|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Farbe/kolori za kosu
12.9.2012 10:27:04   
mirnah
Otvaram ovu temu iz razloga sto imam jako puno problema s kosom, opcenito. Naime, vec u 19stoj godini sam pocela sijediti da bih sada u 30toj bila maltene skroz sijeda. Medjutim, ni to nije problem koliko mi je problem to sto mi farba koju koristim vec duzi period vise ne pokriva ama bas nista. Koristim garnierov kolor (tamnosmedja). Jeli me mozete posavjetovati oko proizvoda ovog tipa? Probala sam syoss, kenine farbe, indoline. Indoline farbe i nisu tako lose ali nisu bas ni najbolje.
Razmisljam o tome da promijenim boju kose, cak su me savjetovali da probam kanu ali ako imam sijedih ona bas i nije odgovarajuca?!!!! Koju farbu vi koristite i jeste li zadovoljni?
Ja se svako 15 dana moram farbatiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Farbe/kolori za kosu
12.9.2012 17:56:51   
MicoTico
Takođe sam jako rano posijedila, čini mi se oko 18 g. Inače svi u mojoj porodici su rano posijedili. Sad imam 30 i farbam se svakih 15 dana. Farbam se u tamno-smeđu, kakva je nekad bila i moja prirodna. Sve sam probala od farbi, a trenutno mi najviše odgovara Garnier Color Sensation. Moja mlađa sestra, koja je takođe prilično sijeda, probala je i kanu i nije bila nimalo zadovoljna. Ipak je farba farba.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Farbe/kolori za kosu
12.9.2012 18:30:52   
Ben 10
Ja se farbam u zadnjih par godina i to zato jer imam na razdeljku sijedih i nekako se ruzno vide...Isprobala sam od najskupljih do najjeftinijih i najvise mi odgovara Stil-ove farbe,na prirodnoj su bazi i najbolje mi pokriju te sijede...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Farbe/kolori za kosu
12.9.2012 23:29:09   
mirnah
Garnier sensation? i ja se isto farbam svako 15 dana? taman cemo ostati bez kose?! mislim da cemo na kraju morati promijeniti boju kose skroz na skroz, iako je tesko i ja sam prirodna crnka pa mi se tesko pomiriti s tom mogucnoscu. A Ben10 kakve su to stil-ove farbe? gdje ih mogu naci? bas me zanima da ih probam....nikad nisam cula za njih, iskreno.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Farbe/kolori za kosu
13.9.2012 18:17:31   
MicoTico
Ma ja imam kose za posuditi,ali je dosta sijedauser posted image I ja sam prirodna crnka i ništa mi ne stoji, probala sam i pramenove izvući, ma Bože sačuvaj, te se zbog djece i ljudi slabija srca brže bolje prefarbam da ih ne prepadam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Farbe/kolori za kosu
10.5.2013 14:59:34   
daris
Pozdrav cure! Da li mozda neko ima iskustva sa Keune bojom za kosu.U pitanju je Paris chic boja 9.43.Zanima me koji hidrogen treba uzeti?Moze li mala pomoc?

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Farbe/kolori za kosu
27.1.2014 22:10:35   
almondray
Ima li ovdje crvenokosih?
Zanima me cije farbe su najpostojanije.Znam da se svaka farba ispira ali ne mogu da prihvatim da nakon 20 dana moram vezati kosu i izbjegavati dnevno svjetlouser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 14:01:32   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: almondray

Ima li ovdje crvenokosih?
Zanima me cije farbe su najpostojanije.Znam da se svaka farba ispira ali ne mogu da prihvatim da nakon 20 dana moram vezati kosu i izbjegavati dnevno svjetlouser posted image

Imam ja. I mislim da su sve one u par deka. Crvena je stvarno kriticna za odrzavanje. Iskreno, nisam odavno nesto eksperimentisala sa mijenjanjem proizvodjaca. Ja koristim Palette-inu Intensive red (R15 cini mi se) iz prostog razloga sto mi je najjeftinija. Jer, prvo imam jako puno kose (pa je valja prekriti), a drugo raste k'o iz vode. I sto kazes, nema sanse da izguram mjesec dana bez da se ofarbam. Tako da mi je lakse dati svaki mjesec 5-6 maraka na farbu, nego 20ak (a isprat ce se manje-vise podjednako brzo).


_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 14:04:26   
Hanady RR
I ja crvenu koristim palette
i to one najeftinije
http://avanti24.pl/moda/1,103638,13798578,Palette_Intensive_Color_Creme__przepis_na_rudosc_.html
kad hoću da je osvježim pomješam jednu tu a jednu pallete delux...ove
http://www.concordextra.com/product/5443/Health+And+Beauty/SCHWARZKOPF+PALETTE+INTENSIVE+CREAM+HAIR+COLOUR/
i sa srednje smeđom su mi najbolje pokrivale sijede...
dok nisma imala sjedih ovoliko mogla je i lorela i garnier
međutim sada nikko ne ide...
jednom me neko namusaleti na onu sayyos...gluho bilo...koda se nisma ni ofarbala...ništa sijede prekrila nije...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 17:43:54   
almondray
Pikapolonica , Hanady hvala na odgovorima.jeste li koristile Keune i Selctive?sinoc sam bas malo guglala i za Selectivine vele da su najpostojanije.Ja iskreno receno ne bih da opet bacim pare pa volim da se raspitam .Sad izgledam blago receno strasno.
Hoće li mi ta paletina biti bar slicna ovoj?I smijem li se cesce farbati ako imam slabiji korijen?Sijede mi jos ne predstavljaju problem...
user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 18:10:16   
Pikapolonica
Ovaj prvi link sto je Hanady stavila, posljednja farba u nizu je moja.
Boja mi bude bas kao na tvojoj slici. S tim da, kad mi je kratka kosa koristim jednu,
a za duzu mi trebaju dvije (jako gusta kosa).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 18:15:53   
MicoTico
Moja sveki se godina farbala u crveno i koristila je Palette R15. I jedino joj ona odgovarala, a more ih je probala. Kod nje se više nije mogla nabaviti, pa joj mi slali ili bi , kad dođe u Bosnu, kupovala zalihe.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 18:17:21   
MicoTico
I da, Syos se meni pokazala kao skroz loša farba ( sve nijanse smeđe, od tamne do boje meda). Bukvalno bačene pare, kod prvog pranja sve sa sijedih vlasi je spalo, a i loše ih je pokrila skroz.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Farbe/kolori za kosu
28.1.2014 18:19:45   
bebacha

IZVORNA PORUKA: MicoTico

I da, Syos se meni pokazala kao skroz loša farba ( sve nijanse smeđe, od tamne do boje meda). Bukvalno bačene pare, kod prvog pranja sve sa sijedih vlasi je spalo, a i loše ih je pokrila skroz.


a ja kontala sam nju kupit
u biti meni ne treba prekrivanje sijedi nego et vise da osvjezim kosu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Farbe/kolori za kosu
22.4.2014 14:11:16   
mirnah
Hej za sve prerano osijedjele user posted image Cula sam da su Revlonove farbe, kao i Dixonove farbe za kosu jako dobro, pokrivaju sijede, dugo se zadrzavaju na kosi, a njemačke su proizvodnje, a znamo da su Njemci najbolji farmaceuti na svijetuuser posted image ...ima li neko iskustva? ja sam tamnosmedje kose, pa se moram farbati svakih 15 dana....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Farbe/kolori za kosu
23.4.2014 11:22:14   
M kao Mama
evo vakat mi je da se farbam, živa ne znam koju farbu, mislim na marku da uzmem, ove sayoss su mi što se tiče tonova ekstra, baš su super, ali kao da mi isušuju kosu, i biće da je mico tico upravu da se ispiraju,

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *