|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Etisoni
26.7.2011 16:06:31   
boogy woogy
Znali neko gdje ima kupiti etisone od vune/pamuka, tj. bez sintetike i sintetickih ljepila. Treba mi za djecije sobe.

_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Etisoni
20.1.2013 19:49:33   
lorus
Drage moje zenice, je li neka od vas nedavno kupovala staze za kucu ili tepihe?Trebaju mi informacije za Sarajevo, obisla sam neka prodajna mjesta, malo mi je bilo skupo platiti stazu 25 KM/m2, a potrajace danima da obidjem sve, pa ce biti "skuplja pita nego tepsija". Eto ako ima neka sa informacijama da mi ustedi vrijeme...hvala

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Etisoni
20.1.2013 21:56:31   
salmy
Elpi komerc..plavo oko,kod dallasa na otoci odlicna prodavnica cilima..imas tabriz na Skenderiji snizenje do 75% ...ja uzela malu stazu za kuhinju vunenu bila 14 KM...pogledaj bas imaju izbora 

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Etisoni
24.1.2013 9:39:25   
memom
Ja sam isto bila u tabrizu i cijene su stvarno bile previsoke...
A gdje je ta pored dallasa na otoci, ne znam da ijedna vise ima tamo?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *