|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 13:04:43   
Dina_1405
Da li imate vase omiljene marke? Nosite li samo firmiranu garderobu,i da li kupujete na pijaci?
pozzzz svima! user posted image


_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 13:19:46   
teacher75
ne kupujem nista na pijaci jer mi se rijetko sta svidi a i kvalitet je upitan, ima dosta sintetike a ja je ne podnosim. uglavnom nakupujem na snizenjima, pa se obezbjedim za narednu sezonuuser posted image najvise volim stvari beneton, sisley, mango i naf naf, pa mi je uglavnom garderoba kupljena tamo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 13:35:04   
jasmin
I ja vecinom iskoristim snizenja.Budu majice iz H&M bukvalno dzaba.Kupujem u markiranim radnjama ono sto mi se svidi i bude pristupacne cijene.Nekada nesto kupim i u obicnom supermarketu u odjelu odjece.
Eh sad omiljene marke...omiljeno mi je sve sto mi se svidi,a imam puno omiljenih marki u ormaru.

< Poruku je uredio jasmin -- 14.2.2011 13:36:43 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 14:07:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dina_1405

Da li imate vase omiljene marke? Nosite li samo firmiranu garderobu,i da li kupujete na pijaci?
pozzzz svima! user posted image




meni većinu stvari šije mama, neke kupim na pijaci, rijetko u ovim napucanim buticima, mislim ne daju mi se ogromne pare za maicu koju ću obući jednom mjesečno
Inače volim kvalitetnu obuću i nju kupujem striktno u prodavnicama, volim kvalitetan veš, sat, tašnu a ostalo ne mora da bude firmirano
mm sve uglavnom nosi firmirano, on je takav tip, meni kupuje takodje firmirane stvari pa se ja ljutim, meni je to bacanje novca u većini slučajeva


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 14:25:16   
Blue rose RR
Kupujem po paroli  "sviđa mi se", i apsolutno nisam zaluđena markama.
Volim da mi je kaput i čizma na nozi kvalitetna (nikako isključivo markirana), a ostalo gledam samo da se osjećam komotno, i da mogu obući i na posao i van posla. 


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 14:29:07   
mama75
IZVORNA PORUKA: Dina_1405

Da li imate vase omiljene marke? Nosite li samo firmiranu garderobu,i da li kupujete na pijaci?
pozzzz svima! user posted image


Sta uopste znaci "markirana odjeca"? Nekom je  "marka" npr. Benetton, a nekome D&G. Razlika u cijeni je ogromna, naravno. U principu gledam da je kvalitetno, udobno, lijepo, moderno... Rijetko kupujem na pijaci, skoro nikada jer za isti novac na snizenjima pronadjem nesto kvalitetnije. Obicno kada dodje nova kolekcija kupim 1-2 stvari, da obnovim garderobu, a ostalo cekam snizenja user posted image

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 14:57:10   
Simran
Ja pretežno svu garderobu kupujem u radnjama sportske opreme tipa NIKE,ADIDAS idr jer sam sportski tip i znam kada kupim patike od 120km da ću ih nositi naredne 3 do 4 godine,a malo elegantnije stvari kupujem u Azelu i tamo je pretežno marka odjeće ZARA,a odgovara i suprugu i malcu tako da to su moje dvije destinacije kada se ide u kupovinu user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 16:13:07   
emma.L
Najsretnija bih bila da se snalazim na pijaci poput nekih mojih poznanica, ali ne user posted image . Jednostavno mi je sve usko zbog "one size" gluposti. Kako može meni sa i nekome tko je bar broj veći odgovarati ista majica, ma koliko da je rastezljiva?
Volim kupiti što mi se sviđa, a najsretnija sam na sniženjima. Za hlače ne štedim, jer ih zaista teško nalazim, ali zato su mi Vero Moda majice odlične ispod teksas sakoa i na neku sportsku varijantu. Torbe isto mogu biti jeftine ako mi se svide, jer nemam toliko novaca koliko bih mogla torba kupovati user posted image . E jedino veš i cipele moraju biti baš kvalitetni. I džemperi, jer imam ružno iskustvo da mi se u pranju smanje, ućebaju, izblijede i sl.
Ali marka koja ima baš stvari koje se meni sviđaju je Tom Taylor i njihovih stvari nekako imam najviše.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:22:40   
Dina_1405
mama75 mene sto se tice firmirane stvari i jesu D&G,Giorgio A; Midlton, Marc Jacobs. P. Smith itd. da ne nabrajam...
Znam da je kod nas tesko naci,odnosno i ne postoje radnje svjetski poznatih dizajnera, a i zasto bi kad bi vjerujem rijetko ko kupovao,ovdije ljudi nemaju novca toliko da bi za jedne hlace,majicu dali 500-600 KM,jer je to necija plata i ljudi prezive citav mjesec sa toliko.
Ali me interesovalo,jer se svaki zeljeni komad moze naruciti preko neta,uglavnom. Sigurno postoje i takve zene-majke. Meni kada se nesto svidi,posebno kada je obuca u pitanju,ako treba mjesecima cu skupljati ali cu si to priustiti.
Naravno to ne znaci da patim za firmiranim krpicama,kupujem svugdje od Haris Exporta,Azela...pa do Manga,Mone itd.
Mada najcesce uzimam u Tally Weijl.u,Tom T. i Orsay-u. I u Tiffaniju se mogu naci lijepe stvarcice.
Pijace sto se tice,rijetko,skoro nikako. Ne mogu da se peglam po tezgama. Eto,bas prosle god. dobijem na poklon dzemper,lijep,topao ma divan, a kupljen na pijaci,i zijanila sam se kad sam saznala, a kostao nekih 30ak km.
Kada su satovi u pitanju,uglavnom mi muz kupi kada ide vani,ne zali dati velike pare, a Bogme ni ja se ne bunimuser posted image user posted image user posted image ,volim satove i uvijek imam na ruci,uz bilo koju varijantu od sportke do vecernje...

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:26:30   
Dina_1405

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dina_1405

Da li imate vase omiljene marke? Nosite li samo firmiranu garderobu,i da li kupujete na pijaci?
pozzzz svima! user posted image




meni većinu stvari šije mama, neke kupim na pijaci, rijetko u ovim napucanim buticima, mislim ne daju mi se ogromne pare za maicu koju ću obući jednom mjesečno
Inače volim kvalitetnu obuću i nju kupujem striktno u prodavnicama, volim kvalitetan veš, sat, tašnu a ostalo ne mora da bude firmirano
mm sve uglavnom nosi firmirano, on je takav tip, meni kupuje takodje firmirane stvari pa se ja ljutim, meni je to bacanje novca u većini slučajeva





Blago tebi veselaaaa pa imas mamu koja ti sije! user posted image user posted image user posted image
A muzeva sto se tice... I moj je prije samo nosio firmiranu,pa je maxsuz isao vani da kupi,a sad bogme bebac preci pa kupuje ovdije. I ne hoda,vec meni da novac i ja to sve fino njemu pokupujem,pune kese mu donesem za 300kmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:29:31   
Lulu_08
Poslovne i svrsishodne (laptop, sportske) torbe kupujem kvalitetne, i koristim ih nekoliko godina. Sezonske (ljetne, za plazu) torbe kupujem zbog fazona te ne gledam bas puno na kvalitet.

Cipele moraju biti kvalitetne, i uzivam u obuci. To je moj porok user posted image .

Ves je vazan i dijeli se na 2, udobni pamucni i keksi cipkani hehe. U svakom slucaju mora mi se svidjati i biti udoban.

Kosulje su mi bitne, s poslovne strane gledista, kao i suknje i pantalone na peglu. Sezonska odjeca (maicice, suknjice itd) nije toliko vazna, jer je koristim vise godina u nizu.

Uglavnom moj moto je: bolje par kvalitetnih pa ako treba i skupih odjevnih predmeta nego brdo odjece loseg kvaliteta koja ce se nakon 2 pranja istrositi...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:33:46   
Anoniman
poDApisujem ticerku

ne znam gledati po jeftinim radnjama, ne znam se zaroviti, ne volim guzve...kad kupujem/trosim pare volim da se nesrkletim...par puta sam se zahebala pa sam po nagovoru kupila na cijapi ili azelu i sl. sve je to na kraju otislo tj.podjeljeno...tako da mi je to cisto bacanje para kojih nemam...barem ne za bacanje

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:34:29   
škorpija
meni je čudno što su sad cijene odjeće na pijaci i u buticima gotovo na istoj raziniuser posted image . Znači na pijaci je još samo grzoni fuš i kineska roba jeftina, a sve kvalitetnije ima istu cijenu kao roba u buticima.
ja većinom kupujem garderobu u new yorkeru, to je neki moj stil, a i cijene mi pašu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 19:35:59   
škorpija
kad sam bila student pijaca sirano bila mi je zakletvauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 20:04:49   
mala86
joj ja obozavam esprit user posted image user posted image user posted image ,i imam dosta stvari od njih user posted image (tragovi Holandije i Njemacke jos uvijek u ormaru user posted image user posted image user posted image )

a sad-kupujem gdje stignem!od azela,haris exporta kad nesto naletim,do terra nove...

na pijaci prije,sad se stvarno ne sjecam kad sam tamo nesto kupila

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 20:05:19   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: škorpija

meni je čudno što su sad cijene odjeće na pijaci i u buticima gotovo na istoj raziniuser posted image . Znači na pijaci je još samo grzoni fuš i kineska roba jeftina, a sve kvalitetnije ima istu cijenu kao roba u buticima.
ja većinom kupujem garderobu u new yorkeru, to je neki moj stil, a i cijene mi pašu


Super je user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje kupujete odjecu???
14.2.2011 22:36:08   
veeseelaa
Znam da je kod nas tesko naci,odnosno i ne postoje radnje svjetski poznatih dizajnera, a i zasto bi kad bi vjerujem rijetko ko kupovao,ovdije ljudi nemaju novca toliko da bi za jedne hlace,majicu dali 500-600 KM,jer je to necija plata i ljudi prezive citav mjesec sa toliko.


daju vjeruj mi, ja znam dosta njih
prvi moj suprug a i moj brat i još neki momci smanjim primanjima ali nije im problem dati za maicu 200-300 KM il košulju itd
a firmiranih stvari ima kupiti i u Sa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 0:05:27   
Dina_1405

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Znam da je kod nas tesko naci,odnosno i ne postoje radnje svjetski poznatih dizajnera, a i zasto bi kad bi vjerujem rijetko ko kupovao,ovdije ljudi nemaju novca toliko da bi za jedne hlace,majicu dali 500-600 KM,jer je to necija plata i ljudi prezive citav mjesec sa toliko.


daju vjeruj mi, ja znam dosta njih
prvi moj suprug a i moj brat i još neki momci smanjim primanjima ali nije im problem dati za maicu 200-300 KM il košulju itd
a firmiranih stvari ima kupiti i u Sa






Znam ja to veselaaa ,ne kazem da nema takvih,govorim o vecini stanovnistva,da mnogo ljudi jedva prezivljava. Poznajem i ja dosta nj kojima nije zao,pocevsi od sebe. A reci mi,gdje ima firmiranih stvari kupiti u Sa?
Par radnji u BBI-u.
Posljednje sto znam je da se otvorila u Bosmalu , Cesare Paciotti radnja. Nesto ne kapiram,jer znam da su vani te radnjeni centa sa firmiranim stvarima evo primjer - Armanija,ogromne,jedna je kao nas trzni centar... Ja ne znam da takvo sto postoji u Sa,ili mozda nisam u toku???

Imaju 2 radnje,bas iskljucivo muske firmirane odjece u samom centru,jedna je kod vjecne vatre a druga preko puta Centrala. user posted image user posted image user posted image
Mada ja ne vjerujem u orginale kod nas,primjera radi C. Fashion napucane cijene,skupo do bola,kao sve firmirano ,ma samo sto su na glasu,a sigurno znam da nisu orginali vec dobro uradjene kopije kupljene u Turskoj. Sta dalje pricati. Uzas!


_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 0:08:56   
Dina_1405

IZVORNA PORUKA: škorpija

meni je čudno što su sad cijene odjeće na pijaci i u buticima gotovo na istoj raziniuser posted image . Znači na pijaci je još samo grzoni fuš i kineska roba jeftina, a sve kvalitetnije ima istu cijenu kao roba u buticima.
ja većinom kupujem garderobu u new yorkeru, to je neki moj stil, a i cijene mi pašu



I meni je New yoker ¨dobar,bas ima lijepih krpica,a ni skup nije. Ne znam jesi li bila u onom novom u Alti? Super je!user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 0:09:40   
veeseelaa
Par radnji u BBI-u.


e na te radnje sam mislila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 0:10:58   
veeseelaa
Mada ja ne vjerujem u orginale kod nas,primjera radi C. Fashion napucane cijene,skupo do bola,kao sve firmirano ,ma samo sto su na glasu,a sigurno znam da nisu orginali vec dobro uradjene kopije kupljene u Turskoj. Sta dalje pricati. Uzas!


ima i toga a i ima i provjerenih radnji gdje je zaista sve original


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 0:12:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija

kad sam bila student pijaca sirano bila mi je zakletvauser posted image


meni je Sirano preskup, sve isto imaš na Otoci i Kumrovcu a jeftnije



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 8:39:11   
SdZ
rijetko u ovim napucanim buticima, mislim ne daju mi se ogromne pare za maicu koju ću obući jednom mjesečno


Ista sam. Ne volim davati puno para za stvari koje volim cesto mijenjati kao sto su majice, hlace, suknje, kosulje. Volim kvalitetnu obucu, ali samo zimsku. Ljetnu obucu uvijek mijenjam. Sto se tice torbi i one sto su kao "jeftine" uopce nisu. Volim torbe i imam ih raznih oblika. Volim kvalitetne strample, e to mi je jako bitno i zato ne zalim pare.
Inace nikad ne gledam marku odjece- ono sto mi se svidja- moje je.user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 10:35:07   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Par radnji u BBI-u.


e na te radnje sam mislila


A Kobra? Mislim da su i tamo orginali

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gdje kupujete odjecu???
15.2.2011 15:09:07   
emma.L
U Kobri možda ima originala ali dobro raspoređenih da zakamufliraju ostalo. Da se razumijemo, kod njih kupujem hlače, kvalitet nije upitan, ali originali... hmmm.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *