je i kod nas.ta vezanost je krenula oko 3 il 4 mjeseca,ne znam tacno.cim je mogao da nesto drzi u rukama.
on kad se u noci budi,samo je pipne i nastavi.ako slucajno dotakne drugu deku koja ide preko jer je hladno samo se sa gađenjem odgurneuser posted image user posted image tacno vidim da nece nijednu drugu.kad place kad mu nesto ne dam nju zagrli,to mu je utjeha za sve
tacno sam ljubomorna na dekicuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:47:27   
sabinos
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana ima jednu dekicu koja je ustvari moja dekica, dok sam ja bila beba- moja mama mi sacuvalauser posted image bez te dekice ne moze zaspati, jako rijetko uspije, a i tokom dana je cesto uzme i nosa, pravo joj se obraduje kad se vratimo kuci iz setnje, mazi se s njom, prica joj,p ravo je smijesnauser posted image

ajme ticer ova nasa djeca ko brat i sestra,vidim i datumi rođenja su blizuuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:53:11   
Nedi
Mi imamo "Ukija" nekad je bio konjic sad se vise ne zna sta je od silnog pranja, nosanja, ljubljenja, grickanja. 3 godine ga nosimo sa nama, N ga je dobio na babibe, mislim da nije imao ni mjesec. Mislim da ćemo ga vući do škole jer sam i ja tako vukla svog medu.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:56:20   
Anoniman
mi imamo memu(medu) vec je zreo za pranje al je velik pa ne znam kako da ga operem i osusim do spavanjauser posted image user posted image user posted image user posted image bas sam htjela postaviti ovu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:57:10   
Nedi
Mi svog susumo u sušilici a nekad smo sjedili pored mašine i gledali kako se Uki kupauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 15:58:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

Mi svog susumo u sušilici a nekad smo sjedili pored mašine i gledali kako se Uki kupauser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam susilicu al opasno se bavim mislju da zamolim susjedu da mi ga osusiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 16:01:35   
Nedi
Samo molim te vodi racuna o temperaturi na kojoj se suši i potrebno je prekidati sušenje (ako je sam u susilici i ako ima još nešto) i izvaditi ga da se ohladi user posted image user posted image user posted image Pazim Ukija gotovo kao i N kad se kupa i sušiuser posted image user posted image user posted image Ne znam kako bih mu objasnila da je mama zapalila Ukija u sušiliciuser posted image


< Poruku je uredio Nedi -- 10.2.2011 16:02:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 16:01:49   
ziki
Ja sam bila emotivno vezana za mog bubicu(medu visine 35 cm), dobila ga za drugi rođendan, to je najranija scena koje se i dan danas sjeće, posle ide duuga pauza, i spavala sa njim do 19,5 god. Mama je u početku popuštala do neke 10-11 pa se ljutila i krila ga, pa onda posle plakanja i plakanja po čitav dan i uveče vraćala i tako neko vrijeme. Onda je digla ruke, nosila sam ga i kad sam na fax krenula, zato me tadašnja cimerka(čitavih 5 dana izdržale zajedno) po čitavoj Sjenici tračala da sam ludauser posted image e onda sam ga jedno zaboravila kući, mama nije htjela da ga pošalje a ja imala previše bitnih obaveza(jurila potpise, predaje grafičih...)pa nisam mogla da odem da ga uzmem. Predeverala 5 dana i odvikla se,(tad smo nekako ja i mm počeli da se zabavljamo) mada sam i dalje kući sa njim spavala. Kad sam se udla nestao je bez traga(krivim mamu da ga je bacila da ga slučajno djetetu ne dam) Ja ispisah kako može da bude,kako je bilo samnom a vi vidite kako će te sa dekicama(samo zamislite kako je bubica izgledao na kraju)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 16:06:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja seka je dugo spavala s maminom podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzala bi je u rukama i milkilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od pranja se izderala i postala prava krpetina i mama joj kupi novu a staru baciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona je danima plakala jer joj ova nova nije ''migala'' kao starauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako je prestala spavati s podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 16:10:06   
sabinos
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja seka je dugo spavala s maminom podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzala bi je u rukama i milkilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od pranja se izderala i postala prava krpetina i mama joj kupi novu a staru baciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona je danima plakala jer joj ova nova nije ''migala'' kao starauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako je prestala spavati s podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image

e kuku


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 16:19:27   
Anoniman
i moj ima svoju bež dekicu, koja je sva otrcana ... imam par slika kako se mazi sa njom i pravo je smiješan, prije spavanja on svaki prstić pređe sa ćoškom dekice pa između prstića, pa malo ispod nosića trlja a hoće je i podijeliti sa nekim, ja kada zatražim malo dekice on meni da i mazi meuser posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 10.2.2011 16:20:12 >

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 18:14:22   
amdi


eh i mi smo imali jedan jastuk, sad imamo drugiuser posted image . Onaj prvi se toliko izderao da ga nije ni A mogao gledatiuser posted image  . Ja ga nagovorila da ga baci i da cu mu kupiti drugi...ali je to nagovaranje trajalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 18:16:26   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja seka je dugo spavala s maminom podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzala bi je u rukama i milkilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od pranja se izderala i postala prava krpetina i mama joj kupi novu a staru baciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ona je danima plakala jer joj ova nova nije ''migala'' kao starauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i tako je prestala spavati s podsuknjomuser posted image user posted image user posted image user posted image


Nije valjda moja skolska ....????


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 20:21:11   
emi7908
Sabinos moj maleni ima ama baš istu naviku... Od svoje svijetlo-plave dekice se neodvaja, dobio je po rođenju i malo poslije sam ga počela pokrivati njome.. Od tada bez dekice nigdje, a isto jedna u teškom stanju user posted image Meni to ne predstavlja nikakav problem jer mislim da će s vremenom se sam odvojiti od nje... Tako je bar sa mnom bilo kaže mi mama. Imala sam svoje malo jastuče i bez njega nigdje i onda samo jedno veče zaspem bez njega i tako malo po malo više ga i nisam tražila... Zato pusti djete neka uživa u svojoj dekici.. user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 20:51:02   
Anoniman
meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 20:54:42   
emi7908

IZVORNA PORUKA: dadada

meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image




odlično Dadada baš je tako, jao kao moj maleni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 20:57:36   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image


ovo je moj S samo sa cuclom i pelenom user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 21:00:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image


ovo je moj S samo sa cuclom i pelenom user posted image


Potpisujem koku, moja istouser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 21:44:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Breskva

i moj ima svoju bež dekicu, koja je sva otrcana ... imam par slika kako se mazi sa njom i pravo je smiješan, prije spavanja on svaki prstić pređe sa ćoškom dekice pa između prstića, pa malo ispod nosića trlja a hoće je i podijeliti sa nekim, ja kada zatražim malo dekice on meni da i mazi meuser posted image

joj i lana isto ovako, mi se zezamo da veze po dekici, tako se uspavljuje, sve je prebire prsticima, kao da drzi tespih (brojanicu),user posted image cak i u snu je prebire prsticimauser posted image dekica je inace pamucna i bijela i imaju likovi rode, bubamare, krave i bambija na 4 coska. i nama je veliki problem kako je oprati i osusiti, operem je dok ne spava i staim na radijator da se brze osusi a onda bude prava frka kad je primijeti jer hoce da je skine onako mokru sa radijatora. i ja sam ljubomorna na dekicu jer se sa mnom rijetko mazi, a dekicu sve miluje i plazi njome po licu, smije joj se, ma nesto preslatko. ja joj kazem: draga dekica a ona je onda uzme milkiti i prislanjati uz lice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
10.2.2011 21:46:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image


ovo je moj S samo sa cuclom i pelenom user posted image

i moja L.user posted image ja sam joj cak i na rodjendanskoj torti narucila figuru mede koji se mazi sa dekicomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
11.2.2011 14:24:56   
sabinos
IZVORNA PORUKA: dadada

meni je to bas slatkouser posted image user posted image user posted image ...odmah mi asocijacija Linususer posted image user posted image user posted image
user posted image


ama isto ovako.kad je vrijeme za spavanje samo mu kazem:a gdje nam je dekica,i on trci u sobu i zagrli je.ja nisam imala ovu fazu a ni moje sestre niti bilo ko al eto mali je lud za njom.i neka ga!


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
11.2.2011 21:39:58   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

mi imamo memu(medu) vec je zreo za pranje al je velik pa ne znam kako da ga operem i osusim do spavanjauser posted image user posted image user posted image user posted image bas sam htjela postaviti ovu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi imamo macku koju svugdje nosa sa sobom, obozava je, bez te macke nece u krevet, grli je cim oci otvori, govori joj da je voli, ma ljubav i po... Ja je bas sinoc prala( kako je lijepa bila kad smo je kupili, sad ni na sta ne lici od masineuser posted image user posted image ) ukljucim je na ono mini 30 i kad je izvadim iz masine vjeruj bude ma skoro potpuno suhauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *