|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:01:27   
babina beba
Kao sto sam vec rekla evo otvaram ovu temu. Radi se o sljedecem:organizacija garage sale odnosno rasprodaje stvari koje nam u kuci ne trebaju, a nekom drugom mozda trebaju. Ovo bi se organizovalo u basti/garazi.  Zakupi se sto i na  njega se stavi SVE sto imate u kuci da Vam ne treba, ako je stvar krupnija moze slika, pa kome se svidi na lice mjesta otici i pogledati. Stave se cijene, koje su naravno u skaldu sa stvarim koja se prodaje nije ni preskupa,a nit preniska, sami odredite koliko bi to kostale i stavite cijenu. Naravno necemo prodavati svari koje su bukvalno za smece. Stvari mogu biti, garderoba, kucne potrepstine, hrana kojoj rok nije istekao, accessories, igracke za djecu i odrasle ama sve sto Vam vise ne treba. Odredila bi se cijena zakupa stola i to bi dale u h. svrhe. Ako je neko voljan i kolace napraviti pa takodje sto za kolace  za prodaju i to moze u h.svrhu. Ovdje nema medija, inspekcije, porezne itd vec strogo privatno i zabavno. Ako vas ima zainteresovani javite se pa da dogovaramo. Svaki predlog, sugestija je dobro dosla. Pozdrav.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:22:34   
veeseelaa
ja sam zainteresirana! ne brine me broj zenica koje bi ucestvovale u rasprodaju stvarcica, vise me brine broj zenica koje bi nas posjetileuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:27:18   
Leva
Meni ovo takodje zvuci kao odlicna ideja. Plasim se samo da kod nas ovakva ideja nece naici na dobar odziv isto kao sto bi bilo iluzorno postaviti stand djeci da prodaju limunadu ili kekse user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:40:35   
R&T@
Ideja je zabavna, ali ja sumnjam da ju je moguce realizovati u sarajevu.


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:41:37   
veeseelaa
pa necu valjda dzaba stajati za hastalom a da nista ne prodamuser posted image  kud bi takva muzu na oci, osla kokuz, vratila se kokuz

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 10:50:07   
veeseelaa
mislim moramo naci nacin da privucemo raju da nas posjeti, ja bi malo o tim idejama
Treba nam dobar glasnogovornik

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.3.2010 10:52:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 11:03:09   
ziki
Super ideja, žao mi što nisam bližeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 14:38:36   
acudesa
ja već kontam, šta mi treba, a šta bih mogla ponijetiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 21:08:58   
salmy
Joj meni se isto svidja ideja! imam prijedlog da svaka od nas stavi na svoj profil na fejsu za rasprodaju kad i u koliko!
Mozda privucemo dosta ljudiuser posted image user posted image user posted image user posted image da probamo sta fali mozda nam bude zanimljivo i isplativouser posted image user posted image user posted image evo vec kontam sta ponijeti!
uh super idejauser posted image user posted image user posted image hajd javljajte se da nas ima sto viseuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 21:51:28   
R&T@
Prodajem "Sve za marku i po marku":
-novu djeciju garderobu (rodbina mislila da ja mala rađam male bebe ili smo fulili sezonu)
-nekoliko pogresnih darova za useljenje (lampe x3, satovi, i sl. sto se ne uklapa u boje moje kuce)
-obuca (kupila-nikad obula)
-nove igracke (troduple)
-pet kompleta stoljnjaci i ostalo izheklano (rucni rad starih kona i tetka tetkinih koje ne mogu shvatiti zasto su mi sto i televizor "prazni").....

Vjerovatno jos toga ima, po "buđacima"(sto bi rekla moja nana)

Kupujem:
-bidžuteriju (moju pokrali, neki majmun mislio da je zlato)
-starine (volim predmete koji se mogu rekonstruisati)....
i ostalo (ne znam šta nudite?????????????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 22:02:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: tajra

Prodajem "Sve za marku i po marku":
-novu djeciju garderobu (rodbina mislila da ja mala rađam male bebe ili smo fulili sezonu)
-nekoliko pogresnih darova za useljenje (lampe x3, satovi, i sl. sto se ne uklapa u boje moje kuce)
-obuca (kupila-nikad obula)
-nove igracke (troduple)
-pet kompleta stoljnjaci i ostalo izheklano (rucni rad starih kona i tetka tetkinih koje ne mogu shvatiti zasto su mi sto i televizor "prazni").....

Vjerovatno jos toga ima, po "buđacima"(sto bi rekla moja nana)

Kupujem:
-bidžuteriju (moju pokrali, neki majmun mislio da je zlato)
-starine (volim predmete koji se mogu rekonstruisati)....
i ostalo (ne znam šta nudite?????????????user posted image user posted image user posted image
hahahahha dobra siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja prodajem stare bosanske cilime(raznih dimenzija) bez zeze fakat prodajem!!!!
Uh sto mi fulismo temu! ubice nas Visnjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 22:11:00   
vjestica
ovo je super ideja
ja vječito imam nekih stvari koje pokušavam uvaliti nekome, jer ne volim da mi stvari stoje, a da se ne koriste
obično uspijem nekome proslijediti, ali ne uvijek
Tajra imaš li stvarčica za novorođenčad?
ja uskoro aBd ulazim u 7 mjesec, a još ništa nisam pripremila za bebu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 22:36:13   
R&T@
Joj, vjestice, kad nas Visnja pomete..........
Ali imam puuuuuno, i novih i iznosanih(koliko beba stigne da nosi),a ne znam ni jednu trudnicu.
Jos ako ti je curica... moze i bez marke za sve one godine sto si cekala.user posted image


salmy, tebe zamisljam kako nosis cilime na ramenu do pulta.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Garage sale-rasprodaja
31.3.2010 23:02:18   
Mirkica
super ideja ja sam neki dan bila  u jednoj velikoj hali na babybörse ima stavri za djecu od bebe pa naogre i oni su to ovako uradili.

Nekoliko zena koje su to organozovale raspisale su u obdanistu da je tada i tada babyberza i da mame donesu stavri odjecu igracke obucu sve za djecu i naravno na svaom da napisu cijenu zalijepe (malo treba vremena oko organizacije) i sada ti udjes u tu halu ima sve podjeljeno po velicinama  i na svakoj stavri imas cjenu , na izlazu imas kasu i tu pokazes sta si uzeo i oni to naplate i naravno upisu broj (svaka stavr ima svoj broj tako da se zna ko koliko dobije novca ) stavri su polovne i meni je to pravo fino tako niko nezna ko je od koga sta kupio i to ovdje cesto rade u svakom mjestu.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Garage sale-rasprodaja
1.4.2010 9:00:33   
babina beba
Salmy,
ja sam dala ideju za nas zene, jer nemam veliki prostor oko kuce da stane vise ljudi, nit bi strance pustala u dvoriste. Ti ako dodjes i drugaricu povedes to je ok, al s duznim postovanjem i kuntu i pantu NE.
Ako mislis da se to moze organizovati negdje na vecem prostoru i za siru masu naroda, onda organizujemo vasar, a ne garage sale i naravno  trazimo pjevaljku user posted image
Tajra moze li sta jeftinije?

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Garage sale-rasprodaja
1.4.2010 11:31:30   
salmy
ja sam za bilo koju varijantuuser posted image user posted image user posted image user posted image velike narodne mase ili   uzi kruguser posted image user posted image samo da se nesto desavauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 9:47:02   
vjestica
tayra curica je, imaš mušteriju user posted image
fakat je ovo super ideja, samo treba nać mjesto
pogotovo sad kad počinje proljetno čišćenje, svaka od nas bi stvašta nešto mogla izvuć iz kuće, što bi nekom dobro došlo
to se meni sviđa u Americi što redovno rade, taman se riješiš nepotrebnih stvari, amožeš za male pare kupit nešto dobro


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:02:30   
Noor
Salmy, molim te javi mi na pp dimenzije i cijene bosanskih cilima. Super bi bilo ako imas i koju slikicu! 

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:32:21   
salmy
user posted image user posted image Uspjela sma slikati dva,ali ne uzeh dimenzijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali otprilike imaju 3 veca 3 manja(uze i duza) i 3 staze maleuser posted image user posted image user posted image .Ako te bude zanimalo nije problem izmjericu,to je od svekija pa stan se prodaje.Tako da se moramo rijesiti nekih stvari
ps.inace je citav stan bio u tim cilimima! mi smo uzeli jedan za sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ali ipak treba prostora za ovako nesto!

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:33:27   
acudesa
user posted image user posted image user posted image  prelijep je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:34:22   
acudesa
ja imam novo, upakovano LG kućno kino..ima li zainteresiranih

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:54:33   
babina beba
Zene drage, vidim da ima zainteresovanih i da imate i sta za prodati. Hajde predlozite datum, neka subota u Aprilu pa da ovo organizujemo.

< Poruku je uredio babina beba -- 2.4.2010 14:56:45 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 14:58:59   
vjestica
nije problem datum, veći je problem naći mjesto adekvatno za ovakvu prodaju
i ako je javno mjesto, vjerovatno treba imati neku dozvolu


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 15:03:22   
babina beba
Vjestica, molim te procitaj prvu moju orginalnu poruku za ovo. Kao sto sam napisala ovo bi bilo kod mene i to samo za nas zene za rr foruma, dakle nije JAVNO!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 15:08:04   
vjestica
aha, to sam onda fulila kad si rekla da bi bilo kod tebe user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *