|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajeva&qu...
22.2.2012 19:41:46   
mamin_zivot
J.U "Djeca Sarajeva" objavila je dopis o generalnom strajku od ponedjeljka 27.2.2012. ukoliko plate ne budu isplacene u cetvrtak ili petak, zadnji rok!!!

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
22.2.2012 20:06:03   
malenaa
evo bas pricam sa rodicom ona radi u j.u. djeca sarajeva u svrakinom, istina je da nisu dobili platu ali nije cula za strajk jos uvijek, barem u njenoj prvoj smjeni pa i nju zanima :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
22.2.2012 20:35:40   
mamin_zivot
Ukoliko ne bude isplata sutra ili prekosutra od ponedjeljka se nece raditi do daljnjeg...

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
22.2.2012 20:51:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Ukoliko ne bude isplata sutra ili prekosutra od ponedjeljka se nece raditi do daljnjeg...


i šta onda sa djecom?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 0:22:29   
mama75
A jel to neko vec dobio platu za 2. mjesec? I uopste kome cete nauditi tim strajkom - onima koji redovno placaju usluge vrtica? Iskreno, mislim da su plate odgajateljima u vrticima sramotno male, kao uostalom i svim prosvjetnim radnicima, ali zar je strajk rjesenje? Hajmo sada svi strajkovati, obustaviti rad, blokirati ulice... Bas ce se neko "odozgo"nasekirati sto vi necete dobiti topli obrok za te dane strajke i sto ce pojedini roditelji u bijesu ispisati svoju djecu iz vrtica jer u zadnjih mjesec dana imaju previse problema sa tim gdje ostaviti dijete dok su na poslu (prvo ne rade za vrijeme snijega, pa onda neke dezure i na kraju strajk). 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 0:25:43   
anidla
Joj,pa sta cu s Noom u ponedjeljak, tj dok traje strajk??? pa fakat ne bih podnijela da jos bude u Zenici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E ovo mi je samo jos trebalo!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 10:38:52   
Lejla Ka
Nigdje nikakve zvanične informacije!?

Bomba?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:03:05   
škorpija
Istina je da je najavljen štraj, evo moje kolege iz sarajajevske rubrike su mi to potvrdile

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:08:39   
Mala Selma
Mi imamo veceras sastanak (vijece roditelja), trebala bih biti i v.d. direktorica na istom, pa cemo znati veceras tacne iformacije.Nazalost, izgleda da mi roditelji nakraju najvise stradamo i nasa djecauser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:12:45   
Visnja RR
plate za koji mjesec?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:30:42   
veeseelaa
Bas ce se neko "odozgo"nasekirati sto vi necete dobiti topli obrok za te dane strajke i sto ce pojedini roditelji u bijesu ispisati svoju djecu iz vrtica jer u zadnjih mjesec dana imaju previse problema sa tim gdje ostaviti dijete dok su na poslu (prvo ne rade za vrijeme snijega, pa onda neke dezure i na kraju strajk).


baš tako, meni najviše žao dječice, teško i roditeljima koji rade, većina da ima alternativu ne bi dijete slala u vrtić
podjem od sebe, kud bi ja sad s djetetom da u vrtiću štrajkuju??? stvarno strašnouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:36:10   
maja78 RR
evo ja gledam sad na to sa aspekta roditelja i redovnog platise ,  sad nisu radili dvije sedmice (samo oni dezurni) radili, i moje dijete je sjedilo kuci te dvije sedmice, ali ja sam otisla i uplatila puni iznos jer nisu oni krivi, i sta sad bude strajk i opet ne radi sedmicu dvije, znaci ja sam nekom poklonila 140 KM za koje se i ja borim da zaradim

a sto se tice uciteljica ili bilo koga drugog zaista mi je uzasno zao da neko ne dobije platu za zasluzeni rad,
februarska plata nije ni na tapeti to je  normalno jer nije februar jos ni prosao. Sto se tice drzavnih i federalnih institucija prekjuce i juce su bile plate i to je ok, bitno je da su pare dosle :)

i koju platu na kraju nisu oni dobili?


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 11:38:39   
veeseelaa
drage moje ja plaćam vrtić za malenu 220 KM od kada je napunila 3 godine, vjerujte izmedju ostalog zbog ovakvih dešavanja za 80 KM ne bi trpila
užasno je to što pola februara nisu vrtići radili, što su djeca morala ići u neki tamo dežurni gdje ne znaju tete uopće user posted image a sad i ovaj štrajk??? pa mislim stvarno užas!user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 14:06:39   
shpagica
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 17:55:29   
taze_mlada
pa i ja sam tek prekjucer dobila januarsku platu..... nadam se da cemo imati info do ponedjeljka... user posted image

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 18:19:04   
mamin_zivot
Nazalost djeca ce najvise ispastati, ali s obzirom da J.U "djeca Sarajeva" ima doprinose, tj. platise roditelje trebali su se usaglasiti oko tog viska uposlenih. Zbog njihove nemarnosti uposlenici ispastaju ni krivi ni duzne. A sto se tice vrtica radili su dezurni u svakoj opcini.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 18:28:02   
mila81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage moje ja plaćam vrtić za malenu 220 KM od kada je napunila 3 godine, vjerujte izmedju ostalog zbog ovakvih dešavanja za 80 KM ne bi trpila
užasno je to što pola februara nisu vrtići radili, što su djeca morala ići u neki tamo dežurni gdje ne znaju tete uopće user posted image a sad i ovaj štrajk??? pa mislim stvarno užas!user posted image



Izvini vesela ali nekome je i 80 km, veliko, pogotovu, ako ima dvoje djece, a trpi se na razne strane, samo ja u svemu ovome ne razumijem narod koji samo čeka nagotovo da mu neko "tamo" sredi situaciju...
Sjedimo i čekamo, štrajkuju, gladuju, nema plate, poskupljenja na vidiku, mi mislimo ma hajde neće to nas..
Snijeg, elementarne nepogode, mi nećemo ni ispred svojih vrata da počistimo, a očekujemo nešto, pa dokle, mislimmmmmmmmm...........
Ja sam ovo morala napisat, pa sad vi sad kritikujte i pišite, ali ja bar ovako mislim da dokle god se mi kao običan svijet ne usredočimo na našu zemlju a i na vlast koju smo nažalost mi birali i pokušali da promjenimo nešto, neće nam ni oni koji sjede koliko mjeseci, sa urednim primanjima, a ako njih ispašta taj isti narod koji ih je izglasao i postavio na mjesta na kojima su trenutnouser posted image


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 22:54:42   
anidla
Nacula sam da nema nista od strajka, daj Boze

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
23.2.2012 23:16:32   
hanabanana
Zar ima neko da je dobio platu za februar???
Tek su presli na budzet i odmah sr***.

< Poruku je uredio hanabanana -- 23.2.2012 23:17:26 >

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
24.2.2012 8:54:42   
taze_mlada
u avazu stoji da je jajetovic rekla da nema strajka ali i da nema povrata novca za februar roditeljima koji su vec uplatili a cija djeca nisu isla u vrtic..... kaze nije regulisano ugovorom olaksanje u slucaju nepogode i sl ?!?!?! ccccc... nek' im je na dusu!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
24.2.2012 10:43:21   
Rabi

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Nazalost djeca ce najvise ispastati, ali s obzirom da J.U "djeca Sarajeva" ima doprinose, tj. platise roditelje trebali su se usaglasiti oko tog viska uposlenih. Zbog njihove nemarnosti uposlenici ispastaju ni krivi ni duzne. A sto se tice vrtica radili su dezurni u svakoj opcini.


Pa djeca ovdje najmanje ispastajuuser posted image
Mislim ne bi trebalo nikako da ispastaju!
Ispastaju roditelji koji svaki mjesec redovno uplacuju....
Ja nemam rijeci, u ovoj nasoj drzavi je svaki dan sve teze i teze zivjeti...u stvari prezivljavatiuser posted image

P.S. da me ko pogresno ne shvati, odgajatelji su tu najmanje krivi!!! Pa ne bih ni ja radila dzaba!!!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
27.2.2012 22:51:06   
leonela
cao svima,ja nemam dijete u drzavnom vrticu na proljece krece u privatni ali se jako suosjecam sa radnicima JU Djeca Sarajeva,mislim da oni javise ispastaju,pune im se grupe nemilice,nemaju adekvatne uslove rada pa jos i da nemaju plate,mislim da i roditelji trebaju dici svoj glas i podrzati ove radnike.Jest da JU dobije za svako dijete 280 km,pola od roditelja pola od kantona oni nemaju obezbjedjene osnovne uslove za rad a to sigurno nije do odgajatelja, pa gdje su te pare, dobro se do sada nisu nikad pobunili.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
27.2.2012 22:57:42   
leonela
Koliko sam ja upoznata oni su dobili decemb.platu krajem decembra i od tada nista a navodno su usli u budzet i nadaju se vecim platamauser posted image

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
28.2.2012 13:01:39   
selebriti

IZVORNA PORUKA: leonela

Jest da JU dobije za svako dijete 280 km,pola od roditelja pola od kantona



Je li ovo stvarno istina?

user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Generalni strajk J.U. "Djeca Sarajev...
28.2.2012 16:03:30   
mamin_zivot
Vrtic kosta ukupno oko 340KM, roditelji placaju 140KM, ostalo placa drzava, tj 200KM.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *