|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 14:31:34   
Hankica
Drage forumasice, molim za pomoc,
moram da preporucim frizera i sminkera jednoj prijateljici koja nije iz Sarajeva (a vjencanje ce biti u Sarajevu). Za svoje vjencanje sam se sama frizirala i sminkala, tako da pojma nemam sta bih joj rekla. Imate li neku ideju (pogotovo vezano za sminkanje)?

Unaprijed hvala svima user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 11.11.2008 14:37:45 >


_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Friziranje i sminkanje
11.11.2008 14:37:48   
budućamama
Ja sam išla kod Ade Karišika. Prezadovoljna sam bila, šminka i frizura se držala preko 12 sati a da nije ni pomakla s lica, niti je izgledala vještački na dnevnom svjetluuser posted image user posted image user posted image
Jest malo skuplje, ali ide topla preporuka. Čovjek zna svoj posaouser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 14:39:35   
Anoniman
i ja sam cula da ado to super radi...imas i salon u Holiday-inn-u... makaoo make-up salon... Marina se zove zena, super radi... pa pitaj za cijenu user posted image

(odgovor članu budućamama)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 14:41:08   
ElmaB
Kod Marine obavezno. Profesionalno sminkanje i da ti stoji cijeli dan, 100 KM. Ako hoces posalji PP, dat cu ti ja broj!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 14:51:07   
Anoniman
elma znas marinu ?? user posted image extra cura... jelde? 

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 14:52:29   
ElmaB
Znamo se deset godina! Nemam rijeci! Extra u svakom pogledu! Za sestrino vjencanje ona je sminkala sve nas! Mene, moju mamu, mladu, kumu.... Nema dalje!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 15:55:08   
Hankica
Cure, hvala puno na odgovorima. Gdje je salon Ade Karisika?
ElmaB, poslala sam ti PP....

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 16:12:48   
Mrva
Ja sam takodjer isla kod Ade Karisika, moj prijatelj iz osnovne skole, sjedili smo zajedno u klupi :) Sve je znao o meni, tako da sam samo dosla i rekla da se udajem za 10tak dana, i da hocu samo da obucem haljinu, ostalo sve da bude up to him! Tako je i uradio, otisla sam na probu, a na sam dan vjencanja sve je izgledalo prekrasno.

Overall style by Ado K. user posted image

Studio Morgan na Vojnickom polju


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 18:47:31   
Adana
Cao, taj studio Morgan na Vojnickom Polju jeli Ado tamo radi? Pravo bih se voljela sisati kod njega. Imas li slucajno njegov broj? Bila bih ti jakooo zahvalna.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
11.11.2008 20:54:41   
ena0002
Kada se moja sestra udavala i sminku i frizuru smo radile u kozmetickom salonu Lamer-u, kod Bibe i bile smo prezadovoljne. Sminka je drzala citav dan, nismo nista morale popravljati.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Friziranje i sminkanje za vjencanje
12.11.2008 3:11:10   
ja_naiva
moram reci koju, nema veze sa sminkanjem vec sa Adom K. prije nekih 7-8 god., do moje zgrade, u malom zdanju sa poslovnim prostorima, bio frizerski salon 2x2, ustvari vise k'o neka brijacnica, onako skromno, radio neki covo a segrt mu malac, meden, puno prica, blago feminiziran.... posalje mene kona tamo na sisanje (faza extra kratke kose), kaze onaj maleni sisa super, ne moras pola godine nista oko kose.... i odem ja tamo 1. put, osisa Ado brate legendarno, pa jos koji put, sljedeci put.... nema Ade. nadjem ga u KS,vec malo faca post'o, prodje neko vrijeme kad na TV-u Danijela Martinovic prica o svom vizazisti Adi K. ..... i onda poslije toga Ado poznat pravo. a sto ja sve ovo meljem?? i danas kad moja kona i ja sretnemo Adu na ulici, taj se lik tako prijatno javi, pozdravi, propita .... hocu reci, svaka mu cast za uspjeh, a takodje i za to sto ostade insan.....

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *