|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 8:53:17   
M kao Mama

Drage moje,

moderatorice unaprijed se izvinjavam ako sam poduplala temu,

zvala sam Psaoško odjeljenje MUP- KS da pitam da či će mi primiti Lajline fotografije na kojima ona na ima ukrasne trake na kosi, kaže to može, ali ne može majica na kojoj je neka aplikacija.

Baš me zanima da li neko zna razlog zbog čega je to tako.

Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 8:57:03   
mamina princeza
ne znam ti odgovorit zasto al kad smo s mi slikali za pasos nije mogla slikica sa trakicom na kojoj je samo leptiric nacrtan koji se na slici ne bi ni mogao vidjeti al eto .... i mene interesuje:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 9:04:27   
Nedi
Ja sam prošle godine (Nedi je imao 7 mjeseci) isla na slikanje kod fotografa i napatila se pravo, jedva smo nekako skontali da beba gleda prema aparatu, ostali smo sat vremena i ja se preznojila 100 puta. Isto tako zvala i rekli mi da slika mora biti te veličine i sta smije biti na njoj a šta ne....I baš tad sretnem Lejlušh i ona mi kaže da je imala sliku kod kuće i to Merjem leži u krevetiću na stomaku i gleda gore i da su izrezali tu sliku i odnijeli i niko im nista nije rekao.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 9:24:50   
new mama
Ja kad sam Ajnu slikala nije imala nikakve trakice,snalice,a majica bila na pruge bez detalja,to je bilo ok,eto meni rekli da ne moze imati nikakve snalice ili trakice na glavi i oni mijenjajuuser posted image user posted image user posted image a za majicu ti neznam i meni cudnouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 9:48:53   
emy24
Prosle sedmice sam i ja vodila sina na slikanje,ma napatila se pravo.Jedva smo ga uslikali,on ima dvije godine pa kada mu kazem gledaj pravo on sagne glavu,nemoj zmiriti on zazmiri,pa stavlja ruke u usta,ma patnja pravauser posted image user posted image user posted image ,kada je gospođa vise htjela da odustane nekako smo ga uslikali,a sto se tice odjece imao je svijetlo plavu maicu i kariranu kosulju

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 10:00:30   
M kao Mama
I ja sasm njoj pasoš vadila 2007. godine, bilo joj četiri mjeseca, fotografija gluho i daleko bilo, kao da je neko drugo dijete, ma fuj, nije imala traku, nisu dali, čelava, a na njoj je bio tregeršlus teksas, i vidjeli su se oni kajševi, e, pučena tim iskustvom sada nazove i pitam, da li može traka na glavi, kaže to može, ali ne može majčica sa aplikacijama, moja biti  jednobojna.

Znam da su neki dan maidu 28 vratili, jel su Davudu na majčici bila neka sitna slova.



(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 15:46:54   
enna
Ovo prvi put cujem vjerujte mi bas sam se na vo nasmijala nemam rijeci ja sam Enu slikala vec 4 puta za pasose i vize i na svim je imala snalice u kosi a majice su sve bile sa slikama i nikad ama bas nikad nisam imala problema i na BH pasosu takode ima majicu sa aplikacijom nemam rijeci za nase zakone ali brem da oni cemu dobrom vode pa hajde vec i dan danas imamo vize i nemozemo maketi ma fujjj stvarno fujjj!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 15:57:02   
haidy
na nasoj slici se i ne vidi majica, samo glava. ali slika je katastrofa, ne prepoznajem moju curicu.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 16:07:00   
milenium
Prvi put čujemuser posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 17:05:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: haidy

na nasoj slici se i ne vidi majica, samo glava. ali slika je katastrofa, ne prepoznajem moju curicu.


isto, nikad ne bi rekla da je to moje dijete, da Bog da da s tom slikom i pređeno granicu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 18:09:11   
dana3
 
ne moze da se skenira-valjda.moj laicki zakljucak

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 18:57:24   
Anoniman
moja maca na slici za pasos ima i trakicu na glavi sa cvjeticem i maicicu sa aplikacijom... slobodno ti alma odnesi sliku koja se tebi svidja user posted image

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 19:00:59   
Anoniman
I ja sam svoju malenu uslikala u foto-studiju, pa im donijela sliku. Nisu mi nista prigovrali. Na slici je s kikicama, u haljinici i majici s cvjetnim uzorkom.

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 11.6.2009 19:01:45 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
11.6.2009 21:39:50   
bebbe RR
oju curicu.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: haidy

na nasoj slici se i ne vidi majica, samo glava. ali slika je katastrofa, ne prepoznajem moju curicu.


isto, nikad ne bi rekla da je to moje dijete, da Bog da da s tom slikom i pređeno granicu


Moja Ema ima u pasosu sliku kada je bila stara 48 sati. O tome koliklo nam je trebalo da tako malo dijete slikamo otvorenih ociju i zatvorenih usta,,, uh, necu ni da se sjecam... No, prelazila je gomilu granica s tim pasosom, bez problema, iako si vec sad nije ni nalik. Zanima me kako ce biti kada bude veca, jer njen pasos vazi 3 godine.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
12.6.2009 9:54:53   
M kao Mama
Bogami, Maidu 28 vratili, jer slika nije bila adektvanta, a mene su prije dvije godine vratili jer je imala trakicu na glavi, a onda popravna fotografija, niđe veze, što neka reče bojala sam  se hoće li nas pustiti preko granice sa takvom fotografijom. 

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
14.6.2009 17:09:18   
dana3
IZVORNA PORUKA: bebbe



Moja Ema ima u pasosu sliku kada je bila stara 48 sati. O tome koliklo nam je trebalo da tako malo dijete slikamo otvorenih ociju i zatvorenih usta,,, uh, necu ni da se sjecam... No, prelazila je gomilu granica s tim pasosom, bez problema, iako si vec sad nije ni nalik. Zanima me kako ce biti kada bude veca, jer njen pasos vazi 3 godine.









ne znam da bebina slika u pasosu moze da stoji 3 godine jer ovde vrijedi takav pasos 6 mjeseci-pitali smo prosli mjesec jer planiramo u Njemacku.zna

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
22.6.2009 14:50:16   
M kao Mama
Drage, mame imam molbu za Vas ime li neka pri ruci broj računa na koji se treba uplatiti novac za pasoš, da to ujutro uplatim, pa da onda mogu odvesti Lajlu u MUP.

Unaprije hvala


(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
22.6.2009 15:11:23   
lejlaze
mama alma evo ti broj
1610000010750133
ne znam da li ti ide isti broj vrste prihoda ako da 722905
a opcinu ne znam jer je sarajevo



_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
22.6.2009 17:08:14   
Anoniman
Da, mene su prosle godine vratili jer je na Davudovom bodicu nesto bilo ispisano. Kako je bio beba i slikačli ga u onoj AS za bebe, to se sve poguzvalo, uopste se ne vidi koji je natpis. Oni su me vratili i rekli da ne moze biti nikakav natpis. Moze biti slika ja mislim, ali natpis ne moze. Ja sam otisla ondje kod njih na ukazu ima fotograf, slika je uzas, ali bitno je da je posluzilo svrsi.

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Fotografije za pasoš djeteta
22.6.2009 19:10:54   
M kao Mama
Hvala svima na odgovorima, a posebno Lejli, samo da znate kako sam se obrukala, pa svi podaci za pašos imaju na stranici MUP-a KS, eto da znate iznad glave mi je veliki upitnik, raja me pravo uzela na trehu, hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *